Z zagranicy

We wrześniu wybory w Szwecji. Czy wygra partia antyimigrancka?

Obecnie w Szwecji rządzi  Socjaldemokratyczna Partia Robotnicza, która sprowadza na potęgę imigrantów. W tym kraju mieszka już 3 miliony 300 tysięcy imigrantów. Na 10 milionów mieszkańców jest to gigantyczna liczba.

Taka sytuacja sprawia oczywiście wiele problemów: nasiloną liczbę przestępstw, w tym gwałtów, strefy no-go, napływanie islamskich gangów, które strzelają na ulicach i handlują narkotykami, kryzys gospodarczy.  Może się to zmienić jeśli w najbliższych wyborach, które odbędą się już 9 września wygra antyimigrancka Alternatywa dla Szwecji (AfS), która zapowiada masowe deportacje.

Tylko tak radykalny krok mógłby uratować jeszcze Szwecję przed staniem się pierwszym islamskim krajem w Europie. Biorąc pod uwagę trend w napływaniu imigrantów i dzietność wśród nich dość szybko mogłoby się okazać, że w Szwecji zapanuje szariat.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. banita

  14 sierpnia 2018 at 10:45

  Na 10 mln ponad 3 mln , to jest niecałe 7 mln odjąć dzieci i nie mogących głosować – potem tych co kochają migrantów i jak Szwedzi mają wygrać. Jeśli coś tam się zmieni na anty imigranckie to będzie cud, tym głośniejszy że Szwecja już nawet krzyże zdjęła, by nowych władców nie denerwować.

  • Karol

   14 sierpnia 2018 at 12:44

   Ogłupieni Szwedzi już sami tego chcą. A te 10% czy 20% co rozumie na czym przekręt polegai tego nie chce nie byłby w stanie tego odwrócić nawet jak by miał większość w społeczeństwie.
   Jeżeli 30% głosuje praktycznie rzecz biorąc na jednego kandydata a pozostałe 70% rozprasza się na pięciu różnych to wynik wyborów jest z góry wiadomy.
   Czynnik demograficzny: za 20 lat będzie podwojenie ilości obcokrajowców i jest to osobny temat.

 2. Karol

  14 sierpnia 2018 at 12:32

  Prawdopodobnie stanie się największą partią Szwecji ale czy coś uratuje to już inne pytanie. Mentalność ludzi jest już tak skręcona (czytaj ogłupiona medialną propagandą ciał obcych na terenie Szwecji) że jakiekolwiek rozsądne czy klarowne myślenie i działanie jest chyba już niemożliwe dla społeczeństwa jako demokratycznej masy. Tylko dyktatura mogłaby to uratować!

  No to już zgłosiła się Żydówka (niejaka Barbara Lerner Spectre obecnie żona rabina) na ochotnika aby wyprowadzać Szwecję i Europę z kryzysu, ale oczywiiście po wcześniejszym jeszcze mocniejszycm dobiciu falą przez siebie prowokowanym i zalecanym zalaniu „uchodźcami”!

  https://youtu.be/YKs3bbY7uZk

 3. klioes vel pislamista

  14 sierpnia 2018 at 13:15

  UDOSTĘPNIJ TWEET UDOSTĘPNIJ EMAIL KOMENTARZE
  Po masowych pożarach w Szwecji, za którymi częściowo mogli stać islamiści, teraz płoną samochody. W poniedziałek wieczorem spłonęło tam aż 80 samochodów w wyniku wojny gangów.

  Samochody płonęły w kilku szwedzkich miastach: Malmö, Helsingborgu i Göteborgu. Nieznani sprawcy podkładali ogień w wielu miejscach, powodując olbrzymie straty.

  Kraj znany ze swojej otwartości wobec imigrantów zbiera teraz żniwo. Na szczęście takie obrazki nie występują we Polsce, ale biorąc pod uwagę, że rząd otwiera drzwi na pracowników z krajów islamskich może się to niedługo zmienić.

  PRZECZYTAJ TAKŻE

  Pogańska wizja Boga Marcina Lutra

  Chiny radzą sobie z muzułmanami

  Taki monitor to marzenie każdego gracza!

  Teraz w PEPCO modne ubrania dla każdego!

  Kinder-niespodzianka
  Recommendations dostarczone przez plista
  Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.
  WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

  POKREWNE TEMATY:GANGI, ISLMA, KRAJSKI, MUZUŁMANIE, SZWECJA UDOSTĘPNIJ TWEET UDOSTĘPNIJ EMAIL

  1 KOMENTARZ
  klioes vel pislamista 14 sierpnia 2018 at 13:14
  Mara kasy
  czyli
  Marakasy w Marrakeszu
  (na melodię „Sexteen tons”)
  dedykuję Magdalenie S-W i Andzejowi W.

  Small-businesu wielkie asy,
  Ronald Nowak i Kris Perz,
  Nieść szesnaście ton dla kasy
  Mieli tak, jak Johny Cash.

  Biznes przyśnił się im obu
  „Instrumentyzację dać”,
  Który wpędził ich do grobu.
  (Lepiej było węgiel pchać…)

  Wszystko przez odkrycie luki
  W świecie rynku pełnym luk:
  Instrumenty do nauki,
  Do nauki pięknych sztuk!

  „Luka w państwach jest Maghrebu;
  Pianin, skrzypiec i harf brak!” –
  Nim oddali dusze niebu,
  Pomyśleli. Było tak:

  Kredyt, zakup, no i cargo;
  Instrumentów wiele ton.
  Brak ich zbytu, jak embargo;
  Plajta, stress i obu zgon.

  Sprzedać tylko marakasy
  W Marrakeszu dało się.
  Multi-kulti – takie czasy! –
  Działa, lecz nie w strony dwie…

  Instrumentów ton szesnaście
  Trudno jest w upale nieść.
  Lepiej z cienia nie wyłaźcie!
  Ronald z Krysem wyszli… Cześć.

  Nie los Was do grobu rzucił,
  Sami się rzuciliście!
  I ten, kto Was zbałamucił,
  Że „kultury pragną się”.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra