Polskość

Do Kongresu Ruchu Narodowego

Szanowni Narodowcy,

Przypomnijmy sobie klika zasad, aby nie pobłądzić w świecie fałszywych prądów.

Jesteśmy narodem wybranym, ale nie sami się wybraliśmy, tylko Bóg nas wybrał. Dzisiejszy konflikt z żydostwem to konflikt między przeszłym wybraństwem, a nami jako Nowym Izraelem.
Przemilczenie przez liberalny świat hasła „My chcemy Boga” jasno pokazuje, że idziemy słuszną drogą. My prawdziwie idziemy pod prąd bezbożności.

Nasz punkt ideowego odniesienia został zawarty w nieśmiertelnym dziele Romana Dmowskiego „Kościół, Naród i Państwo”.
Nie musimy schlebiać narodowi który błądzi w demo-liberalnych meandrach i apostazji, tak jak Dmowski nie schlebiał społeczeństwu.

Jesteśmy za polityczną jednością narodu ponad obecnym granicom państwowym. Za polityczną jednością ponad odtwarzającymi się podziałami klasowym, w pełnej harmonii między różnymi grupami społeczeństwa zwanej solidaryzmem społecznym.Jak kiedyś arystotelik Dmowski wśród romantyków, tak dziś Ruch Narodowy precyzuje wroga, którym jest globalizm, multikulturalizm i masoneria, która buduje Nowy Porządek Światowy. Nasz porządek światowy nazywa się Chrystus Rex.

Jako wolni, życzymy innym narodom wolności od euro- biurokratycznego ucisku i udzielamy im pomocy i wsparcia. Europa ma pozostać Europą Ojczyzn.

Polska ma pozostać krajem ciężko pracujących mężczyzn, pięknych kobiet, grzecznych dzieci, cieszących się szacunkiem seniorów, kontemplującego na ziemi prawdziwego Boga Trój-jedynego.

Tak nam dopomóż Maryjo Królowo Korony Polskiej!

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  12 czerwca 2018 at 20:08

  Na próbę podpalenia i detonowania cysterny z mlekiem
  przez Somalijczyka

  Na takich inżynierów wszak Europa czeka;
  „Cenniejsi są od złota.” Panie Schulz, EUREKA!

  • GG.

   13 czerwca 2018 at 01:28

   Błaszkowski: „Jesteśmy narodem wybranym … Bóg nas wybrał”
   .
   Błaszkowski (w jednym z poprzednich tekstów):
   .
   „Czy polskość przetrwa w globalnym świecie? (…) Stawiam tezę, że NIE i wyjaśnię dlaczego.” – tu następuje kilkanaście akapitów „uzasadnienia” i wniosek końcowy:
   .
   „Co więc nas uratuje zapytacie? Powiem okrutną prawdę. WOJNA, o której mówi Nasza Pani w Fatimie. ONA ZNISZCZY BEZBOŻNY ŚWIAT, a nas ocali. Gwoli prawdy przypominam, że przed 1914 modliliśmy się o wojnę powszechną, już raz się nam udało.”
   .
   Choroba chorobą, ale – na litość Boską! – w 1918 roku nie był zniszczony świat, tylko kawałek Europy!
   .
   Panie Błaszkowski (i wszyscy jemu podobni „apokaliptycy”) – czemu was nie ma w Syrii od siedmiu lat? – Tam taka wielka i straszna, niekończąca się WOJNA! – Ile tam można było się nastrzelać! – Ile tam można było wycierpieć! – A ile wymodlić!
   .
   Wszystkim zaś dążącym do normalności i pokoju przypominam starą pieśń:
   .
   „Święty Boże
   (Святой Боже)
   .
   Święty Boże, święty mocny,
   Święty a nieśmiertelny,
   Zmiłuj się nad nami!
   .
   Od powietrza, głodu,
   Ognia i WOJNY –
   Wybaw nas Panie!
   .
   Od nagłej,
   A niespodziewanej śmierci –
   Zachowaj nas Panie!
   .
   Му grzeszni,
   Dо Ciebie Boga wołamy:
   Wysłuchaj nas Panie!
   .
   Му grzeszni,
   Ciebie Boga błagamy:
   Przepuść nam Panie!
   .
   Му grzeszni,
   Ciebie Boga prosimy:
   Zmiłuj się nad nami!”
   .
   Źródło: http://a-pesni.org/polsk/swetyboze.htm
   .
   .

 2. Senator

  12 czerwca 2018 at 20:25

  To program dla całego Narodu Polskiego!

  • GG.

   13 czerwca 2018 at 02:18

   Wątpię.
   .
   „Polska ma pozostać krajem ciężko pracujących mężczyzn” – to, niestety, jakaś głupota.
   .
   Pracują – od zawsze – i mężczyźni, i kobiety.
   .
   Ich praca powinna być coraz lżejsza i przyjemniejsza, a to dzięki coraz większej mechanizacji i robotyzacji, przestrzeganiu norm pracy i norm BHP, skracaniu tygodnia pracy (żeby wszyscy chętni mogli popracować) oraz likwidacji słabych i bardzo słabych wynagrodzeń (płaca wg stawek ustalanych przez państwo).
   .
   „Apokaliptyk” Błaszkowski chce jednak wielkiej WOJNY, KTÓRA ZNISZCZY ŚWIAT, więc – zgodnie z jego chorą logiką – mężczyźni, którzy tą wojnę przeżyją będą musieli dużo i ciężko pracować, bo cywilizacja techniczna zostanie unicestwiona (lub co najmniej zrujnowana) i pozostanie mało ludzi do roboty.
   .
   Osłodą będzie dla nich „kontemplacja na ziemi prawdziwego Boga Trój-jedynego” w trakcie Mszy Trydenckich i po ich zakończeniu.
   .
   Ziemia nawiedzonych klerykałów i gorliwego „przedsoborowego” kleru po wyniszczającej wojnie światowej – to nie jest „program dla całego narodu polskiego”.
   .
   .

 3. Rafal

  12 czerwca 2018 at 20:35

  polecam oglądać kanał Media Narodowe, świetne, merytoryczne dziennikarstwo. Wpadłem tam kiedyś przez przypadek ( chciałem zobaczyć na żywo tych faszystów ) i od tego czasu oglądam regularnie 😉

 4. Vxyz

  12 czerwca 2018 at 23:34

  Tak.Ruch Narodowy moglby wiele zyskac, gdyby slowa przekuc w czyn i gdyby zaniechali niektorzy liderzy RN atakoe, czesto odrszajacych na Jozefa Pilsudskiego, Marszalka Polski.Narodowcy tez swieci nie byli przed wojna, niejaki Eligiudmsz Niewiadomski zabil prezydenta Narutowicza pod wplyeem histerii,jaka prawica rozbuchala przeciw wielkiemu patriocie Narutowiczowi.Oszolom nie wytrzynal i jak niejaki Cyba exPOwiec zabil z nienawisci.Nie powinn niec miejsca zadne prowokacje na imprezach RN, bo to pachnie dywersja.Ogolnie ,perspektywy macie.

  • Dick

   13 czerwca 2018 at 08:11

   Jeśli się zjednoczą i zaczną epatować nie wyskokami niektórych narodowców, a raczej rozsądkiem Dmowskiego, to jest szansa i dla tych ludzi i dla Polaków.
   Inaczej to tylko będą marginesem politycznym w upadającej kolonii nad Wisłą…

   A czasu coraz mniej.
   Naprawdę.

 5. Vxyz

  13 czerwca 2018 at 10:22

  http://m.niezalezna.pl/227697-atak-futrzarskich-klonow-kto-chce-uwalic-ustawe-o-ochronie-zwierzat#komentarze
  To jest artykul z imperium red.Sakiewicza, szefa Gazety Polskiej.Moze czas zmienic tytul?!
  Cenzura jak za starej komuny, nie zamieszczaja polemicznych komentarzy oprocz kilku starych, zeby cos tam bylo, i zeby nie sprawialo to wrazenia dyskusji zmanipulowanej.JK glosowsl za ubojem rytualnym bydla w Polsce,za podrzynaniem gardel na zywca bez ogluszania,co jest bestialstwem z pieczar starozytnosci, a nie tradycja kraju w centrum Europy w kraju cymwilizowanym i chroniacym zwierzeta ,nawet psy przed cierpieniem przez zadawanie bolu!
  Teraz chca oddac przemysl Niemcom i pewnie Ukraincom.Zal im norek,ake polskich krow im nie bylo zsl.Co za Himalaje obludy,PISowcy Hanba!

 6. Pingback: 54wctcvyvcrxcdrw45tcwxtwrt

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra