Z zagranicy

Planowane spotkanie Dudy z Trumpem

Szef Gabinetu Prezydenta RP, Krzysztof Szczerski poinformował, że planowane jest spotkanie prezydentów Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa.

„W czasie najbliższej wizyty w Stanach Zjednoczonych nie jest planowane spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy i prezydenta Donalda Trumpa”  – powiedział na konferencji prasowej Szczerski.

Od dłuższego czasu obaj przywódcy prowadzili ożywioną korespondencję. Spotkanie planowane jest jeszcze na ten rok, nie wiadomo jeszcze kto będzie gospodarzem.

 

Źródło: Do Rzeczy

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

18 komentarzy

18 Komentarzy

 1. Marek O

  16 maja 2018 at 18:50

  To w końcu jest czy nie???? Boże co za informacja….

 2. gość

  16 maja 2018 at 19:32

  Upokorzenie?

  Andrzej Duda zainauguruje w Nowym Jorku rotacyjne przewodnictwo Polski w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Dla rządu PiS jest to wydarzenie dużego kalibru, lecz dla amerykańskich władz najwyraźniej nie. Choć Donald Trump spotkał się z prezydentem Kazachstanu, gdy jego kraj przejmował przewodnictwo w Radzie Bezpieczeństwa, to dla Andrzeja Dudy nie znajdzie czasu. Podobnie zresztą, jak wiceprezydent Mike Pence. Z Dudą spotkają się za to gubernator Illinois i burmistrz Chicago.

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/upokorzenie-andrzej-duda-nie-spotka-sie-z-donaldem-trumpem/x457h2r

 3. finka

  16 maja 2018 at 20:05

  Dzisiejsza wizyta Dudasza w NY to plucie Polonii w twarz, dla kombatantów przeznacza 40 min. a dla środowisk żydowskich 90 min. podał to wczoraj M.Rola na wrealu24.tv

 4. BOJKOTOWAĆ tego błazeńskiego KLAUNA Dudę w Chicago 19 maja 2018r !

  16 maja 2018 at 21:48

  Ten pod-żydowski błaznujący KLAUN A. Duda zaczyna swoją następną „prezydencką” kampanie WYBORCZĄ i przyjedzie 19 maja 2018r, by znowuż kłamliwie WYSŁUGIWAĆ się Polonią w Chicago w celu oszukiwania Polaków w Polsce!
  Z całą pewnością ten karierowicz A. Duda będzie ZNOWÓŻ BEŁKOTAĆ w Chicago te swoje wstrętne KŁAMLIWE wersety przepraszając AWANTURNIKÓW żydów marcowych 1968r czyli o podłych ŻYDO-komunistach-stalinowcach PRZEŚLADOWCACH Polaków w PRL-u, którzy wyjechali z PRL-u na SWOJE własne życzenie, a ten politycznie porwany PRZEKUPIONY „maliniak” ZNOWÓŻ będzie przypisywać „winy” Polakom na ZAMÓWIENIE tych żydowskich chciwców ZŁODZEJI!

  Ten anty-polski PROSTAK A.Duda znowuż OBRAZIŁ i SPONIEWIERAŁ publicznie nami Polakami 8 marca 2018r wypowiadając co następuje:

  ”. . . Tym którzy zostali wypędzeni(błazen A.Duda ma tutaj na myśli żydo-komunistów-stalinowców morderców Polaków!)
  chcę powiedzieć – wybaczcie,
  Polska moimi ustami prosi
  o wybaczenie,
  żeby zechcieli zapomnieć,
  żeby zechcieli przyjąć,
  że Polska bardzo żałuje,
  że ich dzisiaj tutaj w niej nie ma . . . ”

  Właśnie coś takiego BREDZIŁ ten PRZEKUPIONY chłystek Andrzej Duda w związku z 50. rocznicą wydarzeń Marca 1968r, przypisując FAŁASZYWE „winy” Polakom.

  Mało tego, to BŁAZEN Duda klęknął na kolana, przed tymi PODŁYMI żydo-komunistami-stalinowcami, którzy byli OPRAWCAMI etnicznych Polaków po 1945 roku i są dalej do DZISIAJ !
  Na przyjazd do Chicago na sobotę 19 maja 2018r tego BŁAZNA lokalna JUDEOPOLONIA szykuje jakiś występy estradowe w centrum Chicago, jakiejś żydowskiej kapeli „Klezmer music” a lokalni żydzi mają tańczyć żydowskie tance, tak jak zawsze było, gdy przyjeżdżał ne-banderowiec L.Kaczynski do Chicago.
  Ten tzw. „polski” konsulat w Chicago oczywiście jak ZAWSZE od 1945r do dzisiaj jest obsadzony żydami i ukraincami z polskim obywatelstwem, którzy OLEWAJĄ katolicką Polonię i nakazują lokalnej Polonii aby w lokalnych wyborach do władz wybieralnych Polonia REZYGNOWAŁA z wystawiania swoich kandydatów polonijnych i aby Polonia głosowała na ŻYDÓW !
  Na tą błazenadę za-żydzony MSZ z konsulatem w Chicago usiłują podstępem ZGONIĆ na SIŁĘ dzieci z sobotnich polonijnych szkół z Chicago i okolic, aby sztucznie „wyglądało” że ten BŁAZEN Duda ma „poparcie” lokalnej Polonii co ma się „przełożyć” na to, że wykołowani emeryci w III RP mają sobie myśleć, jaki to ten PROSTAK jest „popularny” aby głosowali w następnych wyborach prezydenckich w III RP na tego KARIEROWICZA, który faktycznie dołuje Polaków identycznie jak żydo-komuniści Kwaśniewski, Komorowski, czy Kaczyński itp.

  Karierowicz Duda chce się „wykazać” wobec żydowskiej CHCIWEJ zakłamanej mafii w USA jaki to on jest wobec nich lojalny.
  Podobny kabaret odstawiał w przeszłości w Chicago ten zakłamany WASAL L.Kaczynski, co widział na własne oczy w Chicago sam redaktor S. Michalkiewicz i opisał w jednym swoich felietonów ! Zapytajcie jego jak nie wierzycie !
  Z całą pewnością ten ŚMIESZNY LOKAJ A.Duda wykaże się NIESTETY głupią zasadą w postaci:
  Zrobimy „polacy szlachetny gest braterstwa”, a nasz partner, w tym wypadku USA, odwzajemni się nam podobni myśli sobie NAIWNY wasal Duda.
  Wszystko wygląda na to, że ten naiwniak A.Duda będzie się znowuż ŚLINIŁ tym razem do żydów amerykańskich, szermować tym wytartym jak stare gacie w kroku hasełkiem typu:
  „My Polacy walczymy za naszą i waszą wolność”,
  gdy tym czasem on nie ma zielonego pojęcia, że w USA została ukształtowana mentalność i założeń obecnych CHCIWYCH ŻYDO-amerykańskich polityków, których mentalność ukształtowała się WYŁACZNIE w handlowej i finansowej atmosferze.
  Żydo-masońska MAFIJNA klasa rządząc w USA, ktokolwiek nią jest, ma mentalność strykle KUPIECKĄ, w której PIENIĄDZ i ich ZYSK! ZYSK! ZYSK! nawet ten „wyprany” odgrywa pierwszorzędną ZASADNICZĄ role w decyzjach, jakie oni podejmują.
  Te „ciepłe” hasełka z Europy Wschodniej to pazerni żydo-amerykańscy politycy zalegalizowani OSZUŚCI-gangsterzy traktują jako ZACHĘTĘ do wyrachowanego rabunku głuptasa, który uniżą się przed tym chciwcami żydowskimi z Waszyngtonu czy New Yorku.
  Kontrakt handlowy w brutalnym zdemoralizowanym moralnie USA GÓRUJE ponad wszystkim !!!!
  Człowiek, który urzywa retoryki LOKAJA i NIE dba o interesy Polaków, a tak właśnie postępuje SYSTEMATYCZNIE ten wasal A.Duda, który PŁASZCZY się przez żydami, aby im się podlizać jest uważany przez żydów za człowieka nie wartego uwagi, a nawet za POMYLONEGO.
  System wartości obecnych rządzących żydo-masonów w USA to ŻYDOWSKA 100% kalka:
  „Kochajmy się jak bracia, a liczmy się jak Żydzi”.
  Można by tak długo spekulować, aż do znudzenia, albo do trzeciej wojny światowej, ale pozwalam sobie na krótką radę dla tych, co Polską rządzą:
  Polacy PODNIEŚCIE się z kolan i przestańcie się KAJAĆ też przed tymi rządzącymi zfałszowanymi chciwcami żydami w USA !!!
  Całowanie stóp satrapów ŻYDO-MASOŃSKICH w Waszyngtonie czy New Yorku NIE ma sensu!
  Może to miało sens kiedyś w PRL-u gdy satrapy żydo-bolszewickie z PZPR jak Kwaśniewski czy Bierut jeździli do Moskwy, gdy tam przecież też rządzili żydo-komunisci tzw. „soviety” i żydowskie ludobójcze NKWD !
  Żydo-komuniści i bolszewia żydowska z Kremla lubiała jak się przed tymi oprawcami ktoś KAJAŁ.
  Obecna Ameryka rządzona przez złodzejsko-bandyckich zafałszowanych ŻYDO-MASONÓW to zupełnie inny kraj i inna MENTALNOŚĆ rządzących, którzy jedynie dziko polują, aby się brutalnie obłowić na czyjeś słabości, naiwności i głupocie. Politykierów w USA się KUPUJE za pieniądze, a uczciwe ideje ich NIE interesują !!!
  Ich interesuje tylko JEDO: jak WYDYMAĆ politycznie i DRENOWAĆ finansowo !
  Zakładanie jarmułek i podróże do ściany „płaczu” do Jerozolimy przez A. Dudę czy tego pucybuta Morawieckiego także NIGDY NIE były, NIE są i NIE będą skuteczne !!!
  Uwierzcie wreszcie, że żyjecie w Polsce, czyli kraju, który należy WYŁACZNIE do ETNICZNYCH Polaków i NIKOGO innego i nie wolno nim kupczyć jak to robą te antypolskie ZDRADIECKIE elity od 1989r do dzisiaj, którzy Polaków i tą III RP mają w du*ie !
  Na zakończenie rada dla wszystkich SPRZEDWCZYKÓW „polityków” gangsterów złodzeji PO-PiS-PSL żydo-mafijnej złodziejskiej III RP:
  Jak Wam żydo-amerykańscy kongresmeni i senatorzy PLUJĄ w twarz, a za to wam dają finansowe ŁAPÓWKI po przez CIA lub „charytatywnych fundacji”, to wy DURNIE nie oszukujcie polskich obywateli w III RP, że to wiosenna mżawka . . .
  Wy polityczne przekupne BARANY z III RP !!!
  Antypolska Mitologia marca 68, która wspiera żydowski dwór A. Dudy! :
  http://kosciesza.neon24.pl/post/143328,antypolska-mitologia-marca-68-czesc-iii

  • detox

   17 maja 2018 at 23:42

   Świetnie napisane.

 5. finka

  16 maja 2018 at 23:49

  Posłuchajcie komentarza red. Gadowskiego, mówi jak łatwo nas mogą załatwić ustawą 447, dziwnym trafem wysokość bezprawnych żądań żydowskich odpowiada kwocie polskich rezerw dewizowych i złota ulokowanych głównie w USA i państwach z USA powiązanych https://www.youtube.com/watch?v=M_YMqnDvNtE

 6. Art

  17 maja 2018 at 11:20

  Najważniejsze spotkania p.Dudy w NYC to 1) „społeczność żydowska” czyt.biznesmeni próbujący zarobić na trupach swoich współplemieńców.
  2) burmistrz Jersey City-Fulop
  Szczerski mu to zorganizował.
  Romaszewska namawiała prezydenta do spotkania ze sprzątaczkami w NYC,ale dyplomatycznie odmówił.
  To jest już takie dno,że sam Bul by się nie powstydził.

 7. jaro7

  17 maja 2018 at 11:50

  PAD właśnie się błaźni w Jersey,spotkał się z……Fulopem i …..PROSIŁ go by pomnik pozostał ale usłyszał że nie zostanie.Wczoraj ta miernota spotkał się a jakże ze …środowiskami żydowskimi,pewnie po instrukcje,Szczerski jak zwykle bredzi że chodziło o cos innego. I to ma być prezydent RP,on nawet na prezydenta(burmistrza) Koziej Wólki nie zasługuje.

 8. qaz

  17 maja 2018 at 12:33

  Trump z Maliniakiem się nie spotka, bo dla niego to pan nikt. Po tym jak zmieszał z błotem i Makrelę i Makrona w sprawie Iranu, po co Maliniak chce jak ten głupi wasal spotkac się z tą amerykanską pacynką Izraela? Co chce ugrać, kolejną fotkę? żałosny ten polskojęzyczny szabasowy slugus.

 9. George

  17 maja 2018 at 15:27

  Jeśli Trump spotka się z Judą to tylko po to, żeby wyznaczyć mu termin realizacji żydowskich roszczeń. Bo po cóż innego miałby się z Adriankiem spotykać?

 10. Soplica

  17 maja 2018 at 16:01

  I tak oto z prezydenta na błazna i lokaja :))) Ale awans, no, no, no.

 11. gość

  17 maja 2018 at 18:04

  Andrzej Duda PONIŻONY w USA.

  Abraham Foxman w adidasach jak na działkę

  https://pikio.pl/wp-content/uploads/2018/05/Duda-%C5%BCydzi-tt.jpg

 12. markx

  18 maja 2018 at 00:39

  to sie spotkaja głupi i głupszy…zazydzony i zarzydzony do spodu…..

 13. Beata

  18 maja 2018 at 13:00

  Duda pewnie pojechał spotkać się z Żydami.

 14. Bobik

  18 maja 2018 at 19:40

  A niech się spotyka z kim chce, w końcu pojechał laskę robić i nic więcej.
  Polska jest tylko na papierze.
  A jak przyjdą wybory to jedne świnie wymienimy na drugie albo te same zostaną.
  Co za różnica?

 15. Pingback: wuit54ynmet9c8netv85cv3ev5e5

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra