Polskość

Czy już wkrótce : “Polacy na Madagaskar?”

Szalejący nad Polską sztorm na naszych oczach zmiata wiele fasad i pozornych twierdz, odsłaniając nagość mitów wyśnionych w polskich patriotycznych głowach. Trwa wielka antypolska ofensywa, z łezką w oku możemy wspominać czasy kiedy nasi “młodsi bracia” w zasiedzeniu zarzucali nam brak zainteresowania ich cierpieniom zadawanym im przez Niemców podczas holokaustu. Dziś w nowej odsłonie z desek teatru zniknęli Niemcy (za sprawą ok. $100 mld zapadni), a holokaustu dokonują Polacy przy pewnym udziale jakichś tam nieustalonych nazistów. Aż strach pomyśleć co przewidziano w III akcie tego przedstawienia, zapewne scena z polskim samolotem bombardującym żydowskie kamienice w Warszawie osłaniane przez niemiecką artylerię przeciw-antysemicką, pardon przeciwlotniczą.

Niedawno przeprowadzono ankietę wśród młodych Niemców zapytując, co takiego robili ich dziadkowie żołnierze podczas II wojny światowej. Większość odpowiedzi winna zatrwożyć historyków, młodzież usytuowała swoich dziadków głównie wśród dwóch ściśle wojskowych zawodów: kucharzy i członków orkiestry, pozostali oczywiście … pomagali Żydom! Teraz już wiemy dlaczego Hitler przerżnął wojnę…

W sojuszniczej Ameryce totalny bałagan pewnie w ramach spóźnionego prezentu pod choinkę USA zamiast znieść wizy dla Polaków, przyłożyli nam ustawą wzmacniającą pazernych roszczeniowców. Okazuje się też, że w tym ciągle formującym się globalnym świecie prawdziwa totalna opozycja w stosunku do polskich patriotycznych interesów to zagranica, a nie polska ulica! Wielu z nas naiwnie jak dzieci myślało, że totalniacy to PO i PSL z rozmaitymi nowoczesnymi KOD-ami, a to jednak tylko ulica. Również obserwując przez dekady zachowanie rządzących elit, Polska po przewlekłym PRL-u zachowuje się jak panienka lekkich obyczajów, rzucając się w ramiona a to wschodowi, a to zachodowi, a teraz szuka nawet egzotycznych przygód…

W stosunkach polsko-amerykańskich i polsko-żydowskich zaczęły się schody i jedyne co jest zacieśniane to pętla na szyi polskiego podatnika, albo używając języka dyplomatycznego ministra Czaputowicza: “Polacy, nic się nie stało”. Wydaje się, że nasi “strategiczni” adwersarze zdobyli i już demonstrują konieczne i korzystne zasoby i narzędzia do nacisku i oswajania polskich elit rządzących.

Ci z postronnych obserwatorów w obszarze postsowieckim, którzy cieszą się, że Żydzi dokopują Polsce, powinni wstrzymać konie. Po Polakach to na nich przyjdzie czas, bo taki jest bieg dziejów. Najpierw przyszli po Szwajcarów, ale skoro my nie jesteśmy Szwajcarami, to nie był nasz problem…

Na dzień dzisiejszy kluczem do potęgi roszczeniowej przedsiębiorstwa holokaust i bicza przeciwko Polsce jest zamrożona Puszka Pandory w Jedwabnem wsparta na micie polskiego sprawstwa tej zbrodni. Jeśli zagłaskany, czy zastraszony (wsio ryba) polski rząd wykaże uwiąd w kwestii wznowienia ekshumacji, to już nawet przyszły Sejm będzie wyglądał zupełnie inaczej, nie mówiąc o następnych dwóch kadencjach (i dekadencjach).

Kwestia tabu w sprawie Jedwabnego kojarzyć się może z obowiązującym w komunistycznym PRL-u tabu w sprawie Katynia tyle, że nikt w PRL-u nie śpiewał o suwerenności. Po wizycie wicepremiera Gowina w USA można odnieść wrażenie, że polski rząd zachowuje się jakby zarządzał farmą strusi: obywatele głowa w piasek i wszystko będzie dobrze…!

Najlepiej “wypadł” wicepremier Gowin mówiący o swoich negocjacjach z lobbystami żydowskich organizacji roszczeniowych i rządu amerykańskiego w sprawie ustaw przegłosowanych w polskim Sejmie mających strzec polskiej godności, tożsamości i historycznej prawdy. Przy tym dodając, że trzeba je trochę poprawić, aby mogłyby być przyjęte… przez żydowskich lobbystów (a co tam Sejm i Naród!). Gowin również apeluje do Polaków o respektowanie specjalnej wrażliwości żydowskiej…(?)

Oczywiście świat się zmienia i teraz sytuacja jest bardziej skomplikowana, kiedyś nasi liderzy jeździli po słynne “wskazówki” (trzeba by zapytać o co tu chodzi zegarmistrza PO Sławka Nowaka) do Moskwy, teraz niestety droga wyraźnie się wydłużyła…

I tu zarysowuje się konflikt między pragnącym suwerenności Narodem Polskim, a politykami gotowymi sobie trochę ponegocjować z “obcymi” w tej sprawie. Stary zwyczaj mówi, że ustawy Sejmowe powstają w Sejmie, ale pewnie politycy tęsknią do retro. Pamiętamy, że taki manifest PKWN z 22 lipca 1944 r. z Chełma, został tak naprawdę zatwierdzony przez strategicznego sojusznika Stalina i wydrukowany przez sowieckiego drukarza w Moskwie.
Szykuje się okazja na przełomowe i głębokie reformy, będą wielkie oszczędności dla podatników można będzie rozwiązać parlament, bo i tak nasze ustawy w/g wicepremiera Gowina pisane są zagranicą. A może coś ponownie przespaliśmy? Może zmieniło się prawo i zasady dziedziczenia ? Trzeba uprzedzić Ormian, że po ustawie S. 447 Kongres USA pewnie poprze ich bezspadkowe roszczenia w stosunku do mienia na terenie Turcji po ludobójstwie z okresu 1915-1917 r. A może i Polacy dostaną teraz zastrzyk (gotówki) z majątku pozostawionego na Ukrainie, Białorusi, Litwie? Czy może sprawiedliwość jest zarezerwowana tylko dla Żydów?

Teraz po przegłosowaniu ustawy S. 447 i przed nami Polakami otwierają się nowe perspektywy, otóż po wywalczonej niepodległości Kongres USA przyznał za służbę jednemu ze swoich bohaterów gen. Tadeuszowi Kościuszce ziemię dziś można powiedzieć najdroższą: pół Manhattanu! Czyli według nowej ustawy trzeba tylko zawiązać Fundację gen. Kościuszki i wszystko co stoi na tej ziemi będzie nasze! Poległemu w 1779 r. pod Savannah gen. Kazimierzowi Pułaskiemu, też zapłacono ziemią, jak mnie pamięć nie myli chyba w stanie Ohio, więc do roboty!

Pamiętajmy również, że powstająca do życia po 123 latach Polska nie była ścigana i zobowiązana do spłacania długów swoich państw zaborczych, przecież zmian w stosunkach własnościowych na terenie Polski dokonywali nie Polacy, ale niemieccy i sowieccy okupanci!

Przez jakiś czas można było mieć nadzieję, że polskie elity, tak blisko obcując z elitami żydowskimi mogą poznać, zaakceptować, a nawet przyjąć ich pewne cechy takie jak patriotyzm, oddanie, służba, bojowość i wierność swojemu Narodowi i Państwu, ale coraz mniej mamy nadziei. Czy elity polskie zasługują na swoją pozycję w państwie Polaków? Elity żydowskie nawet agresywnie dbają o interesy swojego państwa, więc dlaczego elity polskie ciągle szukają kompromisów, nawet dają się poniżać i wykorzystywać, czasem słychać nawet o agenturalnych uwikłaniach i V kolumnie. Czy Polska i Polacy nie zasługują na lepsze traktowanie naszych własnych spraw przez polskie elity?

Chcemy widzieć patriotyzm polskich elit w sytuacji kiedy zagrożony jest polski interes narodowy i nasza przyszłość!
Pomyśleć tylko, że mieliśmy patriotyczne elity i społeczeństwo jednoczyło się w chwilach zagrożenia. Pamiętamy hasło: nie oddamy nawet guzika! Dziś jesteśmy świadkami okropnej dewaluacji, elity kombinują i kręcą w tajemnicy przed Narodem jak to obciążyć go wielomiliardowym długiem na rzecz roszczeń, które już zamknęła i uregulowała umowa między Polską, a USA w 1960 r. Co więcej chodzi tu o prawny geszeft dotyczący zwrotu mienia bez spadkowego! Polski rząd musi zaprezentować swój kręgosłup, inaczej wkrótce zostaniemy rozjechani i nawet po swoje pojawią się Eskimosi!

Żyjemy w okresie niszczenia państw narodowych, tworzenia ponadnarodowych korporacji i rozmaitych unii, dziś Polska znajduje się pod atakiem przez jedną z nich przez korporację przemysłu holokaust.
Mamy wielu przyjaciół na świecie, z wieloma łączą nas rozmaite interesy, z niektórymi z nich mamy drobne nieporozumienia. Inni jak się rozzłoszczą to nawet nam grożą. Tu majaczy postać Israela Singera – sekretarza generalnego Światowego Kongresu Żydów w latach 1986–2001, który jeszcze w 1996 roku zapowiedział:

„Ponad trzy miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. My nigdy na to nie pozwolimy. (…) Będziemy im to powtarzać dopóki Polska ponownie nie zamarznie. Jeśli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym”.

Jedyna nadzieja dla nas i przestroga dla atakujących Żydów jest taka, że wszystkie potęgi, które dotąd brały udział w unicestwieniu Polski począwszy od carskiej Rosji, przez Prusy, Austro-Węgry, Rosję Sowiecką upadły. Nie ma też już NRD, Czechosłowacji, czy wspomnianej Rosji Sowieckiej, późno bo późno ale dostają w kość potomkowie szwedzkiego potopu, nękani przez islamskich kolonizatorów…

Zastanawia pośpiech i pełne determinacji napięcie jakie można zaobserwować w tych dniach ze strony rządu Bibi Netanjahu w Tel Awiwie w parciu do wojny z Iranem. Bibi robi wszystko, aby jakimś sposobem pchnąć Amerykę, a może i NATO w ogień wojny z szyitami w Bagdadzie. Trudno też zrozumieć dlaczego potrzebując przecież sojuszników jednocześnie dąży do pogorszenia stosunków z Polską. Przecież nie zdobędzie tym polskiej sympatii okazując na pogardę i wrogość? Powstaje pytanie jak zachowa się Trump, jeśli pójdzie na pasku roszczeniowej diaspory w przyszłych wyborach straci głosy 10 milionowej Polonii, która przeżywa renesans. To jednak temat na odrębny tekst…

Polonia amerykańska w obliczu zagrożenia polskich interesów narodowych samorzutnie podjęła inicjatywy idące Polsce z odsieczą. Niestety przez czas PRL-u rozbijana przez SB, a obecnie bojkotowana w swoich patriotycznych wysiłkach przez polski rząd jednak próbuje pomóc Ojczyźnie. Piszemy i podpisujemy petycje do miejscowych kongresmenów, czy do prezydenta Trumpa. Protestujemy szkalujące Polskę wypowiedzi w USA, dzwonimy do tutejszych notabli, walczymy w mediach społecznościowych, ale mamy przeciwko sobie doskonale zorganizowaną i wprost kontrolującą proces ustawodawczy w USA zasobną, zdyscyplinowaną diasporę żydowską.

Niedawno, po liście 59 senatorów (z obydwu partii) skierowanym do premiera Morawieckiego i wyrażającym zaniepokojenie sytuacją wobec braku polskiej uległości wobec żydowskich roszczeń lobbyści żydowscy zorganizowali list 50 kongresmenów (skierowany do Departamentu Stanu) zaniepokojonych postępującą “faszyzacją” tak w Polsce jak i na Ukrainie. Czyżby Żydzi po utracie dotacji niemieckich obawiają się, że Trump może część idącej dla Izraela pomocy przekierować do Polski jako ważnego sojusznika w Europie? List ten podpisało grono amerykańskich komunizujących lewaków ludzi pokroju Barbary Lee, czy słynnego Hanka Johnsona, który zaniepokoił świat stwierdzeniem, że stacjonowanie dodatkowych 8,000 US Marines na wyspie Guam spowoduje, że wyspa się przechyli i wszystkich zatopi…

W jakimś sensie i tu ryba psuje się od głowy i zasługuje na wykop. Kongres Polonii Amerykańskiej przypomina stronnictwo drżących i dodatkowo jego najbardziej patriotycznym liderom rząd polski niejako podcina skrzydła miast udzielić wsparcia i pomocy. Wiemy, że trudno zmienić kurs aktywów dyplomacji po tylu dekadach jej agenturalności i wysługiwania się obcym interesom, ale naprawdę przyszedł na to już czas.

Wśród Polonusów nabrzmiała zagrożeniem i trudnościami sytuacja rodzi nowych liderów wśród których wybija się wiele nowych twarzy jak Wojtek Jeśman z południowej Kalifornii (mój kolega z ZK Łowicz i ZK Kwidzyn z 1982 r, bynajmniej nie byliśmy tam strażnikami!), czy Waldemar Biniecki ze stanu Tennessee i inni. Wojtek był motorem międzystanowej polskiej grupy lobbującej członków Kongresu w sprawie nieprzyjaznej Polsce ustawy bezpośrednio. Żydowscy lobbyści wykiwali wszystkich i optując za zmianą regulaminu doprowadzili do przyjęcia ustawy przy obecnych jedynie 92 kongresmenów (21% z 435) przez rejestrację siły głosu, więc nawet nie wiadomo kto z obecnych głosował za, a kto przeciw. Taka formuła głosowania zdarza się podczas głosowań nad sprawami mało ważnymi.

Niestety taka jest rzeczywistość, Jeśman przedstawił ostatnio petycję do Prezydenta Trumpa, którą Polonusi podpisując proszą Trumpa o zastosowanie weta wobec tej “plemiennej” ustawy ewidentnie sprzecznej z zasadami prawa obowiązującego zarówno w Polsce, jak i w USA. Czas pokaże co z tego zorganizowanego bałaganu wyjdzie…
Pojawia się proste i logiczne pytanie, jeśli roszczeniowa diaspora jest w stanie “przekonać” i zagnać do kąta amerykańskich kongresmenów aby sprawnie przeprowadzić potrzebną im wersję ustawy, to czy nie stosują oni podobnych praktyk wobec polskich polityków?

To skomplikowane oddziaływanie Polonii amerykańskiej na manewry strony żydowskiego lobby w USA niestety przypomina mi historię ze stanu wojennego w Polsce opowiedzianą mi przez mojego kolegę Sławka G. Otóż wtedy naprawdę trudno było cokolwiek kupić, w sklepach królowały “nagie haki” i puste półki, więc mama Sławka dokonywała nie lada akrobacji aby “zdobyć” żywność. Pewnego dnia zadowolona mama wróciła z zakupów i powiedziała, że stała w świetnej kolejce, która była niesamowicie szybka i sprawna. Na pytanie czy udało jej się kupić cukier, kolega usłyszał odpowiedź, że cukru zabrakło kilka osób przed nią. W żaden sposób to nie zgasiło jej zadowolenia z udziału w tak sprawnym przedsięwzięciu…

Przeciwstawiając się atakom na Polskę w wojnie roszczeniowej może jednak błądzimy lobbując i wysyłając petycję do czynników amerykańskich, może powinniśmy zacząć od polskiego rządu? Podpisać i wysłać petycję do polskiego rządu i Sejmu z zapytaniem kiedy wreszcie staną oni odważniej i twardo w obronie polskich interesów narodowych? Czy rząd polski powinien zagrozić wystąpieniem, wycofaniem się z deklaracji terezińskiej z 2009 r., jak sugeruje zasłużony polski patriota w USA Jan Peczkis? Może z dopiskiem, prośbą o niezwłoczną odpowiedź, nawet z powodu zbliżających się wyborów. Chcemy wiedzieć, że Polski w nadchodzących ciężkich bojach będzie broniła jak najlepsza, najbardziej patriotycznie myśląca reprezentacja, której możemy w pełni ufać i nawet pomóc.

Można odnieść wrażenie, że coś tu nie gra. Tajemniczo milczy totalna opozycja. Również w rządowych mediach cisza, tematy poboczne, jedynie wrze w internecie. Polskim dobrodusznym politykom, którzy znajdują się w siódmym niebie na widok sierżanta Jonny’ego Danielsa wypadałoby przypomnieć, że jest on patriotą i lobbystą, tyle, że nie polskim. Polacy to widzą i życzą sobie, aby ich reprezentanci oddelegowani do reprezentowania spraw polskich nie myśleli o niczym innym jak o skutecznej obronie polskich interesów…

Jacek K. Matysiak

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

34 komentarze

34 Komentarzy

 1. o2.pl

  2 maja 2018 at 15:12

  Kardynał nie przyznał się do nadużyć seksualnych. Katolicy oczekują rozliczenia z pedofilią.

  • prawo

   2 maja 2018 at 16:18

   Tak wygląda zdrada. To jest celowe odwracanie uwagi przez PiS od rachunku na 300 000 000 000 $ wystawionego przez żydów w JUST Act (S.447). Wszystko wskazuje na to – tajne rozmowy prezydenta w USA, wyjazdy do Izraela, niepełnosprawni … – że PiS umówił się z żydami z USA, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Trzeba wybrać czysto polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
   Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypad
   Maj: Redzikowo – wypad
   Czerwiec: Patrioty – wypad
   Lipiec: Helikoptery – wypad
   Sierpień: Gaz – wypad
   Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypad

   i na koniec żydzi z Polski – wypad
   Jak tak – to tak
   „Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
   Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

   Komentarz bez komentarza:
   Byli sobie Polak, Niemiec i Żyd. Żyd mieszkał w kamienicy. Kupił ją przez pożyczkę zaciągniętą z polskiego banku. Pożyczki nie zdążył spłacić. Niemiec zburzył kamienicę i zabił Żyda. Polak odbudował kamienicę za swoje pieniądze. Niemiec zapłacił odszkodowanie innemu Żydowi. Jeszcze inny Żyd domaga się zwrotu kamienicy od Polaka.

 2. o2.pl

  2 maja 2018 at 15:20

  1-Rząd Beaty Szydło wydał 111 tys. na alkohol. Wiemy, kto w PiS gustował we francuskich szampanach. 2-Jan Maria Jackowski nagi na plaży. Federacja Naturystów Polskich apeluje do senatora PiS. 3-Osobisty lekarz pogrążył Donalda Trumpa.

 3. o2.pl

  2 maja 2018 at 15:22

  Agresywny taksówkarz wyzywał demonstrujących ludzi. Następnego dnia pożałował. (kod)

 4. msn wiadomosci

  2 maja 2018 at 15:27

  Kaczyński chodzi o kulach. „Fakt”: Dyrektor szpitala i pielęgniarka przywieźli mu je do domu.

 5. Marian

  2 maja 2018 at 15:32

  Terapia szokowa prowadząca do wyleczenia z naiwnego filosemityzmu:
  http://prawicowyinternet.pl/pilne-niepelnosprawna-polka-pobita-na-lotnisku-w-tel-avivie-nigdy-nie-przezylam-takiego-upokorzenia-i-bolu/
  Kiedy zaczną strzelać do turystów z Polski?

 6. Bobik

  2 maja 2018 at 15:45

  Polska nic nie wskóra. Za dużo wrogów, za durna dyplomacja. Trzeba przygotować się na upadek państwa, które i tak jest już tylko teoretyczne, na papierze.
  Być może patrioci będą musieli wybrać, kto większość z masy upadłościowej weźmie.

  1. Jeżeli Europa czyli Niemcy to Polska z czasem pójdzie do Arabusów (pewnie zrobią dla nich z Polski rodzaj Ziemi Obiecanej.
  2. Jeżeli Stany to Polska pójdzie do Żydów (i tak przed wojną z połowa była w rękach Żydów, tak że długoterminowo niewiele się zmieni).
  3. Jeżeli Ruscy to Putin zrobi sobie tutaj taki wielki prywatny burdel.
  4. Chińczycy i Marsjanie nas nie chcą.

  Tak więc kto lepszy?
  Dyplomatyczna sytuacja Polski jest tak straszna że aż śmieszna.

  • Marian

   2 maja 2018 at 16:05

   Nie bajajsia. Damy radę.

 7. Dick

  2 maja 2018 at 18:37

  Jeśli nie wiadomo nic o działaniach zakulisowych, trzeba wyciągać wnioski z informacji, jakie mamy.
  A mamy takie, że nowelizacja ustawy IPN w dniu uroczystości w Oświęcimiu była na rękę Żydom. I to wykorzystali propagandowo.
  Głośne i butne wypowiedzi „polskich” politykierów tylko podburzyły przeciw Żydom wielu Polaków. Żydzi też to skrupulatnie wykorzystali propagandowo.
  Następnie „polskie” pisowskie władze rakiem wycofały się z tych deklaracji.
  Na dodatek obiecują Żydom 2 muzea z naszych podatków, pozwalają na antypolską działalność Polin.
  Daniels, święto ratujących Żydów, przyjazd najważniejszych osób z Izraela do Oświęcimia i bezczelne przemówi3nie ichniego prezydenta.
  Patrioty i żebranie o zwiększenie kontyngentu amerykańskiego, po uchwalonej już ustawie w izbie reprezentantòw…
  PIS, Kaczyński, robi robi co Żydzi karzą. Wykonują plan przejęcia Polski przez Żydów.
  To ZDRADA.
  Tramp na pewno podpisze ustawę.
  Dla Żydów przenosi ambasadę do Jerozolimy, o mało nie wyeołał wojny światowej w Syrii. A może do niej doprowadzi atakując Iran.
  Więc Polska dla niego nie ma ŻADNEGO znaczenia. Te podpisy do Trampa równie dobrze można wysyłać w Kosmos…

 8. Czarek

  2 maja 2018 at 19:07

  Niestety jest to żałosna prawda.PIS zachowuje się jakby była partią zdrady narodowej.Jest wielu nieudaczników:Gliński, Duda,Gowin,Kurski.PIS zachowuje się jak lewactwo,a nie prawica.Jedyną szansą dla Polski jest odsunięcie partii tworzących okrągły stół.Polacy obudźmy się.Odstawmy czteropaki.

  • klioes vel pislamista

   3 maja 2018 at 15:42

   10/10


   Banda czworga

   Niby z sobą konkurują,
   Niby wciąż na siebie plują,
   Walczą między sobą… niby!…
   A to wszystko jedne grzyby,
   Jedna banda POPiSowa
   SLD-PSL-owa!
   Dla świń żłobu nic nie zmienia;
   One żłobu chcą istnienia!

 9. Grażyna

  2 maja 2018 at 19:13

  Dziękuję za trafny komentarz.Na PIS nie ma co liczyć.Ostatni raz na nich głosowałam.Mam nadzieję,że moi rodacy zachowają się godnie jak w 1980 roku.Precz z agentami,zdrajcami i aferzystami,którzy przyczynili się do niszczenia Polski.

 10. Jolka

  2 maja 2018 at 19:15

  Mam nadzieję,że prezydent Tramp nie podpisze.PIS zawodzi na całej linii.W rządzie są zdrajcy Polski.

 11. Greg

  2 maja 2018 at 19:23

  Dziękuję za bardzo dobry,choć pesymistyczny ton.Od dłuższego czasu wiadomo,że ludzie Kaczyńskiego zawodzą na całej linii.To nie jest prawica.Mam nadzieję,że Radio Maryja nie będzie tubą PIS.Trzeba usunąć ludzi totalnie szkodzących Polsce.

 12. Karol

  2 maja 2018 at 19:25

  Dziękuję za patriotyczny portal,dziękuję za b. dobry artykuł.

 13. Czesław

  2 maja 2018 at 20:33

  Bardzo dobry pomysł by Polonia „Przeciwstawiając się atakom na Polskę w wojnie roszczeniowej może jednak błądzimy lobbując i wysyłając petycję do czynników amerykańskich, może powinniśmy zacząć od polskiego rządu? Podpisać i wysłać petycję do polskiego rządu i Sejmu z zapytaniem kiedy wreszcie staną oni odważniej i twardo w obronie polskich interesów narodowych? Czy rząd polski powinien zagrozić wystąpieniem, wycofaniem się z deklaracji terezińskiej z 2009 r., jak sugeruje zasłużony polski patriota w USA Jan Peczkis?”

 14. narodowiec

  2 maja 2018 at 21:15

  Świetny tekst, wielu słusznie czy zwykle nieco przesadnie z racji antypatii krytykuje PIS, prezydenta Judę na którego wielu z nas jednak głosowało żeby Komora wywalić, ale kto zamiast nich, kiedy opozycja totalna jest znacznie gorsza od nich, a brak jest alternatywy mającej zaufanie Polaków. Mamy zaufać szczeniakom z RN, sierotom po Giertychu z MW, łobuzom z ONR, jakimś ruskim zapewne projektom, kadrom udającą nową endecje czy oszalałym korwinowcom, albo fanatykom durnowatej ordynacji JOW, może Kukizowi nawróconemu rzekomo lemingowi głosującemu kiedyś na PO? To nie takie proste, z deszczu pod rynnę. Ryzyko jest ogromne powrotu bandy PO z koalicjantami. Potrzeba nowej, wielkiej mobilizacji, coś w rodzaju katolickiej, narodowej solidarności. Nie powinny nas skłócać różnice w poglądach, bo to dobrze że nie mamy takich samych, ważne że scala nas to, co nas od 1989 boli w polityce Polski i chcemy zasadniczych zmian, wręcz przełomowych, nowej, wielkiej nadziei. Kurs na żydowski Polin i status dojonej kolonii, ugodowego cwela w tej chorej UE, oraz amerykańskiego pionka do gry wojennej z Rosją jest błędny jak polityka II RP łącznie z rządami po 1939 na uchodźstwie. To się skończy zapewne bardzo źle po nowej wojnie i pisowcy będą dopiero wtedy wyklęci jak sanacja po wrześniu 1939. Możemy być choć raz w dziejami mądrzy przed wielką szkodą, jeszcze jest czas na zmiany, na zwrot dziejowy.

  • Dick

   2 maja 2018 at 22:56

   Kukiz’15 był taką przystanią dla wyrzuconych za nawias partyjek okrągłostołowych.
   Polska i Polacy potrzebują właśnie podobnego zjednoczenia wszystkich, dla których ważne jest dobro nasze wspólne, naszych dzieci…

   To że tzw. „opozycja” jest gorsza, nie trzeba chyba na tym portalu nikomu tłumaczyć.
   Ale to właśnie Kaczyński i PIS robią wiele, by spolaryzować społeczeństwo i stworzyć 2 partyjny system, jak w USA. Gdzie ludzie nie mieli by alternatywy…

   Jesteśmy w bardzo trudnym momencie, od najbliższego roku lub kilku lat zależy los nas i następnych pokoleń.
   Im więcej ludzi będzie tego świadomych, tym większa szansa na przyszłość…

  • Marian

   3 maja 2018 at 07:16

   ad. narodowiec, są też pozytywy np. Polacy na ogół nie zdają sobie sprawy, że wrogowie są dużo głupsi, niż to wygląda w mediach. Tę głupotę należy podkreślać i pokazywać całemu światu jak tylko się da. Na świecie jest wielu ludzi życzliwych Polsce. Żydzi są tak skompromitowani na świecie, że ich plucie na Polskę tylko nam pomaga.
   A poza tym w dzisiejszym świecie jest więcej silnych graczy, przyjaznych nam, niż w 1918 r. Do gry wróciły potężne Chiny, które traktują Europę Wschodnią jako swoją strefę długofalowych wpływów i nie pozwolą, aby ktoś im tu psuł interesy. Tak więc Rosja i Niemcy nie mogą tu za bardzo robić, co chcą. Czasy zaborów, to przeszłość. Dziś i Niemcy i Rosja nie są tak potężne jak w XVIII w. czy na początku XX w. Tak samo Israel – jednak muszą zachowywać pozory. Polska to jednak nie Strefa Gazy.
   Do krajów wyjątkowo życzliwych narodowi polskiemu należy zaliczyć Iran i Meksyk oraz neutralne Indie.

   • Marian

    3 maja 2018 at 07:26

    A, zupełnie zapomniałem. W tym roku Polska została nieoczekiwanie honorowym gościem prestiżowych targów książki w Abu Zabi. http://wiadomosci.dziennik.pl/historia/ksiazki/artykuly/573336,targi-ksiazki-abu-zabi-piotr-glinski-przyjazn.html
    Gliński zachowuje się jak bohater bajki Krasickiego: „mnie to kadzą, rzekł szczur hardo do swego rodzeństwa, siedząc na ołtarzu podczas nabożeństwa…”. Pamiętam, też sytuację, gdy siostry Radwańskie zostały zwyzywane przez żydowski kibiców podczas meczu w Telawiwie, a kilka tygodni potem Radwańska była powitana jak księżniczka w Dubaju… Niestety, głupiej gąsce woda sodowa uderzyła do pustej główki i poczuła się gwiazdką…
    Kraje arabskie tym bardziej ostentacyjnie okazują nam życzliwość im bardziej pluje na nas Israel. – LUDZIE!!! Trzeba widzieć, co się dzieje dookoła!

    • Marian

     3 maja 2018 at 07:33

     Co robić? Olewać wrogą propagandę. Robić własną propagandę. Używać internetu. Kumulować polski kapitał. Działać małymi krokami. Marginalizować zdrajców. Kierować się rozsądkiem. Prawie każde lekarstwo w dużej ilości to trucizna, niejedna trucizna w małej ilości może być lekarstwem. Pis w małej ilości może być lekarstwem. Pis w dużej ilości będzie trucizną.

  • antyPOPiS

   3 maja 2018 at 07:22

   Pieklo wybrukowane jest dobrymi intencjami, i tym jest Wasci komentarz. Zapewne do kazdej z pomawianych organizacji mozna sie przyczepic, to na tle postmagdalenkowego PO/PiSowego zaprzanstwa i warcholstwa stanowia oazy Narodowego dzialania i myslenia. Laczenie dzisiaj MW z romanem giertychem to fekalioza z szamba sakiewicza. Co do „szczeniactwa” RN, mam 53 lata i uwazam ze w gruncie rzeczy to zaleta ze w wiekszosci tworza go ludzie nie uwiklani w PRLowskie zaszlosci. RN to najlepsza baza do stworzenia prawdziwie narodowej partii,co uwiera tak lewactwo jak syjonistyczne PO/PiSowe kryptozydlactwo..

 15. Przebudzcie sie!!!

  2 maja 2018 at 21:26

  Bartoszewski zapoczatkowal powstanie formalne Judeopolonii na terenie Polski sklaniajac Niemcy do akceptacji tego stanu. Rzad PIS rowniez wyjezdzal do Niemiec w wiadomym celu. Czesto w tym czasie obowiazywalo stwierdzenie „nie szukamy zadoscuczynienia” czyli mowiac potocznie pozwolcie nam stworzyc panstwo (Siostrzany Izrael” ktory nigdy wam nie zagrozi, mozna dodac na razie nie zagrozi, do czasu kiedy nie urosnie w sile. A skoro niemcy na tym dealu czyli porozumieniu mogly jeszcze cos zyskac to dlaczego nie gdyz zawsze tort mozna podzielic miedzy siebie. Rosjanom wszystko jedno gdyz nowy twor bedzie mogl sie rozwijac wylacznie do jej granic. Ameryka zaakceptowala plan i mamy to co mamy, czyli kolejny rozbior Polski.

 16. zbyszek

  2 maja 2018 at 22:29

  Po tych dyskusjach widze raczej, ze te awantury sa przykrywka do trwajacego rabunku Polakow za pomoca mieszkan – brakuje wiec kupuja za kazda cene a wiec jest to rabunek na kilkadziesiat miliardow rocznie i co ciekawe bogatszej warstwy i bankow.

  Jak widac te sztuczne afery dokladnie zmiataja temat z uwagi.

  Kazdy zna kogos, kto wdal sie w spekulacje mieszkaniami a teraz

 17. zbyszek

  2 maja 2018 at 23:09

  Panie Jacku – dlaczego polonia szuka jakiegos kontaktu z rzadem developerow z Agenda 21 akurat w Polsce jezeli jest to wszystko w USA takze?

  Jezeli mowicie o interesach wspolnoty Polskiej w wyniku zaborow i wojen rozrzuconej po swiecie, to mowmy o sprawach aktualnych i realnych – rozmawiajcie z Polakami – my wiemy, ze ten rzad jest odlegla od nas jak imc Twardowski, takze po podpisaniu cyrografu, takze kiedys diabel przyjdzie z rachunkiem.

  Jezeli o rachunkach mowa, to teraz jest powtorka oszustw hipotecznych i mozna zbierac dowody na to jak przez rzad i banki byli oszukiwani ludzie.

  Mozna ten caly proces dokladnie opisac i udokumentowac.

  Najwazniesze, ze banki teraz juz powinny wiedziec niezbicie, ze uczestnicza w tworzeniu kryzysu takiego jaki wytworzyl problem farnkowiczow i innych hipotek i musza ten proces zatrzymac.

  Jezeli nie chca to tak samo dokladnie rybily przed 2008 rokiem, wiec teraz frnakowiczom nie moga udowadniac, ze przez ich zadania sa bankrutami.

  Juz teraz wiedza, ze sa bankrutami w przyszlym kryzysie i dalej oszukuja kredytobiorcow, wbrew wszelkiemu prawu UE i krajow wlascicieli bankow.

  Rzad po raz kolejny podaje, ze nie zwiekszy stop procentowych – ze nie ma zamiaru ustrzec Polakow od kleski.

  Tak bylo poprzednio.

  Na dzisiejszych wydarzeniach mozna opisac wczesniejsze i znalezc dowody na ostrzezenia.

 18. BOJKOTOWAĆ tego błazeńskiego KLAUNA A.Dudę w Chicago 19 maja 2018

  2 maja 2018 at 23:41

  Ten pod-żydowski błaznujący KLAUN A. Duda zaczyna swoją następną „prezydencką” kampanie WYBORCZĄ i przyjedzie 19 maja 2018r znowuż OSZUKAĆ Polaków w Chicago, BEŁKOCZĄC takie wstrętne KŁAMSTWA do marcowych 1968r ŻYDO-komunistów -stalinowców, którzy wyjechali z PRL-u na SWOJE własne życzenie:
  ” … Tym którzy zostali wypędzeni(błazen A.Duda ma tutaj na myśli żydo-komunistów-stalinowców morderców Polaków!)
  chcę powiedzieć – wybaczcie,
  Polska moimi ustami prosi
  o wybaczenie,
  żeby zechcieli zapomnieć,
  żeby zechcieli przyjąć,
  że Polska bardzo żałuje,
  że ich dzisiaj tutaj w niej nie ma … ”
  Takie anty-polskie BREDNIE ten błazen PAJAC A. Duda bełkotał miesiąc temu, przed tymi PODŁYMI żydo-komunistami-stalinowcami, którzy byli OPRAWCAMI etnicznych Polaków po 1945 roku i są dalej do DZISIAJ !
  Na przyjazd do Chicago tego BŁAZNA lokalna JUDEOPOLONIA szykuje jakiś występy, jakiejś żydowskiej kapeli „Klezmer music” a lokalni żydzi mają tańczyć żydowskie tance, tak jak zawsze było, gdy przyjeżdżał ne-banderowiec L.Kaczynski do Chicago, gdy w PIERWSZEJ kolejności „polski” konsulat obsadzony żydami i ukraincami z polskim obywatelstwem przygotowywał jego powitanie też żydowską muzykę Klazmer.
  To widział na własne oczy w Chicago sam redaktor S. Michalkiewicz i opisał w jednym swoich felietonów ! Zapytajcie jego jak nie wierzycie !
  Z całą pewnością ten ŚMIESZNY LOKAJ A.Duda wykaże się NIESTETY głupią zasadą w postaci:
  Zrobimy „polacy szlachetny gest braterstwa”, a nasz partner, w tym wypadku USA, odwzajemni się nam podobnie….
  Ten A.Duda też będzie szermować, będzie się znowuż ŚLINIŁ tym razem do żydów amerykańskich wytartym jak stare gacie w kroku hasełkiem typu:
  „My Polacy walczymy za naszą i waszą wolność”,
  gdy tym czasem on nie ma zielonego pojęcia, że w USA została ukształtowana mentalność i założeń obecnych CHCIWYCH ŻYDO-amerykańskich polityków, których mentalność ukształtowała się WYŁACZNIE w handlowej i finansowej atmosferze.
  Żydo-masońska MAFIJNA klasa rządząc w USA, ktokolwiek nią jest, ma mentalność KUPIECKĄ, w której PIENIĄDZ odgrywa pierwszorzędną ZASADNICZĄ role w decyzjach, jakie podejmują
  Te „ciepłe” hasełka z Europy Wschodniej to pazerni żydo-amerykańscy politycy zalegalizowani OSZUŚCI-gangsterzy oni mają w du*ie !
  Kontrakt handlowy w brutalnym zdemoralizowanym moralnie USA GÓRUJE nad zasadami MORALNYMI !!!!
  Człowiek, który NIE dba o swoje interesy jak na przykład A.Duda który PŁASZCZY się przez żydami, aby się im nawet podlizać uważany za człowieka nie wartego uwagi a nawet POMYLONEGO.
  System wartości obecnych rządzących żydo-masonów w USA to ŻYDOWSKA 100% kalka:
  „Kochajmy się jak bracia, a liczmy się jak Żydzi”.
  Można by tak długo spekulować, aż do znudzenia albo do trzeciej wojny światowej, ale pozwalam sobie na krótką radę dla tych, co Polską rządzą:
  Polacy PODNIEŚCIE się z kolan!
  Całowanie stóp satrapów ŻYDO-MASOŃSKICH w Waszyngtonie czy New Yorku NIE ma sensu.
  Może to miało sens kiedyś w PRL-u gdy satrapy żydo-bolszewickie z PZPR jak Kwaśniewski jeździli do Moskwy, gdy tam rządzili zydo-komunisci i żydowskie NKWD !
  Żydo-komuniści z Kremla to lubili.
  Obecna Ameryka rządzona przez złodzejsko-bandyckich zafałszowanych ŻYDO-MASONÓW to zupełnie inny kraj i inna mentalność rządzących, których się KUPUJE za pieniądze !!!
  Zakładanie jarmułek i podróże do ściany płaczu przez A. Dudę także nie skutkują !!!
  Uwierzcie wreszcie, że żyjecie w kraju, który należy WYŁACZNIE do ETNICZNYCH Polaków i NIKOGO innego !
  Na zakończenie rada dla wszystkich SPRZEDWCZYKÓW „polityków” gangsterów złodzeji PO-PiS-PSL żydo-mafijnej złodziejskiej III RP:
  Jak Wam żydo-amerykańscy kongresmeni i senatorzy PLUJĄ w twarz, to wy DURNIE nie mówcie, że to wiosenna mżawka …
  Wy polityczne przekupne BARANY z III RP !!!

 19. Antypolska Mitologia marca 68, która wspiera dwór A. Dudy !

  2 maja 2018 at 23:44

 20. TZ.

  2 maja 2018 at 23:59

  Sprawy idą w kierunku dokonania kolejnego rozbioru Polski z pozostawieniem małego państwa polskiego, czy raczej kolonii pod – jak powiada Grzegorz Braun – żydowskim zarządem powierniczym. Bazą ekonomiczną dla zarządzających będzie przekazany im majątek, o który właśnie intensywnie zabiegają (i dostaną go). Rozbioru pozostałych ziem polskich dokonają Niemcy, Ukraina i Rosja.

 21. Bogdan

  3 maja 2018 at 22:23

  Polacy larum grają.Obudźcie się.Na PIS nie ma co liczyć,a tym bardziej na Dudę.Od 1989 roku b.niewiele się zmieniło.Tzw. wolność to iluzja.Ostatnią nadzieją jest zjednoczony Obóz Narodowy.
  Pewnie Tramp nas zdradzi jak to było w przeszłości.

 22. Jacek Matysiak

  4 maja 2018 at 06:34

  @ narodowiec i @ Marian
  Również popieram pracę od podstaw, pozytywizm, ale czasu mało na konieczne dojrzewanie. Prawicy jak nie było (wyrżnięta przez obydwa totalitaryzmy), Naród po przewlekłym schorzeniu (homo sovieticus). Jesteśmy patriotycznymi szulerami, ale chyba nie ma innego wyjścia… Pozdrawiam

 23. KONFLIKT pomiędzy Murzynami a Żydami na temat ŻYDOWSKICH handlarzy niewolnikami !

  8 maja 2018 at 22:04

  Polacy POWINIŚMY się natychmiast DOMAGAĆ miliardowych finansowych ODSZKODOWAŃ od podłych ŻYDÓW za wyłapywanie Polaków w Rzeczpospolitej przez ŻYDÓW, wywożenie Polaków przez ŻYDÓW na targi niewolników organizowanych przez ŻYDÓW w całej EUROPIE !!!

  DOMINUJACY udział ŻYDÓW w USA w pozyskiwaniu, worzenie murzynów z Afryki do USA i na Karaiby, jako towaru handlowego czyli czarnymi NIEWOLNIKAMI był i jest dalej skrupulatnie UKRYWANY w USA !
  Czas najwyższy ROZPOCZĄĆ dokładne studia i zacząć NAGŁAŚNIAĆ ten temat w USA jak piewsi przyjezdni ŻYDZI do USA odnieśli wielki sukces finansowy na handlu czarnymi NIEWOLNIKAMI w USA i na Karaibach !
  Pierwsi ŻYDZI, którzy pojawili się Rzeczpospolitej to zajeli się WYŁAPYWANIEM podrostków Polaków i młodych kobiet, których to żydzi „kupcy” prowadzili szlakami na rynki SPRZEDARZY niewolników w południowej Europie od X do XVI wieku.
  Źródła pisane w Stambule Imperium Osmańskieg z 1640 roku podają, że 150 tys. niewolników było przewiezionych przez handlarzy żydowskich z Rzeczpospolitej.
  Proceder handlu pojmanym w Polsce żywym towarem przez handlarzy żydowskich kwitł w Stambule przez stulecia.
  Jego natężenie było różne. W drugiej połowie XVII wieku Paul Ricaut, czyli sekretarz posła angielskiego w Imperium Osmańskim, mając dostęp do wewnętrznych spisów Imperium, stwierdził, iż:
  „Ostatecznie polskiemu posłowi Miaskowskiemu udało się wydobyć z niewoli 260 Polaków i Rusinów. Wśród nich byli towarzysze husarscy Górski i Słomka, którzy na galerach tureckich spędzili 30 i 40 lat!
  Był to niewątpliwie wielki sukces posła.
  Ale liczba ta blednie gdy zestawi się ją z informacją, że w tym samym czasie, w Stambule, na tureckich galerach i w Tracji (to jest części Imperium Osmańskiego) miało znajdować się około 160 tys. niewolników pojmanych w Rzeczypospolite przez ŻYDOWSKICH handlarzy niewolnikami”.

  Tematem starannie omijanym przez cieszące się największą oglądalnością i poczytnością media, jest kwestia roszczeń, jakie wysuwa państwo Izrael wobec Polski i zobowiązań, jakie podobno Polska w tej sprawie podjęła. Wspomniał o nich prezydent Izraela Reuwen Riwlin w wywiadzie udzielonym PAP w październiku 2014 roku:
  „Jeśli chodzi o zwrotu mienia żydowskiego również ten temat będzie obecny podczas naszych rozmów. Wiem rzecz jasna, jakie jest polskie stanowisko w tej sprawie, jak również znam obietnice i umowy, jakie zostały udzielone i zawarte.”
  Polacy POWINIŚMY się natychmiast DOMAGAĆ miliardowych finansowych ODSZKODOWAŃ od podłych ŻYDÓW za wyłapywanie Polaków w Rzeczpospolitej przez przyjezdnych ŻYDÓW, wywożenie Polaków przez ŻYDÓW na targi niewolników organizowanych przez ŻYDÓW w całej EUROPIE przez kilka stuleci !!!
  http://janusz.neon24.pl/post/119019,zydzi-a-sprawa-murzynska

 24. stevan

  16 maja 2018 at 16:30

  No tak, ma poważne wady PIS, ale czy jest inna alternatywa. Nie głosując na PIS wzmocnicie PO, które w ten sposób dostanie więcej głosów. Taka jest prawda. Mało kto czyta w Polsce prawicowe media. Trzeba chodzić od domu do domu i przekonywać ludzi na jakąś partię niezdrajców Polski. Tak robiono w USA parę lat temu i dzięki temu wygrał prezydenturę murzyn.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra