Z kraju

Degeneracja. Zabiła dziecko bo miała za małe mieszkanie. Teraz jest twarzą proaborcyjnej kampanii Amnesty International

Jak informuje strona internetowa tygodnika „Do Rzeczy” „Natalia Przybysz, piosenkarka, która przyznała się do usunięcia ciąży z powodu zbyt małego mieszkania, została jedną z twarzy akcji „Pokaż swój głos!” Amnesty International Polska”.

W ramach akcji, jak można przeczytać na stronie tygodnika „Do Rzeczy”, Amnesty International „angażuje się również w walkę z prawną ochroną życia dzieci nienarodzonych, popiera „czarny protest” i przekonuje, że „brak dostępu do możliwości przerwania ciąży może naruszać szereg praw człowieka”. Jeden z klipów akcji „Pokaż swój głos!” dotyczy kwestii aborcji, występuje w nim „nie kto inny, jak Natalia Przybysz”. Filmik ma przekonywać widzów, „że zakaz aborcji jest wystąpieniem przeciwko wolności”.

Jak przypomina tygodnik „Do Rzeczy”, „w październiku 2016 roku Natalia Przybysz udzieliła wywiadu „Wysokim Obcasom”, w którym przyznała się do dokonania aborcji”, bo miała zbyt małe mieszkanie i nie chciało się jej przeprowadzać do większego.

Od momentu poczęcia jesteśmy istotami ludzkimi. Od momentu poczęcia dysponujemy wszystkimi prawami człowieka, w tym i prawem do życia. Zwolennicy aborcji, domagając się legalnej aborcji, czyli legalnego mordowania ludzi przez ich urodzeniem, odbierają części ludzi przyrodzone im prawa człowieka. Tak jak zwolennicy aborcji odbierają nienarodzonym ich prawa człowieka, tak zwolennicy niewolnictwa odbierali prawa człowieka niewolnikom, rasiści odbierali prawa człowieka kolorowym, naziści odbierali prawa człowieka Polakom, Cyganom czy Żydom, a komuniści – wszystkim, względem których uznali to za stosowne.

Popieranie mordowania nienarodzonych dzieci to postawa odrażająca. Wręcz demonicznie odrażające jest to, gdy organizacje występujące pod szyldem ochrony praw człowieka w sposób plugawy możliwość mordowania nienarodzonych dzieci nazywają obroną praw człowieka, równocześnie sprzeciwiając się karaniu śmiercią morderców czy pedofilów.

Na stronie Amnesty International ukazało się wspólne oświadczenie Amnesty International, Human Rights Watch oraz Centre for Reproductive Rights w związku z pracami parlamentarnymi nad projektem „Zatrzymaj Aborcję”. W oświadczeniu „obowiązkiem polskiego parlamentu jest ochrona zdrowia i praw kobiet” organizacje rzekomo broniące praw człowieka wyrażają swoje zaniepokojenie „niesłabnącymi próbami ograniczania praw reprodukcyjnych kobiet w Polsce”.

Przypominając, iż w tym tygodniu w polskim Sejmie rozpatrywany jest nowy projekt ustawy „Zatrzymaj Aborcję”, ubolewają, że jeżeli zostanie on przyjęty, „podstawy przeprowadzenia legalnej aborcji w Polsce zostaną jeszcze bardziej ograniczone, a obecnie i tak są bardzo zawężone”. Twierdzą przy tym (wbrew faktom), iż „projekt ustawy narusza międzynarodowe zobowiązania Polski z zakresu praw człowieka a przede wszystkim stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia kobiet w Polsce”.

Aborcjoniści z wspomnianych wyżej organizacji zaapelowali do posłów i senatorów polskiego Parlamentu o „posłuchanie głosu kobiet z całej Polski, odrzucenie tego regresywnego projektu legislacyjnego i ochronę zdrowia i praw człowieka przysługujących kobietom”.

„Od 2011 r. rząd polski przeprowadza regularne zamachy na prawa reprodukcyjne kobiet. W 2011, 2013 i 2015 roku proponowane były projekty ustaw, które zawierały całkowity lub prawie całkowity zakaz aborcji” oburzali się.

Co więcej, stwierdzili oni, że „zakaz dostępu kobiet do bezpiecznej i legalnej aborcji narusza prawa człowieka gwarantowane w prawie międzynarodowym, w tym prawo do życia, zdrowia i opieki zdrowotnej, zakaz dyskryminacji i okrutnego, nieludzkiego i poniżającego traktowania, zasadę równości, prawo do prywatności”. Tymczasem w żadnym z traktatów międzynarodowych dostęp do aborcji nie jest określany jako prawo człowieka. Komitety ONZ miały zakusy, aby włączyć zabijanie dzieci poczętych do praw człowieka, jednakże aby tak się stało traktaty musiałyby zostać zmienione, a na to nie ma zgody wielu państw, których rządy opowiadają się za życiem. Warto w tym miejscu z całą mocą podkreślić, iż opinie komitetów ONZ, do których wyraźnie odwołują się wyżej wymienione proaborcyjne organizacje nie mają żadnej mocy wiążącej i są jedynie nie niosącymi za sobą prawnych konsekwencji opiniami.

Dalej organizacje stwierdzają – również wbrew faktom, iż „Europejski Trybunał Praw Człowieka orzekł, że utrudniając kobietom dostęp do aborcji w odpowiednim czasie, Polska narusza prawa kobiet wynikające z Europejskiej Konwencji Praw Człowieka”. To kolejne kłamstwo, ponieważ z orzecznictwa ETS wynika, iż Polska jest zobowiązana do przestrzegania obowiązującego w naszym kraju prawa w obszarze ograniczania dostępu do aborcji i nic więcej.

„Liczne organy ochrony praw człowieka, w tym Komitet Praw Człowieka ONZ, Komitet Praw Ekonomicznych, Społecznych i Kulturalnych oraz Komitet ds. Likwidacji Dyskryminacji Kobiet oraz Komitet Przeciwko Torturom wzywały rządy do usunięcia przeszkód w dostępie do opieki zdrowotnej związanej z aborcją i do bezpiecznej i legalnej aborcji” piszą dalej przedstawiciele proaborcyjnych organizacji, zupełnie ignorując fakt, iż każdy rząd ma pełne prawo przejść nad takimi apelami do porządku dziennego.

„Amnesty International walcząc o legalizację aborcji, sprzeciwia się karaniu śmiercią morderców czy pedofilów. Zdaniem Amnesty International „kara śmierci jest okrutna, nieludzka i uwłaczająca. Amnesty International zdecydowanie potępia jej każdą formę – niezależnie od tego, kto miałby być jej poddany, jakie popełnił przestępstwo, czy jest winien czy nie oraz jaka miałaby być metoda egzekucji” napisała AI w swoim stanowisku ws. kary śmierci. Organizacja nie tłumaczy, dlaczego zatem wspiera zabijanie nienarodzonych dzieci, skoro troszczy się o życie morderców.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

49 komentarzy

49 Komentarzy

 1. Trasz

  24 marca 2018 at 20:11

  Nie zabiła żadnego dziecka, usunęła jedynie ciąże. Zrobiła coś, do czego miała pełne prawo moralne, i zrobiła to zgodnie z prawem poza granicami kraju.

  Naprawdę, trzeba mieć tupet, aby będąc członkiem największej organizacji pedofilskiej świata cokolwiek komuś zarzucać.

  • TZ.

   24 marca 2018 at 20:39

   Zabiła człowieka w najwcześniejszym stadium jego rozwoju. To biologia i prawo nie ma tu nic do rzeczy. Będzie tego kiedyś bardzo żałowała.

   • frate

    25 marca 2018 at 18:10

    @Srasz pedale każda aborcja to morderstwo!!! Wracaj matole do swojej zasranej żydowskiej pedofilskiej sekty, którą tak bardzo kochasz, bo i tak cie nikt tutaj nie chce!!!

    • trasz

     25 marca 2018 at 21:24

     „Aborcja to morderstwo” to hasełko dokładnie jak „krowy to święte zwierzęta” – ot, religijna bzdurka dla naiwnych, nie wynikająca z niczego poza czyimś Głębokim Przekonaniem.

     • Na pohybel mordercom!

      26 marca 2018 at 09:54

      @ trasz i tu się mylisz kanalio!!! Zniszczyc ot tak sobie to można np. kartkę papieru a nie nowe życie czyli człowieka!!!

  • antyPOPiS

   24 marca 2018 at 20:44

   @Trasz, lewacka mendo, co nazywasz moralnoscia? Jesli juz, to rzeczony q.rwiszon jest sztandarowym przykladem zwyrodnialstwa, z wygodnictwa..

  • Stonka Ziemniaczana

   24 marca 2018 at 20:59

   Skoro Trasz jesteś taki mądry to powiedz kiedy ciąża staje się dzieckiem?
   Jeśli odpowiesz w chwili porodu – to ja zapytam „a 10 minut wcześniej nie jest?”
   Taki eksperyment myślowy, którego nie będę tu ciągnął ma tylko jedno rozwiązanie logiczne. Płód staje się dzieckiem w chwili zapłodnienia, wtedy to bowiem posiada już własne DNA.

   • trasz

    25 marca 2018 at 16:17

    Kiedy człowiek staje się pełnoletni? Skoro nie da się orzec tego z całą pewnością, czy powinniśmy przyjąć, że człowiek jest pełnoletni od momentu poczęcia? Z punktu widzenia logiki katolickiej – tak. Mam nadzieję, że rozumiesz analogię?

    • Marek O

     25 marca 2018 at 19:59

     Pełnoletność jest sprawą umowną…nie ma tu czego porównywać.

     • trasz

      25 marca 2018 at 21:21

      „Bycie człowiekiem” też jest sprawą umowną. To jasne dla każdego, kto nie jest katolickim fundamentalistą.

  • prawo

   24 marca 2018 at 21:16

   A mówią, że diabła nie ma. To skąd tyle opętanych jak ten „Trasz”? Przecież wszystkie te „protestujące” są opętane co widać na pierwszy rzut oka i słuchu. Jak mówią to aż je coś dławi. Nie potrafią wypowiedzieć prostego zdania. To są typowe oznaki opętania. W tym odrażającym przestępstwie mordu na nieletnim (zwanej przez zwolenników z angielska, niezrozumiale, aborcją), podstawowym kryterium w planowaniu jego popełnienia, jest „łatwość pozbycia się ciała”. Dokładnie tak! Nikt o tym nie mówi a wg mnie, jest to ich kluczowe kryterium. Ci wszyscy mordercy, celowo stosują kryterium wiekowe do 12 tygodnia, kiedy to ciało dziecka „przechodzi” jeszcze przez sitko w zlewie. Później, to już tylko przez kibel a jeszcze później mają „z nim” jeszcze większy „problem” jak w szpitalu przy ul. Madalińskiego w Warszawie.

   • trasz

    25 marca 2018 at 16:18

    Kryterium 12 bierze się stąd, że dopiero w 12 tygodniu powstaje mózg. Dlatego można bezpiecznie powiedzieć, że przed tym momentem płód nie ma tego, co decyduje o człowieczeństwie, nic nie czuje – bo nie ma czym – i ogólnie rozwiązuje to masę potencjalnych problemów etycznych.

    • Logik

     28 marca 2018 at 00:06

     Kazdy lewak nie na mozgu. W zwiazku z powyzszym i zgodnie z twoim pogladem nie jest czlowiekiem. Z jakiegos dziwnego powodu nikt nie krzyczy, by usuwac lewakow, a przeciez usuniecie lewaka to prawo czlowieka. Szkoda, bo ogolnie rzecz biorac usuniecie lewakow rozwiazaloby mase potencjalnych problemow: etycznych, moralnych, ekonomicznych itd itp.

  • Franc Asis

   24 marca 2018 at 21:39

   „…usunęła jedynie ciąże”. Jak rodzi się wcześniak w 6-miesiącu, to kim jest? Kogo ratują neonatolodzy? Po co była zbiórka na inkubatory? Co z operacjami dzieci, w stanie prenatalnym. Nie czujesz całej schizofrenii?

   • trasz

    25 marca 2018 at 16:20

    Ciążę zwykle usuwa się w pierwszych tygodniach. Na tym etapie nie ma żadnego „wcześniaka”.

    • spleen

     29 marca 2018 at 09:00

     szkoda, że ciebie nie usunęli jak jeszcze nie byłeś ” człowiekiem „

  • PM

   24 marca 2018 at 23:01

   Uruchom wyobraźnię: ten mały embrion to Ty, a Twoja mama dokonuje aborcji i Cię morduje. A teraz powtórz to co powiedziałaś jeszcze raz.

   • prawo

    24 marca 2018 at 23:18

    Dyskutowanie z tym śmieciem nie ma sensu.

   • trasz

    25 marca 2018 at 16:21

    Fascynujące jest przekonanie katolików, że każdy jest dzieckiem niechcianym, i że każda matka najchętniej usunęłaby ciążę zamiast rodzić. Nie przyszło wam do głowy, że nie każdy pochodzi z patologicznej rodziny?

    • mordimer

     25 marca 2018 at 20:24

     Ty napewno .

  • Przykre

   24 marca 2018 at 23:04

   Świat się kończy , mordowanie nazywa się prawem wyboru . Co za 5 lat będziemy dziadkom wmawiać? że to prawo wyboru podając lek na zwiedzenie.

  • tomek

   25 marca 2018 at 10:35

   Talmudysto parchu wracaj na gie wu

  • mordimer

   25 marca 2018 at 20:22

   Szukasz jednokomórkowca . Spójrz w lustro .

  • MacGregor

   26 marca 2018 at 09:42

   Human TRASH indeed – szkoda,że twoja matka nie usunęła ciąży, kiedy byłes tylko płodem

 2. Marzena

  24 marca 2018 at 20:22

  Ten trasz jest bez rozumu.Na pohybel takim osobnikom.Do czego doszło.Głupie baby zabijają własne dzieci i do tego się chwalą.

 3. Mirek

  24 marca 2018 at 20:23

  Czy musicie pokazywać bezrozumne baby?.

 4. Dorota

  24 marca 2018 at 20:25

  Precz z lewactwem.

 5. Monika

  24 marca 2018 at 20:27

  Tej biednej kobiecinie wydaje się ,że będzie żyła wiecznie.Czym ona będzie się różniła od psa,
  czy kota?Niczym.Pies będzie zakopany pod drzewem,o ona na cmentarzu.Diabeł nie śpi.

 6. 5,56X45

  24 marca 2018 at 20:32

  Domyślam się, że żartujesz. Takich bredni nie da się pisać na serio.

  • 5,56X45

   24 marca 2018 at 20:33

   To była odpowiedź do „Trasz”
   Widzę, że prawy też manipuluje.

 7. klioes vel pislamista

  24 marca 2018 at 20:40

  Protest-song przeciwko niedotowaniu Natalii Przybysz

  Nie będzie się tłumaczyć, śpiewać o tym będzie!
  „Odczułam wielką ulgę, gdy przeszło minut pięć…”
  Muzyka jej jak „zabieg” niech się szerzy wszędzie!
  Rząd ją dofinansować z „zabiegiem” niech ma chęć!

  „Pięć minut, tylko chwila i mam znów życie swe!
  Nie urodzę debila i mogę wylać łzę
  Nad zwierząt smutnym losem, co zabijane są…”
  To, Natalio piej głosem, potępiającym …zło!

  „Nie wrócę już do pieluch, dzieci mam aż dwoje.
  A me mieszkanie tylko sześćdziesiąt metrów ma.
  Nie będzie mnie nikt doił, krów jak ja nie doję.
  Zrozumie mnie, kto zwierząt cierpienie zna jak ja.”

  „Pięć minut, tylko chwila i mam znów życie swe!”…

  Nie będzie się tłumaczyć, śpiewać o tym będzie!
  Rozkawalanie zwierząt w niej żywy budzi wstręt.
  Lecz szczyci się …aborcją. Rząd niech to na względzie
  Ma, finansując sztukę, co wolna jest od pęt!

  „Pieć minut, tylko chwila i mam znów życie swe!”…

  Najbardziej uskrzydliło Natkę przebudzenie:
  „Pięć minut, tylko chwila i mam znów życie swe!…”
  Więc duma ją rozpiera, śpiewać chce na scenie
  Piosenkę o tym! (Warto powtórzyć „zabieg”, nie?…)

  „Pięć minut, tylko chwila i masz znów życie swe!”…

 8. Bob

  25 marca 2018 at 00:58

  Szmaciary zawsze mają najwięcej do powiedzenia

 9. Karol

  25 marca 2018 at 03:17

  Układa się w jedną całość. Chodzi o to, aby człowiek nie odpowiadał za swoje decyzje. Czyli typowe dla lewicy hasła dobre dla plebsu. Równie dobrze twarzą tego ruchu mógłby być Adolf Hitler.

  • marju73

   25 marca 2018 at 09:32

   A propos Adolfa i lewicy.
   youtu.be/fEyeJjF65A8

 10. tomek

  25 marca 2018 at 10:39

  zydy chca gojow sprowadzic do rynsztoka

 11. Soroka

  25 marca 2018 at 10:51

  Te bestialsko mordowane dzieci idą prosto do Nieba, ale ich mordercy zaciągają na siebie winę piekła ognistego. To oni są najbardziej pożałowania godni, bo odrzucili wieczną szczęśliwość na rzecz wiecznego potępienia. Ich bezczelne pyskowanie poniżające ich najniewinniejsze ofiary mogą prowadzić aż do śmierci, a potem klamka zapadnie.
  Zbrodnia tych dzieciobójców jest podwójna, ponieważ najpierw dają życie dzieciom bez miłości przy pełnym ich odrzuceniu, a potem dokonują swojej zbrodni z pozycji tych, którzy powinni być najbliżsi tym dzieciom, je chronić i zabezpieczać im rozwój w dziecieństwie.

 12. m

  25 marca 2018 at 11:53

  Ona ma dwoje (chyba) dzieci. I te dzieci słuchają i czytają o wyczynach mamusi …

  • trasz

   25 marca 2018 at 16:23

   I co z tego? Twoim zdaniem będą mieć jakąś traumę, bo pochodzą z normalnej rodziny, w której rodzice potrafią wykazać się odpowiedzialnością zamiast mnożyć się jak króliki?

   • m

    25 marca 2018 at 19:15

    W miarę jak będą rosnąć obecne mieszkanie będzie się stawało coraz ciaśniejsze, dlatego mogą się obawiać, że mamusi może nie chcieć się przeprowadzić do większego, zacznie natomiast obmyślać jakieś rozwiązanie alternatywne z – nazwijmy to tak – udziałem dzieci.
    „…bo miała zbyt małe mieszkanie i nie chciało się jej przeprowadzać do większego”
    Sądzisz, że siedząc przy stole w czworo, nie będą się zastanawiać jak to by było siedzieć w pięcioro i że miały szczęście, że trafiły na dobry nastrój mamusi.

    • trasz

     25 marca 2018 at 21:22

     Nie, bo dla zdrowego człowieka jest jasne i to, że aborcja jest jednym z praw człowieka, jak i to, na czym polega różnica między dzieckiem i zygotą.

     • m

      29 marca 2018 at 10:19

      Na czym polega ta różnica? I jak poznać, kiedy zygota przemienia się w dziecko?
      PS
      Kiedy zaczęło się twoje życie? Kiedy powstało życie zwane trasz?

   • Jarek

    27 marca 2018 at 04:05

    odpowiedzialni….w świecie gdzie zwykła prezerwatywa jest dostępna na każdym rogu ulicy, gdzie wymyślono różne inne sposoby aby uchronić się przed nie chcianą ciążą, gdzie istnieją tysiące sposobów na zaspokojenie popędu seksualnego….dopuszczenie do nie chcianego zapłodnienia a potem wyskrobanie „zarodka” nazywać Odpowiedzialnością….wolne żarty ;), dobrze, że nie mam tak odpowiedzialnych rodziców

 13. Akada

  25 marca 2018 at 19:05

  Tutaj nie ma żadnych ludzi. Człowiek to jest Adam+Ewa czyli ciało zwierzęcia ludzkiego i DuchOjca. Samiec i samica małpy ludzkiej należą do Ewy. Adam przybywa tylko jako DuchOjca. Pokażcie mi kogoś kto jest wypełniony DuchemOjca jak Jezus. Czyli tutaj są same małpy ludzkie udające (naśladujące) człowieka.
  Ewa tylko naśladuje, jest pusta gdyż jest ciemnością tego świata. JHWH to przecież Śmierć.
  Czy zabicie szczenięcia małpy ludzkiej ma dla BogaOjca jakieś znaczenie? Nie ma, gdyż BogaOjca interesuje Człowiek a nie zwierzę. To Ewa (JHWH.Diabeł) wyciąga korzyści z nadreprodukcji. Władcą tego świata jest Ewa. Materia to przecież słowo pochodzące od Mother, Mutter. Materia to matczyństwo. Ewa nie ma nic wspólnego z Bogiem. Bóg jest w innym świecie, jest w świecie 1 a tutaj jest 0.

  • m

   25 marca 2018 at 19:17

   Dzięki za wyjaśnienie.

 14. Mirek

  25 marca 2018 at 23:01

  Rozumiem emocje , ale przwiązywanie zbyt wielkiej wagi do wypowiedzi Przybysz jest niepotrzebne . To jest osoba mało utalentowana . Cała jej tzw twórczość jest mocno epigońska . Nie ma obawy ,że jakieś tłumy dadzą się porwać . Nawet nie ma co roztrząsać , czy to jest rozpaczliwa próba rewitalizacji zwiędłej niezbyt imponującej kariery .
  Sprawą naprawdę ważną , która powinna nas interesować i bulwersować , jest to że tzw lewica jest obcą agenturą utrzymywaną głównie z pieniędzy polskich podatników. Kluczem do skutecznej walki z lewactwem są finanse . Wszelka dyskusja merytoryczna jest działaniem jałowym .Np w Polsce działa ok 117 tysięcy fundacji i one wszystkie w różnym stopniu pasożytują na naszych podatkach. Część tych funadcji słuzy do finansowania ludzi tworzących tzw lewicę . Drugim kanałem finansowania lewactwa jest tzw kultura i te wszystkie bezsensowne „inicjatywy” , których jedynym celem jest utrzymywanie róznych lewackich pasożytów.Jeśli zlikwidujemy lewakom koryto , to skończy sie cała lewica i upadek europejskiej cywilizacji.

 15. Wiktor

  27 marca 2018 at 20:05

  Biedna pomocnica diabła.

 16. Don Pedro

  28 marca 2018 at 02:15

  Doktor Mengele przy tej szmacie to kulturalny i dystyngowany intelektualista będący uosobieniem dobra i empatii

 17. KissAnime

  30 marca 2018 at 03:32

  Wszystko jest bardzo otwarte i jasne na temat problemów, prawdziwych informacji.

 18. funny jokes

  17 maja 2018 at 11:04

  Thank you for your sharing. Thanks to this article I can learn more things. Expand your knowledge and abilities. Actually the article is very practical. Thank you!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra