Z zagranicy

Świat u progu III wojny światowej?

Od wczoraj  silnie zaostrzyła się sytuacja międzynarodowa wokół trwającego konfliktu w Syrii. Stany Zjednoczone oskarżają syryjski rząd o użycie broni chemicznej i grożą poważnymi konsekwencjami. W obronie Bashara Al-Assada zdecydowanie staje jednak Rosja. Donald Trump postanowił więc postraszyć również i Rosjan.

– Rosjo, szykuj się, bo one nadlecą, ładne, nowe oraz inteligentne. Nie powinnaś być partnerem zwierzęcia zabijającego gazem swój własny naród i znajdującego w tym przyjemność. – napisał.

Donald Trump ostrzegł Rosję za pośrednictwem  profilu na Twitterze. Trzeba przyznać, że jego wpis jest mocno konfrontacyjny. Rosja deklaruje zestrzelenie każdej rakiety wystrzelonej w Syrię.

Źródło: Media Narodowe

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

43 komentarze

43 Komentarzy

 1. marcin

  12 kwietnia 2018 at 10:01

  Kacapy moga sobie strzelic ale Kupe na Kremlu.

  • MacGregor

   12 kwietnia 2018 at 10:07

   rozpoznaję intelektualną formację gazety Polskiej 😉

   • Wiesław

    12 kwietnia 2018 at 11:31

    Istnieje poziom propagandy powyżej której myślącym ludziom zaczyna zbierać się na wymioty. Mamy Syrię w której rządzi facet który pomimo tego że był skazany na przegranie ( państwa zachodnie wsparły islamski fundamentalizm czyli ISIS aby się go pozbyć). Gość się obronił, wzmocnił i własnie dobija resztki zarazy która zrujnowała jego kraj. W takim więc momencie postanawia sobie strzelić w stopę używając zupełne bez potrzeby broni chemicznej wprost w idealnym momencie aby sobie zaszkodzić. Nie wiem jakim idiotą musiał by być aby tak zrobić. To się tak nie trzyma kupy że trzeba być kompletnym bezmózgiem aby w ten \”atak\” uwierzyć. Co oczywiście nie przeszkadza USA w atakowaniu państwa walczącego z inwazją na swoje terytorium. W tym kontekście szczerze życzę USA Turcji Izraelowi i ostatnio Francji aby posmakowały na sobie polityki jaką prowadzą w Syrii. Assad dzięki Iranowi i Rosji wygrywa wojnę. Jedyne co może mu w tym przeszkodzić to jego atak chemiczny. A wy twierdzicie, że kilka dni po deklaracji Trumpa o wycofaniu Amerykanów w Syrii, która dla Assada jest jak prezent pod choinkę, on dokonuje bezsensownego ataku gazowego na cywili w Doumie, z której wyjechało już wcześniej większość obrońców z Jais al Islam i która została zajęta bez problemu dwa dni później. I do tego cywili, którzy gdy tylko mogli uciekali na tereny zajęte przez Assada. W tej całej narracji nic nie trzyma się kupy. Trzeba mieć w sobie naprawdę wielkie pokłady naiwności aby w taką bzdurę uwierzyć. Byłoby prościej planując politykę bezpieczeństwa w Polsce.. NATO zaczyna być bagażem i blokerem ekonomicznym oraz mentalnym w aparacie decyzyjnym Polski. Czym innym jest sojusz wojskowy z konkretnym państwem a czym innym z jakimś sojusze który jest dość frywolną wariacją czternastu punktów. W XXI wieku wszelkie gwarancje w postaci zadrukowanych kartek papieru są tyle warte ile interesy każdego z uczestnika tych 14 punktów. Z tego co wiem nie mamy sojuszy z żadnym państwem. Stany Zjednoczone mogą w każdym momencie zdecydować się na wycofanie z części działań w określonym obszarze (także w Europie). [zwłaszcza przy tym prezydencie] Warto o tym pamiętać, planując politykę bezpieczeństwa w Polsce, czy na wschodniej flance NATO. Stawianie na słabnące USA, które są daleko, a ich kluczowe problemy i interesy leżą w innej części globu, a ponadto inaczej niż dawniej definiują swoją rolę i odpowiedzialność to naiwność. My możemy robić najwyżej za kartę przetargową w ich polityce.

    • Sebinio

     12 kwietnia 2018 at 13:44

     Nic dodać, nic ująć. Całkowita racja.

     • prawo

      12 kwietnia 2018 at 14:05

      Trump dał się podpuścić tym swoim żydkom, ale w końcu ktoś rozsądny mu powiedział, że tym razem Putin przypierdoli w te ich okręty rakietami … i co wtedy dalej? Dlatego – jak sądzę – te zmiany. Przestraszyli się konsekwencji.
      Nie lubię Kacapów i tym bardziej im nie ufam, ale to żyd chce podpalić świat. Dzień w dzień zaganiają Ruskich do narożnika jak dzikiego zwierza a to musi się źle skończyć.

    • Sebinio

     12 kwietnia 2018 at 13:46

     Racja oczywiście w wypowiedzi Wiesława.

   • IGO

    14 kwietnia 2018 at 15:50

    Doskonała riposta dla socjalisty Marcina.

  • stary

   12 kwietnia 2018 at 10:42

   debil

  • Dick

   13 kwietnia 2018 at 08:59

   Myślenie na pewnym poziomie zatrucia propagandą jest bardzo bolesne…
   Ale dobrze, żebyś się przemógł, zacisnął zęby i zaczął myśleć.
   A gdyby kiedyś twoim bliskim ciało odpadało od kości od promieniowania, wiedz, że to zbrodniarze z USRAELA i ich pachołki z kolonii, takich jak Polin, do tego doprowadzili…

 2. MacGregor

  12 kwietnia 2018 at 10:09

  Co Wam wszystkim odbiło z III wojną? W Syrii może dojśc oczywiście do proxy war (wojny per procura) w intereie Wielkiego Izraela (Syria ma znaczenie ze względu na Iran)

  Ciut więcej głebi proszę

  • Dick

   13 kwietnia 2018 at 09:06

   Usrael wprost chce zrównać z ziemią Syrię, tak naprawdę postawił Rosji ultimatum. Albo pozwolicie Syrię rozwalić, albo wojna światowa.
   Rosja mięknie, Putin nie chce wojny jądrowej…
   Jednak Iran musi wstawić się za Syrią, bo jest następny w kolejce do zgładzenia. Żydy już dawno o to zabiegały w Waszyngtonie…

   Iran dostarcza ropy Chinom.
   Chińczycy wspierają Syrię, ale też mogą odpuścić. Iranu jednak nie odpuszczą, bo wówczas Usrael pozbawi ich większego dostępu do ropy z Iranu.
   Co dalej?
   Zaczyna się Armagedon?
   Jest takie powiedzenie.
   Jak coś może pójść źle, wydarzy się to w najmniej odpowiednim momencie.
   Jeśli Usrael wymachuje atomowymi rakietami, może w końcu dojść do wojny. I ZAGŁADY…

  • IGO

   14 kwietnia 2018 at 15:53

   Do MacGregor: To prawda co piszesz.

 3. Robert B.

  12 kwietnia 2018 at 10:34

  A potem… A potem… będzie tak jak zawsze: ryk i krzyk „Haaatuuuujcieee naaas!”. Palcem w bucie nie kiwnę.

  • Tomek

   13 kwietnia 2018 at 01:00

   A potem…. A potem znowu pielęgniarka zauważy, że siedzisz na necie i leków nie wziąłeś. Wbije ci w dupę thhhaaaką igłę, że tylko będziesz kwiczał „hhhhaaaałłaaaa, haaaatujcieeee mnieeee!!! Ja już tyle w tym pokoju bez klamek pszzzzzzeeeeciechhhhpiaaaałeeeem!!!”

   Palcem w bucie nie kiwnę, jak cię znowu w pasy zakują. Czubków się leczy lub izoluje.

   • marju73

    15 kwietnia 2018 at 17:48

    A potem… .A potem oficer prowadzący zatwierdzi przelew więc będziesz mògł dalej wyrzygiwać swoje „złote myśli” świadczące o tobie.

    • Tomek

     16 kwietnia 2018 at 14:00

     Niestety, tak dobrze jeszcze nie ma, żeby za możliwość pośmiania się z takich imbecyli ktoś jeszcze płacił:).

 4. Wojna miedzy USA i Rosją ODBEDZIE się w krajach "TRZECICH" takich frajerów jakw Syrii czy na terenie III RP

  12 kwietnia 2018 at 10:58

  A KTO rozliczy wymierzy KARĘ tym LUDOBUJCOM żydo-masońskim i globalistycznych waszyngtońskich, paryskich i londyńskich oraz niemieckich za brutalne ZAMORDOWANIE przez nich:
  85 tysięcy Serbów oraz zrzucenie na Jugosławie 30-u tysięcy ton bomb oraz zniszczenie Belgradu,
  ZAMRDOWANIE 1.2 miliona cywili i Sadama Husejne w Iraku w latach 2003-2015,
  ZAMRDOWANIE 500 tysięcy w Afgańczyków,
  ZAMORDOWANIE 80 tysięcy Libijczyków oraz samego Mamura Kadafiego w 2011r
  To ci LUDOBUJCY z Waszyngtonu wzniecili wojnę w Syrii !
  To ci LUDOBUJCY z Waszyngtonu wzniecili wojnę w Ukrainie w 2014r gdzie zabili ponad 60 tysięcy ukrów i Ruskich
  To ci LUDOBUJCY z Waszyngtonu PODPUSZCZAJĄ tych syjonistycznych zafałszowanych sqrwysynów z gangów PO-PiS-PSL, aby oni szczuli Polaków na Ruskich, aby oni zaczęli na wzajem skakać sobie do oczu i aby też WZNIEĆ otwartą wojnę miedzy Polską i Rosją, a potem z tą banderowska bandycką „ukrainą” !
  Ten cynik KLAUN karykatura na żydowskim kagańcu Trump jest jedynie „prezydentem” za pomocą „Twittera” z czego się śmieje cały Świat.
  Wy lemingi zamieszkali w żydo-mafijnej złodziejskiej III RP nie wiecie, że obecnie w USA to faktycznie NIE wiadomo, kto tutaj rządzi, gdyż faktycznie są cały czas różne ROZGRYWKI miedzy dowódcami-mafiozami służb SIŁOWYCH jak(tak jak było w żydo-bolszewickim ZSRR):
  1 – FBI(38,000 policjantów + budżet $18 miliardów),
  2 – CIA(32,000 pracowników + budżet $24 miliardy),
  3 – US Military(3.5 miliona osób + 1 milon rezerwy + budżet $720 miliardów),
  4 – DHS czyli United States Department of Homeland Security(250,000 osób + budżet $45 miliardów)
  i jeszcze wiele innych zajadle WALCZĄCYCH miedzy sobą o centralna władzę w tym szambie „Deep State” w zdemoralizowanym, skorumpowanym złodzejo-bandyckim Waszyngtonie.
  Ten nowy „prezydent” PAJAC Trump nie może opanować tych rzezimieszków dowódców służb siłowych i się ich wszystkich autentycznie boi, a DLATEGO każda z tych też ZDEGENEROWANYCH moralnie służb siłowych uważa siebie za „pana” sytuacji w USA i dlatego najwięksi złodzeje oraz bandyci się śmieją z tego „amerykańskiego prawa”. Każdy złodzej finansowy jest za BOGATY aby jego zamykać w więzieniu … Identycznie jest w III RP: my nie zamykamy WASZYCH, a Wy nie zamykacie NASZYCH squrwysynów …
  W obecnym USA każda „dowódca” czyli każda „ręka tej siłowej władzy” amerykańskiej jest PRZEKUPIONA przez różnych właścicieli ZŁODZEJI wielkich korporacji i różnych grup zalegalizowanych złodziei GANGSTERÓW bank-sterów, którzy robią intersy na „lewo” za łapówki, też nie płaca podatków, ROZKRADAJĄ tryliony $$ amerykańskiego podatnika itd.
  Czyli każda „ręka siłowa” władzy zbankrutowanego USA macha coś tam po swojemu na prywatne ZAMÓWIENIA różnych zalegalizowanych mega-złodziei, którzy władzę Konstytucji i jakiegoś tam prezydenta figuranta Trumpa mają głęboko w d..pie
  To bezhołowie się musi skończyć tragedią dla całego USA i Świata.
  Wojna rozegra się znowż ale w krajach TRZECICH poza granicami USA.
  Być może ZGINIE kolejóne setki tysięcy Syryjczyków, czyli identycznie jak Irakijczyków, czyli żydo-neokoni chcą przetestować na ile skuteczne są systemy obrony przeciw-lotniczej wyprodukowanej w Rosji zainstalowanej w Syrii.
  Czyli USA kolejny raz organizuje RZEŹNIE ludzką w krajach „TRZECICH” aby tym razem zrzucić stare rakiety na bazę wojskową Rosji w Syrii.
  Rosja najprawdopodobniej się ODEGRA – ODWZAJEMNI i zrzuci kilkadziesiąt rakiet na bazy USA zainstalowane w Polsce, Rumunii, Estonii, Łotwie, Litwie i Ukrainie – i to nie będzie takie ŚMIESZNE dla Polaków ! Zastanówcie się nad tym wy głupie lemingi w tej durnowatej III RP !
  Na Morze Śródziemne płynie tzw. VI Flota USA z dwoma lotniskowcami i Rosja się ODGRAŻA ze ją ZATOPI !
  Rosja powiedziała, ze ZATAKUJE swoimi rakietami bazy wojskowe USA na całym Świecie i wszystkie okręty podwodne marynarki wojennej USA !
  Czyli ta III wojna najpierw odbędzie się w krajach TRZECICH i Polska czy Syria lub w tej gównianej „ukrainie” czyli III RP może zostać ZNISZCZONA w zemście, gdyż Rosja posiada tak wielkie terytorium i im jakaś tam Polska jest do NICZEGO NIE potrzebna !
  Dopiero w OSTATECZNEJ rozgrywce zaatakują się dwa potwory rakietami z ładunkami termo-jądrowymi !
  USA prowadzi ZAWSZE wojny na OBCYM terytorium, a nigdy na swoim i chociaż ma poważne zatargi terytorialne z Meksykiem i Kanadą to jakoś wojen MILITARNYCH ze swoimi sąsiadami NIE prowadzi.

 5. Wiesław

  12 kwietnia 2018 at 11:25

  Konflikt jest nieunikniony. Pytanie kiedy USA rozpocznie swoją wojnę i gdzie? USA musi rozpocząć wojnę jak najprędzej. Rosja od 2000 r realizuje plan modernizacji armii, którego zakończenie przypada na 2020 r. Obecnie zrealizowano 80% tego planu. Z każdym kolejnym miesiącem będą w Rosji przybywały kolejne pociski balistyczne, okręty podwodne, samoloty, czołgi wykonane w nowych technologiach, oddalając tym samym szanse USA na zwycięstwo. Ameryki nie stać dziś na modernizacje swojego potencjału do poziomu Rosji, a nawet Chin. Musieli by rozpocząć modernizację od nowych projektów badawczych, gdzie do wdrożenia trzeba przynajmniej 10 lat. Optymalny rok to 2018-2019 później musi USA położyć uszy po sobie i uznać hegemonie Rosji. Gdzie ten konflikt wybuchnie nie ma znaczenia, byle jak najdalej od granic USA. Na razie bowiem Trump odłożył swój wyjazd do Ameryki Południowej i zdążył postraszyć świat dwoma chaotycznymi twittami, pojawiły się równie chaotyczne i sprzeczne sygnały tak o planowanych akcjach amerykańskich, jak i możliwych reakcjach rosyjskich do odłożonej w czasie akcji i tak oczywiście zupełnie niespodziewanie! na ochotnika zgłosiła się zatroskana o prawa człowieka Arabia Saudyjska. Słowem to może być ten moment, kiedy Izrael znowu powinien coś wysadzić, zaatakować czynnie obronić lub odkryć, podsunąć do odkrycia zachodnim mediom. Inaczej ten głupi goj znowu nie wykona roboty, do której został zatrudniony i wojna światowa wybuchnie nie wiadomo kiedy! No ile można płacić za tak niepewny interes?! Opcji jest zresztą multum, czemu np. Izrael nie miałby zrakietować sobie czegoś w Iranie? Albo Arabia Saudyjska mogłaby sobie przypomnieć, że w zasadzie już prawie zaczęła wojnę w Libanie. Umówmy się bowiem, nie po to się eskaluje żeby przestać. A ustępstwa pociągną za sobą kolejne prowokacje. Tak to się mniej więcej zawsze odbywa…I co się stanie dalej? Niby to też wydaje się jasne: nikt przy zdrowych zmysłach nie planowałby chyba przecież lądowej inwazji na Rosję (ani na Iran, skoro już o tym mowa). Kolejne pytanie brzmi: Czy wszyscy są przy zdrowych zmysłach? Oraz pytanie pomocnicze: Czy na pewno znamy wszystkie fakty i okoliczności, mające wpływ na podejmowanie określonych decyzji? I jeszcze jedna malutka zagwozdka, już czysto przyczynkarsko: czy jak już Amerykanie zaczną tę swoją upragnioną wojnę światową, to ktoś chociaż przedzwoni przedtem do Warszawy – czy już nie zdążymy się dowiedzieć? Nie chodzi także o to czyja analiza się sprawdzi, ani nawet kto dobrze obstawia ruchy na globalnej szachownicy. Ba, sam prorok Jonasz obraził się przecież, gdy mieszkańcy Niniwy posłuchali jego ostrzeżeń i nawrócili się, unikając zniszczenia karą Bożą. Na nawrócenie Polaków (do rozsądku) liczyć oczywiście nie można, ale gdyby nawet Har-Magedon miał zostać tylko odłożony to przecież byłby to czas dany. Dany także Polakom. Dla naszego narodu bowiem tak jak trwanie w obecnym układzie geopolitycznym jest niczym więcej, niż samobójstwem, tak szukanie alternatywy nie może sprowadzać się do pocieszania się, że może coś zrobi za nas Putin czy ktokolwiek inny. Alternatywę zgodną z polską racją stanu i polskim interesem narodowym, dającą nam minimalne choćby szanse na przetrwanie może stanowić i zbudować tylko niepodległa Polska. I to jest nasze zadanie.

  • Tomek

   16 kwietnia 2018 at 14:02

   Rosja to schyłkowa potęga, z niewydolną gospodarką opartą o surowce. Wiadomo, ze w dłuższej perspektywie nie będzie dla USA zagrożeniem. Problemem są Chiny.

 6. Polonus -widziane z USA

  12 kwietnia 2018 at 11:27

  USA muszą .. ale nie mogą…Nie ma takiego miejsca gdzie by mogli bezkarnie rozpocząć konflikt…Choćby w celu poprawy własnej pozycji geostrategicznej w stosunku do Rosji. Ostatnia próba to Majdan i Krym jako baza USA… sparaliżowana skutecznie przez Rosję. Syria i Iran .. sparaliżowana przez Rosję. Korea Płn.. sparaliżowana umiejętnie przez Chiny i Rosję przy współpracy Kima. Co dalej ? Globalna mafia geostrategicznie się zaczyna cofać. Irak flirtuje z Rosją, Libia też…Turcja już jest bardziej wrogiem NATO niż członkiem…za chwilę zdecyduje o usunięciu baz USA z Turcji. Te bazy USA w Turcji to Turecki karty przetargowe w negocjacjach z Rosją… a Rosja jest „hojna” gazociąg buduje, elektrownie atomową buduje, S400 sprzedaje… któryś z kolejnych kroków to będzie likwidacja baz USA w Turcji. (to krok który Rosja zostawi sobie na moment krytyczny…bliską wojnie .. by nagle pogorszyć pozycję geostrategiczną USA wokół Rosji). Bez baz USA w Turcji Rosja już nie jest „okrążona”. Front Europejski dla Rosji to 1/10 frontów w ogóle..i nikt nie zgodzi się na otwarcie tego frontu bo zasięg „ognia” ogarnia wszystkie kraje zachodnie…to już nie jest I czy II wojna światowa..tu się nie da zrobić wojny na ograniczonym terenie…tu wszyscy uczestnicy są goli i nadzy wystawieni na atak przeciwnika..tylko Rosja mniej bo ma skuteczny system obrony powietrznej. Kto w tych warunkach w Europie podejmie decyzje o wojnie z Rosją ? Nikt poważny… a drobne prowokacje nie zaszkodzą Rosji…a mogą zaszkodzić prowokatorom (pribałtyki, Ukraina, Polska, Rumunia, Mołdawia). Jeszcze jedno…wystarczy rzut oka na mapę…Bliskiego Wschodu i widać, że jak Irak uwolni się z okupacji USA (a czyni takie starania), i przejdzie do sojuszu z Rosją, Syrią i Iranem…to Iran zyskuje szeroki, bardzo szeroki dostęp do morza śródziemnego. To geostrategiczne zwycięstwo nad Arabią Saudyjską, Izraelem i jego kolonii. Taki sojusz Iraku, Iranu i Syrii automatycznie włącza w ten sojusz Liban z Hezbollachem a być może i z tchórzliwą Jordanią (bez jajeczny król). Izrael zostaje sam! …A ma jeszcze u siebie milionową rosyjską V kolumnę. Jak tak się stanie to pozostaje tylko posprzątać w Arabii Saudyjskiej(podział na kilka części i odebranie władzy mafii Saudów). Saudów nie ma kto bronić na lądzie… a USA na kolejną wojnę po dotychczasowych klęskach nie pójdą. Anglia, Francja? militarnie nic nie znaczą i nie zmobilizują 100 tys armii.. nie mają jej jak przewieźć jak zaopatrzyć..(tylko USA ma jeszcze takie kurczące się ciągle możliwości).

 7. Polonus -widziane z USA

  12 kwietnia 2018 at 11:28

  Globalna żydowska mafia już wie, że proces jej zdychania się rozpoczął. Jeszcze tego nie widać ale proces już został uruchomiony. Fundamentem siły tej żydowskiej mafii jest petrodolar czy ogólniej dolar narzucony światu jako waluta wymiany międzynarodowej. Żydowska mafia ma od każdej wymiany na świecie działkę bo strony muszą wymienić swoje waluty na dolary i rozliczyć się w dolarach. Chiny uruchomiły na swojej giełdzie „petrojuany” zamiast petrodolara. Chiny to największy odbiorca ropy na świecie…to zmusza nawet sojuszników USA do handlu w petrojuanach (Arabia Saudyjska) inaczej stracą największy na świecie rynek. Rosja i Iran idą podobną drogą (handel w walutach innych niż dolar). I to jest najsilniejszy cios w globalną mafię żydowską. Skutki będą widoczne w skali miesięcy… dzisiaj pozornie nic się nie zmieniło. Globalna mafia żydowska ma pełną świadomość, że właśnie została ekonomicznie „zlikwidowana”, zredukowana…do mafii mniejszej ..mniej groźnej globalnie… i usiłuje gorączkowo odwrócić ten proces drogą militarną… poprzez agresję na Syrię na potem na Iran..Mając pod sobą Syrię i Iran mafia wypycha Rosję z bliskiego wschodu i ma znowu monopol na ropę naftową na świecie (za wyjątkiem zasobów Rosyjskich). Mając monopol na ropę może z Chinami „negocjować”. Ale też musi odciąć Rosję od Chin w zakresie dostaw ropy. Jak widać to co widać, to już ostatnie, nerwowe, przed śmiertelne, niekontrolowane do końca drgawki zdychającej globalnej mafii żydowskiej. Od dwóch dni mafia przeprowadza atak na walutę Rosyjską chcąc doprowadzić do załamania gospodarczego (bo militarnie nic nie mogą zrobić). To apogeum możliwości tej żydowskiej mafii. Rosja obroni walutę, odkupi firmy rosyjskich oligarchów wyprzedawane na amerykańskiej giełdzie za półdarmo. Każdy kij ma dwa końce. Próba zajęcia majątków rosyjskich oligarchów to klasyczny rabunek..A Rosja może odpowiedzieć symetrycznie zajmując majątek firm zachodnich. To już tylko przed śmiertelne drgawki tej żydowskiej mafii.

  • Dick

   13 kwietnia 2018 at 09:31

   Może być tak, że Chiny pomogą w wojnie walutowej Rosji. Co już raz przynajmniej zrobiły wyprzedając znaczne ilości dolara kilka lat temu.

 8. finka

  12 kwietnia 2018 at 11:32

  Posłuchajcie co mówi Syryjczyk dr Nabil Al Malazi o prowokacjach i planach napaści na Syrię https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3rszA9AQ7cY

 9. Kwal

  12 kwietnia 2018 at 14:05

  Izrael należy zniszczyć. Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !

 10. edi60

  12 kwietnia 2018 at 17:52

  Trzeba bronić Asada przed USraelem jak i Polski przed żydami pardzo dobry komentarz Polonusa to największa zaraza świata Polskę też niszczą za pozwoleniem Dudy ?

 11. Obserwator

  13 kwietnia 2018 at 02:32

  Tramp zachował sie bardzo rozsądnie widac ze czeka na wyniki śledztwa kto za tym stoi ,to bardzo mądry polityk ktory reaguje dość spontanicznie na wszelkie zbrodnie lewactwa ,widac ze trochę ochłonął i myśli tez o sankcjach ekonomicznych dla Rosji ktora ma problemy ekonomiczne i giełdowe ,wojny raczej nie bedzie bo nikomu sie ona nie opłaca beda nowe sankcje i spadek paliw kopalnianych ,wystarczy tylko kacapow odciąć od światowego biznesu i sami sie powybijają ,nie mniej jednak doprowadza do blokady dyplomatycznej reżimu putina,nikt z nimi nie bedzie chciał robić interesów,beda izolowani jako największy terorysta swiatowy,do czasu aż samo oddadzą zbrodniarza putina do Norymbergi,upadną tez przy tym całym zamieszaniu Niemcy ktore szpiegowały z terorysta putinem przeciwko USA ,zyska na tym Polska ktora pogrąży tez Niemców

  • Dick

   13 kwietnia 2018 at 09:10

   Trzeba być idiotą by wierzyć, że Asad użyłby broni chemicznej. Tym bardziej, że wojna jest praktycznie skończona. Niedobitki islamistów finansowanych przez Zachód tylko się bronią.
   Zostało kilka tygodni i w Syrii byłby POKÓJ.
   Żydy i neokony jednak nie odpuszczą…

   • marju73

    15 kwietnia 2018 at 18:10

    Ten ograniczony umysłowo człowiek nazywający siebie obserwatorem nawet nie zająknie się na temat wcześniejszych kłamstw usraelczykòw (największych terrorystòw światowych) o broni masowego rażenia w Iraku.Juz nie wspomnę o bredniach mòwiących o zyskach płynących ze wspòłpracy z usraelczykami.

 12. Dick

  13 kwietnia 2018 at 09:21

  Jesteśmy świadkami, jak przez debilnie wymyśloną prowokację z bronią chemiczną Izrael i USA oraz pachołki chcą najechać na Syrię i WYMORDOWAĆ setki tysięcy, a może miliony istnień ludzkich…
  Nie wahają się zmusić Rosji do wycofania, strasząc ją rozpętaniem z nią wojny, czyli strasząc wojną jądrową, zagładą ludzkości.
  A debile z rządzącego PISU popierają tą zbrodnię ludobójstwa. Na pewno inne „polskie” partyjki, gdyby rządziły, było by podobnie.

  Kaczyński, i reszta, chcecie mieć krew tysięcy ofiar na swych rękach???
  Bo Żydzi są najważniejsi?
  Są jeszcze w Izraelu polscy piloci z F16? Będą bombardować Syrię?
  Spytajcie księdza Cisło, jak cierpią ludzie w Syrii, też chrześcijanie. Dzięki waszym panom z Telawiwu i Waszyngtonu…
  Ta rozróba może doprowadzić do ARMAGEDONU.
  Mam nadzieję, że BÓG wam tego nie zapomni. Bóg jest sprawiedliwy. Nie zabijaj nie zostało zniesione. Wspólnik zbrodniarza też jest zbrodniarzem.

 13. Emma

  14 kwietnia 2018 at 04:59

  Prawde napisales, ale malo myslacy i tak uwierza w kazda bzdure rzucona im jak ochlap.

 14. Tomasz

  14 kwietnia 2018 at 11:48

  Tomek jeszcze nie doręczono karty mobilizacyjnej z czerwonym paskiem do Modlina? Bo masz pierdy w tyłku i kanarki tobie się legną w głowie mowie po wojskowemu .

  • Tomek

   16 kwietnia 2018 at 14:06

   Bynajmniej, towarzyszu Tomaszu.

 15. Dick

  14 kwietnia 2018 at 12:42

  Dziś po bombardowaniach „polski” MSZ ustami Cichockiego poparł bezwarunkowo ową bandycką akcję i stwierdził, że reżim Asada musi odpowiedzieć za użycie broni chemicznej.
  Pogarda dla prawdy, logiki, dla Polaków…
  Typowe kundle Usraelskie…

 16. Tomasz

  14 kwietnia 2018 at 18:27

  Tak samo Prezydent Juda poparł zbrodniczy atak.Obecnie zebrała się Rada Bezpieczeństwa O N Z na żądanie Federacji Rosyjskiej która chce uchwalenie rezolucji potępiającej atak.Według niepełnych informacji gdyż jest blokada płyną w rejon Syrii kolejne rosyjskie okręty .

 17. Tomasz

  16 kwietnia 2018 at 23:46

  Pewien os9obnik wypisuje bzdury o potędze U S A .Marynarka wojenna Federacji Rosyjskiej może odpalić torpedy z ładunkiem nuklearnym przy brzegu morskim Stanów Zjednoczonych i powstanie tsunami i zaleje Amerykę Północną .A Izrael może być zmieciony z powierzchni nawałą Rakietową 2OO szt Rakiet SCUD z Iranu i Rakietami GRAD odpalonymi przez Hezbolach z terenów Palestyny i twór syjonistyczny przestanie istnieć .

  • Tomek

   17 kwietnia 2018 at 08:45

   „powstanie tsunami i zaleje Amerykę Północną”

   Tomasz, towarzyszu, skąd ty te pomysły bierzesz:)? Godżilli jakiejś się naoglądałeś? Żaden kraj nie ma takiego arsenału jądrowego, by wywołać tego rodzaju reakcję, to raz. Dwa, zapomina ci się, że USA również mają arsenał jądrowy i jakakolwiek tego typu akcja spotkałaby się z retorsją, która również Rosją zmieniłaby w pustynię. I póki w Rosji nie rządzi jakiś szaleniec, a Putin takim nie jest, to wiadomo, że nic takiego się nie zdarzy. A że w rosyjskie media podrzucają czasem teksty o zagrożeniu wojną? Cóż, Putin na kimś musi budować swoje poparcie, więc robi to mówiąc o zagrożeniu. Ale to na użytek wewnętrzny, więc zdejmij Tomaszu pieluchę i przestań tak się na tym forum trząść w obawie przed III wojną, czy tsunami.

 18. Tomasz

  17 kwietnia 2018 at 17:08

  Tomek masz pierdy w tyłku i tobie kanarki lęgną się w głowie ,Rosja posiada torpedy z ładunkiem jądrowym odpalenie takiej torpedy To media zgniłego dekadenckiego Zachodu też kłamią i manipulują,Nie jestem towarzyszem ,To Izrael syjonistyczny twór mąci na świecie ze swoim sojusznikiem U S A,WLK Brytania Francja to polityczne dziwki a Niemcy i Rosja to nasi wrogowie .ZAKUTY RUSOFOBIE wiadomości czerpie z różnych źródeł Piszesz o Putinie na podstawie zgniłej kłamliwej propagandy amerykańskich neo-konserwatystów jastrzębi wojennych i morderców ludności cywilnej ,Jesteśmy u progu III Wojny światowej przez błędną politykę naszego Rządu i Rządów zgniłego zachodu ,

  • Tomek

   17 kwietnia 2018 at 20:10

   „Tomek masz pierdy w tyłku i tobie kanarki lęgną się w głowie”

   Lepiej mieć pierdy w tyłku, niż w głowie, towarzyszu Tomaszu, a to najwyraźniej twoja przypadłość… Nawet zdań już poprawnie w tym poście sklecić nie umiesz – nieskładne to gramatycznie, pourywane, bez sensu.

   „Rosja posiada torpedy z ładunkiem jądrowym odpalenie takiej torpedy”

   I co? Zachód ma co najmniej podobny arsenał? Jeszcze raz cię zapytam, wydaje ci się, że Rosją rządzą idioci, którzy zaraz te głowice odpalą? Albo USA czy Zachodem, że rządzą idioci? A może wydaje ci się, że Rosji powinno się w jej zapędach ustępować – najlepiej od razu może przywrócić PRL i zaprosić wojska radzieckie, wróć, rosyjskie do Polski? Na sentymenty ci się zebrało?

   „wiadomości czerpie z różnych źródeł”

   Zestaw mądrości, jakie tu teraz puściłeś wskazują, że są to bardzo specyficzne źródła. Zapewne coś między „Żołnierzem wolności”, „Trybuną ludu”, a „Sputnikiem”, „Russia Today” czy „Komsomolską Prawdą”. Też mi urozmaicenie.

 19. Tomasz

  17 kwietnia 2018 at 21:31

  Tomek czepiący z zatrutych źródeł neo-konserwatywnych do wojny .To są twoje żódła informacji RUSOFOBIE .Rosyjskie nie spadną na Nowy Jork Waszygton ,Berlin ,BOnn ,Londyn tylko na Warszawę Poznań,Toruń ,Grudziąc itd i Z Polski zostanie rów atomowy to będzie skutek debili politycznych którzy mają klapki na oczach i chcą umierać za Interesy U S A Wlk Brytanii ,Francji dziwek politycznych ,To U S A Chiny i Fedreracja Rosyjska obecnie walczą o hegemonię nad światem to nie nasz interes Polska powinna zachować neutralność tak samo jak Turcja,Czechy.Jest plan Sacharowa tj odpalenie torpedy ładunkiem nuklernym przy wodach terytorialnych U S A powstanie Tsunami i Ameryka Północna zostanie zalana,Czy myślicie Rosja nie zrealizuje planu Sacharowa?/

 20. Tomasz

  18 kwietnia 2018 at 00:21

  Pewien osobnik lobuje na rzecz zgubnej polityki Izraeesko-Amerykańskiej i sam nie potrafi się wysłowić „UCZYŁ MARCIN MARCINA A SAM GŁUPI JAK ŚWINIA ” Sam wypowiada się jak zdarta płyta gramofonowa ciągle sojusz z U S A zgniły Zachód nie kłamie a Federacja Rosyjska jest wcieleniem tylko wcieleniem zła ,A CO Niemcy nie są naszym wrogiem?właśnie z Federacją Rosyjską podpisały umowę na drugą nitkę podwodnego rurociągu przesyłowego gazu po dnie Bałtyku z Federacją Rosyjską .Prawdopodobnie Rząd warszawski dogadał się w kwestii mienia bezspadkowego na kwotę 1 BLN które ma zapłacić ???dziwne klangor żydowski ucichł ??

 21. obat sipilis

  18 kwietnia 2018 at 18:41

  nice boss. full article full of references
  obat kencing nanah

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra