Z kraju

Antypolonizm i dziadostwo „Gazety Judasznej”

Dyżurna „Gazeta Wyborcza” z nieskrywaną satysfakcją informuje i wspiera każdy rodzaj działalności antypolskiej. Począwszy od fałszywych oskarżeń o antysemityzm i rasizm, poprzez wspieranie wszelkiego rodzaju „autonomicznych ruchów narodowych” w rodzaju Ślązaków, czy Kaszubów, a na popieraniu oburzających rezolucji Parlamentu Europejskiego i głupich, bezprawnych działań Komisji Europejskiej skończywszy.

Nie mówiąc już o radosnym kwiku tego me(n)dium gdy jakiś żydowski polityk z Izraela, czy geszefciarz Holokaust Industry ze Stanów Zjednoczonych jedzie po Polsce jak po łysej kobyle.

Ksenofobicznemu, homofobicznemu, przepełnionemu rasizmem i antysemityzmem pisowskiemu rządowi RP (co jest prawdziwym szyderstwem bo ciężko znaleźć równie prożydowski i proamerykański rząd w ciągu całej III RP, choć absolutnie nie jest to polską racją stanu) przeciwstawia światłych, mądrych, dyżurnych „autorytetów moralnych”, którzy są zawsze chętni do wypowiedzenia się i napisania listu otwartego na łamach „Gazety”, a przez ostatnie lata zasiadali w rządach Unii Wolności i Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Nie lubię kiedy mnie się oszukuje. Kiedy zakłamane media lansują jeden jedynie słuszny punkt widzenia na wszystko. Nie muszę wcale być tolerancyjnym wobec wszelkich przejawów patologii i zboczeń. Wobec wyrzucania w błoto pieniędzy pochodzących z moich podatków. I robienia mi wody z mózgu przez medialną papkę propagandową. Nieważne, czy robią to byli marksiści rodzimego chowu – patrz AGORA, czy wielcy kreatorzy rzeczywistości medialnej, jak Ringier Axel Springer.

Jest to swego rodzaju kulturowy imperializm, czyli propagowanie i rozpowszechnianie własnego stylu życia, wzorów konsumpcji, obyczajów, produktów artystycznych, języka lub nawet przekonań religijnych – przez kraje o najsilniejszej pozycji ekonomicznej, politycznej i militarnej. I to bez jakiegokolwiek liczenia się z opinią publiczną w krajach słabszych. W naszym przypadku cała ofensywa przeciw „narodowej ciasnocie umysłowej”, walka z „wrogością wobec homoseksualistów” to jawny, agresywny imperializm kulturowy, za którym stoi Unia Europejska, czyli tak naprawdę Niemcy, albo Stany Zjednoczone i ich ukochany Izrael.

Ważnym słowem z zakresu socjologii, które ciśnie się na usta obserwując krajowy i międzynarodowy atak lewicy na rząd polski jest pojęcie elit kompradorskich. Ostatnie dwadzieścia dziewięć lat od 1989 roku można uznać, za okres, kiedy ich bezpośrednie rządy doprowadziły do pełnego uzależnienia Polski od struktur międzynarodowych. To są elity polityczne i ekonomiczne w krajach uzależnionych imperialnie od wielkiego mocarstwa, które realizują interesy imperialnego centrum, bardzo często na niekorzyść własnego państwa.

W naszym przypadku celowały w tym rządy Unii Wolności. Właśnie z nich wywodzą się „mężowie stanu” III Rzeczypospolitej.

Wróćmy jednak do „Gazety Wyborczej”. Pamiętam jak owe „autorytety” pewnej gazety rzuciły się kiedyś na prezydenta Lecha Kaczyńskiego za tzw. „sprawę weimarską”, czyli odwołanie spotkania w ramach Trójkąta Weimarskiego z powodu choroby głowy państwa. Wówczas pod listem podpisali się Dariusz Rosati, Bronisław Geremek, Adam Daniel Rotfeld, Andrzej Olechowski, Stefan Meller, Krzysztof Skubiszewski.

Swoje żubry porzucił na rzecz zatroskania o wielką politykę Włodzimierz Cimoszewicz. Dobry wujcio Bronisław Geremek podkreślił, że byli szefowie MSZ mieli prawo zabrać głos w sprawie, która ich zdaniem zaszkodziła Polsce na arenie międzynarodowej i jest powodem do niepokoju.

Dodał oczywiście, że nie można milczeniem otoczyć spraw, które mają charakter publiczny. Najzabawniejsze jest to, że argument, że krytyka zaszkodzi pozycji Polski na arenie międzynarodowej Geremek skomentował jako argument rodem z peerelowskiej propagandy. Kto, jak kto ale pan profesor na propagandzie PRL zna się jak mało kto, no może poza Adamem Michnikiem. Dziś starego, żydowskiego, perwersyjnego dziwkarza wujcia Geremka nie ma już wśród żywych, bo rozwalił się samochodem, kiedy prostytutka zaspokajała go seksualnie. Za to inni wciąż są zatroskani.

To, że większość ówczesnych „autorytetów” wiadomej narodowości i autoramentu (kolejna zasługa Geremka – skrajne użydowienie kadr Ministerstwa Spraw Zagranicznych) znowu są oni zatroskani losem swojej ojczyzny – Polin. A wiadoma „Gazeta” udziela im łamów do wyrażania tej troski. Więc im szybciej ten antypolski twór medialny zdechnie tym lepiej.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. klioes vel pislamista

  9 lipca 2018 at 20:16

  Dentysta-faszysta

  Bernt Herlitz (ze Stirlitzem jawne podobieństwo!)
  Popełnił przeokropną anty-RODO zbrodnię:
  Ujawnił ile średnio syryjskie maleństwo
  Ma lat… (Przecież odmładzać się jest w świecie modnie!)

  Sąd szwedzki z wyprzedzeniem, na jakie przystało
  Szpicy postępu, skazał rasistowską mendę
  Na czterysta tysięcy koron grzywny… Mało!
  Dentysta stracił pracę. Ja tracić nie będę:

  Opiszę całą podłość czynu szpiegowskiego!
  To rasista! A skoro rasista, to razem
  Ksenofob i faszysta! I wróg wybranego
  Narodu!… (Posługiwał się w swej pracy gazem!!!)

  A skoro, jak dowiodłem zupełnie niezbicie,
  Jest antysemitnikiem (więc i homofobem),
  To jest …POLONOFILEM!!!… Już jasno widzicie
  Wskroś zbrodnię, co dedukcji dowiodłem sposobem.

  https://ndie.pl/dentysta-ujawnil-prawdziwy-wiek-przebadanych-imigrantow-stracil-prace-dostal-olbrzymia-kare/

  • klioes vel pislamista

   10 lipca 2018 at 14:27

   Zamek w Puszczy Noteckiej
   czyli
   Cham i na chamie cham
   motto:”Konfrontacja socjalizmu z kapitalizmem skończyła się w Polsce feudalizmem.” (Rafał Ziemkiewicz)

   Nie ma władzy radzieckiej.
   Znów elit nastał czas!
   Zamek w Puszczy Noteckiej
   Dla szlachty jest w sam raz…
   W kraju, gdzie protektorat
   Roztacza wujek Sam,
   Piszą łowczy doktorat
   Cham i na chamie cham.

   W Białowieży wycince
   Zieloni mówią „STOP!”
   Lecz zameczek rodzince
   Gdzie indziej stawia chłop.
   Chłop…? Nie chłop a książę,
   Co swój rodowód ma!
   (Z targowicą go wiąże.
   A z gettem DNA.)

   Szlachta dawna, prawdziwa
   Za Polskę lała krew.
   Nowa leje litr piwa
   I leje pyski dziew.
   (Dziewy łatwe i tanie,
   Jak wyrąb lasu są.
   Puszcza… się… uszlachcanie!
   „Do zamku wpuścić ją!”

   Rozkaz pana dziedzica
   Otworzy wieko bram.
   „Pan” a pod nim „dziewica”…
   Cham i na chamie cham.)
   Za pieniądze Polaków
   (W kieszeniach ich tkwi dren)
   Rośnie Wawel… wnet Kraków!…
   Czy to jawa, czy sen?

   Sen to, czy to jest jawa?
   Dokoła szumi las…
   Miła IM pieśń… Zabawa!
   Na bal jest w zamku czas!
   Brama obcym zamknięta.
   Są SAMI SWOI tam;
   Nowa szlachta, książęta!
   Cham i na chamie cham.

   Daj doczekać nam, Boże,
   Że nałożymy sznur –
   Dla tych chamów obroże
   I dla Koryntu cór!
   Daj zwycięstwo prawicy!
   Je łatwo poznać nam:
   Opadli z szubienicy
   Cham i na chamie cham.

 2. Sara

  9 lipca 2018 at 20:43

  Żydzi to rasiści ,zdrada jest ich perfumem !! Poczekajmy jednoczmy się myślmy .Budujmy małe struktury polskości .Spotykajmy się w salkach katechezy , może u dobrego sąsiada . Pomagajmy sobie po cichu . Każde polskie życie ma wielka wagę.Uczmy się od mądrych .Słuchajmy takich ludzi:
  https://www.youtube.com/watch?v=b1DD5-yGCHk&t=738s

  Skoro w tej gazecie można spokojnie pisać , piszmy komentarze przydatne , chłam zostawmy wrogom. Nie walczmy z nimi nie godni są naszej szabli . My potomkowie Husarii spotykajmy się i dyskutujmy w miejscu godnym .Niech nie wiedzą co planujemy. Przed nami długi marsz .Marsz który wygramy.

 3. Hania

  9 lipca 2018 at 21:45

  „Czegóż to nie widzimy w czterdziestopięciosekundowej rosyjskiej czołówce Mosfilmu, przepraszam, czołówce telewizyjnych transmisji Mundialu 2018?

  Nad boiskiem, po którym biegają piłkarze, przelatuje błyszcząca kula, jak pocisk armatni leci w kierunku kryształowego stożka, przęsła czerwonego mostu na rzece unoszą się, by ją przepuścić, kula mija statki z czerwonymi żaglami, mija czerwone obeliski i wystylizowane obiekty rosyjskiej i sowieckiej architektury, leci w górę niczym kometa ze złocistym ogonem, ku jej świetlistemu wierzchołkowi, perspektywa zmienia się, (…)”

  Przeczytałam tekst dwa razy bo nie wierzyłam, że dziennikarka może być tak niemądra!?
  Babka nie odróżnia piłki od kuli armatniej
  ( z pewnością wystrzelonej przez Putina)

  A przeczytałam to w GazPol
  Najbardziej patryjotycznej z gazeciny dla polskich gorących patry-idiotów 🙂
  Naczelny z medalem od spec służb Ukrainy na piersi….
  Co tu pisać o wrogich nam upadających gazetkach
  skoro bogobojno-ojczyźniane są jeszcze głupsze?

 4. Piotrx

  9 lipca 2018 at 23:09

  Jak powiedział niegdyś ks.prof. W.Chrostowski:

  …. Jest to gazeta [GW] – mówię to z pełna odpowiedzialnością – w specyficznym i pełnym tego słowa znaczeniu – żydowska. Od redagowania, od – powiedzmy sobie – sposobu podawania informacji, od sposobu układania informacji itd. itd. , ona doskonale odzwierciedla mentalność żydowską…..

  • klioes vel pislamista

   9 lipca 2018 at 23:33

   10/10!


   Sadiq Khan

   Sadiq Khan – światły burmistrz Londynu –
   Czci „islam postępowy”,
   Chodząc w paradach… („Wszystko dla gminu!”)
   A kolor ich tęczowy.

   „Zwalcza korupcję”, wspiera porupcję,
   Policję likwiduje.
   Wybrał socjalizm i interrupcję;
   W postępie postępuje…

   Nie wiedzieć czemu, od kiedy rządzi,
   Wciąż rosną statystyki:
   Tu po chodniku samochód błądzi;
   Tam błądzą nożowniki;

   Ówdzie kobieta oblana kwasem;
   Gdzie indziej – postrzelony!
   Khan posterunki zwija tymczasem.
   Ma cel uzasadniony:

   „Trzeba oszczędzać, by dla socjalu
   Starczyło kasy.” Trudno!
   Miasto opłaca marsze analu…
   W Londynie nie jest nudno!

   „Prawo do zdrowia: zrób interrupcję
   I chodź bez smogu zdrowym!”
   „Zwalcza korupcję”, wspiera porupcję
   I czyni świat tęczowym.

   Ale, choć „sam jest zintegrowany
   I islam integruje”,
   Sadiq Khan, tęczy przyjaciel znany,
   Czy w mieście spaceruje?…

 5. Amerykańscy żołnierze ZATRZYMUJĄ i rewidyją polskich kierowców – w Polsce na bazie ustawy 1066

  10 lipca 2018 at 10:10

  acjonujace wojska czyli żołnierze US Military PRZEJELI kontrolę orz zwierzchnictwo nad polskim Ministerstwem Spraw Wewnetrznych i Administracji oraz nad całą polską policją.
  Żołnierze US Army w myśl polskiej ustawy nr 1066 rozpoczeli ZATRZYMYWANIE polskich kierowców na drogach w Polsce i rozpoczęli KONTROLĘ osobistą polskich kierowców bez podawania powodu zatrzymania – polskich obywateli w III RP zarządzanej przez syjonistów PiS, PO i PSL.
  Jak informuje portal Moje Gniezno, na terenie powiatu gnieźnieńskiego pojawiły się wspólne patrole, w skład których wchodzą policjant drogówki, żandarm wojskowy US Army i żołnierz amerykański – US Military Police.
  Dodano, iż żandarmi USA uprawnieni są m.in. do legitymowania i ZATRZYMYWANIA, dokonywania kontroli osobistej oraz używania w stosunku do tych osób wszystkich prawem dopuszczonych środków przymusu bezpośredniego.
  PRZEKUPIONE łapówkami z CIA władze „żydowskiej warszawki” prowadzą szkolenie żołdaków US Army, aby ich przygotować na sytucje PRZEJĘCIA w 100% władzy nad polskimi obywatelami w III RP przez utajnione gangi ŻYDOWSKIE, których głównym mafiosami mają być żydzi J.Daniels, Duda i Gliński.

  https://www.magnapolonia.org/amerykanscy-zolnierze-kontroluja-polskich-kierowcow-w-polsce/

  • Tomek

   10 lipca 2018 at 22:31

   Mój Boże… Kto cię tak w życiu skrzywdził…

 6. Pingback: 3cm85wwn7tdmctcv4twyb45yc5

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra