Z zagranicy

Szwecja: somalijski imigrant skazany na prace społeczne za gwałt i grożenie śmiercią

W Szwecji polityka multi-kulti ma się wciąż dobrze. Anonimowy Mohammed, którego nazwiska media szwedzkie nie podają (być może zresztą nikt go nie zna), został skazany na prace społeczne za gwałt i grożenie śmiercią rodzinie ofiary.

 

Do tak niskiego wyroku przyczynił się fakt, że w sądzie zeznał, iż ma 17 lat. Jest to częsta praktyka islamskich imigrantów, którzy stając przed sądami, zaniżają swój wiek. Sądy natomiast w żaden sposób nie weryfikują ich zeznań.

Ten rzekomy 17-latek dopuścił się gwałtu na 13-latce, ale według szwedzkiego sądu nie jest niebezpieczny i wystarczy, że popracuje społeczne, a uda się go zintegrować z lokalną społecznością.

Pytanie ile jeszcze osób musi cierpieć, żeby nastąpiło otrzeźwienie i odrzucenie ideologii poprawności politycznej.

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Pingback: Szwecja: somalijski imigrant skazany na prace społeczne za gwałt i grożenie śmiercią | Dziennik Polityczny

  2. Pingback: 24jt537fh3wvt54wfgesds

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra