Z zagranicy

Niemcy wprowadzają trzecią płeć!

Rząd Niemiec zatwierdził projekt ustawy, która pozwala na to, żeby obywatele wpisywali do swoich dowodów tożsamości poza płcią męską i żeńską – „inną”.

To kolejny sukces zwolenników ideologii gender, którzy twierdzą, że płeć jest jedynie kwestią kulturową i można ją swobodnie określać.

Prowadzi to do rozmaitych dewiacji i do zakwestionowania samej natury ludzkiej. Wszystko zależeć ma jedynie od poprawności politycznej, która zatwierdza to, co zboczone i chore.

Jest to upokorzenie dla tego co ludzkie i faworyzowanie chorób, które przyjmują dzisiaj najbardziej absurdalne kształty.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. Marian

  18 sierpnia 2018 at 08:28

  Niemcy nigdy nie były dla świata źródłem humanistycznej inspiracji. – Żadne rozczarowanie! – To pragmatyczna, oportunistyczna, drobnomieszczańska, umysłowo ograniczona mentalność. Jak mówią Anglicy: „Raz Niemiec, zawsze Niemiec”, co można swobodnie przetłumaczyć: zakuty łeb pozostanie zakutym łbem.
  Wnioski? – Kupujmy od nich proszki do prania, samochody i betoniarki.
  Ale w kwestii idei społecznych to najlepiej trzymajmy się osiągnięć cywilizacji łacińskiej wg prof. F. Konecznego – Unia Polsko-Litewska przetrwała 400 lat. Ile lat przetrwa UE ?

 2. Chiński Górol

  18 sierpnia 2018 at 08:55

  To wcale nie za dużo. Amerykanie mają przynajmniej 6 (LGBTQI. A właściwie to uznają nawet więcej….każdy może mieć płeć wg. upodobania.

 3. Bobik

  18 sierpnia 2018 at 09:11

  Tylko 3 płcie w Niemczech?
  To skandal!
  Przecież odkryto już ponad 60 różnych płci i co parę tygodni odnajduje się kolejną.

 4. Soroka

  18 sierpnia 2018 at 10:23

  Z nazizmem nie wyszło, to zakładają płcizm!

 5. Dorota

  18 sierpnia 2018 at 13:33

  Kolejna głupota Niemców.Dziwię się im.Wybrali Merkel po jej wyjątkowym szkodnictwie.
  Czy oni nie mają mózgów?.

  • Bobik

   18 sierpnia 2018 at 14:42

   Dorota,
   Kontrkandydatem dla Merkelowej był Martin Schultz, który chciał wpuszczać jeszcze więcej uchodźców, tak że co mieli zrobić?

   Niemcy zawsze popierają swoją władzę do końca.
   Popierali Wilhelma II aż do upadku (I WS), Hitlera też do upadku (II WS), teraz będą za Merkelową tak samo do upadku.
   Za 30 lat będą bezgranicznie popierać kalifa i tak już zostanie.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra