PRAWY.TV

Dr Krzysztof Kawęcki: U źródeł kryzysu UE jest proces destrukcji państw narodowych

Zapraszamy do wysłuchania wykładu dr. Krzysztofa Kawęckiego pt. „Polityczne i cywilizacyjno-kulturowe uwarunkowania kryzysu starożytnego Rzymu i Unii Europejskiej” wygłoszonego podczas konferencji „Ustrój w okresie rozkwitu czy kryzysu? Paralele Rzym republikański a UE”, która odbyła się 5 kwietnia na Wydziale Prawa i Administracji UKSW.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. abc

  10 kwietnia 2018 at 01:27

  To nie kryzys tylko transformacja i bóle porodowe Bestii.

 2. Soroka

  10 kwietnia 2018 at 09:31

  „U źródeł kryzysu UE jest proces destrukcji państw narodowych”

  Guzik prawda!!!
  Źródłem kryzysu jest legalne złodziejstwo, czyli prawne dopuszczenie łamania Siódmego Przykazania Bożego!!!
  Największymi grzesznikami w tej sprawie są chrześcijańscy duchowni, bo oni występując w Imieniu Pana Boga, nie mówią prawdy na ten temat!

 3. Pingback: c3j8vb5w4dxctv36cxct5x4wd

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra