Z zagranicy

Trump popychadłem Putina?

Lewica amerykańska bezpardonowo atakuje prezydenta Trumpa zarzucając mu nawet zdradę (!) amerykańskich wartości, do lewaków dołączył też republikański establishment związany z deep state (speaker Paul Ryan, sen. Bob Corker, czy osławiony krytyk Trumpa sen. John McCain). Wspomniany członek establishmentu sen. Corker, któremu Trump utrącił karierę lansując w nadchodzących wyborach jego konkurenta, wprost określił Trumpa mianem “popychadła Putina”.

W tym rozdaniu Corker jest szefem senackiej komisji spraw zagranicznych i był zwolennikiem ułożenia się i dofinansowania Iranu. Cóż, przeciwnicy Trumpa zasną dziś z pianą wściekłości na ustach…rump od dawna nie ukrywał, że będzie dążył do polepszenia stosunków z Putinem, dlatego deep state rzuca mu kolejne kłody pod nogi, aby do zawrócić z tej drogi.

Ciągle nad głową Trumpa wisi miecz oskarżeń o rzekomej udzielonej mu rosyjskiej pomocy w kampanii prezydenckiej, choć dowody ukazują jednak rosyjskie finansowe i inne powiązania Hillary Clinton. Specjalny prokurator Mueller badający sprawę rosyjskich wpływów na ostatnie wybory prezydenckie, tuż przed spotkaniem Trump-Putin oskarżył kilkanaście osób-rosyjskich hakerów o ataki na serwery Partii Demokratycznej w okresie kampanii prezydenckiej (sprawa wykradzenia hasła Podesty). Spora część demokratycznych polityków wprost zażądała odwołania spotkania dwóch prezydentów, do czasu kiedy Putin wytłumaczy się z ingerencji jego służb hakerskich w amerykański proces wyborczy.

Naciskany Trump, poruszył ten wątek w rozmowie z Putinem, a podczas konferencji pytany komu wierzy, swoim służbom (dyrektor wywiadu krajowego Dan Coats mówi jasno o rosyjskiej ingerencji), czy zaprzeczeniom Putina, Trump dyplomatycznie wyznaje, że wierzy i swojemu wywiadowi i Putinowi.

Lewacy szaleją atakując, że Trump lekceważy, nie ufa własnemu wywiadowi , a “tchórzliwie i haniebnie” idzie na pasku Putina, który zagraża amerykańskim wartościom i demokracji. Kongresmen z Kalifornii Adam Schiff, który powyższe napisał na twitterze jest najwyżej postawionym demokratą w kongresowej komisji wywiadu, a jego siostra wyszła swego czasu za syna Sorosa. Schiff ostrzega, że takie pobłażanie Putinowi doprowadzi do jeszcze większej rosyjskiej ingerencji w tegoroczne wybory w USA.

Pod koniec wspólnej konferencji Putin podarował Trumpowi piłkę z właśnie zakończonego mundialu (następny będzie w USA), do tego odniósł się sen. Lindsay Graham (R – Karolina Południowa) mówiąc, że piłkę zanim Trump zabierze ją do Białego Domu trzeba dobrze zbadać na obecność urządzeń podsłuchowych…

Trump wykazuje się fantazją i odwagą, lubi też widowiska i spektakularne wydarzenia w których on odgrywa wiodącą rolę, jest w centrum uwagi. Lewica powiązana z globalistami, których najbardziej rozpoznawalną twarzą jest pomarszczona twarz Sorosa, dziś czuje się spychana z osiągniętych wcześniej pozycji. Oczywiście zgodnie z prawami fizyki każda akcja rodzi i wywołuje reakcję. Więc można powiedzieć, że niesamowite zwycięstwa globalistów (w tym w Europie) zrodziły takich liderów jak Trump, Putin, Orban, czy Kaczyński.

Niszczona stara cywilizacja zaczęła bronić swoich fundamentów, swoich wartości, będziemy więc świadkami wielu spektakularnych potyczek i wojen między globalistami, a istniejącymi siłami broniącymi starych sprawdzonych wartości w państwach narodowych. Jednocześnie te państwa tradycyjnie w starym stylu dokonują między sobą rozmaitych przepychanek co jest widoczne jak na dłoni.

Wydaje się, że Trump rozpoznaje Chiny jako najbardziej zagrażającą potęgę w niedalekiej przyszłości i dlatego aby zyskać siły do czekającej go walki, próbuje dokonać swoistego remontu kapitalnego Pax Americana stworzonego w wyniku II wojny światowej. Stąd próby nakłonienia członków NATO do zwiększenia swoich wydatków na obronę co najmniej do 2% GDP, stąd próby wygaszania konfliktów i dogadywania się z rozmaitymi watażkami.

Wygląda na to, że wbrew globalistom Trump zamierza ułożyć się z Putinem przypomnijmy, że te dwa kraje kontrolują ok. 90% zasobów broni nuklearnej. Dalszy wzrost mocarstwowej roli Chin nie jest na rękę też Putinowi, gdyż jak wiemy państwo silne to takie, które ma słabych sąsiadów, a nie odwrotnie. Chociaż Chiny się starzeją, to podobny proces zachodzi także w Rosji, której dalekowschodnie przestrzenie graniczą z przeludnionymi obszarami Chin.

Można było odnieść wrażenie, że Trump zgodził się na budowę Nord Stream II i zamierza jedynie z nim konkurować na tym samym terenie. Widać też, że bardzo ważną sprawą dla Trumpa jest zapewnienie bezpieczeństwa Izraelowi, stąd też jego większa elastyczność wobec Putina trzymającego karty w Syrii i jednocześnie zaprzyjaźnionego z Iranem. Rosja dla biznesmena Trumpa kojarzy się też z szansą na olbrzymie możliwości biznesowe, choć dziś jej GDP jest bliskie 1/10 GDP państw europejskich, czyli gdzieś może się równać GDP stanu Teksas.

Na dziś Trump wrócił do lewackiego gniazda os, które zaniepokojone krążą gotowe zaatakować przy nadarzającej się okazji. Dziwi nieco to “szczere” oskarżanie Rosji o ingerowanie w wybory w USA. Przecież na dobrą sprawę wszyscy to usiłują robić. Swego czasu głośna była sprawa wysłania przez ówczesnego prezydenta Obamę kilkudziesięciu speców od wyborów do Izraela aby zapobiec zwycięstwu nacjonalisty Bibi Netanjahu, bezowocnie wyrzucono w błota pieniądze amerykańskiego podatnika.

Kilka lat temu po wyborach w Egipcie w których zwyciężył gen. El Sisi, pojechał inny “diabołek” pokoju sen. John McCain, który stawał w obronie tracących władzę Braci Muzułmańskich Mursiego. Również to powiązany z przemysłem zbrojeniowym i z deep state sen. McCain “wojował” nawołując do majdanu na Ukrainie.

Lewica nie ma innego wyjścia jak walka z Trumpem. W mainstreamowych mediach aż huczy od oskarżeń Trumpa o zdradę i o to, że temu KGB-ście Putinowi dał się owinąć wokół małego palca, a wszystko dlatego, że Putin ma na niego jakiś poważny bród. Były szef CIA John Brennan w rządzie Obamy, wrzucił na twitterze, że zachowanie Trumpa było kryminalne i pachnie zdradą, a wszystko dlatego, że siedzi on w kieszeni Putina. Trzeba dodać, że Brennan będąc młodym człowiekiem w 1976r. w wyborach prezydenckich głosował na komunistę, a nawet mówią o nim, że jest muzułmaninem.

Cóż, Trump tak łatwo nie zejdzie ze swojej sceny, będzie chciał dokonać daleko idących zmian w sposobie funkcjonowania Ameryki w szybko zmieniającym się świecie. Miejmy nadzieję, że te nadchodzące zmiany będą również sprzyjać umocnieniu się interesów Państwa Polskiego w naszym zakątku Europy… .

Kalifornia, 2018/07/17

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. Piotrx

  17 lipca 2018 at 23:16

  „Trump popychadłem Putina?”

  Trzeba być bardzo naiwnym albo celowo zaciemniać prawdę by pisać takie rzeczy

  Jeden i drugi są popychadłami „międzynarodowych” banksterów

  W 1958 roku G.Knupffer napisał takie słowa które niewiele straciły ze swojej aktualności:

  „…. Nie dajcie się wprowadzić w błąd przez tych, którzy mówią wam, że wróg jest tylko w Moskwie. To prawda, że jest tam jeden z wrogów i że to wróg taki, z którym nie można iść na żaden kompromis. Musimy sobie jednak zdawać sprawę z tego, że jeśli będziemy widzieli wroga tylko w Moskwie, to dostaniemy nożem w plecy od wroga w Nowym Jorku. Lecz ten wróg, podobnie jak ten w Rosji, tylko korzysta z Ameryki jako swej bazy. Amerykanie nie są winni bardziej od Rosjan. Oba te narody są ofiarami subtelnej , a potężnej siły dywersyjnej, której nie są w stanie rozpoznać…”

  • prawo

   19 lipca 2018 at 13:53

   Putin takich cwaniaków jak Trump to owija sobie z rana dookoła małego palca, czego dowodem jest przepraszanie i wycofywanie się Trumpa z tego co powiedział.
   Jeden handlowiec – drugi czekista (z dziada pradziada). Wynik starcia wiadomy.

 2. frate

  17 lipca 2018 at 23:54

  Władymir Putin jest gwarantem bezpieczeństwa Polski!!! NIE ŻADNE TAM ŻYDO PARCHY ZE ZLEWACZAŁEJ SRAMERYKI!!! Musimy trzymać razem ze słowiańskimi braćmi, a nie z brudasami sodomitami z pisraela czy tam jakiejś parchatej SRUESEJ!!! Codzinnie Panu Bogu nieprzerwanie dziękuje, za to że to chrześcijańska Rosja ma broń atomową, a nie banderowska srukraina, bobyśmy już dawno przestali istnieć!!! Pan Bóg tak zrządził, że to silniejszy naród jest bardziej łagodny i tak przykazał aby z nim trzymać sztamę, bo taki jest boski porządek świata, i nie wierzgajmy przeciwko ościeniowi tak jak to chce parchaty juda czy sraczyński bo to się źle dla nas skończy!!!

  • Tomek

   21 lipca 2018 at 02:34

   Tobie naprawdę się coraz gorzej robi…Wyjątkowy idiota czy wyjątkowo nieporadny szpion? Ale aż się nie chce wierzyć, żeby Putin z kogoś takiego agenta wpływu robił, tylko by się skompromitował przecież…

 3. klioes vel pislamista

  18 lipca 2018 at 01:04

  Zamach na sąd po grecku
  dedykuję Anahu Yamito II z ndie.pl

  Wyspa Lesbos dobrze się kojarzy…
  Czy tam para tęczowo się parzy?
  Nie, na Lesbos właśnie padły strzały!
  Nie podały media, że pedały
  G(ł)ównie przy tym strasznie ucierpiały…

  Prawie pewne: pedał młodociany
  Odniósł z broni ksenofoba rany!
  Grek-emeryt broń w szesnastolatka
  Wycelował… (Że też oko dziadka
  Nie zawiodło!) Więc syryjska matka

  Popłakuje: „Syn uciekł z obozu,
  Aby nie stać się częścią nawozu.
  Bo Afgańce walkę z Arabami
  W nim toczyli.” (Między rasistami
  Pada fraza: „Nie są Azjatami?

  Czemu tutaj?!”) Na posiadłość Greka
  Wkroczył młodzian. Tam go kula czeka!…
  Grek tłumaczy się teraz kłamliwie:
  „Ci uchodźcy już się nieraz chciwie
  Włamywali. Strzelałem uczciwie.”

  Stary podlec przebywa w areszcie.
  Lecz, tęczowcy, jeszcze się nie cieszcie!
  Pod budynkiem sądu Lesbos całe
  Nietęczowe, greckie, zapyziałe
  Przeciw prawu gotuje nawałę!!!

  Na sąd zamach!… Tak jak w Polsce prawie!…
  Ja tak samo, jak Wy… ja nie trawię…
  Tłum na sędziów swoją obecnością
  Czyni nacisk. Tłum pieni się złością!
  To …agresją jest!… nie-lesbijskością!!!

  https://ndie.pl/78-letni-grek-aresztowany-za-strzelanie-do-uchodzcy-ktory-wlamal-sie-do-jego-domu/

 4. Sara

  18 lipca 2018 at 08:39

  Świat dowiedział się że prezydent Trump został wybrany większością głosów swoich wyborców.
  Przecież w tym lewackim USA nikt mu tego nie napisze . Atakują go od początku tym Putinem . Z Rosją trzeba się liczyć , albo użyć atomu. Chiny, Rosja i Iran to potęga i trzeba wybrać mniejsze zło . Tak postąpił Trump . Co ugadali w cztery oczy, dowiemy się w najblizszym czasie.

 5. Tomasz

  18 lipca 2018 at 12:37

  Obóz płomiennych patriotów ma jeszcze złudzenia Przyjaźń Polsko-Amerykańska okazała się nic nieznaczącym siwistkiem papieru.Kolejny raz Polska została sprzedana jak bydło rzeźne Federacji Rosyjskiej,[tak samo jak U S A WLK Brytania w 1943 ZSRR Stalinowi],Powtórka z Historii polityka to interesy nie ma przyjaciół decyduje prawo silniejszego,

 6. Jacek Wójcikiewicz

  18 lipca 2018 at 16:41

  Putin na pewno przyczynił się do zwycięstwa Trumpa.Ponieważ obaj przywódcy bronią chrześcijaństwa,zdrowego rozsądku,są przeciw gender,przeciw zabijaniu dzieciu i jak powiedział Trump jest między nimi „chemia”.Niestety są obaj uzależnieni od masoneri i złodziei bankowych,takich jak Goldman Sachs.Bardziej niezależny jest Putin.Ja szanuje obu panów,biorąc pod uwagę,jakich mają konkurentów w swoich krajach.Myślę,że mądremu dość.

 7. a

  18 lipca 2018 at 20:33

  Nawet nie treba się wysilać ,żeby odróżniać pożytecznych idiotów od agentury wpłwywu ( Jacek Wójcikiewicz,Frate). A może syndrom stresu pourazowego po nierozliczonej komunie o czym poniżej prof. J.M Chodakiewicz.Ciekawe za co tak szanują tego bandytę ? Za to,że nie chce oddać polskiej własności – wraku tupolewa, któremy jego zapijaczone sołdaty „pomagają” niszczeć ?Czy może za to,że jest najbogatszym człowiekiem świata,okradającym wraz ze swoimi zdziczałymi oligarchami naród rabów jadających w przerwach między modłami do ikony Putina trawę ?

  https://www.youtube.com/watch?v=edXUSrl7ozY

 8. Hania

  18 lipca 2018 at 22:28

  @a

  A co pana/panią bardziej boli?
  Brak wraku tupolewa czy bogactwo Puyina 🙂

 9. Kalar

  19 lipca 2018 at 13:33

  a więc Trump szuka sojuszników, zbliża się rywalizacja z Chinami i lepiej mieć Rosje po swojej stronie, czy jeśli Putin obieca być neutralnym lub po stronie USA w rywalizacji z Pekinem i zarząda europy środkowo wschodniej to myślicie że Ameryka się zawacha? nie zawacha

 10. Pingback: 3wc70vt5c7tv54c7wd54vwt4

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra