Z kraju

Jeszcze o geszefcie na Szewacha Weissa

Pod wieloma względami jesteśmy wyjątkowo durnym narodem.

 

 

 

 

 

Jedną z największą przywar jest to co we fraszce „Kruk i lis” pisał Krasicki: „często bywa zwiedzionym, kto lubi być chwalonym”. Życie w ciągłym poczuciu niższości powoduje, że łasimy się do każdego kto powie nam parę komplementów. Za słowa oddajemy naszą dumę, honor, pieniądze i krew. I to już jest prawdziwa tragedia narodowa. Jak mawiał książę Alekander Korczakow – Nie wierzę w niezdementowane informacje.

Gdy do Polski przyleciał Donald Trump to paroma komplementami o bohaterstwie Polaków kupił większość naszego społeczeństwa jak paczkę żelków. Każdy kto twierdził, że jest to biznesmen, a więc zawodowy kłamca, który dla zysku zrobi wszystko, a na dodatek chodzi z krótkiej smyczy wszechpotężnego w Stanach lobby żydowskiego ten od razu z automatu stawał się ruskim trollem, a czasami nawet ruskim agentem.

Władcy Izraela, którzy są cwańsi, niż Donald Trump. Po tysiącu lat wspólnego, a jednak oddzielnego pożycia obu naszych narodów świetnie znają polskie zalety, ale także i wady, w tym także buńczuczność, pychę i utajony kompleks niższości. Stąd w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych (których ambasadorowie też mają właściwe semickie pochodzenie etniczne) potrafią przysłać do Polski kogoś, kto będzie tubylcom przez lata mówił miłe rzeczy, żeby dopiero w chwili prawdziwej potrzeby (takiej jak konieczność wyłudzenia 300 mld dolarów nienależnego im mienia bezspadkowego po ofiarach Holokaustu) tubylcom tak przywali, że aż im w pięty pójdzie. I właśnie kimś takim jest Szewach Weiss. Kimś komu nasze durne państwo dalo Order Orła Białego. Najpierw przez wiele lat słodził tubylcom, żeby uwierzyli, że jest on wielkim przyjacielem Polski i Polaków, a Izrael to nasz drogocenny sojusznik i przyjaciel nad przyjaciele

. Każdy komu ta narracja nie odpowiadała bym najzwyklejszym antysemitą i tak czas nad Wisłą biegł błogo. Tymczasem Żydzi i to zarówno izraelscy, jak i amerykańscy punkt po punkcie realizowali swoje plany, wciąż podnosząc żądania. Najpierw było to 65 mld dolarów, żeby potem w cudowny sposób się rozmnożyć do 300 mld dolarów za rzekome pozostawione przez ofiary Holokaustu mienie bezspadkowe. Cóż potrzeba wzrasta w miarę jedzenia, a apetyt na forsę cwaniaków z Holokaust Industry jest nieskończony. Skoro dali Szwajcarzy to i Polaczki dać będą musieli.

Po swojej wypowiedzi Szewach Weiss zauważył, że przegiął, więc już zaczął się tłumaczyć – „Polski rząd zagraniczny i polski rząd jeszcze w Polsce na początku wojny nie współpracował z hitlerowcami, natomiast prawie cała Europa wtedy współpracowała. I to wszystko. I właśnie mówiłem o Armii Krajowej, a nie o rządzie polskim. Powiedziałem, że Armia Krajowa, niestety, tam Żydzi walczyli też, i ratowała Żydów i ukarała szmalcowników, ale byli tacy w Armii Krajowej, że też współpracowali z Niemcami co do Żydów. Ale przeważnie nie Armia Krajowa, tylko Żandarmeria Polska. To powiedziałem. Co z tego zrobili, „Jerusalem Post”, ja nie wiem…” Tak – pan ambasador nie wie co z jego wypowiedzią zrobiła gazeta. I jaka polska żandarmeria? Nie było takiej formacji – chyba mu chodziło o granatową policję. Tymczasem Policja Granatowa nie brała udziału w żadnej akcji likwidowania Gett na terenie okupowanej przez Niemców Polski, natomiast członkowie „Jüdischer Ordnungsdienst” brali udział w każdej.

Portal „Polonia Christiana 24.pl” przetłumaczył dokładnie wywiad Weissa. I co wyszło? „Jeśli chodzi o Polski Rząd na uchodźstwie, byli tam kurierzy tacy jak Karski albo Jan Nowak-Jeziorański i inni, którzy przedstawili ten cały obraz całemu światu, pokazując, że jest on winny tym okropieństwom, między innymi pokazali również stosunek Kongresu amerykańskiego, wszyscy byli tu winni, ale to nie czas i miejsce, by się tym zajmować. Jednak Rząd Polski na uchodźstwie, a w szczególności polskie podziemie, a w szczególności Armia Krajowa, były takie przypadki, że byli szmalcownikami lub sami mordowali Żydów”. Tak wygląda dosłowna wypowiedź naszego „przyjaciela” Szewacha Weissa.

A jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Przypomnijmy słowa Szewacha Weissa, które padły w trakcie jego rozmowy z Grzegorzem Braunem w programie „Ring TV” u Marcina Roli – „Co do mienia żydowskiego, będąc ambasadorem czując, że ta sprawa nie jest załatwiona do końca myślałem sobie tak – że ta sprawa nie można załatwić do końca. (…) Ponieważ większość spadkobierców nie żyją, zostali zamordowani na ziemiach polskich, nie przez Polaków. Tu ma być wspólna kasa, umiarkowana. Staruszce, która ma jeszcze rok, dwa lata trzeba coś dać. Nie wszystko. Młodsi ludzie, trzecie pokolenie – jakieś papiery obowiązujące na 30, 40 lat, żeby byli związane z rynkiem polskim. A są tacy, którzy nie mają spadkobierców, więc powinni jakiejś organizacji załatwić”.

Patrząc na czyny i słowa Weissa powinniśmy sobie przypomnieć co mawiał kardynał Armand Richelieu – „Boże, chroń mnie przed przyjaciółmi, bo z wrogami sam sobie poradzę”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

57 komentarzy

57 Komentarzy

 1. WiN

  21 lipca 2018 at 16:40

  No dobrze a gdzie się podziały nie spłacone kredyty?, rozumiem że Żydzi solidarnie też się z nich rozliczą idąc ich tokiem rozumowania.

  • gazetawarszawska.com

   22 lipca 2018 at 09:06

   Prezydent A. Duda – Zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu istnienia żydowskiej grupy przestępczej w Państwowej Komisji Wyborczej.

   • Sarmata

    26 lipca 2018 at 17:05

    http://www.bibula.com/?p=102807

    Szewach Weiss naprawdę szkalował rząd na uchodźstwie. MAMY TŁUMACZENIE WYWIADU
    Specjalnie dla Czytelników PCh24.pl zlecieliśmy profesjonalne tłumaczenie wywiadu z języka hebrajskiego. Poniżej prezentujemy pełny zapis rozmowy z Szewachem Weissem:

    RB: Jest z nami profesor Szewach Weiss, były przewodniczący izraelskiego parlamentu – Knesetu, były ambasador Izraela w Polsce oraz przewodniczący Rady Instytutu Yad Vashem w Jerozolimie.

    SzW: Szalom, dzień dobry.

    RB: Jaka była pana reakcja na treść oświadczenia premierów Izraela i Polski, co pan myśli o tym wszystkim?

    SzW: Razi, bądźmy na ty, znamy się przecież od lat, byłeś moim uczniem.

    RB: Tak, tak, istotnie.

    SzW: Przed tą deklaracją chciałbym wyrazić dwie – trzy uwagi. Po pierwsze, żeby poznać szersze tło, należy zaznaczyć, że omawiamy tu ludobójstwo narodu żydowskiego, mówimy o Europie w okresie po Zagładzie, tak jak to pisał poeta Paul Celan, który później popełnił samobójstwo, bo zapewne nie był w stanie wytrzymać swoich wspomnień, że Europa jest „zamarzniętym jeziorem żydowskiej krwi”. My widzimy Europę, ten zachodni świat, który całkowicie nas zdradził. Zdradzili nas wszyscy, a przede wszystkim kraj, który stał na jego czele, Niemcy pod przywództwem Hitlera. Nie chodzi tu tylko o nazistów, bo przecież mówimy o większości narodu niemieckiego, który wybrał Hitlera w wolnych i demokratycznych wyborach. I to po pierwsze, to jest ogólne tło. Jeśli chodzi o Polskę, to obozy koncentracyjne nie były polskie. To prawda i to można znaleźć w tej wspólnej deklaracji. W tym kontekście prezydent Obama rzucił kiedyś straszne głupstwo.

    RB: Ale Szewachu, kiedy Niemcy zbudowali te obozy w Polsce, to czy nie dlatego, że było im wygodnie stworzyć te obozy właśnie tam? Zapewne wiedzieli, że miejscowa społeczność będzie z nimi współpracowała?

    SzW: Nie wiem tego. Co do tej sugestii, to nie mamy tu żadnej dokumentacji popierającej tę tezę, ale wyobrażam sobie, że Niemcy myśleli o wielu sprawach. Jest tutaj również argument dużo bardziej logistyczny, bo przecież mówimy tu o fabryce śmierci i mówimy tu o narodzie, który żył w centralnej Europie i popełnił największe morderstwo w historii, i czynił to w sposób systematyczny. Mam nadzieję, że nic takiego w przyszłości się nie zdarzy. Począwszy od zwykłych tortur aż do palenia ciał i kości. Pamiętamy, że Polska jest największym cmentarzem narodu żydowskiego, chociaż to nie jest dokładnie cmentarz, bo w dużej mierze nie ma tam ani macew, ani grobów.

    RB: Ale Szewachu, chciałbym odnieść się do tego dokumentu, pod którym podpisani są premier Polski i Izraela: „uznajemy i potępiamy każdy indywidualny przypadek okrucieństwa wobec Żydów, jakiego dopuścili się Polacy podczas II wojny światowej. Z dumą wspominamy heroiczne czyny licznych Polaków, szczególnie Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, którzy z narażeniem życia ratowali Żydów.” Nota bene, gdy mówimy o licznych Polakach, to spośród narodu liczącego dwadzieścia kilka milionów osób liczba Sprawiedliwych wynosi około 5 tysięcy.

    SzW: Właśnie tutaj wskazujesz na jeden z głównych problemów tego dokumentu.

    RB: Sekundę, sekundę, jeszcze jeden cytat: „Podkreślamy fakt, że struktury Polskiego Państwa Podziemnego na uchodźstwie stworzyły mechanizm systemowej pomocy i wsparcia dla osób pochodzenia żydowskiego, a konspiracyjne sądy wydawały wyroki skazujące Polaków za współpracę z niemieckimi władzami okupacyjnymi, w tym także za denuncjowanie Żydów”. W sumie mamy przed sobą dokument całkowicie, od początku do końca, oczyszczający Polaków.

    SzW: Jest to dokument, w którym jest kilka prawdziwych zdań, a reszta to albo rzeczy niejasne, albo kłamliwe, albo półprawdy, które również są kłamstwem. Podam ci dwa – trzy przykłady. Jeśli chodzi o Polski Rząd na uchodźstwie, byli tam kurierzy tacy jak Karski albo Jan Nowak-Jeziorański i inni, którzy przedstawili ten cały obraz całemu światu, pokazując, że jest on winny tym okropieństwom, między innymi pokazali również stosunek Kongresu amerykańskiego, wszyscy byli tu winni, ale to nie czas i miejsce, by się tym zajmować. Jednak Rząd Polski na uchodźstwie, a w szczególności polskie podziemie, a w szczególności Armia Krajowa, były takie przypadki, że byli szmalcownikami lub sami mordowali Żydów. Po drugie jest tam fragment dużo bardziej problematyczny, który mnie wzburza. Chodzi tu o debatę, która trwa już dziesięć – dwanaście lat, sprawa ta znów stanęła na wokandzie, ponieważ obecna władza zwraca się do polskiego społeczeństwa, które pragnie wierzyć, że tak rzeczywiście było.

    RB: Ale co konkretnie masz na myśli?

    SzW: Weź również pod uwagę fakt, że są w Polsce olbrzymie masy, które sprzeciwiają się temu prawu, większość intelektualistów, elity społeczne, większość młodzieży, nad tym także trzeba się zastanowić.

    RB: Ale proszę, skoncentrujmy się na tym paragrafie, który mówi…

    Szw: Jeśli chodzi o Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, to tu wiele się pisze. Każdy Sprawiedliwy wśród Narodów Świata jest naszym bohaterem i naszym bratem. Ja sam żyję dzięki Sprawiedliwym. Ja sam i moja rodzina, dobrze ich znam. Ale z drugiej strony nic tu nie piszą o donosicielach. Ja tu nie chcę w ogóle wchodzić w konflikt z Yad Vashem, bo dla mnie to jest święte miejsce, ja sam byłem przez wiele lat przewodniczącym Rady tego instytutu.

    RB: Ale przecież Yad Vashem wydał jednoznaczne oświadczenie, jedną sekundę, oni wprawdzie nie użyli pojęcia „fałszywy dokument”, ale z ich opinii wynika, że jest to dokument pełen wstydu (wstydliwy).

    Szw: Jedną sekundę, jeśli chodzi o przekład na hebrajski, to muszę stwierdzić, że każdy, kto zna język polski, przekona się, jak bardzo jest to polski dokument. Na przykład wyrażenie: „Polacy pochodzenia mojżeszowego”.

    RB: A jak to brzmi w języku polskim?

    Szw: „Polacy pochodzenia mojżeszowego”. To jakby nie nazywać ich Żydami, ale w gruncie rzeczy to Żydzi. To Żydzi, których w gruncie rzeczy Polacy zamordowali.

    RB: Szewachu, ale wróćmy, jeśli pozwolisz, do lat pięćdziesiątych. Nie wiem, nie pamiętam, czy byłeś już wtedy dziennikarzem radiowym, czy studentem, ale w tamtej debacie, która była w Izraelu, która w gruncie rzeczy podzieliła całe społeczeństwo izraelskie, przypominam sobie tutaj te demonstracje, które organizował Menachem Begin. Czy ty, Szewachu, popierałeś stanowisko Ben Guriona, który mówił, że są inne Niemcy?

    SzW: Przede wszystkim w 1953 roku byłem jeszcze uczniem szkoły średniej. W internacie w Hadassim, ale byłem bardzo zaangażowany politycznie, miałem nawet lewicowe poglądy, tak że w ogóle miałem stanowisko wręcz wrogie wobec Ben Guriona, bo przecież chodzi tu o Niemcy Zachodnie, imperialistyczne, ale są to grzechy naszej młodości.

    RB: Jedną sekundę, czy oznacza to, że solidaryzowałeś się, że ty lewicowiec, Szewach, jedną sekundę, że ty młody lewicowiec solidaryzowałeś się ze stanowiskiem Menachema Begina? Przecież to niemożliwe.

    SzW: No nie, nie trzeba przesadzać, nie chodziłem przecież na demonstracje. To sprawa daleka i historyczna, ale przecież Ben Gurion nie uniewinnił Niemców, byli to przecież ludzie, którzy urodzili się w czasie hitleryzmu, ale tutaj muszę zrobić jeszcze jedną uwagę: inne Niemcy; w 1952 roku w Zachodnich Niemczech Bundestag przegłosował oświadczenie – prawo, że biorą na siebie całą odpowiedzialność i całą winę i to jest kolosalna różnica. Rzecz jasna, nie ma tutaj co porównywać winy niemieckiej i polskiej, i nie wolno czynić tego porównania, podobnie jak nie wolno mówić: „polskie obozy koncentracyjne”, ale nie zapominajmy, że mamy z Polakami długi rachunek. Ja już od wielu miesięcy ostrzegam ich w Polsce. Utrzymuję bardzo dobre i bliskie kontakty z prezydentem Polski i wydaje mi się, że w tej właśnie władzy pojawiają się już rysy. Wydaje mi się, że prezydentowi Dudzie nie podoba się ta cała historia wokół tej ustawy.

    RB: Ale mam jeszcze jedno pytanie, gdybyś dzisiaj był przewodniczącym Knesetu, to czy byłbyś skłonny zwołać specjalne posiedzenie Knesetu, aby unieważnić tę deklarację?

    SzW: Ja w ogóle nie jestem pewny, czy istnieje taka formalna możliwość, by to zrobić.

    RB: Ale przecież można to ogłosić.

    SzW: Ja bym to powiedział w następujący sposób: ta debata cały czas pozostaje pomiędzy nami, cały czas się rozszerza. To obecna władza polska stara się przekonać, że oto odnieśliśmy sukces i to, co udało nam się zrobić, zostało przyjęte przez cały naród polski, chociaż może nie przez obecnego prezydenta. Trzeba wziąć pod uwagę, że w tych polskich komentarzach my, Izraelczycy, występujemy jako mocarstwo, że mamy nawet wpływ na Stany Zjednoczone. Wraca sen i mitologia, że Żydzi rządzą całym światem, jest tu wiele argumentów typowo antysemickich, trzeba pamiętać, że jest wielu Polaków, którzy nie są antysemitami i nie wolno zrywać tych kontaktów.

    RB: Jedną sekundę, Szewachu, a czy ty znasz polskiego profesora Macieja Tomala?

    SzW: Nie, nie pamiętam.

    RB: To profesor z Krakowa, który zajmuje się literaturą hebrajską. Jeśli chodzi o naszą rozmowę, to poprzestańmy na tym.

    PCh24.pl

    • Tomek

     26 lipca 2018 at 23:13

     I cóż z tego, Marku, że mają „profesjonalne” tłumaczenie wywiadu, co? Poza tym, może, że przeciętny głupkowaty czytelnik tego typu portalów jak wolna-polska itp. nie zna angielskiego, więc jak mu ktoś nie przetłumaczy, to nic nie zrozumie ze świata? Błąd jest w tekście wywiadu, bo gazeta wskazała na słowa, których Weiss akurat twierdzi, że nie powiedział, możesz więc sobie ten wywiad „profesjonalnie” nawet na suahili tłumaczyć, niczego to nie wyjaśni.

  • gazetawarszawska.com

   22 lipca 2018 at 09:09

   W obliczu pisowskiej zdrady. Polonia budzi się w Toruniu.

  • gazetawarszawska.com

   22 lipca 2018 at 09:17

   1-Adolf Nowaczyński: Żydy łża. 2-Tak policja żydowska brała udział w egzekucji Polaków. Tragiczne wydarzenia z historii niemieckiej okupacji.

 2. gazetawarszawska.com

  21 lipca 2018 at 18:12

  Szewach Weiss naprawdę szkalował rząd na uchodźstwie. MAMY TŁUMACZENIE WYWIADU.

  • Tomek

   21 lipca 2018 at 18:19

   Macie tłumaczenie? Z angielskiego na polski? Niesamowite!:) No to, się pewnie wyjaśniło – to co dla średnio rozgarniętych czytelników Gazety Warszawskiej było niejasne, bo po angielsku w Jerusalem Post poszło, to teraz będzie jasne, jak im przetłumaczyliście:).
   Problem tylko w tym, że Weiss twierdzi, że tego w ogóle nie powiedział i o to jest spór. Wasze więc tłumaczenie na polski, chiński czy retroromański niczego nie przesądza i możecie go użyć dokładnie do tego, do czego normalny człowiek używa Gazety Warszawskiej jak nieopatrznie wpadnie mu w ręce:)

   • marju73

    21 lipca 2018 at 18:50

    Czytaj sobie żydowskie gazety i nie martw się o Warszawską.Żyd raz mówi jedno by za chwilę mówić co innego.

    • Tomek

     21 lipca 2018 at 21:21

     O Warszawską, ani jej czytelników się nie martwię. To gazeta dla wybitnie niemyślących ludzi, im się już pomóc nie da. A czego się nie da zrobić, to tym się martwić nie należy.

     • finka

      21 lipca 2018 at 23:03

      No patrz Pan, myślący inaczej, a jednak czyta Gazetę Warszawską i w sumie dobrze, bo to odtrutka dla Głosu Cadyka. Poza tym do odsłuchania jest w necie rozmowa p.Weissa z p.Braunem u Marcina Roli, po polsku, każdy sobie może wyrobić opinię o rozmówcach.

     • Polak

      21 lipca 2018 at 23:15

      Co ty tu robisz nasienie żmijowe z przybranym jak zwykle polskim imieniem Tomek!
      A poszła zarazo rozbójnicza do swoich czosnkowców a nie tu smrodzić Historycznemu Narodowi Polskiemu pod nosem!

     • antyPOPiS

      21 lipca 2018 at 23:18

      Bo oczywiscie zydopachol czyta, co tam czyta, chlonie medialna lobotomie tak GW michnika jak GP sakiewicza. Dlatego zyduniek ma sie za napletkowego yyntelyga z koshernym zacieciem, co to niby zna i rozumiii jezyk polski..

     • Tomek

      21 lipca 2018 at 23:28

      Do @finka

      „No patrz Pan, myślący inaczej, a jednak czyta Gazetę Warszawską i w sumie dobrze, bo to odtrutka dla Głosu Cadyka. ”

      Bynajmniej. Leży ta „gazetka o Żydach” dla idiotów na różnych stacjach benzynowych, to najwyżej można sięgnąć i zobaczyć, jakie brednie dla skrzywdzonych przez los ludzi tam wypisują. Albo wklejają tytuły artykułów tu, na prawy.pl, więc też można sobie pogląd wyrobić. Jest poziom, finko, poniżej którego się jednak niż zniżam.

     • Tomek

      21 lipca 2018 at 23:31

      Do @Polak

      „Co ty tu robisz nasienie żmijowe z przybranym jak zwykle polskim imieniem Tomek!
      A poszła zarazo rozbójnicza do swoich czosnkowców a nie tu smrodzić Historycznemu Narodowi Polskiemu pod nosem!”

      Te, „Polak”, a po polsku to się pisać nie łaska było nauczyć? Debil nie potrafiący składnie zdań w naszym języku sklecić będzie mi sugerował, że ja mam przybrane polskie imię… Szczyt komedii. Żałosnej komedii. Polak, jak z koziej dupy trąba. Spod Kujbyszewa, zapewne.

     • Tomek

      21 lipca 2018 at 23:38

      Do @antyPOPiS

      „Bo oczywiscie zydopachol czyta, co tam czyta, chlonie medialna lobotomie tak GW michnika jak GP sakiewicza. Dlatego zyduniek ma sie za napletkowego yyntelyga z koshernym zacieciem, co to niby zna i rozumiii jezyk polski..”

      Język polski znam o niebo lepiej, niż ty, żałosny nieuku, to fakt. A co do moich lektur, to na obecnym poziomie twojego rozwoju są one dla ciebie nieosiągalne, więc nawet nie będę ci „smaka robił”. I wyobraź sobie (u ciebie to bardzo trudne, wiem), że akurat to GW czy GP nie jest. Spróbuj najpierw zdjąć sobie ten napletek z mózgu i napisać choć jeden, niekaleczący polskiego, post, w którym nie użyjesz słowa „Żyd”. „Mission impossible” dla takiego ćwoka, ale zachęcam.

     • antyPOPiS

      22 lipca 2018 at 00:53

      Zyduncio nie ustaje w samozachwytach, lektury czyta co to nie ogarniam /musi jakas parcho agitka/. „Zna” jezyk polski, o co trudno go posadzac czytajac jego wyswiechtane frazesy. No i ma te uczulenie na slowo „zyd”, gdy nie wystepuje w kontekscie wiernopoddanczych zachwytow, znaczy sie wzorcowy PO/PiSowy pacjent….

     • Tomek

      22 lipca 2018 at 09:50

      DO @antyPOPiS

      Nie ustaje w „samozachwytach”? Ja p….ę, takim pustym pałom, jak ty się wydaje, że zwykła umiejętność poprawnego pisania i z sensem to aż powód do „samozachwytów”:). Cóż, ale to tylko dlatego, że z takich jak ty to takie zera absolutne, wypierdki społeczeństwa…

      Powiedz, jak to jest wieść życie takiego skończonego przygłupa? Śmieją się z ciebie wszyscy naokoło, jak im wyjeżdżasz z tymi swoimi „żyduniami” czy starasz się jednak jakoś tę swoją tępotę w normalnym życiu ukrywać? Naprawdę, szczerze ci współczuję.

   • Włodek

    21 lipca 2018 at 23:51

    Sam jesteś RETROromański kmiocie

    • Tomek

     21 lipca 2018 at 23:58

     A ty rozumiesz, przygłupie, co to w ogóle znaczy:)?

  • gazetawarszawska.com

   22 lipca 2018 at 09:33

   1-Palenie kościołów jest zgodne z żydowskim prawem. 2-Haniebne antypolskie wystąpienie Dudy – Kielce 4 lipca. 3-X.Kazimierz Lutosławski o odwiecznych wrogach Polski i Polaków. 4-R.J. Nowak: Rozbić fałszywe mity o historii stosunków polsko – żydowskich.

 3. gazetawarszawska.com

  21 lipca 2018 at 18:14

  Jarosław Kaczyński i Mossad w Polsce.

 4. gazetawarszawska.com

  21 lipca 2018 at 18:18

  Prawodawstwo dyscyplinarne Kościoła w odniesieniu do stosunków chrześcijan z poganami, żydami i muzułmanami.

 5. gazetawarszawska.com

  21 lipca 2018 at 18:22

  A jednak można! Irlandia idzie na wojnę z Żydami. Wprowadzono sankcje.

 6. obserwator

  21 lipca 2018 at 19:21

  Niestety większość z nas jest łasa na komplementy bo sami jesteśmy wobec siebie samokrytyczni wręcz do bólu, a krytyka wszystkiego co Polskie wylewa się z mass-mediów co świetnie zauważył Adam Leszczyński w książce „No dno po prostu jest Polska. Dlaczego Polacy tak bardzo nie lubią swojego kraju i innych Polaków”.
  https://histmag.org/Adam-Leszczynski-No-dno-po-prostu-jest-Polska.-Dlaczego-Polacy-tak-bardzo-nie-lubia-swojego-kraju-i-innych-Polakow-recenzja-16192

 7. ?

  21 lipca 2018 at 19:45

  A kto przez lata robił dobry PR temu parchowi „wielki przyjaciel Polski” jak nie kupy gówna śmierdzącego związane z PiSkomuną, te wszystkie Sakiewicze, Lisiewicze, Ziemkiewicze, Karnowskie, Zaremby, Pospieszalskie, Gursztyny oraz oczywiście resortowe żydki Wildsteiny itd.?

 8. klioes vel pislamista

  21 lipca 2018 at 20:48

  Gdy przyjdą multikulcić dom,
  ten, w którym mieszkasz – Polskę,
  gdy na paradzie odsłonią srom,
  lub wzniosą islamską wioskę
  i za drzwiami pięć razy dziennie
  z minaretu wyć będą dennie –
  ty, telewizor wyłącz i
  włącz myślenie, by
  Polski Francji nie spotkał los!
  Potrzebny mądry głos!

  Są w ojczyźnie rachunki krzywd,
  obca dłoń ich też nie przekreśli,
  środkowy palec – dla Żydów gift.
  My wierzymy: Bóg Synem cieśli…
  Cóż, Izrael, jak złodziej podolski
  niby cwany jest, lecz jednak kiep.
  Za próbę wyszlamowania Polski –
  kula w łeb!

  Ogniomistrzu i serc, i słów,
  Janie Pawle, nie w pieśni troska.
  Dziś modlitwa – to strzelecki rów,
  okrzyk i rozkaz:
  Różaniec w dłoń!
  Różaniec w dłoń!
  A gdyby chip nosić przyszło,
  przypomnimy, co rzekł Cambronne,
  i powiemy to samo nad Wisłą.

  • klioes vel pislamista

   23 lipca 2018 at 14:48

   Ogon merdający psem

   Rózne nieszczęścia bywają w świecie,
   Mniejsze i wieksze. Ale ja to wiem –
   To nieroztropne, gdy się śmiejecie! –
   Straszny jest ogon, merdający psem.

   Wynik merdania: wojna światowa!
   Wcześniej czy później, ale musi być.
   Bo od merdania psu spuchła głowa
   I gnić zaczęła… Pies nie może pić…

   Nie może myśleć! Sobie sam szkodę
   Czyni, bo ogon mu robi za łeb.
   Pies zdechnie. Ogon: „Ja tu prym wiodę!”
   Zlepkiem jest psisko. I ogon to zlep.

   De ano mundi ogon się stworzył.
   Bo z pasożydów swą cielesność ma.
   U psiego tyłka, jak glista ożył,
   I wraz z psem zdechnie!… jak dwa razy dwa.

   • klioes vel pislamista

    25 lipca 2018 at 09:26

    Kali, Garbanosy i Słowianie

    Wszyscy krewni jego i sam Kali
    Zawsze razem mieszkali w Afryce.
    Oni się nie interesowali
    Polityką. Ale polityce
    Kali wcale nie jest obojętny!…
    A więc żywot Kalego jest smętny.

    Wpierw z Egiptu kołchoz Garbanosy
    Uczyniły. Trzeba do kołchozu
    Ludzi… Kali krzyczał w niebogłosy!
    Ale uciec nie zdołał z powrozu.
    A, gdy Sachel jest w mocy islamu,
    Kto dostarcza stąd czarnego szlamu?

    Garbanosy krewniaków Kalego
    Poprzez wieki gnają milionami
    Do Bagdadu wprost z lądu czarnego.
    Garbanosy, mówiąc między nami,
    Do Bagdadu także Słowian gnają.
    I ich z Kalim, jak bydło, sprzedają.

    Czas ucieka, wiek za wiekiem mija.
    Już nie Bagdad jest trendy, lecz Stambuł.
    Statek z Kalim do portu przybija.
    O dostawę Słowianek dba czambuł.
    Czas ucieka. W łańcuchach na statku
    Amerykę czas poznać w dodatku!…

    Bywa, czasem połowa umiera,
    Nim zakuta ocean przepłynie.
    Lecz holokaust to nazwać – afera!
    A pomyśleć o udziale, winie
    Garbanosów – to przeciw ludzkości
    Myślozbrodnią jest spostrzegawczości!

    By więc myślą nie popełnić zbrodni,
    Na papierze ująć to wypada:
    Nowinkarze w Anglii są dość modni.
    Więc Irlandii katolickiej biada!
    Sto tysięcy katolików domu
    Nie zobaczy już. Sprzedani!… Komu?

    Anglik Cromwell pokonanych sprzedał.
    Na Barbados biorą ich handlarze.
    Biały zbierać trzciny rady nie dał.
    Lecz mieszaniec…? Pan (nos jaki?) karze
    „Pokryć Kalim katoliczki białe”.
    Garbonosy biorą złoto całe.

    Garbanosy nie próżnują… Praca:
    Złoty handel trójkątny, kapitał!
    „Dla Kalego starczy głodo-płaca.” –
    Garbanosom pomysł ten zaświtał –
    „Abolicja!“ Północ Ameryki
    Czeka… „Kali, czekają fabryki!”

    Garbanoski prezydent więc wojnę
    Rozpętuje i niszczy Południe.
    (Z niewolnictwem walka to dostojne
    Bajdurzenie… „Gdy jest kryzys – cudnie!”)
    Kali ruszył („zmiany, zmiany, zmiany!”),
    Choć miał lepiej niż chłop pańszczyźniany.

    Garbanosy robią też w Europie
    Niezły Geschäft. Więc Kali w udręce
    Wciąż w kolonii zbiera, sadzi, kopie…
    Tak pracuje, albo traci …ręce!!!
    Garbanosy Kalego wyssały
    Tak, jak Słowian proletariat biały.

    Proletariat z resztą tudzież chłopi
    Garbanosych też bardzo zajmują.
    Ich produktem jest horror utopi.
    Rewolucję w Rosji rozpętują:
    Niepotrzebne słowiańskie elity!…
    „Własność, honor i chrześcijaństwo – mity!”

    „Kryzys – cudnie!” Lecz teraz się zdarza
    Garbonosym kiks… to znaczy holo.
    Trzy miliony nie mają cmentarza!
    A holocaust Słowian? – „Jest swawolą,
    Nadużyciem słowa!” – Choć trzydzieści
    Ich milionów cmentarz nie pomieści…

    Gdyby Kali się emancypował
    I rozkwitła Afryka by nagle?
    Aj-waj! Geschäft by się nie dotował…
    Zsechł w Europie by, jak stare bagle!
    Dotowanie produkcji żywności
    Trwa w Europie. A Kali …niech pości!

    I ostatnia (na razie) odsłona:
    Rejs Kalemu znów zafundowali…
    Poprzysięgły „niech Europa skona!”
    Garbanosy. Pod ręką był Kali…
    A co stanie się z Garbanosami,
    Kiedy Kali tak… ze Słowianami…?!

 9. Tomasz

  21 lipca 2018 at 21:04

  Tomek podetrzyj sobie tyłek JERUZALEM POST GW syjonistyczny pachołku nie jesteście narodem tylko plemieniem żydowskim o was z Synagogi szatana[por AP Sw Jana] Jezus Chrystus Mistrz z Nazaretu „PLEMIE ŻMIJOWE ,,,GROBY POBIELANE,,” JAK Twój przyjaciel sierżant armii Izraela J DANIELS lobbysta żydowski na Polskę ?Ile tobie szekli płaci za pisanie ataków na Polaków ?GAZETA WARSZAWSKA pisze prawdę o Żydach dlatego Żydzi jej nienawidzą plują na tą gazetę żmijowym jadem nienawiści ,BŁ Ks Jerzy Popiełuszko „PRAWDA KTÓRA NIC NIE KOSZTUJE JEST KŁAMSTWEM „

  • Tomek

   21 lipca 2018 at 21:24

   No masz, lumpenproletariat odszedł na moment od picia (i może lektury Gazety Warszawskiej do wódki) i znowu się zapluwa na forum epitetami. A że ten idiota ma wybitnie ograniczony zasób słownictwa, to powtarza jedynie cały czas te same zdania. Tomasz – kielicha sobie strzel, to się rozpogodzisz, frustracie życiowy…

   • Karol

    21 lipca 2018 at 23:22

    Spadaj zarazo żmijowa. Każdy żydek taki jak ty jest znany ze swojej bezczelności – jak takiego wyrzucić drzwiami to oknem wlizie a jak oknem wyrzycić to przez komin ale też się wczołga.
    Hucpiarze to dobry termin w waszym narzeczu zbójeckim.

    • Tomek

     21 lipca 2018 at 23:42

     Nie wiem, czy wiesz, ale kretyni tacy, jak ty są rozpoznawali na pierwszy rzut oka (tak bardzo macie zryte mózgi, że bardzo charakterystyczne treści w sieci wypisujecie). Możesz sobie więc darować zmienianie pseudonimów (mające niby pokazać, że was tu, kretynów, więcej niż kilku). Doskonale wiem, któremu idiocie odpisuję:).

     Co, boli, kiedy ktoś uświadamia wam, że jesteście idiotami? I dobrze, ma boleć, a wy macie na forum wyć:)

 10. stan

  21 lipca 2018 at 21:29

  Zdjęcie.
  Gest położenia ręki na czyimś ramieniu oznacza przyjaźń lub dominację. I tak źle, i tak niedobrze. Pomijam aspekt protokolarny.

 11. Art

  22 lipca 2018 at 01:25

  Przypomnę czym żydkowie różnią się od Polaków:otóż różnią się pojęciem prawdy.U nich prawda to rzecz względna i zależna od tego co im pasuje. Shewacha promował i dopominał się dla niego odznaczenia niejaki Mazurek-„prawicowiec” i „Polak” od Karnowskich. Polacy raczej dążą do prawdy,oczywiście są wyjątki.Starzejącego się Shewacha zastąpił Daniels,którego nazwiska nie przepuszczą tzw media społecznościowe (cokolwiek by to miało znaczyć).Można napisać tam cokolwiek,ale gdy umieścimy jego nazwisko-notka wylatuje z automatu.Czyli,mówiąc żartobliwie-jest zapis na żydowskie nazwisko,he,he.
  A tu o ich niby religii,niby wierze: http://www.ultramontes.pl/bog_zydow.htm

  Ich jedyną religią, w którą wierzą jest Mamona. Ich ojcem jest szatan.

 12. piotr p

  22 lipca 2018 at 06:41

  „Pan(lucek) cie ogłusi, oślepi, utwardzi serce i będziesz czynił jak każe ci pan” -na tyn polega ich przymierze z panem, z szatanem. Taki Weiss nie mówi od siebie ale to co mu każe szatan.
  „Ojcze, wybacz im bo nie wiedzą co czynią”

 13. jok

  22 lipca 2018 at 07:14

  Autor napisal -moim zdaniem -jak maly Kaziu, ktory sie dowiedzial, ze panie sa inaczej zbudowane niz faceci i pragnie sie podzielic odkryciem ze swiatem, przy okazji besztajac swiat, ze nie jest taki spostrzegawczy jak on, czyli Kaziu.
  Napisal -jakby rok temu jeszcze czytal gw, ktorą porzucil dla gapol, ktrora z kolei porzucil bo odkryl Czas N czy cos w internecie.

  SzW po prostu pelnil od dawna role dobrego policjanta w akcji/przygotowaniu do akcji przejmowania (takiego czy innego) „aktywów polskich przez nacje na ż”przez srodowiska zydowskie, w tym aktywów mentalnych, co oznacza tresurę. Etap sie zmienia, niektrore źadania zydowskie sa juz zrealizowane, niektóre zblizaja sie do realizacji (w tym mienie bezspadkowe-żądanie najwazniejsze,) „poicjanci” stają się hardziej agresywni, natarczywi, stąd i SzW przechodzi z pozycji (prawie)dobrego na pozycje średniego policjanta. Moze wroci do roli dobrego, ale juz ….nadzorcy, ktos bedzie musial nie tylko krzyczec na tubylców, ale czasem i poglaskac

 14. jok

  22 lipca 2018 at 07:38

  Mozna rozwazyc i krytycznie ocenic dzialania/spostrzegawczosc/”durność” nas jako narodu,, ale trzeba by na to spojrzec inaczej w perspektywie ostatnich 5 lat, inaczej 30 lat, jeszcze inaczej 100, 400 czy 1000. No i umiescic to w szerszej perspektywie, wsrod innych narodow, oceniajac i je w tym samym czasie.
  Mozna dojsc do bardzo krytycznych ocen rozwazajac np. dlaczego dopuszczamy/dopusclismy do takich rządzących i tych realnie i tych formalnie (widocznych oficjalnie), do takich „elit”, ale to nie my narod -przynajmniej w wiekszosci – cieszymy sie ze ktos nas poglaskal, bo naszej „radosci” nawet nie widać publicznie To cieszą sie lub martwią w „naszym imieniu”, „nasi rządzacy”,”nasze elity”, w tym te pełniące rolę „patriotyczno-prawicowych” (oczywiscie ciut inaczej bylo z „wyczekiwanym” „prawicowym” Trumpem, prezem USA, ale chyba żaden znany mi przejaw vox populi (czyli tacy „odleglejsi od polityki” czy „myslący slusznie po europejsku” lub „slusznie prawicowo”, tj. tacy co nie wchodza w intenet na te strony jak ta) nie zachwycal sie racze SzW)

 15. jok

  22 lipca 2018 at 07:53

  Oceniam pozywywnie, pomimo uwag wyzej, iz Autor zająl sie takim tematem, cos opisal i to uzywajac terminu „żydowski”.
  Niemnjej jak sie o czyms pisze, warto odrobic lekcję, chocby w jakims zakresie.
  Wystarczy poczytac/spojrzec jednym okiem na chwilę, co propagandysci zydowscy piszą o zandrmerii AK w czasie Powstania Warszawskiego czy o tej sluzbie pelniącej roli „cywilnej” policji Delgatury Rzadu na Kraj,no i kontekst wypowiedzi, by domniemywać z prawie stuprocentową pewnoscia, ze „oskarzyciel”, jakkolwiek nie zna i nie chce znac historii poza tą wedlug wykladni żydowskiej, ma „na mysli”, takie formacje, a nie policję granatową.

 16. m

  22 lipca 2018 at 09:19

  Facet pół życia żył w kłamstwie (polityk, dyplomata), musiał myśleć, co mówi, teraz mówi, co myśli.

 17. Janka

  22 lipca 2018 at 14:36

  Prawie wszyscy Żydzi to tacy przyjaciele Polski i Polaków jak Szewach Weiss.Nie można im wierzyć i na nich liczyć.Dla nich liczy się przede wszystkim mamona.
  Zachowanie Dudy,rządu,parlamentarzystów w kwestii żydowskich roszczeń jest skandaliczne.

 18. Tomasz

  23 lipca 2018 at 12:34

  Tomek P sam jesteś lumpem MT 23 13 Biada wam,nauczyciele Pisma i faryzeusze obłudnicy!Bo zamykacie królestwo Boże przeciw ludźmi.Nie wchodzicie do niego sami i wchodzącym do niego wejść nie pozwalacie 15 Biada wam ,nauczyciele Pisma i faryzeusze obłudnicy !Bo przemierzacie lądy i morza,aby pozyskać choć jednego prozelitę,a kiedy to wam się uda ,skazujecie go na piekło dwa razy częściej niż siebie samych ,16 Biada wam ,ślepi przewodnicy,któży mówicie:Przysięga na Świątynię nie ma znaczenia ,ale przysięga na złoto świątynne obowiązuje…29 Biada wam ,nauczyciele Pisma i faryzeusze obłudnicy!Bo budujecie grobowce prorokom i odbieracie pomniki sprawiedliwym 30Imówicie Gdybyśmy żyli za czasów naszych przodków;nieprzelewalibyśmy razem z nimi krwi proroków 31W ten sposób dajecie świadectwo,potomkami tych co zabijali proroków 32 I wy dopełnicie miary waszych przodków33Węże Żmije ,jak ujdziecie wyroku skazującego was na piekło?34Dlatego posyłam do was proroków i mędrców i nauczycieli Pisma,a wy jednych zabijecie i ukrzyżujecie,a innych ubiczujecie w synagogach i będziecie ścigać z miasta do miasta .35 I odpowiecie za krew wszystkich sprawiedliwych rozlaną na ziemi od sprawiedliwego Abla do krwi Zachariasza ,syna Barachiasza ,którego zamordowaliście pomiędzy Przybytkiem a ołtarzem 36 Zaprawdę powiadam wam wasze pokolenie odpowie za wszystko!,To jest to o was żydowskie plemię żmijowe jeżeli się nie nawrócicie marny wasz los ,

  pomi

  • Tomek

   23 lipca 2018 at 15:38

   Tomaszu,

   „Czy głupi może nabyć rozumu, a dziki osioł może się urodzić jak człowiek?- Hiob 10, 12.

   Hiob, odpowiadając, był sceptyczny, ale ja cały czas wierzę, że może kiedyś zmądrzejesz, jak nad sobą popracujesz.

   P.S. Tekst ci się urwał w pół wyrazu. Może film, w trakcie pisanie, też ci się urwał… Ale żeby już w południe?

 19. Tomasz

  23 lipca 2018 at 12:47

  Tomek MT 23 27 Biada wam nauczyciele Pisma I faryzeusze obłudnicy!Bo jesteście jak groby pobielane ,które na zewnątrz pięknie wyglądają ,a wewnątrz są pełne trupich kości i wszelkiej zgnilizny28 Tak i wy na zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi,lecz wewnątrz jesteście pełni obłudy i pazerności ,,,[to jest prawda o żydowskim plemieniu żmijowym które marnie skończy jeżeli się nie nawróci do Świętej Matki Kościoła

  • Tomek

   23 lipca 2018 at 15:39

   W twoim przypadku, bardziej adekwante byłoby cytowanie Marksa… Ale, widziałem wielu „nawróconych” w późniejszym wieku, jak się koniunktura zmieniła, komuszków.

 20. Tomasz

  23 lipca 2018 at 16:31

  UWAGA OSOBNICY O NIC TOMEK TO PROWOKLATORZY NASŁANI PRZEZ MOSAD NA PRAWY PL NIE KARMIĆ ZYDOWSKICH TROLLI ,CZÓLEM WIELKIEJ KATOLICKIEJ POLSCE

  • Tomek

   23 lipca 2018 at 23:04

   Uwaga, uwaga, tajna operacja o kryptonimie „Kapuściany łeb”! Mossad wysłał swoich agentów, żeby wyszukiwali na różnych forach największe głąby kapuściane, a następnie (operacja „Most II”) porywali je i transportowali do Izraela. Głąby zostaną tam posadzone w kibucu, na grządce z kapustą. MÓWI SIĘ, ŻE NAJBARDZIEJ ZAGROŻONY JEST NIEJAKI TOMASZ!

 21. MOTYL35

  23 lipca 2018 at 17:52

  Różnica pomiędzy dyskutantami jest bardzo wielka- zasadnicza. Polacy katolicy wg naszej cywilizacji-zachodniej łacińskiej, kierują się zasadami określonymi przez naszego Pana Jezusa-EWANGELIĄ główne filary to PRAWDA,DOBRO, PIĘKNO. STRONA PRZECIWNA ODWIECZNY NASAZ WRÓG OPARTA JEST NA TALMUDZIE, cywilizacji sakralnej żydowskiej, synagodze szatana. LICZY SIĘ: HAGADA,DORAŻNY INTERESD, MAMONA. Bronić się MOŻEMY I MUSIMY: PRAWD i tylko PRAWDĄ: KTO SFINANSOWAŁ I ZORGANIZOWAŁ NIEZWYKLE KRWAWAREWOLUCJĘ BOLSZEWICKĄ; KTO SFINANSOWAŁ DOJŚCIE HITLERA DO WŁADZY I DAŁ FUNDUSZE NA ZBROJENIA I BUDOWĘ OBOZÓW ZAGŁADY.

 22. Tomasz

  24 lipca 2018 at 02:43

  UWAGA OSOBNICY O NIC TOMEK ŻYDOWSCY TROLLE PROWOKATORZY MOSADU CZOŁEM WIELKIEJ KATOLICKIEJ POLSCE

  • Tomek

   26 lipca 2018 at 23:17

   2.43, pite musiało być już mocno do tego czasu, bo lumpenproletariat wybitnie niegramatycznie pisze i po pijaku w Caps Lock też trafić nie umie, co by go wyłączyć:)

 23. Tomasz

  24 lipca 2018 at 08:38

  Źydzi czyli Judejczycy to plemię żmijowe pazerne na cudzą własność ,Stosują prawo plemienne a nie Rzymskie które obowiązuje w Cywilizacji Łacińskiej ,SZEWACH WAIS „KTO NIE CHCE PŁACIĆ ŻYDOM ODSZKODOWAŃ TEN JEST ANTYŻYDOWSKI I ANTYSEMICKI”,BŁ Ks.”PRAWDA KTÓRA NIC NIE KOSZTUJE JEST KŁAMSTWEM”,Kto mówi im prawdę tego obrzucają inwektywami i zieją żmijowym jadem .

 24. pidzio

  24 lipca 2018 at 17:32

  Kochani polscy rodacy. Bardzo proszę nie zwracajcie uwagi na TOMKA bo robicie mu tylko przysługę a un to wiadomo po co tu pisuje. Błagam traktujcie TOMKA tak jakby go tu nie było jakby nic nie pisał i nie istniał. Jak nie będzie reakcji na jego anty polskie wpisy to będzie na tej stronie milej. Dziękuję. Pidzio

 25. Tomasz

  24 lipca 2018 at 21:17

  NIE KARMIĆ TROLLA ŻYDOWSKIEGO

 26. Leszek1

  29 sierpnia 2018 at 04:48

  Przepraszam Autora, ale rozpoczynajac artykul zdaniem: – „Pod wieloma względami jesteśmy wyjątkowo durnym narodem.”, rozumiem, ze wyraza on opinie o swojej osobie.
  Swiadczy tez o tym Panski poglad na temat D. Trumpa.
  Prosze sobie wyobrazic, ze ten czlowiek naprawde chce postawic Ameryke na nogi.
  Jest to sprzeczne, a wlasciwie jest to zaprzeczeniem polityki zydowskiej administracji USA.
  Dlatego zydowska prasa i telewizja jezdzi na nim jak na burej suce, mimo ze osiagnal wiele niezaprzeczalnych sukcesow.
  Najwieksze, to likwidacja bezrobocia, powrot przemyslu z tanich rynkow i jego rozwoj.
  Dobrze jest wiedziec co sie mowi.
  A jezeli sie nie wie, to lepiej milczec, niz powielac propagandowe klamstwa.
  Przepraszam, ze nie komentuje glownej tresci Panskiego, przeciez dobrego artykulu, ale zirytowal mnie Pan juz na wstepie.

 27. Piotrx

  30 sierpnia 2018 at 11:12

  Rozkład na czynniki pierwsze czyli Szewach Weiss kontra „zawodowy Polak”
  https://www.youtube.com/watch?v=UZoNBervXa4

 28. Zuzanna

  31 sierpnia 2018 at 14:32

  Nie ma się co przejmować tym Żydem Tomkiem.On jest zawsze przeciwko Polsce i Polakom.

 29. Hendopolski

  1 września 2018 at 20:50

  Drogi Autorze, od kiedy to mamy 1000 lat wspólnego (choć zaznacza Pan słusznie,że oddzielnego) pożycia?? Niechaj się Pan troszkę poduczy historii. Nam tu kamienię węgielne pod na siłę tworzony Polin nie są potrzebne, na pewno nie na tym portalu. Niechaj się Pan raczej zainteresuje stosunkowo nową propagandą o 5-7 procentach Polaków ( to będzie z półtora miliona wg tych wyliczeń) mordujących jakoby polskich obywateli żydowskiego pochodzenia w czasie wojny,także tezą że najlepszą szansę przeżycia mieli żydzi uciekający przed Polakami do getta a później do obozów koncentracyjnych (nazistowskich oczywiście na ziemiach polskich,że okupowanych przez Niemców cicho sza). Pięknie wpisuje się w to nagłe zniknięcie 2,5 mln żydów z początkowych szacunków o 4 mln zagazowanych w Auschwitz. Obecnie roszczeniowe środowiska żydowskie podają liczbę 1,5 mln żydowskich ofiar w Auschwitz potwierdzając jednak uparcie dalej stałą liczbę 6 mln zabitych żydów na naszych ziemiach. Nietrudno zgadnąć, czemu ma ta obłędna narracja służyć. Pojawiają się już nawet żarty (?),że Niemcy napadli na nas nie z powodu gliwickiej radiostacji,ale żeby bronić żydów przed nami! Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby tego nie zrobili! Kto by ich wtedy (o)bronił?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra