Z kraju

Z OSTATNIEJ CHWILI: “Nie dla żydowskich roszczeń”! Petycja ws. ustawy 447. Wejdź i podpisz!

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości uruchomiło własną platformę służącą do zbierania podpisów pod internetowymi petycjami. Jako pierwsza pojawiła się petycja dotycząca amerykańskiej ustawy 447. Autorzy chcą się zwrócić do polskiego rządu o podjęcie stanowczych działań.

Petycja została zaadresowana do szefa polskiego MSZ, Jacka Czaputowicza. Autorzy podkreślają, że z zaniepokojeniem przyjęli informację o przegłosowaniu słynnej ustawy 447 w amerykańskiej Izbie Reprezentantów.

Dokument przyznaje Departamentowi Stanu USA prawo do udzielania ofiarom, tak zwanego Holocaustu, pomocy w odzyskiwaniu majątków bezdziedzicznych, które w większości są dziś własnością samorządów lub skarbu państwa. – czytamy w treści petycji.

Zdaniem autorów jeśli ustawa wejdzie w życie, to będzie ona stanowić zagrożenie dla polskiej suwerenności i będzie godzić w polskie interesy. Autorzy zwracają uwagę, że nie chodzi tylko o 65 mld dolarów, o których pisano w mediach. Na liście żydowskiej organizacji Restytucji Mienia z Nowego Jorku, w liście do Ministra Sprawiedliwości w Warszawie, widnieje suma ponad 300 mld dolarów. – alarmują.

Oto treść petycji:

Minister Spraw Zagranicznych RP Jacek Czaputowicz

Szanowny Panie Ministrze,
z ogromnym zaniepokojeniem przyjęliśmy wiadomość o przegłosowaniu przez Izbę Reprezentantów Kongresu Stanów Zjednoczonych ustawy 447. Dokument przyznaje Departamentowi Stanu USA prawo do udzielania ofiarom, tak zwanego Holocaustu, pomocy w odzyskiwaniu majątków bezdziedzicznych, które w większości są dziś własnością samorządów lub skarbu państwa. Uważamy, iż przegłosowanie powyższej ustawy godzi głęboko w interes Polski, a także w polską suwerenność. Ustawa ta daje bowiem możliwości do nacisków finansowych ze strony administracji amerykańskiej.

Rząd polski zmuszony zostanie do wyodrębnienia wspomnianych wyżej majątków bezdziedzicznych. Szacowana wartość tego mienia to aż 65 mld dolarów, co stanowi ok. 60% rocznego budżetu państwa. To jednak nie wszystko – na liście żydowskiej organizacji Restytucji Mienia z Nowego Jorku, w liście do Ministra Sprawiedliwości w Warszawie, widnieje suma ponad 300 mld dolarów.

Przegłosowanie ustawy jest na rękę przede wszystkim Światowemu Kongresowi Żydów. Organizacja ta wielokrotnie próbowała już wywierać na Polskę różnorakie naciski. Grożono, że jeśli Polska nie ulegnie, będzie upokarzana na arenie międzynarodowej.

Przypomnijmy, chociażby słowa sekretarza generalnego wspomnianej organizacji z 1996 roku: “Więcej niż 3 miliony Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.”

Ustawa powiększy ponadto proces wasalizacji Polski względem USA. Nie ulega wątpliwości, iż Stany Zjednoczone posiadają szeroką gamę narzędzi do wywierania nacisków na nasz kraj.

W zaistniałej sytuacji milczenie ze strony władz polskich wydaje się niezrozumiałe i skrajnie nieodpowiedzialne. Niezrozumiałe tym bardziej że w protesty przeciwko ustawie 447 aktywnie włącza się amerykańska Polonia, której głos nie jest jednak słyszany. Dlatego apelujemy o wyrażenie jasnego i stanowczego sprzeciwu wobec wymierzonej w Państwo Polskie ustawie 447.

Żądamy podjęcia natychmiastowych działań w obronie naszej suwerenności i niezależności.

Żródło: medianarodowe.com

NIE dla żydowskich roszczeń – petycja do polskiego rządu.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

40 komentarzy

40 Komentarzy

 1. prawo

  10 maja 2018 at 21:39

  Teraz już wiecie wszelkie matoły zwane Suwerenem – głosujące na PO/PiS/PSL/SLD/ – jak działa UB-państwo?
  Myśleliście matoły, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam matołom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście matoły o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że 447 to nie dotyczy was matoły. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła.
  Uczcie się matoły. Na naukę nigdy nie jest za późno.

  • m.n.m

   11 maja 2018 at 09:26

   Ustawa 447 ma nas, Polaków, i Polskę, wciągnąć w wojnę po stronie Israela i USA!
   Nie ma na to zgody!
   Nie ma zgody na kondominium Israela w Polsce! ! !
   Już raz to przerabialiśmy w Polsce, i nie chcemy więcej, za żadne pieniądze, za żadne żydowskie układy, obietnice, poparcie, połajanki, uzbrojenie!
   Pamiętamy, jak Żydzi sprzedali uzbrojenie Gruzji a kody dostępu Rosji.
   Nie ma nic cenniejszego, jak krew Polaków, nie stać nas na przelewanie krwi kolejnych pokoleń Narodu Polskiego!
   Ani centa za urojone roszczenia, ani grama poparcia, a nie daj Boże, udziału wojennej w hucpie Israela!
   Żydzi występując przeciw Polsce, przeciw gospodarzowi w gościach, są jak ryba, która już po trzech dniach śmierdzi!

   • prawo

    11 maja 2018 at 10:48

    100/100

  • szperacz

   11 maja 2018 at 13:58

   „(bo jesteście matoły o wielkim mniemaniu o sobie)”Ty jesteś bardzo skromnym człowiekiem,o wysokim IQ,i jak nikt znającym problemy Polaków.W prowadzeniu polityki zagranicznej i wewnętrznej też pewnie mistrzem.Więc może przedstaw się znawco polityki i prawa rodakom,w przeszłych wyborach pokonasz wszystkich rywali w kraju i za granicą.Dobierzesz sobie nie mniej skromnych i pokornych jak ty,o wszechstronnej i nie kwestionowanej wiedzy.I!? zostaniesz dyktatorem,zapewne tak być musi,innego wyjścia nie widzę przy urnie masz mój głos

  • pioTr

   15 maja 2018 at 09:32

   ✪۞💣 Faktem jest że skoro jakiś kawałek ziemi należał do Żyda – to dalej się mu on należy – ale majątki które zostały odbudowane na tych ziemiach już nie są jego własnością – gdyż nie pomagał on przy ich odbudowie, ani nie płacił za ich utrzymanie by nie popadły w ruinę. Jako że ziemia tylko się im należy – ale uwzględniamy fakt wojny światowej – więc Żyd może od państwa dostać inną ziemię lub państwo wypłaci reparację.
   I tu jest pies pogrzebany – Ameryka musi pomóc w odzyskaniu odszkodowania od faszystów co oczywiście puści Niemców i unię z torbami – ale sami sobie zgotowali ten los. Jeśli odzyska Polska odszkodowanie od agresora niemieckiego wtedy bez problemu odda Żyda to co im się należy TO PROSTA SPRAWIEDLIWOŚĆ
   Niestety wielu w Amerykańskim rządzie i armii dąży do destabilizacji Europy dla swoich tylko zysków i to się niebawem na nich zemści jak im muchamad atomówkę z łodzi podwodnej odpali – cóż sami tego pragną zabijając ludzi za ropę

 2. fdsfdsgfdsg

  10 maja 2018 at 21:39

  Lider światowej młodzieży syjonistycznej żąda „więcej niż 300 palestyńskich napletków”

  gdzie można zalajkować?

 3. Jacek

  10 maja 2018 at 21:51

  Hahahaha!
  Tak podpiszmy petycję do „Ciapatego-tam-tego”.
  Podpisaliśmy również petycję do „Trupa”.
  Było nas/jest, troszkę ponad 35000.
  I co?
  Płakać się chce, ręce opadają.
  @fdsfdsgfdsg masz rację.
  Ta petycja tyle da, co te lajki za „flaki w rosole”, czytaj napletki.

 4. gość

  10 maja 2018 at 21:54

  Nikt normalny nie będzie podpisywać petycji do tej antypolskiej biurwy czaputapizdy!

 5. Dick

  10 maja 2018 at 22:24

  Po co ta petycja?

  Należy zrobić manifestację z odpowiednim wyprzedzeniem, by jak najwięcej Polaków wyszło na ulicę i pokazało PIS, że będą walczyć o swoją i dzieci przyszłość!!!
  Dopiero wówczas może jakoś zareagują.

  Petycje to zabawa dla naiwniaków.

  • Przebudzcie sie!!!

   11 maja 2018 at 10:49

   Dokladnie tak, Polacy powinni odpowiedziec manifestacja taka jaka idzie podczas Marszu Niepodleglosci. Petycja jest dobra w szkole dla dzieci. Dzis jest zagrozona niepodleglosc Panstwa zatem Szanowni Panstwo, Organizatorzy Marszu Niepodleglosci poproscie Polakow o manifestacje w obronie Polski i Polakow. Chwala patriotom, hanba zdrajcom. Oddzielby wreszcie ziarno od plew.

 6. fdsfdsgfdsg

  10 maja 2018 at 22:46

  Nie ma żadnej wojny polsko-polskiej to tylko gierki partyjniactwa starającego się dostać rolę nadzorcy (kapo) w Polenracie, a faktycznie wykonujących wolę zaborców
  chodzi o skarby sezamu pensje ministrów, premierów, diety poselskie, rady nadzorcze, kasę pod stołem od zamówień publicznych itd.

  tu niema żadnych spraw ambicjonalnych to tylko ludzie wykonujący polecenia bezpieki, a ta polecenia obcych ambasad
  tu nie jest możliwe żadne porozumienie na dole oni mają wyłącznie oczyszczać przedpole dla PO/PIS SLD/PSL

  opornych zahakują, przekupią, wygonią na emigrację w ostateczności zatłuką
  Braun po ostatnich wyborach stwierdził, że trzymał rękę tak długo aż mu uschła
  kim lub czym musza być leaderzy tych stowarzyszeń odpowiedzcie sobie sami

  tu niema żadnej dobrej zmiany co najwyżej dobry i zły glina
  w najważniejszych głosowaniach PO i PIS głosują identycznie

  to nie my Polacy tworzymy nowe byty polityczne tylko bezpieka ja kreuje starając się zagospodarować frustrację obywateli
  to ministrowie „dobrej zmiany” latali do USA torpedować działania zniechęcając

  Nas trzyma za twarz WSI, Amerykanów AIPAC American Israel Public Affairs Committee
  w sumie narodowościowo podoba struktura

  prowadzą nas jak dzieciaków co oznacza brak sztabu-zaplecza intelektualnego
  w kraju nie wiem czy możliwe
  a skoro i tak jesteśmy sterowani z zagranicy

  fajny komentarz
  Zdecydowaną większość powstań opłaciliśmy śmiercią młodych ludzi i utratą majątków, nic nie osiągając. Kiedy Polska wróciła na mapę to okazało się, że kluczowe były negocjacje, polityka, a nawet ludzie kultury polskiej. Intelektem zdobywa się więcej niż siłą, dlatego powinniśmy uczyć się na przyszłość i nie kłaść głowy pod topór. Niech to robią nasi wrogowie.

  • prawo

   10 maja 2018 at 22:50

   Wszyscy rządzący w PiS mają przetrącone przez komunizm i jego metody kręgosłupy. To są chodzące kompromisy z wszelakim złem. Dlatego nie nadają się do niczego. Trzeba nowych ludzi, najlepiej tych z Ruchu Narodowego, ONR i Wolność JKM.
   To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 7. Wspieraliście w ZAŚLEPIENIU "sojusz" z żydami waszyngtonskimi to dostaliście od nich ŁOMOT jak ZAWSZE w przeszłości!

  10 maja 2018 at 22:48

  Młodzi polscy obywatele i wy GŁUPI zgnuśnieli zwapnialcy EMERYCI dostaliście ZAPŁATĘ – ŁOMOT za wasze głupie wspieranie tych autentycznych anty-polskich sprzedajnych żydowskich SQURWYSYNÓW z polskimi pozmienianymi nazwiskami na polsko-brzmiące z gangów PO/PiS/PSL/SLD/ czyli żydo-komunistów SLD, żydów post-solidaruchów z gangów AWS, żydoskiej Unii Wolności, PO, PiS, PSL i mega anty-polskie QURWY KOR-w jak ci psychopaci skrajni RUSOFOBI MEGA-oszuści Macierewicz, Kaczyńscy, Tusk, Komorowski, Gliński, Gowin, Duda, Kwaśniewski, Schetyna, TW bolek wałesa … itp. którzy od 1980r do dzisiaj biorą łapówki finansowe od żydowskiego CIA lub Mosadu za kupczeni Polakami na lewo i prawo.
  To właśnie ta sprzedajna „dyplomacja” i oczywisty SABOTAŻ anty-polskich sprzedajnych squrwysynów żydo-solidaruchów i KOR-w bezpośrednio doprowadziła do tego ŁOMOTU jaki spuszczają polskim obywatelom przede wszystkim chciwe ŻYDY zamieszkali w Polsce szczujący na Polaków chciwych rządzących żydów z USA jawnie RABUJĄCYCH Polaków.
  Chcieliście wy MOTŁOCHU z polski „sojuszu” z żydami waszyngtońskimi złodziejo-bandytami no teraz macie … ZAPŁATĘ w postaci tej 447 „ustawy”.
  Gdyby Polska miała poprawne partnerskie stosunki z Rosją, a te chore psychicznie żydoskie RUSOFOBY z żydowskich gangów PiS-PO-PSL-SLD by nie posiadali centralnej władzy „warszawki” to żydy waszyngtońskie by się OBWAIALI tak otwarcie KOPAĆ wykołowanych Polaków, którzy naiwnie stali sią zwykłą żydo-amerykańską qurwą do stałego dymania … pod fałszywym pretekstem „sojuszu” który jest ŚMIESZNY.

 8. Art

  10 maja 2018 at 23:16

  Trochę to upokarzające dla Polaka pisać petycje do jakiegoś zbuka Ciaputowicza.Przypomnę,że to ten co ogłosił wszem wobec,że Jedwabne to polska sprawka.Następną petycję radzę zaadresować do Romaszewskiej,a jeszcze jedną min,teraz już ambasadora Magierowskiego.To temu ostatniemu zawdzięczamy ustawę 447.Pracował nad nią usilnie w USA.

 9. gość

  11 maja 2018 at 01:21

  Ciaputowicz to figurant i przydupas zdemoralizowanego do szpiku kości Lewartowa ksywa Geremek.

  • prawo

   11 maja 2018 at 02:44

   To Wolność i Pokój czyli organ operacyjny SB.

  • Jacek

   11 maja 2018 at 09:51

   @gość
   Ty to pojechałeś.
   Że prezes RN, to rozumiem, to ok, ale żeby promować na prawy.pl portal społecznościowy największego złodzieja Zuckerberga, toż to hańba, wstyd.
   Pamiętaj, że Zukenberg nie tylko okradł współtwórców fejs-zubuka, ale regularnie okrada Ciebie i każdego człowieka „inaczej myślącego” tam zarejestrowanego, z danych osobowych i prywatności. Pamiętajcie, że używając messengera zezwoliliście fejsbukowi, na niekontrolowany przez użytkownika, dostęp do mikrofonu.
   Ilu jest takich debili, którzy w dodatku mają ów program zainstalowany w telefonie?
   No???
   Ręka w górę .

   • Jacek

    11 maja 2018 at 10:07

    Pewnie mi tu zaraz pseudo informatycy napiszą, że możesz wyłączyć w telefonie dostęp aplikacji do mikrofonu.
    Hahahaha!!!
    No… Możesz.
    Hahahaha!
    Jeszcze niech ci pseudo informatycy, tak ceniący androida w telefonie przy okazji napiszą dlaczego ta funkcja, od zawsze istniała w urządzeniach Appla?
    Przy okazji „taśm prawdy”, dlaczego ABW wyrywało z rąk redakcji Wprost, MacBooka, a nie komputer w Windowsem?

    • Jacek

     11 maja 2018 at 10:26

     Pamiętajcie!!!
     Nie ma anonimowości w internecie, jedyne co możecie zrobić, to utrudnić pracę służbom próbującym kontrolować Wasze wpisy np. na Prawy.pl
     Tak naprawdę jeden Wasz wpis GDZIEKOLWIEK, pozwala śledzić Wasze poczynania przez 24h/dobę, 7dni w tygodniu.
     Dziękuję,
     Miłego Dnia.

     • Przebudzcie sie!!!

      11 maja 2018 at 11:11

      Za komuny ludzi takich nazywano szczurami, weszyli wszedzie, otwierali listy nadchodzace z zagranicy, ktore pozniej opisywali ze nadeszly zza granicy uszkodzone (zabezpieczali folia). Istota jest to komu sluza, Narodowi czy Obcym, bo jesli tym drugim to przyjdzie taki czas kiedy oni sami beda sie bac wlasnego cienia. My kochajacy Polske nie musimy sie niczego obawiac. Kazdy kiedys odbierze wlasna karme gdyz ona powroci do niego.

 10. mack

  11 maja 2018 at 06:34

  Zamiast pisania petycji zjednoczcie środowiska narodowe i konserwatywne, pozbądźcie się agentury i prowokatorów, przygotujcie sensowny program polityczno-gospodarczy. Inaczej Polacy znów wybiorą „mniejsze zło”, czyli PiS.

  • Jacek

   11 maja 2018 at 14:56

   PiS mniejsze zło???
   Coś Ty…
   Ociaputowaciałeś?
   Nie zapomnijcie, że sławetne ACTA, PiS jako pierwszy chciał w Polsce wprowadzić zamykając na początek w 2007r napisy.org, a to że Tusk poszedł za strzałem, to się na nim odbiło.
   Teraz podobne „odbicie” powinien PiS zaliczyć, aby nikt, nigdy w swoim życiu, nie chciał na tę partię głosować.
   Już siłą rozganiają manifestacje Młodzieży Wszechpolskiej, a dojdzie do tego, że zdelegalizują Ruch Narodowy, jako organizację… Nie wiem jaką.. Pewnie faszystowską.

 11. antyPOPiS

  11 maja 2018 at 08:04

  Nalezy uznac ze sama petycja jest bardziej proba konsolidacji i sprawdzianem determinacji srodowisk antymagdalenkowych, niz wiara ze mozna wplynac na pisowskich zydoslugusow. Wiec sygnowanie petycji to raczej deklaracja pogladow i liczenie „szabel”.. Oczywiscie podpisuje..

 12. cmos

  11 maja 2018 at 10:13

  Ja sie Trumpowi wcale nie dziwie choc uwazam ze ta ustawa to bubel polityczny i na terenie Polski on dzialac nie bedzie!Gdy w Polsce byl z wizyta D.Trump powiedzial otwarcie do polakow ze daje wam reke do wolnego swiata,wspieram projekt troj-morza.I co zrobil rzad?? Przewrot palacowy pokazal wszystko w sobie,Dudasz swoim zapalem pokazal Ameryce ze ten czlowiek jest nic nie warty,to tylko zwygly slugus dawnej agentury WSI.I za to wszystko mozecie podziekowac prezesowi J.Kaczynskiemu za to ze sie na to zgodzil.

  • Dick

   11 maja 2018 at 10:28

   Co to za bełkot…

  • Jacek

   13 maja 2018 at 11:15

   Ty @cmos
   Na stronie whitehouse.gov do 22.05 możesz podpisać petycję, aby Trup nie podpisywał ustawy 447. Proponuję, abyś podpisał brakujące 64,385.
   Pytanie do Ciebie brzmi. Jak chcesz zmusić Trupa, do nie podpisywania czegoś, co już podpisał?

 13. marek

  11 maja 2018 at 10:35

  PiS kontynuuje doktrynę Radosława Sikorskiego-robienia laski Amerykanom

 14. Przebudzcie sie!!!

  11 maja 2018 at 10:43

  Czas najwyzszy zapytac rzadzacych Polska czyje interesy chca reprezentowac, Polakow czy tez wrogow Polski? Musi byc jasna deklaracja wyrazona poprzez slowa i pismo.

 15. marek

  11 maja 2018 at 12:38

  zastanawiające jest, że rzekoma narodowo-chrześcijańska frakcja w PiSie/Macierewicz,Szydło/ milczą w sprawie ustawy 447,co skłania ku wnioskowi,że była/jest to fikcyjna frakcja w tej partii

 16. Mirek

  11 maja 2018 at 15:49

  Jeśli Czaputowicz odpowie ,że monitoruje sprawę . To bedą wystarczające działania ? Już na tym poziomie petycja jest porażką. W petycji powinno być żądanie usunięcia z naszego terytorium wojsk amerykańskich , ponieważ stanowią one teraz realne zagrożenie dla życia i mienia Polaków. Drugim żądaniem powinno być podjęcie kroków zmierzających do opuszczenia NATO.Nie może państwo nam wrogie , USA , mieć wgląd w nasze tajemnice wojskowe . NATO nie daje realnej ochrony przed Rosją , natomiast bycie jego członkiem odsłania wszystkie nasze tajemnice przed USA , państwem zdecydowanie nam wrogim . Petycje są działaniem chybionym . Jeśli nawet uda się zebrać oszałamiającą liczbę podpisów, to PIS wyrzuci je do kosza i ci,którzy ją podpisali , zobaczą swoją bezsilność. Jeszcze gorzej jest , gdy nie uda się zebrać sensownej liczby podpisów. Wtedy zdradzieckie mordy z PIS-u na nasz koszt dowiedzą się , że ludzie mają to w dupie i PIS moze robic , co mu sie podoba . To jest odkrywaniem swoich kart. Gorsze jest tylko pisanie petycji do Trumpa .

 17. stevan

  11 maja 2018 at 20:41

  Przewrotne państwo, to USA. Tylko liczy się zarobek, kosztem innych. Na pewno mają wiele wariantów wywołania wojny w Europie wschodniej. Coś szykują. Przybyły nowe tysiące żołnierzy USA do Polski. Zrobią małą prowokację z Rosją i wciągną w to Polskę. Rozgorzeć może wojna. Za głupstwo! Chodzi Ameryce o to, żeby sprzedać przestarzałe uzbrojenie. Zniszczyli tak Libię, może teraz pora na Polskę.

 18. KONTRAKT Hitlera z organizajami Zonistycznymi w 1937R.

  11 maja 2018 at 23:56

  KONTRAKT Hitlera z organizajami Zonistycznymi w 1937r.

  Premier Kanady Justin Trudeau jest IDIJOTĄ pierwszej KATEGORI, gdyż oszukany przez żydów, ciemniak historyczny obiecał DZISIAJ przepraszać żydów z Kanady za nie wpuszczenie 13 maja 1939 statku MS St. Lous do portu w Kandzie z 1000 nielegalnych emigrantów żydowskich z Niemic !!!!
  Mafiozi żydowscy z organizacji ZONISTYCZNYCH z Europy w porozumieniu z mafiozami żydowskimi z USA i Kanady oficjalnie na piśmie POPROSILI A.Hitlera w 1937 roku, aby władze niemieckie i organizacje Zonistyczne zawarli KONTRAKT w 1937 roku, aby Hitler zorganizował nacisk administracyjny w Niemczech na żydów aby wyjeżdżali do Palestyny.
  Mafiozom żydowskim z organizacji Zonistycznych codziło o to, aby WYMUSIĆ na żydach zamieszkałych w Niemczech i całej Europie, aby uciekali w popłochu do Palestyny, a takie okoliczności pomogą Zonistom w utworzeniu państwa Izrael w miejsce kolonii brytyjskiej Palestyna.
  Sęk w tym, że przeciętni żydzi wygodnie mieszkający w Niemczech czy Europie NIE chcieli dobrowolnie jechać na jakąś tam PUSTYNIĘ na Synaj lub do Azji, na jakieś PUSTKOWIE do jakieś tam arabskiej Polestyny.
  Nie przyjmowanie statków w USA i Kanadzie z żydami emigrantami w 1939 roku było na WYRAŹNĄ prośbę organizacji żydowskich w USA i Kanadzie, które to organizacje prosiły kapitanów staków, aby odpłynęli z tymi żydami do Palestyny !!!
  Właśnie DLATEGO tych żydów w latach 1937 – 1943 NIE przyjmowano w USA i Kanadzie.
  To na PROSBĘ tych amerykańskich i knadyjskich żydów NIE WPUSZCZONO do portów w USA i Kanadzie kilkanaście statków pasażerskich wiozących uciekających żydów z Europy do Ameryki Północnej w latach 1937-1943, a które to statki ŻYDOWSCY bonzowie w USA i Kanadzie odsyłali popłynąc do Palestyny.
  Te statki przybyłe z żydami z Europy do USA i Kanad zostały ZMUSZONE do uzupełnieniu paliwa, wody i żywności, następnie ZMUSZONE do OPUSZCZENIA wód terytorialnych USA lub Kanady i odpłynięcia w kierunku Morza Śródziemnego, a następnie Palestyny, co wg. projektu żydoskich Zonistów w USA, Kandzie i Europie miało być ZACZYNEM organizowania państwa Izrael w kolonii Palestyna w myśl konceptu żydowskich działaczy Zonistów.
  Aby ułatwić żydom realizacje tego projektu osiedlenia żydów w kolonii Angielskiej Palestyna, właśnie DLATEGO Hitler wysłał swoją armię do północnej Afryki z gen. Romelem na czele, aby ten WYPAŁ anglików z Północnej Afryki oraz Palestyny co właśnie miało umożliwić utworzenie państwa Izraela w myśl kontraktu z 1937r Zonistów żydowskich z Hitlerem.
  Nie zapominać, że w armi niemieckiej gen. Romela było co najmniej 30% żydów niemieckich, którzy nie umieli się bić, wiec zostali rozgromnieni w Afryce.
  Wtedy Hitler się wściekł na żydów i postanowił ich UKARAĆ za słabą waleczność w Afryce. Dlatego od 1943 roku Hitler zaostrzył rystrykcje wobec żydów w całej Europie, co miało zmusić żydów do uciekania do Palestyny. Ci żydzi co nie chcieli opuszczać Europy i jechać do Palestyny, to karano ich wywowozem do obozów koncentracyjnych.
  To wszystko odbywało się za ZGODĄ żydów ZIONISTÓW amerykańskich oraz kanadyjskich ale o tym nie wiedział rząd amerykański, że ZIONISCI są w kontakcie z Hitlerem w tej sprawie.
  Okazuje się ze Joachim von Ribbentrop minister hitlerowskiego MSZ-u UDOSTEPNIŁ Vlodimirowi Molotov stalinowskiemu ministrowi MSZ-u wiele dokumentów, KONTRAKTÓW ZIONISTÓW żydowskich z administracją A.Hitlera, aby z tymi dokumentami zapoznał się osobiście Józef Stalin i RAZEM z Hitlerem realizował identyczna politykę wobec żydów rosyjskich.
  Ta cała sprawa jest okryta do dzisiaj TAJEMNICĄ, a dokumenty na ten temat są też w Moskwie oraz UKRYTE w archiwach w Berlinie na prośbę obecnych zafałszowanych żydów z USA !!
  Oto co na ten temat pisze OBECNA zagraniczna prasa na świecie, której nie są w stanie OCENZUROWAĆ żydzi:
  oto tzw.
  „The Transfer Agreement between Zionism and Nazism” :
  https://archive.org/stream/THETRANSFERAGREEMENT_201611/THE%20TRANSFER%20

 19. Obat Kencing Nanah Alami

  12 maja 2018 at 07:11

  olocaustu, pomocy w odzyskiwaniu majątków bezdziedzicznych, które w większości są dziś własnością samorządów lub skarbu państwa. Uważamy, iż przegłosowanie powyższej ustawy godzi głęboko w interes Polski, a także w polską suwerenność. Ustawa ta daje bowiem możliwości do nacisków finansowych ze strony administracji am

 20. Tomasz

  12 maja 2018 at 21:53

  Podziękować JANKESOM odesłać wojska U S A z powrotem .Obronę Polski oprzeć na Wojskach Obrony Terytorialnej oraz posiadanym sprzęcie wojskowym czołgom,transporterom opancerzonym .Dorosłym obywatelom nie skazanym prawomocnym wyrokiem sądu oraz nie chorującym na choroby psychiczne rozdać AK 47 Z magazynów wojskowych .Petycje podpisać niech że Polacy nie chcą płacić złodziejskiego haraczu organizacjom żydowskim .

 21. pioTr

  15 maja 2018 at 09:28

  ✪۞💣 Faktem jest że skoro jakiś kawałek ziemi należał do Żyda – to dalej się mu on należy – ale majątki które zostały odbudowane na tych ziemiach już nie są jego własnością – gdyż nie pomagał on przy ich odbudowie, ani nie płacił za ich utrzymanie by nie popadły w ruinę. Jako że ziemia tylko się im należy – ale uwzględniamy fakt wojny światowej – więc Żyd może od państwa dostać inną ziemię lub państwo wypłaci reparację.
  I tu jest pies pogrzebany – Ameryka musi pomóc w odzyskaniu odszkodowania od faszystów co oczywiście puści Niemców i unię z torbami – ale sami sobie zgotowali ten los. Jeśli odzyska Polska odszkodowanie od agresora niemieckiego wtedy bez problemu odda Żyda to co im się należy TO PROSTA SPRAWIEDLIWOŚĆ
  Niestety wielu w Amerykańskim rządzie i armii dąży do destabilizacji Europy dla swoich tylko zysków i to się niebawem na nich zemści jak im muchamad atomówkę z łodzi podwodnej odpali – cóż sami tego pragną zabijając ludzi za ropę

  • Jacek

   15 maja 2018 at 12:26

   @pioTr
   Skoro w okresie międzywojennym, Żydzi chcieli utworzyć w Polsce autonomię(Polin), czy to znaczy, że połowę Polski, może Małopolskę mamy oddać Żydom? To, co dzieje się w Palestynie miało dziać się w Polsce, ale był taki jeden facet, Piłsudski się nazywał, który wpadł na pomysł, aby skutecznie i z ich aprobatą wyprowadzić Żydów z Polski. Zapewne nie pamiętacie organizacji żydowskich bojówek, które stworzył, aby właśnie w Palestynie organizować Państwo żydowskie?

 22. grazyna

  17 maja 2018 at 15:04

  Petycja znajduje się na stronie Białego Domu w zakładce „We the People”. Jeżeli pod petycją podpisze się 100 tysięcy ludzi, to Prezydent USA będzie zmuszony zabrać głos w tej sprawie.Wiecie ile Polaków ją podpisało?Tylko tyle.36 000 .Jest ważna tylko do 20maja.Widać że Polacy mają to gdzieś.A tu kolejna Petycja.Podpiszcie tę do Białego Domu.Do 100 000 duzo nam brakuję.
  link do niej.
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra