PRAWY.TV

Poseł Tadeusz Cymański o perspektywie przyjęcia przez Polskę prawie 3 tysięcy imigrantów

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. jacek

  28 kwietnia 2018 at 18:23

  ten wywiad pokazuje że trzeba odsunąć PIS od władzy, we łbach im się już poprzewracało…

  • prawo

   28 kwietnia 2018 at 19:24

   Powtórzę, że prawdziwy problem to zorganizowana, planowa grabież Polaków. Najlepszym przykładem skąd się wzięło zadłużenie na ponad 5 bln jest takie oto proste przypomnienie. Od 29 lat PiS/PO/całareszta to samo, czyli zainstalowana w ‘44 żydokomuna działa tak:
   – zabrać człowiekowi, pod pozorem koniecznych podatków, prawie WSZYSTKIE pieniądze
   a następnie DAĆ:
   – 500+
   – żydzi+
   – mieszkanie+
   – dostępność+
   – 300 zł +
   – inkubatory+
   – nagrody+
   – delegalizacje+
   – cela+
   – abonament+
   – dostępność+
   – chuj-wie-co+
   – inny+
   – C++
   To, że PiS gra nieczysto to świadczy dobitnie ten ich słynny numer z VAT.
   Ja się pytam: gdzie są ukradzione w osiem lat pieniądze z VAT? Wszak eksponowane przez PiS 250 mld. z karnymi odsetkami to około 6 towarowych pociągów pieniędzy. To jeden budżet państwa. Ilość niewyobrażalna. Dlaczego PiS przez ponad 2 lata wszystkich ich wraz z odsetkami nie odzyskał? Robią z narodu żarty/idiotów czy chodzi o spiżową formułę: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych?
   Zawsze zwrot VAT był obarczony wysokim ryzykiem poważnej kontroli firmy a wypadku tych 250 mld. cisza. Nie było żadnej kontroli i dalej nie ma? Faktury każda firma ma trzymać 5 lat (odliczając stratę w piątym roku (ostatnim z możliwych do odliczenia straty), będzie musiał przechowywać dokumentację podatkową za rok, w którym wykazał stratę, aż przez 10 kolejnych lat podatkowych) Konta bankowe firmy są obecnie praktycznie „wieczne” Banki niczego nie kasują. Żyd Modzelewski w Studio Polska 14.04.2018 powiedział, że sprawdzenie rocznie 1 mln deklaracji a nawet 5% z miliona jest niemożliwe (sprawdzający urzędnik mógłby dziennie! odzyskać 100 000 zł!)
   A sprawa wydaje się trywialna. Występuje się o zwrot depozytu pochodzącego z kradzieży. Numer rachunku bankowego składa się z 26 cyfr. Numer konta może być zapisany w formacie NRB (Numer Rachunku Bankowego) lub IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) i nie pozwala zagubić nawet jednego grosza. Proste? Więc się pytam: gdzie są ukradzione 250 mld. zł czyli około 6 towarowych pociągów w banknotach 100 zł.
   To wszystko co się dzieje, to teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami.

   NRB – numer rachunku bankowego, to skrót od nazwy dla polskiego standardu numerów rachunków kont osobistych w polskich bankach. Numer konta składa się z 26 cyfr. IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) jest przyporządkowany do rachunków bankowych we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Szwajcarii i Lichtensteinie.
   Sprawdzenie informacji, który bank obsługuje dany numer konta, nie jest skomplikowanym zadaniem.

   • Tomek

    28 kwietnia 2018 at 23:49

    Nie tylko ja tłumaczyłem ci już na forum, jakie amatorskie bzdury wypisujesz w tym poście o VAT, jeśli wydaje ci się, że te pieniądze są do znalezienia, jako gdzieś dostępne w systemie bankowym i wystarczy ci numer rachunku. Albo, że 6 towarowych pociągów z banknotami znajdziesz. Ale ty w kółko bzdurę kopiujesz, gdzieś mając obciach…

    • prawo

     28 kwietnia 2018 at 23:56

     Goń się flaku bo nadepnę.

 2. Michał

  28 kwietnia 2018 at 20:01

  Typowy załgany konfabulant w garniturku za 5 tyś. Dziennikarz zadaje mu konkretne pytania,przyjęliście muzułmanów czy nie,zgadzacie się na multi kulti czy nie ? A ten pajac pierdoli od rzeczy,mówi tak żeby nic nie powiedzieć.Jebać PIS i całą resztę tych zdrajców. Nacjonalizm jedyną drogą by wydobyć Polskę z gówna.

  • prawo

   28 kwietnia 2018 at 23:57

   100/100

 3. jaro7

  28 kwietnia 2018 at 23:06

  Dawno pisałem że PiS i w tej sprawie będzie kłamał. A oficjalnie!!!! jest ich już w Polsce ponad 28,120 czyli 4 razy więcej niż chciała Kopacz.Ale naród ciemny ,bardziej interesuja go promocje w Biedronce niż własny kraj.

 4. detox

  29 kwietnia 2018 at 00:37

  Cymański od dawna pi..i takie farmazony jakby wąchał Noviczok.
  To k…wa ostateczna jak cały POPIS żerujący na głupocie kapeluchów.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra