Z kraju

PiS pada na kolana przed Żydami. Będzie można szkalować Polaków

Wydawało by się, że przed wyborami samorządowymi PiS powinien zabiegać o głosy polskich patriotów. Widać jednak, że albo PiS nie chce wygrać wyborów samorządowych i dlatego wycofuje się z przyjętej z satysfakcją przez polskich patriotów nowelizacji ustawy o IPN (która przewidywała walkę antypolskimi kłamstwami o polskiej odpowiedzialności za holocaust) albo procedury demokratyczne w Polsce nie mają znaczenia, bo w ostatecznym rozrachunku i tak o Polsce nie decydują Polacy – tylko jakieś żydowskie lobby.

Zgodnie z oczekiwaniami środowisk żydowskich oraz filosemickich na świecie oraz w Polsce, Prawo i Sprawiedliwość, ku uciesze antypolskiej opozycji w naszym kraju, postanowiło w trybie pilnym wycofać z ustawy o Instytutu Pamięci Narodowej nowelizację, która doprowadziła do szewskiej pasji Żydów od dekad głoszących odpowiedzialność Kościoła katolickiego i Polaków za holocaust oraz roszczących sobie monopol na cierpienie w ramach religii holocaustu.

Haniebna decyzja PiS jest zgodna też z postulatami osób podpisanych po listem otwartym jaki na początku tego roku opublikowany został na na stronie „Gazety Wyborczej” w którym sygnatariusze protestują „przeciwko przyjętej przez parlament RP nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej”. Widać więc, że PiS bardziej zależy na opinii środowiska „Gazety Wyborczej”, a nie – polskich patriotów.

Zdaniem sygnatariuszy opublikowanego na stronie „Gazety Wyborczej” „wprowadzone do ustawy o IPN nowe zapisy usankcjonują obecne w przestrzeni publicznej praktyki dyskryminacyjne i akty agresji, ułatwią stygmatyzację dowolnie wybranych osób i grup etnicznych, wzmocnią ksenofobiczne postawy, wygenerują kolejne przestępstwa z nienawiści, powiększą kryzys prawny, społeczny, polityczny, dyplomatyczny i informacyjny. Równocześnie solidaryzujemy się z osobami i instytucjami, które swój protest w związku z nowelizacją ustawy o IPN już wyraziły, szczególnie w kontekście zagrożeń dla edukacji, nauki, wolności wypowiedzi oraz stanu relacji polsko-żydowskich i polsko-izraelskich”.

W swoim liście sygnatariusze opublikowanego na stronie „Gazety Wyborczej” zwrócili uwagę, że „wprowadzony do ustawy przez posła Tomasza Rzymkowskiego z Kukiz’15 zapis penalizujący „banderowskie zbrodnie” stanowi bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa obywateli polskich narodowości ukraińskiej i ukraińskich pracowników w Polsce. Celowo nie cytujemy zapisów ustawy, tylko ich medialny odpowiednik, ponieważ żyje on już własnym życiem, przede wszystkim w mediach społecznościowych, ale nie tylko”.

List opublikowany przez „Gazetę Wyborczą podpisali” „Adam Balcer, Bogumiła Berdychowska, Bogdan Białek, Krzysztof Bobiński, Michał Boni, Adam Borowski, Zbigniew Bujak, Wojciech Józef Burszta, Jacek Chmaj, Iza Chruślińska, Przemysław Czapliński, Agata Czarnacka, Krzysztof Czyżewski, Helena Datner, Anna Dąbrowska, Tomasz Dostatni OP, Anna Engelking, Krystyna Engelking, Mirosław Filiciak, Marcin Filipowicz, Władysław Frasyniuk, Andrzej Friszke, Beata Fudalej, Grzegorz Gauden, Kasia Gauza, Konstanty Gebert, Lucyna Gebert, Aleksander Gleichgewicht, Katarzyna Glinianowicz, Jan Goldstein, Magdalena Grudzińska, Włodzimierz Grudziński, Ryszard Grzesik, Jerzy Halbersztadt, Ola Hnatiuk, Agnieszka Holland, Jerzy Illg, Bożena Iwaszkiewicz-Wronikowska, Zbigniew Janas, Krystyna Janda, Tadeusz Janiszewski, Zofia Jankiewicz, Marcin Kęszycki, Jolanta Kilian, Jacek Kleyff, Michał Klinger, Małgorzata Korytkowska, Agnieszka Kościańska, Marcin Kula, Ewa Kulik, Danuta Kuroń, Jarosław Kurski, Andrzej Leder, Jadwiga Linde-Usiekniewicz, Magdalena Łazarkiewicz, Helena Łuczywo, Marta Łukaszewicz, Anna Machcewicz, Wojciech Mądry, Piotr Niemczyk, Stanisław Obirek, Daniel Olbrychski, Joanna Olech, Janusz Onyszkiewicz, Jan Ordyński, Anna Osmólska-Mętrak, Adam Ostolski, Antoni Pawlak, Bartosz Piechowicz, Józef Pinior, Jacek Poniedziałek, Ksawery Piwocki, Józef Puciłowski OP, Katarzyna Rabanowska, Tomasz Rakowicz, Shoshana Ronen, Elżbieta Rojek, Paula Sawicka, Jacek Serwański, Andrzej Seweryn, Sławomir Sierakowski, Magda Smoczyńska-Winiarska, Aleksander Smolar, Paweł Smoleński, Piotr Sobotka, Elżbieta Smułkowa, Barbara Stanowska, Krzysztof Stanowski, Andrzej Stasiuk, Justyna Straczuk, Klementyna Suchanow, Jolanta Sujecka, Małgorzata Szczęśniak, Monika Sznajderman, Grażyna Staniszewska, Magdalena Środa, Jacek Taylor, Ewa Teleżyńska-Sawicka, Barbara Toruńczyk, Aleksandra Trzaska, Mikołaj Trzaska, Magdalena Tulli, Feliks Tuszko, Dorota Urbanek, Anna Wachowska, Judyta Wachowska, Krzysztof Warlikowski, Piotr Węgleński, Anna Wolff-Powęska, Ewa Wójciak, Katarzyna Winiarska, Paweł Winiarski, Henryk Wujec, Ludwika Wujec, Janusz Zaorski, Anna Zawadzka, Krystyna Zachwatowicz-Wajda”.

Nie był to jedyny apel krytyczny pod adresem nowelizacji ustawy o IPN, z której to dziś PiS się wycofuje, w liście opublikowanym między innymi na portalu TVN24 można przeczytać, że sygnatariusze listu apelują „o wyciszenie emocji w imię wspólnego dobra, jakim są prawda i budowany od ćwierćwiecza dialog. Ustawa o Instytucie Pamięci Narodowej, przyjęta 26 stycznia przez polski Sejm i skierowana do dalszej legislacji, przewiduje karę do trzech lat więzienia dla każdego, „kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie””.

Zdaniem sygnatariuszy apelu publikowanego na TVN 24 „ten niefortunny zapis odbił się szerokim echem w Polsce i na świecie, budząc liczne zastrzeżenia –logiczne, moralne i prawne. Dlaczego dyskusja o faktach historycznych ma toczyć się w asyście prokuratury i sądu? Dlaczego ofiary i świadkowie Zagłady mają ważyć słowa, by nie podpaść organom ścigania i czy będzie odtąd czynem karalnym świadectwo ocalałego Żyda, który „bał się Polaków”?”

W swoim liście sygnatariusze apelu pytają się: „Dlaczego mamy spierać się nie na argumenty, lecz na paragrafy? Czy byłby to, zważmy, zakaz symetryczny do zakazu kłamstwa oświęcimskiego?

I skąd taryfa ulgowa dla wybranych zawodów – dlaczego za „antypolskie” opinie nie będą ścigani jedynie uczeni i artyści? A dziennikarze? A nauczyciele? Gdzie ma leżeć granica między tolerowaną nauką i sztuką a karalną publicystyką i kto ustalałby „fakty”, którym nie wolno się sprzeciwić?

Intencją ustawodawcy była obrona dobrego imienia Polaków. To zrozumiałe. Gdy Polacy słyszą o„polskich obozach” podejrzewają, często na wyrost, że zarzuca im się zorganizowanie Auschwitz (Jan Karski pisał o „polskich obozach” mając na myśli „obozy zlokalizowane w Polsce”). Jednak ustawa idzie dalej – sugeruje niewinność Polaków, tworząc z nich jedyny w Europie naród bez skazy. Nie tędy droga do odzyskania zbiorowej godności. I nie wszystko stracone. Ustawodawca może jeszcze się cofnąć, o co gorąco apelujemy”.

Treść apelu została przez sygnatariuszy udostępniona po francusku, angielsku i hebrajsku. Pod apelem odpisały się takie osoby jak: Anne Applebaum, Anna Barańczak, Maria Barcikowska, Witold Bereś, Bogdan Białek, Anna Bikont, Yael Birenbaum, Halina Birenbaum, Jacek Bocheński,
Teresa Bogucka, Krzysztof Burnetko, Anna Dodziuk, Barbara Engelking, Zofia Floriańczyk, Andrzej Friedman, Beata Fudalej, Jolanta Gałązka-Friedman, Konstanty Gebert, Agnieszka Glińska, Jan Tomasz Gross, Irena Grudzińska-Gross, Mikołaj Grynberg, Jan Hartman, Jan Hertrich-Woleński, Agnieszka Holland, Krystyna Janda, Maria Janion, Zofia Jankiewicz, Jacek Kleyff, Sergiusz Kowalski, Stanisław Krajewski, Maria Kruczkowska, Krystyna Krynicka, Ryszard Krynicki, Ireneusz Krzemiński, Joanna Kurczewska, Jacek Kurczewski, Jarosław Kurski, Aleksander Kwaśniewski, Andrzej Leder, Wojciech Lemański, Paweł Liberski, Barbara Mechowska-Kleyff, Edward Mitukiewicz, Przemysław Nowacki, Stanisław Obirek, Janusz Onyszkiewicz, Piotr Pacewicz, Monika Płatek, Masza Potocka, Stanisław Radwan, Shoshana Ronen, Jacek Różycki, Andrzej Rzepliński, Paula Sawicka, Dorota Segda, Radek Sikorski, Marek Siwiec, Jarosław Sławek, Aleksander Smolar, Kazimierz Sobolewski, Piotr Sommer, Krystyna Starczewska, Andrzej Stasiuk, Dariusz Stola, Joanna Szczęsna, Kazimiera Szczuka, Monika Sznajderman, Piotr Szwajcer, Paweł Śpiewak, Frank Telling-Saphar, Róża Thun, Olga Tokarczuk, Joanna Tokarska-Bakir, Aleksandra Trzaska, Mikołaj Trzaska, Magdalena Tulli, Grzegorz Turnau, Marian Turski, Piotr Wiślicki, Krystyna Zachwatowicz-Wajda, Maja Zagajewska, Adam Zagajewski, Katarzyna Zimmerer, Jacek Żakowski.

PiS wycofując się z nowelizacji z satysfakcją przyjętej przez środowiska patriotyczne, kolejny raz pokazał, że bardziej się liczy z opinią wykorzenionego establishmentu a nie  – z opinią polskich patriotów. Nie można więc liczyć pewnie też po wyborach samorządowych, iż władze lokalne z PiS zaprzestaną finansowania antypolskich spektakli, filmów czy wystawa, jeżeli nawet z nowelizacji ustawy o IPN się wycofują.

Warto zwrócić uwagę też na hipokryzję takich przeciwników nowelizacji ustawy o IPN, którym PiS uległ. Są oni przeciwni zabranianiu negowania cierpień Polaków (co przewidywała nowelizacja ustawa o IPN). Jednak nie przeszkadza im zakazywanie negowania cierpień Żydów, karanie za negowanie holocaustu i za rewizjonizm historyczny, co od lat przewiduje ustawa o IPN (i czego PiS nie chce usuwać z ustawy). Widać, że w Polsce można negować cierpienia Polaków, ale nie wolno negować cierpień Żydów, co pokazuje, że żyjemy w antypolskim apartheidzie, w którym my Polacy jesteśmy traktowani jako rasa niższa, w którym nas Polaków skazuje się na marginalizacje oraz dyskryminację.

Wielu krytyków nowelizacji ustawy o IPN zarzuca jej, że miała ona tylko symboliczne znaczeni. Jednak działania symboliczne mają ogromne znaczeni. Gdyby tak nie było, żadna firma nie przeznaczała by tak ogromnych środków na reklamę i marketing. Żaden Soros nie wydawałby pieniędzy na działania polityczne organizacji pozarządowych. I żadna Rosja nie utrzymywała by armii trolli internetowych i nie opłacała by swoich prorosyjskich pudeł rezonansowych np. w naszym kraju głoszących rosyjską imperialistyczną propagandę. Dbanie o interesy własnego państwa wymaga obecności w debacie publicznej.

Dzięki nowelizacji ustawy o IPN, która wywołała histeryczną środowisk żydowskich, świat dowiedział się, że Polska antypolską narracje Żydów uznaje za kłamstwo. Do tej pory opinia międzynarodowa była przekonana, że Polacy całkowicie akceptują żydowskie oskarżenia o polską odpowiedzialność za holocaust. Dziś w wyniku wycofania się PiS nowelizacji ustawy o IPN cały świat otrzymał jednoznaczny komunikat władze Polski przyznają się do polskiej odpowiedzialności za holocaust (i nie ma absolutnie znaczenia, że działacze PiS tak nie uważają, liczą się ich czyny).

Rozumiem strach PiS przed Żydami, lecz zbrodnią na Polsce jest uleganie temu strachowi. Osobiście nie wierzę w to, że dominacja Żydów w światowej debacie jest przez cały świat bezkrytycznie akceptowana.

Pomimo dekad dominacji żydowskiej narracji w mediach, pomimo nieustannej żydowskiej propagandy w mediach i edukacji, Polacy w większości mają odmienne zdanie niż Żydzi. I jak podejrzewam tak jest na całym świecie. I dzięki wywołanej nowelizacją ustawy o IPN żydowskiej agresji na Polskę, milcząca większość opinii światowej sceptyczna wobec Żydów dowiedziała się, że gdzieś tam na prowincji jest jakaś Polska, która Żydom się nie daje, niczym wioska Asteriksa i Obeliksa leżąca w jakieś prowincjonalnej Galii nie dawała się Imperium Romanum.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

39 komentarzy

39 Komentarzy

 1. frate

  27 czerwca 2018 at 15:41

  ŻYDZI ŻYDOM ZGOTOWALI TEN LOS A NIE POLACY!!! TO ŻYDZI SĄ ODPOWIEDZIALNI W 100% ZA HOLOKAUST POLAKÓW I SŁOWIAN!!!

  • frate

   27 czerwca 2018 at 15:46

   A ŻYDOWSKI KOŁTUŃSKI PIS KUPCZĄCY GŁOSAMI KATOLIKÓW ZA KAŻDYM MOŻLIWYM TYLKO RAZEM OBRZYDLIWIE NADSTAWIA SWOJĄ ZASRANĄ DUPĘ ŻYDOM TAK SAMO JAK TO ROBIŁA ZŁODZIEJSKA PO!!!

 2. finka

  27 czerwca 2018 at 16:19

  Hańba tym 355, którzy głosowali za, o MM nawet nie wspomnę, bo widać, że to żydowski sługus, jak i Dudasz. Ciekawe tylko jaki cel ma polsko języczny rząd w tak ekspresowej nowelizacji. Skandal procedowania, trzy czytania w 2 godz. tego jeszcze nie było, nawet banda z PO/PSL nie robiła takich numerów, ale dziś zgodnie zaprzańcy głosowali, jeszcze powinni wystosować prośbę do USraela wzorując się na poprzednikach, co to słali do carycy Katarzyny prośby o rozbiór Polski.

  • lendzian

   1 lipca 2018 at 11:18

   Szkalują od lat ofiary Genocidum Atrox swoją „produkcją”, np. wszelkie popłuczyny olszewskie.
   Widać je ,słychać i czuć.
   Żadne propmimikry, ich nie ukryją.

 3. Jan

  27 czerwca 2018 at 16:44

  Listy te podpisali zdrajcy Polski.

 4. Piotrx

  27 czerwca 2018 at 16:47

  Na tych listach dominują nie-Polacy

 5. Sara

  27 czerwca 2018 at 16:54

  skunksy pod płaszczykiem patriotyzmu się schowali.
  Który to żyd był żołnierzem wyklętym . Jaki żyd był rozstrzelany w kopalni , albo w stoczni!!!Obudźcie się ! Tę watahę wampirów trzeba przegonić z naszego kraju.

  • jok

   27 czerwca 2018 at 21:08

   „Który to żyd był żołnierzem wyklętym .”

   Ostwind-Zuzga – choć właściwie nie zdążył być „wyklętym:. Żartuję z tym przytoczeniem (usprawiedliwię się): wiem że to wyjątek potwierdzający regułę.

   I jeszcze może Jasienica. Pisał później nieźle o historii polski, choć nie wspominał raczej o wpływie Żydów:)) Z kolei – o ile pamiętam – Gomułka sugerował, że po schwytaniu poszedł na współpracę z UB

 6. Soroka

  27 czerwca 2018 at 16:55

  Coraz bardziej widać, mimo różnych markowań katolicyzmu i patriotyzmu, że PiS, to żydowska piąta kolumna w Polsce.

 7. Art

  27 czerwca 2018 at 16:55

  Prezio już przebiera nogami z długopisem w ręku aby podpisać antypolską a pro żydowską ustawę.Ci ludzie nie cofną się przed żadną podłością w stosunku do Polski i Polaków.

 8. fdsfdsgfdsg

  27 czerwca 2018 at 16:58

  Zamówienie zrealizowano do końca. Na czas uchwalania ustawy 447 – Polacy nie chcą się przyznać do zbrodni i to w ograniczonej formie badania + artyści.
  Dzisiaj gdy ustawa spełniła swoją rolę zasłonę się zdejmuje.
  I tylko dziwią tytuły obok „Trump i wściekłość lewicy…”,
  a badania dotyczące kłamstwa oświęcimskiego dozwolone czy seryjny wkracza?
  ile to w tym Oświęcimiu?

 9. Moks

  27 czerwca 2018 at 17:09

  Jeśli PiS padł na kolana przed Ukrainą na której najwyższe władze gloryfikują ludobójców z UPA – katów naszych rodaków z Wołynia i Małopolski Wschodniej, to było jasne, że tym bardziej przed środowiskami górali spod góry Synaj będą na klęczkach. A tak poza tym PSL zapowiedziało, że jest gotowe startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego razem z SLD. Qvo vadis Polsko…?

 10. Soplica

  27 czerwca 2018 at 17:15

  Witamy w Polskiej Republice Bananowej!!! Wazelina cieknie z rąk posłów na Sejm którzy głosowali „za” gotowych na … :))) Ludzie PO -PSL to pikuś w porównaniu z tym co się teraz wyrabia w naszym kraju!

 11. jok

  27 czerwca 2018 at 17:30

  Trafny pierwszy akapit, a jak na pana JB – moim skromnym zdaniem – supertrafny:), choć chyba trafniej, jak mi się zdaje, byłoby napisać zamiast „lobby żydowskie” po prostu Żydzi…

  Ciekawe ilu jest etnicznych Polaków wśród sygnatariuszy obu apeli, czy np. ponad 51%? Obawiam się, że dużo dużo mniej. Niezaleznie czy tych etnicznie polskich można nazwać szabes czy nie, ciekawe ilu ich jest na tych listach….

 12. stan

  27 czerwca 2018 at 18:10

  Kogo Pan Bóg chce ukarać, to mu najpierw rozum odbiera, jak odebrał posłom nowelizującym ustawę o IPN. Cośmy uczynili, krzyknęli przerażeni, gdy usłyszeli złowróżbne wycie zdumionego żydostwa. A to się wymknęli spod surowej kontroli nadzorcy. Do dziś nie mogą wyjść ze zdumienia, co narobili. Tak pokąsać rękę karmiącą, przyjacielską? Jak to się stało?
  Wyjaśnienie tego fenomenu jest banalnie proste, przynajmniej z punktu widzenia człowieka wierzącego. A więc dokonało się to za przyczyną „Różańca do granic”.
  Powiem więcej, gdyby wykrzesać z rodaków więcej wiary w moc modlitwy, nie takie rzeczy byśmy przeprowadzili, z banicją okupacyjnego motłochu włącznie! Amen.

 13. Przebudzcie sie!!!

  27 czerwca 2018 at 18:28

  Koniec Polski poczatek budowy Judeopolonii. PIS jest koniem trojanskim Zydow na terenie Polski. Cel strategiczny Zydow zawarty jest w trzech punktach: 1. Otrzymac przyzwolenie Niemiec na budowe w Polsce Judeopolonii. 2. Cel rozrastania sie dispory zydowskiej na terenach Polski. 3. Przejecie pelnej kontroli nad gospodarka i zyciem politycznym a stad juz tylko jedna prosta do ograniczania wzrostu populacji Polakow kosztem wzrostu wlasnej populacji. Dmowski przewraca sie w grobie. ZDRAJCY !!!

 14. Miszcz Yoda

  27 czerwca 2018 at 19:23

  Krótko: PiS-PO jedno zło!

 15. Jagoda

  27 czerwca 2018 at 20:01

  Czy to sami Żydzi?.PIS nie zależy na kolejnych rządach.Ma do spełnienia zadanie związane z Żydami.Hańba.

 16. trasz

  27 czerwca 2018 at 20:09

  Skończyła się nieudolna próba przepisywania historii i zakłamywania prawdy o polskich obozach koncentracyjnych #polishdeathcamps.

 17. Pingback: 14 czerwca - 15 lipca 2018 Mundial w Rosji + wydarzenia niefutbolowe jemu towarzyszące. POLSKA - 2 MECZE, 0 PUNKTÓW. NIEMCY MŚ DO DOMU. - POLITYKA POLSKA

 18. klioes vel pislamista

  27 czerwca 2018 at 23:03

  Na nową ustawę o IPN

  Nie pada słowo w niej „antypolonizm”,
  „Antysemityzm” – owszem! Cały komizm
  Ten na stulecie jest niepodległości
  Wręcz ekspresowo – pan Daniels tu gości…

  Jeśli się komuś kiedyś wydawało,
  Że „tylko Rosja gwałci”, znał za mało.
  Wujek Sam właśnie zsunął nieco gacie,
  A „polski” rząd mu ssie… Już prawdę znacie!

  „Kompromis” mamy zatem z Izraelem.
  Można powtarzać za Bibim z weselem:
  „Holokaust winą Polaków NIECAŁĄ.”
  Wstać z kolan trudno… Oj, będzie się ssało!…

  • klioes vel pislamista

   28 czerwca 2018 at 08:50

   Polska i wujek Sam

   Nieco sobie, całkiem nam
   Ściągnął gacie wujek Sam.
   Starczy już darmowej laski!
   Będzie nas posuwał z łaski…

   • klioes vel pislamista

    28 czerwca 2018 at 10:47

    Wersja do rozsyłania sms-ami:

    Nieco sobie, całkiem nam
    Ściągnął gacie wujek Sam.
    Dosyć mu darmowej laski!
    Raczy nas posuwać z łaski…

    • klioes vel pislamista

     28 czerwca 2018 at 11:48

     Cały wierszyk do rozsyłania sms-ami:


     Polska i wujek Sam

     I.
     Nieco sobie, całkiem nam
     Ściągnął gacie wujek Sam.
     Dosyć mu darmowej laski!
     Raczy nas posuwać z łaski…

     II.
     Dla Polaków jest to zgryz.
     Ale Polską rządzi PiS.
     „Wuj Sam przecież jest kochany!”
     Nic, że k…s obrzezany…

     III.
     Choć nadstawia Polska zad,
     Wujek nie jest dość z niej rad.
     Czytelniku się zastanów,
     Czego pragnie „rasa panów”?!

 19. Chiński Górol

  28 czerwca 2018 at 10:18

  PiS nie pada na kolana przed Żydami. PiS, PAD, Rząd niegdy nie powstali z pozycji prostracji przed Żydami! Dzisiaj obok PO, Nowoczesnej, Kuko i PiSu klęczy Episkopat P.

 20. Dick

  28 czerwca 2018 at 10:46

  „(..)albo procedury demokratyczne w Polsce nie mają znaczenia, bo w ostatecznym rozrachunku i tak o Polsce nie decydują Polacy – tylko jakieś żydowskie lobby.”

  Zdecydowanie trafna diagnoza.
  Kaczyńscy to agenci mosadu.
  Po owocach ich poznacie!

  A ta cała Partia Interesów Syjonistycznych to koń trojański mający z Polski zrobić drugą Palestynę!

  https://www.youtube.com/watch?v=YmUxL738M_w

 21. stevan

  28 czerwca 2018 at 17:08

  Ustąpił premier, no to teraz ustąpi w sprawie odszkodowań dla żydów. Zgodzi się na zapłatę 900 miliardów! A głupi zapijaczony naród siedzi cicho. Nic historia go nie nauczyła. Szykują też cyfryzację pieniądza- z podpuszczenia ydów- będzie waluta wirtualna. W razie wybuchu wojny rozpływa się ona w niebycie. Producenci żywności powiedzą- zapłać. Ale nie będzie CZYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • m

   4 lipca 2018 at 12:43

   Zacznij gromadzić drobne, ale w dużej ilości, precjoza 😉

 22. etola

  28 czerwca 2018 at 17:25

  To, co sie stalo to kompletna ruina PIS-u i takze resztek nadziei pokladanych w tej formacji. Nie jest ona ani patriotyczna, ani propolska, jest to formacja internacjonalna. Jak mozna piac z zachwytu nad ugieciem sie pod presja lobby nam wrogiego, wypuszczajacego balony probne z oszczerstwami i zwyklymi klamstwami?! To paranoja. Obrzydzenie mnie bierze na tych poslow, nie moge uwierzyc po prostu,ze okazali sie tak strachliwi, tak malo zdecydowani ,by walczyc o polskie sprawy. I to jest niebezpieczny precedens z tymi ludzmi… Zdanie czlowieka, ktory nie raz zawiodl, nie raz pokazal ,ze ma ciasne horyzonty,ktore ogranicza interes jego partii, a nie interes Polski !!!, jest dla nich wazniejsze niz przysiega, niz slubowanie narodowi, slubowanie poselskie. Hanba, wstyd, zdrada.
  PS.Dlaczego stosujecie cenzure?!

 23. etola

  28 czerwca 2018 at 17:30

  Niezalezna.pl stosuje cenzure prewencyjna. O tyle to smieszne,ze uznaja sie za Strefe Wolnego Slowa. To, co wygaduje Sakiewicz w sprawie zdrady PIS i kompletnej kompromitacji tej partii w calosci /Szyszko sie wstrzymal-bohater/-wola o pomste do nieba. Nic dziwnego, skoro przyjal nagrode od obcych sluzb-ukrainskich, o czym pisal ks. Isakowicz-Zaleski.Laureaci nagrod od obcych sluzb niech nie ucza Polskaw, co to jest wiernosc Ojczyznie.

 24. etola

  28 czerwca 2018 at 17:35

 25. stevan

  28 czerwca 2018 at 20:41

  Jeszcze dodam, że byłbym ostrożny w potępianiu PISu w całości. Zmarnujemy głosy na partie bez szans, no to wróci PO i będzie znacznie gorzej. Ale warto bębnić nocami koło domu prezesa.

 26. Tron

  29 czerwca 2018 at 14:33

  Jak zwykle następny, który wszędzie widzi rosyjskie trolle, a nie dostrzega o wiele bardziej niebezpiecznego bander-ukraińskiego trollizmu. Pis to jest partia pookrągłostołowa, więc jak ktoś wymaga od nich reprezentowania interesu polskiego to się nie doczeka. PO robiło z Polski niemiecki land, a Pis Polin

 27. obserwator

  29 czerwca 2018 at 19:30

  Obecnie to prawica jest bardziej antypolska niż lewica. To prawica wciska nam możliwość „przyjaźni” z żydami, podczas gdy lewactwo jawnie pokazuje, jaki stosunek żydzi mają do Polaków, przez co jest ono mniej niebezpieczne. Muzea Ulmów, sprawiedliwi, jak i nadmierne pamiętanie o II wojnie światowej (Polska miała lepsze momenty w historii) właśnie miało na celu uformowanie nas na spolegliwych.

 28. jaro7

  29 czerwca 2018 at 23:51

  „Ustawa o IPN powinna zostać w niezmienionym kształcie – mówi w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl Janusz Simcha Sujecki, Polak żydowskiego pochodzenia wyznania mojżeszowego, varsavianista i muzealnik. Jego zdaniem złagodzenie ustawy i ugoda z Izraelem jest tragedią.– Ustawy należało twardo bronić. Tymczasem nastąpiło wycofanie się z części zapisów. To tak, jakby kogoś pomówiono o pospolite przestępstwo, a pomówiony najpierw złożył pozew, ale jeszcze przed procesem, pozew wycofał i chciał sam iść na ugodę. Taki człowiek nie przekona nikogo, że nie jest złodziejem, bo wszyscy będą mówić: no tak, ale się wycofał, to znaczy, że przyznał się. Z ustawą o IPN jest bardzo podobnie – mówi Sujecki. ”
  Nawet żyd wie ze to nie sukces a klęska.

 29. Pingback: ct54wtmtnwyxnctwvtn8ocntv54ctv

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra