Z zagranicy

Referendum aborcyjne w Irlandii – upadek i wstyd

W ostatni piątek, 25 maja, w Irlandii głosowano za odrzuceniem zapisów antyaborcyjnych w konstytucji. Ponad 60% Irlandyczków zagłosowało za legalizacją aborcji. Leo Varadkar, premier tego kraju, otwarcie przyznał się po poznaniu wyników:To, co dzisiaj przeżywamy, jest kulminacją cichej rewolucji, którą Irlandia przeżywa w ostatnich 10-20 latach”.

Rewolucjoniści zdecydowali się tym samym wyjść z cienia. Po uzyskaniu wielkiego sukcesu, który był skutkiem sączenia propagandy od wielu lat, powszechnej demoralizacji, podważania zaufania do Kościoła, niszczenia wiary, a wszystko w sposób zakulisowy i podstępny, teraz nie muszą się już obawiać zdemaskowania. Osiągnęli swój cel i mogą cieszyć się, że Irlandczycy za nic mają życie ludzi nienarodzonych.

Upadł kolejny katolicki bastion w Europie, który stanowił zaporę przeciwko zakusom cywilizacji śmierci. Nie ma się co dziwić, skoro premier Varadkar jest pierwszym homoseksualnym premierem Irlandii, a trzy lata temu 62 proc. Irlandczyków zagłosowało za „małżeństwami” jednopłciowymi. Przerażające jest to, że według oficjalnych danych aż 87% młodych ludzi poparło zabijanie dzieci nienarodzonych. Odsetek ten był dużo mniejszy wśród osób starszych, którzy jeszcze zachowali depozyt wiary.

Wynik ten potwierdza jedynie to, że od wielu lat toczy się walka, której celem jest zniszczenie chrześcijańskiego dziedzictwa Europy, obraza Boga, odrzucenie prawa naturalnego, opowiedzenie się całych narodów za szatanem, który jest ojcem kłamstwa i emisariuszem śmierci.

Irlandia, która pomimo wszelkich skandali, w tym pedofilskich, była uznawana wciąż za jeden z najbardziej katolickich krajów obok Polski, dołączyła do tzw. państw laickich – państw satanistycznych, dla których życie ludzkie znaczy mniej niż chwila przyjemności.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

13 komentarzy

13 Komentarzy

 1. marju73

  27 maja 2018 at 18:24

  Pracowano nad nimi cierpliwie i metodycznie.Ich decyzję będą miały konsekwencje nie tylko w tym życiu.

  • prawo

   27 maja 2018 at 20:53

   Cała ta Irlandia to kupa gówna śmierdzącego i proszę się nią więcej nie zachwycać.

 2. Marian

  27 maja 2018 at 19:26

  Irlandia to mały kraj. Nazywanie go katolickim bastionem, to śmiech. W ogóle nie ma czegoś takiego, jak „katolickie bastiony”. Po prostu są tu i ówdzie ludzie wierzący.
  Chrześcijanie nigdy nie budowali własnych państw, ani miast ani gett. Żyli normalnie, jak inni ludzie, ale różnili się tylko innym podejściem do życia, wierząc, że poza tym życiem doczesnym, mają też obiecane życie wieczne.
  I tak będzie do skończenia świata.
  Referendum takie czy śmakie niczego nie zmienia. Podburzony przez arcykapłanów żydowskich lud po raz kolejny wybrał Barabasza. Coś nowego?

 3. darek

  27 maja 2018 at 20:48

  cała klasa polityczna i media śpiewają z jednych nut, a większość Irlandczyków niestety im wierzy . od lat 80-tych ktoś mocno w ten kraj „inwestował” i są owoce

 4. Bobik

  28 maja 2018 at 06:28

  Miejsce na postęp jeszcze jest.
  Co z aborcją na życzenie do dnia narodzin albo jeszcze trochę dłużej?

 5. Rob

  28 maja 2018 at 08:11

  Teraz kolej na nas. Tylko III światowa może to zatrzymać. I chyba będzie to dar od Boga.

 6. Stanley

  28 maja 2018 at 08:33

  jednak jest to tragedia, ponieważ lewactwo z całego swiata będzie dęło w ta trąbę jeszcze przez długi czas pokazując to jako postep i nowoczesność. Jest to po postu przykład na siłę mediów i brak myslenia w stadzie owiec prowadzonych na rzeź.
  teraz tym baranom pozostała jeszcze eutanazja do przegłosowania i zanim się obejrzą będą usypiani od 70 roku życia

 7. hadronx

  28 maja 2018 at 09:47

  Nie wiem jak rozpocząć bowiem to co się stało w Irlandii to tragedia. Ludzie przestali wierzyć w zło w formie osobowej (szatan),postrzegają go jak bajkową postać i to jest jego sukces .Nawet w kościele unika się jakichkolwiek wypowiedzi na jego temat. Widać tu też zaniedbanie ze strony hierarchii kościelnej w unikaniu niewygodnych tematów a wierni powinni wiedzieć o metodach działania sług zła bo ono jest i istnieje realnie czy się wierzy w to czy nie.Najbardziej martwi mnie to jak niski jest poziom wiedzy o sprawach rozwoju duchowego, etyki itd.,nawet bez względu na wiarę. I to jest jedna z jego metod : ja to nazywam ,że diabeł „podkręcił zegar” nie mamy czasu dla siebie, bliskich, na odpoczynek, na pogłębienie wiedzy , wiary …….itd,itd , acha i tak na koniec Bóg i tak zwycięży ! 😁👍

 8. Trasz

  28 maja 2018 at 11:40

  Kolejny kraj wyplenił głupawy zabobon. Brawo Irlandia!

 9. artik

  28 maja 2018 at 12:57

  Niezależnie od tego czy jest się wierzącym czy nie to wybór aborcji jest głosowaniem za cywilizacją śmierci. To już było wiele razy w historii, w wielu wielkich imperiach … u ich schyłku. Wmówiono ludziom, a ci uwierzyli bo tak wygodnie i miło, że dziecko to rzecz, z którą można zrobić to na co się ma ochotę. Trwa już wmawianie starcom i niepełnosprawnym i cierpiącym że już nie są ludźmi, że przestali nimi być i że czas na ich eksterminację. Niedługo przyjdzie czas, że eksterminować będziemy w zależności od miejsca na świecie różne grupy społeczne ale wszędzie biedotę która sobie nie radzi… Pewnego dnia przyjdzie czas na tych co głosowali za cywilizacją śmierci i śmiem przypuszczać, że z tak wypranymi mózgami z chęcią poddadzą się zagładzie jako niepotrzebny już nikomu zlepek komórek. Kto tego nie widzi jest ślepcem. Zaślepia go albo ograniczony umysł albo władza i pieniądze.

 10. prawo

  28 maja 2018 at 14:32

  Wszystkie te frustracje i problemy to wyłącznie skutek wyrzucenia Boga z życia współczesnych tzw. post-sowieckich społeczeństw. Nic nie jest w stanie zastąpić piękna Kościoła Katolickiego i Mszy Wszechczasów. Jedyna prawdziwa religia to Kościół Rzymsko-Katolicki sprawujący Najświętszą Ofiarę. Nie ma innej prawdziwej wiary i nie będzie. Reszta jest co najwyżej jej cieniem i majaczeniem. To są tylko wierzenia, odszczepieńcy i heretycy.
  Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać. Żydokomuna wyjaławia teren i podsuwa prostym ludzikom w to miejsce kolejne „błyskotliwe” teorie walki z Kościołem jak zasada zrównoważonego rozwoju, teoria ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy oczywiście jest „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).

 11. Chiński Górol

  28 maja 2018 at 15:30

  To samo stanie się w Polsce za 10 lat jeżeli duchowieństwo KK będzie udzielało ślubów kościelnych tym co nie uczestniczą we Mszy Św. w każdą niedzielę; jeżeli Polską będą rządzić tacy jak rządzili przez ostatnie 35 lat; jeżeli KK-im będą kierować Neomodernistyczni posoborowi duchowni tacy jak Paweł VI, JP II, Beni XVI, Franciszek i ich zwolennicy oraz obecny Episkopat Polski ! Ja nie jestem antykatolikiem, ale jak można kanonizować papieży którzy zniszczyli liturgię i ukrywali pedofilię oraz homoseksualizm duchowieństwa i nawet mianowali takich biskupów kardynałami ??

 12. jacek wójcikiewicz

  28 maja 2018 at 15:53

  Nad Bożymi przykazaniami się nie głosuje.Katolicy powinni to referendum zbojkotować.V.NIE ZABIJAJ!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra