Z kraju

Marian Piłka: PiS to zakłamana partia

PiS broni możliwości demoralizacji dzieci i młodzieży, bo to umożliwia konwencja genderowa – stwierdził wiceprezes Prawicy RP Marian Piłka, komentując doniesienia na temat deklaracji Jarosława Kaczyńskiego, który podczas spotkania z wyborcami w Trzciance zapowiedział, że Polska pod rządami PiS nie wypowie genderowej konwencji antyprzemocowej.

– Gdy byli w opozycji, to aby pozyskać głosy katolickiej opinii wykrzykiwali przeciwko tej konwencji, ale gdy maja władzę to jej bronią. To zakłamana partia – skonstatował Piłka na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

Jak poinformował portal PCh24, powołując się na gosc.pl, w ocenie szefa PiS wycofanie się Polski z ratyfikacji tzw. konwencji antyprzemocowej nie ma sensu, ponieważ nie istnieją żadne praktyczne skutki obowiązywania zapisów.
Jarosław Kaczyński przekonywał, że wypowiedzenie tego dokumentu doprowadziłoby do kolejnego ataku na nasz kraj, natomiast prezes PiS nie widzi potrzeby wszczynania kolejnej awantury.

Kaczyński obiecał jednocześnie, że za rządów PiS nie zostaną w Polsce wprowadzone „małżeństwa” homoseksualne, co zgromadzeni na spotkaniu w Trzciance przyjęli z entuzjazmem.

Warto w tym momencie ów entuzjazm ostudzić, jako że Prawo i Sprawiedliwość na czele z prezesem Jarosławem Kaczyńskim wspiera agendę tzw. zrównoważonego rozwoju, który dla zamydlenia Polakom oczu od pewnego czasu zaczęli nazywać „odpowiedzialnym rozwojem”. Owa agenda, obok wszelkiej maści zdobyczy cywilizacji śmierci niesie ze sobą ideologię gender. I to właśnie tu należy dopatrywać się przyczyn, dla których PiS nie wypowie konwencji antyprzemocowej.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

20 komentarzy

20 Komentarzy

 1. prawo

  17 kwietnia 2018 at 16:15

  Od 29 lat PiS/PO/całareszta, czyli zainstalowana w ‘44 żydokomuna działa tak:
  – zabrać człowiekowi, pod pozorem koniecznych podatków, prawie WSZYSTKIE pieniądze
  a następnie DAĆ:
  – 500+
  – żydzi+
  – mieszkanie+
  – 300 zł +
  – inkubatory+
  – nagrody+
  – delegalizacje+
  – cela+
  – chuj-wie-co+
  – inny+
  – C++
  To, że PiS gra nieczysto to świadczy dobitnie ten ich słynny numer z VAT.
  Ja się pytam: gdzie są ukradzione pieniądze z VAT? Wszak 250 mld. to około 6 towarowych pociągów pieniędzy. Ilość niewyobrażalna. Dlaczego PiS przez ponad 2 lata wszystkich ich wraz z odsetkami nie odzyskał? Robią z narodu żarty/idiotów czy chodzi o spiżową formułę: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych?
  Zawsze zwrot VAT był obarczony wysokim ryzykiem poważnej kontroli firmy a wypadku tych 250 mld. cisza. Nie było żadnej kontroli i dalej nie ma? Faktury każda firma ma trzymać 5 lat (odliczając stratę w piątym roku (ostatnim z możliwych do odliczenia straty), będzie musiał przechowywać dokumentację podatkową za rok, w którym wykazał stratę, aż przez 10 kolejnych lat podatkowych) Konta bankowe firmy są obecnie praktycznie „wieczne” Banki niczego nie kasują. Żyd Modzelewski w Studio Polska 14.04.2018 powiedział, że sprawdzenie rocznie 1 mln deklaracji a nawet 5% z miliona jest niemożliwe (sprawdzający urzędnik mógłby dziennie! odzyskać 100 000 zł!)
  A sprawa wydaje się trywialna. Występuje się o zwrot depozytu pochodzącego z kradzieży. Numer rachunku bankowego składa się z 26 cyfr. Numer konta może być zapisany w formacie NRB (Numer Rachunku Bankowego) lub IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) i nie pozwala zagubić nawet jednego grosza. Proste? Więc się pytam: gdzie są ukradzione 250 mld. zł czyli około 6 towarowych pociągów w banknotach 100 zł.

  • Tomek

   17 kwietnia 2018 at 19:18

   Naprawdę, wystarczy jak raz zadasz jakieś pytanie, a nie będziesz je kopiował kilkanaście razy bez ładu i składu pod każdym artykułem.

   • Marian

    17 kwietnia 2018 at 19:31

    Ale dlaczego? To niezły tekst. I chyba oryginalny. 🙂

    • Tomek

     18 kwietnia 2018 at 13:59

     Uważasz, że jest niezły?

     Pomińmy już wieczne wtręty o żydokomunie, czy Żydach (ktoś kiedyś celnie powiedział, że „żydokomuna” ma dwa znaczenia – pierwsze odnoszące się do nadreprezentacji Żydów w komunistycznym aparacie do końca lat 50-tych, a drugie odnoszące się do stanu umysłu niektórych, którym wydaje się, że żyją 70, 100 czy 200 lat temu, nie rozumieją nic ze współczesnego świata, stąd i wszystko muszą sobie definiować przez ten pryzmat – a potem wychodzą bzdury). Spójrzmy na meritum – prawo nie rozumie, o co chodzi z całą aferą VAT, wydaje mu się, że wystarczy przejrzeć „ileś tam deklaracji” i się te pieniądze znajdą. Albo jakieś „depozyty pozajmować” (prawo chwali się, że nawet wie, ile cyferek liczy sobie numer rachunku:). Otóż jest to totalna bzdura. Przekręty na VAT dokonywane były w ten sposób, że pojawiała się firma ze słupem w zarządzie, która występowała w rzeczywistych transkacjach, z niczego nieświadomymi zwykle firmami, odzyskiwała VAT, a potem znikała z całymi pieniędzmi. Prawo może więc sobie do woli przeglądać 1 mln deklaracji zwykłych podatników, ale kwot wyłudzonych tam nie znajdzie (no, chyba że ma na myśli, byśmy wszyscy zrzucali się na tych złodziei solidarnie…). Może sobie zajmować do woli jakieś depozyty, tyle że pieniędzy oszustów już w bankach nie ma – zostały wyprane / wyjęte / wyprowadzone. Może sobie też próbować iść po zwrot do prezesów zarządów takich spółek, spotka jakichś bezdomnych słupów z Dworca Centralnego, którzy za wódkę coś tam podpisali…

     Czy to, że dochodziło do takich procederów to skandal i powinna to badać komisja? Oczywiście. I osoby, kitóre doprowadziły do umożliwienia takich przekrętów powinny trafić do pierdla. PiS natomiast bardzo skutecznie uszczelnił system VAT. Pisanie teraz, że PiS czy „jacyś Żydzi” coś ukrywają, bo nie potrafią znaleźć 250 mld jest śmiechu warte. No ale jak ktoś jest na poziomie dostrzegania wszędzie spisków „żydokomuny” to mu się pewnie wydaje, że wystarczy pójść do banku i ładnie poprosić o te miliardy i się da:)

     Jak Ci się podoba jednak ten tekst, to wydrukuj sobie może i powieś gdzieś nad kompem, ale prawo może poprosisz, by nas nim jednak 50-ty raz nie katował? Ciebie może posłucha, bo na mnie strzela focha:).

     • prawo

      22 kwietnia 2018 at 15:00

      Nie masz żydowski bubku pojęcia o obiegu dokumentów a się puszysz. Nie zesraj się – od tego nadęcia – łepkami od śledzi profesorze od Broni Termojądrowej Izraela.

  • cmos

   23 kwietnia 2018 at 10:32

   Socjalistyczna Partia PiS.

 2. Jan

  17 kwietnia 2018 at 16:46

  PiS kurwa, Kaczyński tyż.

  • Marian

   17 kwietnia 2018 at 17:29

   Kaczyński tyŻ – niezłe 🙂

   • prawo

    22 kwietnia 2018 at 23:04

    Nie zapomnijcie o „Tomku”.

 3. m

  17 kwietnia 2018 at 18:11

  Jak się nie ma, co się lubi, to …

  Aleksander Ścios, 9 maja 2016:
  „Każdy, kto świadomie przeżył ostatnie osiem lat wie, że rządy PO-PSL były największym nieszczęściem, jakie dotknęło Polaków od czasu magdalenkowego szalbierstwa. Nie tylko z uwagi na rozliczne akty zaprzaństwa, zamach smoleński i skutki zbliżenia z kremlowskimi bandytami, ale z powodu ogromu przestępstw, afer i pospolitych niegodziwości, jakich dopuszczali się przedstawiciele tego reżimu. Przez długie osiem lat mój kraj był pustoszony przez grupę regresywnych, prymitywnych typów, powiązanych wspólnotą kłamstwa i nienawiści, a niemal każdy dzień przynosił wiedzę o kolejnych aktach podłości i nadużywania prawa. Nie były to pojedyncze incydenty, ale planowe i konsekwentne działania mające na celu represjonowanie obywateli i budowę państwa policyjnego.”

 4. Slawomir Tomasz Roch

  17 kwietnia 2018 at 18:15

  Wzywam PiS i Jaroslawa Kaczynskiego do wypowiedzemia antyprzemocowej konwencji genderowej. To nie jest zadna rewolucja, to powrot do normalnosci, a atakowac i tak beda i to coraz zajadlej, bo to ich styl! Precz z demoniczna ideologia gender, po prostu precz z szatanem!

 5. husarz

  17 kwietnia 2018 at 20:28

  Zadam wypowiedzenia konwencji antyprzemocowej i zmian w ustawie o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie! Wystarczy już łamania praw rodziców w Polsce!

 6. car ,carycy z Gdanska

  17 kwietnia 2018 at 20:40

  Jan
  17 kwietnia 2018 at 16:46 -ty możesz Kaczyńskiemu swoim nosem w jego dupe zaryć tylko to i więcej nic

  • Jan

   17 kwietnia 2018 at 20:53

   PiS kurwa, Kaczyński tyż.

 7. finka

  17 kwietnia 2018 at 20:50

  Tylko ślepi widząc co rząd, PAD I Kaczyński robią moze mieć jakies zludzenia co do tego kto nimi steruje Pamietacie jak Kaczyńskiżądal w Szczecinie, gdy nył w opozyccji ujawnienia Aneksu WSI albo, ze jak dojdą do waldzy do zlikwidują ustawę 1066, zabronią GMO, a jest wszystko odwrotnie.Obietnice z sufitu, państwo zadłużone jak za Tuska, zmian w MSZ zero, byle do wyborów i utrzymać się przy korycie, taki jest PiS.

 8. zbyszek

  18 kwietnia 2018 at 05:57

  Mieszkan ZERO a propaganda ze oni buduja: za pomoca developerow i bankow okradaja naiwnych i spoldzielnie mieszkaniowe z terenow ( 80 tys mieszkan ) a 100 tys gospodarczych budow uzyskanych ogromna skala wyrzeczen calych rodzin staraja sie okrasc za pomoca podwyzek cen materialow i podatkow.

  Wmawiaja nam ze to duzo jakbysmy byli wielkosci 5 mln Litwy a to nie wystarcza nawet na odtworzenie stanu mieszkan.

  W ten sposob pozbawiaja narod pieniedzy, zadluzaja gospodarstwa domowe i zwieksza sie zageszczenie w mieszkaniach wg UE juz wyzsze niz w Rumuni.

  Gdyby mowili prawde co przeszkadza wprowadzic unijne zalecenia i przepisy doT spoldzielczosci i Rad Pracowniczych mielibysmy szanse na poprawe – bylaby dyskusja a nie klotnia z UE w sumie w obronie developerow jakimi sa wyzsi urzednicy – z PIS takze.

  Jednak ciagnac swoje prywatne interesy naszym kosztem i przykrywajac to intensywna propaganda wywoluja sytuacje podobna do 1976 roku gdy Gierka bandziory przykryly wszystko cenzura, propaganda i zabijaniem ludzi powodujac, ze do dzisiaj oficjalnie nie wiadomo dlaczego zaczely sie strajki i rozwiniely w wydarzenia 1980 roku.

  W 80 tym ci majacy juz mieszkania i prace nie mieli przeciw czemu protestowac, byli obojetni – wyjatkowo niektorzy aktywni z innych wzgledow.

  Rodziny nie majace mieszkan a takich w Polsce jest polowa byli zdesperowani, rozczarowani i szukali pretekstow zeby wylac nienawisc do systemu nie dajacego szans przezycia.

  Uderzanie w tony patriotyczne, religijne a wlasciwie koscielne (cicho siedza w tej sprawie jak myszy pod pieniedzmi) dotyczyc moze kilku procent a reszta – siedzac z dziecmi u tesciowych w malutkim pokoju razem z prababka, gdzies na prowincji, gdzie nie ma pracy rodziny maja tylko wielki zal, nieszczescie i brak jakis perspektyw a w zamian nachalna i idiotyczna propagande dostatku tak jak za prusakow.

  Jest 11 mln mieszkan wiec srednie zageszczenie 4 osoby z 4 pokolen – w tych sukcesu wg propagandy maja na wynajmowanie nieszczesnikom a w starych gierkowskich 6 – 8 osob w M3 lub w jakiejs ruinie.

  Potrzeba nastepne 11 mln na prowincji budownictwa po kosztach wlasnych a nie trwonienia pieniedzy na zageszczanie miast.

  Zamiast propagandy powinna byc dyskusja – co robic aby ludzi nie ratowala emigracja.

  Wlasnie ta propaganda, ze nic nie mozemy i jacys tandetni doradcy rzadu powoduja, iz tracimy takze cenny czas.

  Czas jest wazny, gdyz nawet jak ktos kupi mieszkanie pracujac za granica, to (developerzy maja takze uzbrojenie terenow i cigana stale zyski) czynsze sa juz podobne do pensji w Polsce.

  Druga sprawa – stare blokowiska – polowa stanu mieszkan, to juz wlasciwie emeryci nie majacy na czynsze a spoldzielnie, wspolnoty na remonty co powoduje, ze sa coraz drozsze w utrzymaniu a wzrostu rent nie ma.

  Partyjniacy spiesza sie aby wyciagnac co sie da i czekaja na eksplozje -ta aktywnosc rosnie ale w propagandzie przeciw nam, ze nic nie mozemy.

  My nic nie mozemy – samo wybuchnie i nie w jakis wydumany sposob, ale w nienawisc wobec propagandy.

 9. Zenon

  19 kwietnia 2018 at 15:25

  Niestety p.M.Piłka ma rację.

 10. Katy

  22 kwietnia 2018 at 13:18

  Wygląda na to ,że PISem sterują jak marionetką.Przez w sumie pięć lat rządów jedyny namacalny pozytyw to 500+.Pozostałe ich działania prawie w całości szkodzą Polakom.Nie spełnili obietnic wyborczych.
  Plany Morawieckiego to zadłużenie Polaków na dziesięciolecia.Wprowadzają zgniliznę moralną,GMO,b.szkodliwą chemię w rolnictwie,niszczą nasze dzieci poprzez obowiązkowe szczepienia.
  Nie przeszkadza im skrajnie lewacka partia razem ,a przeszkadza im nacjonalizm młodego pokolenia Polaków.Duda zachowuje się jak harcerz,a nie jak profesor.Nikt nie protestuje na łajania Żydów.
  Bardzo to smutny obraz PIS.

  • zbyszek

   23 kwietnia 2018 at 21:11

   Smutny obraz ubeckiego PISu.

   Jezeli nie ma radykalnego podniesienia kwoty wolnej od podatku to i tak za 500 (jakie plus) placa podatkami najnizej zarabiajacy.

   Developerzy tp glownnie wysocy urzednicy (gersdorf ma 36 dzialek) wiec szaleja i z bankami szukaja naiwnych placacych za 20 m2 pokoj 130 tys srednio – tyle ile kosztuje dom 100 m2 – szaleja a Morawiecki przykrywa to czapeczka danielsa.

   Troche sie poprawilo, pokazaly sie pieniadze (np w zbrojeniowce) i natychmiast reformatorzy zostali odsunieci, wiec sa PIS i PiS.

   A jak buduja – pot po nich splywa jak tlusta oliwa – peczenieja i pecznieja az wybuchna ciagnac za soba sznur frajerow.

   Jedynie ma sie dobrze klasa srednia (20 % ?)- emigranci zarobkowi.

 11. Pingback: 5vn6ey9c63v4bwct5vwc4

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra