PRAWY.TV

PILNE: HGW zablokowała Marsz Powstania Warszawskiego!

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. tomek

  1 sierpnia 2018 at 18:47

  parchy rzadza warsiawka

 2. Zub

  1 sierpnia 2018 at 20:16

  Powinien być inny tytuł: „HGW rozwiązała Marsz’. To Miasto wydaje zgodę i ją cofa. Policja realizuje polecenie. Tak zrobiła HGW z powodu koszulki z sierpem i młotem jakiegos gnoja. Autorowi taka koszulka nie przeszkadzała w TAKIM DNIU?! Ruskie stali nad Wisłą na Pradze i czekali aż Niemcy nas wystrzelają.Nie kiwnęli palcem. Ciula w takiej koszulce w TAKIM DNIU trzeba było wywlec i skopać mu tyłek. To nie do pomyślenia. Dlaczego NIKT nie zareagował z młodych ludzi. On nie miał prawa pojawić się tym „gooownie” na TYM marszu. To jak naplucie w twarz bohaterom. Czy Autor tego nie rozumie????????

  • Tomek

   6 sierpnia 2018 at 01:26

   Zub, ale ten koleś miał koszulkę z sierpem i młotem, tyle, że… przekreślonym. I z dopiskiem „raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”. To jak można twierdzić, że on propagował totalitarne symbole komunistyczne???:):):)

 3. bocian

  2 sierpnia 2018 at 15:22

  Kto rządzi Polską? Rząd czy ratusz?

  • Tomek

   6 sierpnia 2018 at 01:33

   W sprawie rozwiązania marszu kompetencje ma HGW, policja musi się temu podporządkować, więc do niej należy kierować pretensję. Brudziński wypowiadał się, co o tym sądzi…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra