Kościół

Irlandia prosi o szturm do nieba

Irlandia prosi o modlitewny szturm – zamawiajmy Msze Święte i módlmy się na Różańcu Świętym przed zbliżającym się referendum w obronie życia! – apelują członkowie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, którzy podjęli trud modlitwy za ten kraj.

Różańcowy szturm modlitewny jest Irlandii naprawdę potrzebny. 25 maja odbędzie się referendum, które rozstrzygnie, czy z konstytucji irlandzkiej skreślony zostanie zapis gwarantujący życie każdego poczętego dziecka – a więc ludzie w Irlandii będą głosować nad aborcją.

– Irlandia – jeśli katolikom nie uda się obronić konstytucji – może stać się pierwszym krajem na świecie, który zalegalizuje aborcję w drodze głosowania powszechnego. Jest to przede wszystkim duchowa bitwa – uwrażliwia Jadwiga Lepiewszo w rozmowie z portalem Prawy.pl.

– Organizatorzy Różańca na wybrzeżach Irlandii zwracają się o pomoc, aby pokonać to zło! Proszą o modlitwę różańcową w intencji tego referendum, ofiarowywanie Mszy Świętych oraz pokutę i ofiarowywanie się za Irlandię w nadchodzących tygodniach – dodaje.

– Prosimy o ogólnopolski zryw – szturm modlitewny do Boga aby odpowiedzieć na prośbę zagrożonych Irlandczyków! – apeluje.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. Serwek

  5 maja 2018 at 07:52

  Wzywamy każdego Polaka do podpisania się pod poniższą petycją oraz zachęcania do tego innych Rodaków w Ojczyźnie i wśród Polonii!
  Mamy miesiąc na zebranie 100 tysięcy podpisów, tak nam dopomóż Bóg!
  PODPISZ PETYCJĘ:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/petition-donald-trump-calling-international-investigation-smolensk-plane-crash-april-10th-2010

 2. swat

  5 maja 2018 at 07:55

  Ponawiamy prośbę do Pana Ministra o przywrócenie bądź o wykorzystanie wiedzy i doświadczenia prokuratora Andrzeja Witkowskiego do śledztwa w sprawie wyjaśnienia wszystkich okoliczności zbrodni popełnionej na księdzu Jerzym Popiełuszko.
  https://www.ksjerzypopieluszko.pl/

 3. Emilia

  5 maja 2018 at 11:33

  Panie Boże proszę chroń Irlandię.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra