Z zagranicy

Izrael odcina Strefę Gazy od morza

Izrael rozpoczął budowę bariery morskiej, która ma odciąć Strefę Gazy od dostępu do morza. Wielokrotnie w przeszłości Żydzi zatrzymywali pomoc humanitarną, która docierała tą drogą do Palestyńczyków. Obecne działanie zmierza do tego, żeby ze Strefy Gazy uczynić wyizolowane więzienie, getto, do którego nikt nie będzie miał dostępu bez zgody Izraela. Ułatwi to Żydom kontrolę tego terytorium, a przy dalszej zbrojnej aktywności Hamasu może skutkować całkowitym odcięciem.

Warto pamiętać, że takie „całkowite odcięcie” zastosował Stalin wobec nieposłusznej Ukrainy w latach 30-tych. Najpierw zamknięto granice, a potem odebrano ludności jedzenie. Doprowadziło to do wielkiego głodu, w wyniku którego zmarło nawet 10 milionów ludzi. Jeśli społeczność międzynarodowa wciąż będzie ograniczać się do słownych potępień, na naszych oczach może dojść do powtórki z tamtego wydarzenia.

W interesie Izraela jest, żeby Palestyńczycy przestali istnieć. Rozbudowa żydowskich osiedli w Strefie Gazy nie daje upragnionych owoców, bo Żydzi nie chcą mieszkań na terenach, gdzie nie czują się bezpiecznie. Po zerwaniu umowy z Iranem i przeniesieniu ambasady do Jerozolimy USA pokazują, że będą we wszystkim wspierać ludzi spod znaku gwiazdy Dawida. Żydzi widząc to, chcą wykorzystać okazję i działają coraz bardziej śmielej. Jeśli nikt ich nie powstrzyma niedługo dojdzie do katastrofy humanitarnej i do ludobójstwa.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. Avicenniusz

  29 maja 2018 at 14:47

  „Warto pamiętać, że takie całkowite odcięcie zastosował Stalin wobec nieposłusznej Ukrainy”

  Oczywiście, że pamiętamy. Warto jeszcze pamiętać, kto stał na czele rewolucji bolszewickiej w Rosji i bez udziału czyjej mniejszości nie mogłaby ona odnieść sukcesu.
  Widzę tutaj pewną analogię. Czasy się zmieniają, metody pozostają takie same.

  • prawo

   30 maja 2018 at 10:48

   Masz racje. Getta i zbrodnie to ich specjalność. Mordują nawet siebie – patrz mord na Uriaszu Chetycie przez króla Dawida.

   • michu

    30 maja 2018 at 12:17

    Nie należy mylić Chazarów z biblijnymi Izraelitami :).

 2. z-k

  29 maja 2018 at 15:52

  Ktoś kto wymyślił gazy bojowe w tym cyklon B, bolszewicką rewolucję i wyrżnął i zamęczył sto milionów ludzi, zaplanował głód na żyznych stepowych ziemiach, sfinansował Hitlera i jego zbrodnicze idee, przyglądał sie spokojnie lub wziął aktywny udział w eksterminacji swoich ubogich współplemieńców, kto zabija i burzy domy ludzi, którym niedawno mówił szalom, szalom ten jest zdolny do każdego sk-syństwa, o czym niestety wkrótce się przekonamy.

 3. Dick

  30 maja 2018 at 08:43

  W Palestynie trwa eksterminacja Palestyńczyków, prawdziwych semitów od pokoleń, przez syjonistów.
  Pisowskie kukiełki są zaś pachołkami tych bandytów. Sprzedają nas, sprzedają nasz kraj, szykują drugą Palestynę?

  • prawo

   30 maja 2018 at 10:50

   Dlatego zrobimy z nimi porządek. Tu jeden z dowodów zdrady: Gliński a grób mordercy Józefa Różańskiego na cmentarzu żydowskim w Warszawie:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_R%C3%B3%C5%BCa%C5%84ski#/media/File:Grob_Jozefa_Rozanskiego-Grave_of_Jozef_Rozanski.JPG
   Jednak na ten temat cicho-sza jak w przyśpiewce:
   ”Koci, koci, łapci,
   pojedziem do babci,
   ale ani słówka,
   bo babcia Żydówka”
   Pomogę wyjaśnić przyczynę. Po pierwsze to jest git i koliduje jak mawia p. Michalkiewicz, bo Gliński z UD/PiS dał 100 mln zł waszej kasy wyborcy na odnowienie grobu między innymi żydowskiego mordercy płk. UB Józefa Różańskiego. Gliński z UD/PiS odnawia za Wasze pieniądze pomnik mordercy najwybitniejszych Polaków! Ludzie, do szabel!

   To wszystko co się dzieje, to taki teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami. Jak widać Tusk za mało jeszcze dał w dupę tym wszystkim swoim wyborcom i innym mądralom.

   Przykład z Łukaszenką jest wprost genialny. Jeden człowiek przed którym żydzi kucają. Wystarczy zdecydowanie. Na tym przykładzie widać, że to nie żydzi, nie Amerykanie są winni waszego nieszczęścia Polacy tylko ci „nasi/wasi” przywódcy i inni wybierani przez Suwerena zasrańcy – NIKT INNY!
   Jakoś Łukaszenki nikt nawet nie śmie zapytać o bez-spadkowe mienie czy inny Polin.
   A tak się z niego naśmiewali. Teraz okazało się, że to on jest Mężem Stanu a oni to popierdułki jakieś.

   Teraz już wiecie wszelkie wyborcy zwane Suwerenem – głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/ – jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską.
   Myśleliście wyborcy, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam wyborcom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście wyborcy o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was wyborcy albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła.

   A, jeszcze jedno. Gliński z UD/PiS dał 100 mln zł na odnowienie grobu między innymi żydowskiego mordercy płk. UB Józefa Różańskiego (wcześniej Goldberg) (zam. ul. Sędziowska 10 w Warszawie) na cmentarzu żydowskim w Warszawie. Za wasze pieniądze, wyborcy, odnawiane są groby zbrodniarzy żydowskich jak ten wspomniany, co chciał zamordować asa lotnictwa polskiego, człowieka bez skazy, Stanisława Skalskiego.

   Uczcie się wyborcy. Na naukę nigdy nie jest za późno.

 4. Robert B.

  30 maja 2018 at 11:23

  A potem? A potem… tradycyjnie: ryk, krzyk, rwanie kudłów i Haaaathuuujcieee naaas… Khtho hathuje jethno sziiicie, hathuuuje cały śfiath…

 5. Jan

  31 maja 2018 at 21:06

  Trwa tragedia Palestyńczyków,a barany śmieją się. Pewnie Żydzi.Zgroza.

 6. Dominika

  31 maja 2018 at 21:07

  Panie Boże chroń mieszkańców Palestyny.

 7. Pingback: cwnt54mxwct7nvencwv4ebycf

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra