Z kraju

Do Polski przyjedzie jeszcze milion Ukraińców?

Ze wspólnego badania firmy Personnel Service, Pracodawców RP i Państwowej Służby Zatrudnienia Ukrainy wynika jeden przerażający wniosek: do Polski w najbliższych latach może przybyć nawet milion Ukraińców.

Biorąc pod uwagę, że tylko w ostatnich latach przyjechało ich co najmniej 2 miliony, stanowi to potężną grupę ludzi. Ukraina jest przeżarta antypolską ideologią UPA.

3 miliony ludzi stanowi już poważne lobby, które może się organizować (zwłaszcza za pieniądze ze Wschodu), a nawet stworzyć własną partię. Przy 30 milionach wyborców i 50% frekwencji łatwo wyliczyć, że jest to potencjalnie nawet 20% wszystkich głosów.

Przy tego typu liczbach coraz trudniej będzie o asymilację, a za to pojawi się coraz więcej konfliktów. Partie liberalne wzrosną w siłę, bo Ukraińcy nie poprą katolickich i pro polskich ugrupowań. To funduje nam PiS.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

39 komentarzy

39 Komentarzy

 1. GG.

  28 sierpnia 2018 at 11:44

  .
  M. Krajski: „przerażający wniosek: do Polski w najbliższych latach może przybyć nawet milion Ukraińców”.
  .
  Ale to Wasza wina! – Wina tych, którzy chcieli otwarcia granic dla masowej emigracji Polaków na Zachód!
  .
  Po co siedzicie na Zachodzie (niektórzy od przedwojnia i II wojny światowej)?
  .
  Powinniście już być dawno w Polsce – z całym majątkiem! – i zabrać się za odbudowę zniszczonego przez socjalistów kraju i narodu!
  .
  Ale inwazji polonijnych imigrantów na Polskę nigdy nie było – za rządów pp. Kaczyńskich także.
  .
  Najlepiej jest siedzieć za siedmioma morzami (Anglia, USA, Kanada, Australia) i szczekać na „prawicowych” portalach na Polaków-Słowian, trwających – mimo warszawskich rządów – w Polsce.
  .
  Tacy z Was „patrioci”?
  .
  .

  • GG.

   28 sierpnia 2018 at 11:58

   .
   Najbardziej by niektórych przeraziła ZMIANA SYTUACJI, bo w przypadku normalizacji stosunków pomiędzy Zachodem i Wschodem, pomiędzy USA i Rosją, alternatywa jest prosta:
   .
   DO POLSKI PRZYJADĄ NATYCHMIAST MILIONY OBYWATELI BIAŁORUSI I ROSJI (a więc nie tylko Ruskich-Słowian!), a co najmniej setki tysięcy Polaków natychmiast wyjadą do dobrze płatnej pracy w tych dwóch państwach.
   .
   To by dopiero było „nieszczęście”! (dla rusofobów nie znających rosyjskiego i odżegnujących się od pojęcia: Polak-Słowianin).
   .
   A Polacy-Słowianie czekają Z UTĘSKNIENIEM na zniesienie obecnej „żelaznej kurtyny” na Bugu i wolność przemieszczania się, osiedlania się i pracy Słowian (!) w swoich krajach.
   .
   .

 2. marek

  28 sierpnia 2018 at 12:20

  PiS nie widzi,że prowadzi politykę błędnego koła: z jednej strony łata populacyjną „dziurę”emigracyjną,umożliwjająca funkcjonowanie przedsiębiorstw,z drugiej zaś wypełniając tą lukę Ukraińcami zamyka drogę powrotu polskim emigrantom oraz wzrostu płac dla Polaków pracujących w kraju,i tym którzy jezcze nie wymeigrowali,a zamierzają znaleźć pracę na miejscu.W krótkiej perspektywie taka politka wydaje się korzystna dla rynku,ale w dalszej okaże sie katastrofalna dla Polski w ogóle.

  • GG.

   28 sierpnia 2018 at 14:12

   .
   To są wszystko SOCJALIŚCI TRAKTUJĄCY POLAKÓW-SŁOWIAN JAK JEDNOSTKI NUMERYCZNE. Im wszystko jedno, kim jest człowiek robiący im „kasę”.
   .
   Mówili Polakom-Słowianom (po 1989 roku): „Nie podoba ci się pensja w naszej firmie? – Poszukaj sobie innej! Albo sp…j za granicę.”
   .
   Wyprowadzili naród polski z jego odwiecznego życiodajnego wiejskiego środowiska, ale nic ich nigdy nie obchodził budżet domowy zarabiających medianę i poniżej oraz fakt, że za tak niskie wynagrodzenie połowa pracujących Polaków NIE MOŻE kupić czy wybudować TRZYPOKOLENIOWEGO DOMKU Z OGRÓDKIEM (standard Polaka-Słowianina), ani nawet mieszkania w nowym bloku.
   .
   SOCJALIŚCI zawsze wciskali i wciskają Polaków-Słowian do betonowych klatek w blokach, żeby Polacy siedzieli w nich jak małpy i nie czuli polskiej ziemi pod stopami, a tylko gapili się od rana do wieczora w SOCJALISTYCZNY OŁTARZ – TELEWIZOR !
   .
   Zob.: Życie bez telewizji? Wyeliminuj największego pożeracza czasu! https://oszczedzanienaetacie.pl/styl-zycia/zycie-bez-telewizji/ (25.03.2018).
   .
   .
   JEST TO TEŻ WINA PRZEDSIĘBIORCÓW-POLAKÓW.
   .
   Wystarczy pojeździć i popatrzeć na te wielkie osiedla nowych domów letniskowych i willi na przedmieściach i w różnych wiejskich zakątkach.
   .
   Tam widać, ile pieniędzy wycisnęli z narodu pp. przedsiębiorcy i ludzie „przy korycie”.
   .
   A OKRADANI PRZEZ TRZY DEKADY pracownicy mieli do końca życia mieszkać na superdrogim wynajmie, w rozsypujących się kamienicach z czasów carskich, albo w slumsach!
   .
   Dlatego w końcu wielu z nich wypięło d… na egoistycznych pp. przedsiębiorców i pojechało tam, gdzie chociaż na codzień żyje się lepiej, a przy odrobinie szczęścia można się dorobić własnego domu.
   .
   Można nad tym ubolewać, ale nie można się dziwić.
   .
   GŁUPOTA I EGOIZM ZABIJAJĄ POLSKĘ !
   .
   .

 3. Adrian

  28 sierpnia 2018 at 13:04

  Kolejna głupota PIS.Najwyższy czas sprowadzić Polaków z nieludzkiej ziemi.Polska jest jedynym krajem,który tego nie uczynił.Hańba.

 4. Matwiej Płatow

  28 sierpnia 2018 at 13:18

  By ZABLOKOWAĆ przypływ Ukraińców do Polski to: wydawać Tylko czasową zgodę na prace 6 miesięcy ZAKAZ stałych Meldunków.I co NAJWAŻNIEJSZE : sprowadzić Polaków ,i potomków Polaków z Rosji.Nie jest ważna Religia wyznawana przez Nich ( Prawosławie ,Katolicyzm ,Islam ) liczy się Gen Polskości. Otworzyć granice dla Rosjan ,Białorusinów ,Tatarów ,Czeczenów, Kazachów. Nigdy nie udzielać Obywatelstwa Muzułmanom z Afryki ,Izraelitom.I najważniejsza stworzyć WARUNKI PŁACOWE do powrotu części Polaków z tzw. Zachodniej Europy

  • margeritta

   28 sierpnia 2018 at 17:06

   „sprowadzić Polaków ,i potomków Polaków z Rosji” – o ile będą chcieli tu przyjeżdżać. „stworzyć WARUNKI PŁACOWE do powrotu części Polaków z tzw. Zachodniej Europy” – ci, co nie będą mieli wyjścia wrócą tak czy inaczej. Pozostali – jeżeli już zadomowili się w „tzw. Zachodniej Europie” nikt siłą nie ściągnie.

 5. Maria

  28 sierpnia 2018 at 15:24

  Plus Odra i Gruźlica, bo NIKT NIE KONTROLUJE ILU Z NICH JEST ZASZCZEPIONYCH, ilu z nich nosicielem bądź chorym. Tadam!

 6. jacek

  28 sierpnia 2018 at 16:13

  odsunąć PIS od władzy, to partia antypolska !!

 7. banita

  28 sierpnia 2018 at 16:16

  Morawiecki i jego świta powinni odejść i to jak najszybciej. Inaczej żydzi zniszczą nas Ukraińcami i muzułmanami. A gdy te dwa potwory spotkają się na naszej ziemi nasz los będzie okrutniejszy od Wołynia.

 8. ewa

  28 sierpnia 2018 at 17:39

  co za brednie, przecież głosować na parlamentarzystów i prezydenta moga jedynie obywatele polscy.

 9. Tomek

  28 sierpnia 2018 at 19:07

  „Miliony ludzi stanowi już poważne lobby, które może się organizować (zwłaszcza za pieniądze ze Wschodu), a nawet stworzyć własną partię. Przy 30 milionach wyborców i 50% frekwencji łatwo wyliczyć, że jest to potencjalnie nawet 20% wszystkich głosów.”

  Panie Krajski, pańskie wyliczenia czy różne stwierdzenia bardzo często niezmiernie mnie bawią:). Jest pan świadomy, kto może w Polsce głosować albo zakładać partie polityczne? Polscy obywatele (względnie, obywatele UE również w wyborach samorządowych). Nie, Ukraińcy ze wschodu nie założą partii, ani 20% głosów nie zdobędą, nawet jak ich tu 10 milionów by przyjechało. Imigracja Ukraińców to problem, ale jak można takie pierdoły wypisywać?

  • Marian

   28 sierpnia 2018 at 20:58

   @Tomek, nie ciesz się. Żydów też rezuni riezali, i to do gołej ziemi. Podczas Powstania Chmielnickiego podobno zginęło ok. 100 tys. Żydów, czyli ok. 10% ówczesnej światowej populacji. Jak chcecie „odpocząć” w Polsce, to będzie „mały” problem

   • Tomek

    28 sierpnia 2018 at 21:12

    To ty Marian nie wiesz, że Centralny Port Lotniczy i inne lotniska sobie budujemy, żeby milionami się, w razie czego, gdzie trzeba pod osłoną stacjonującej tu armii amerykańskiej ewakuować (operacja Most II)? Raz po raz jakiś „oświecony” komentator o tym tu pisze, co byście poznali prawdy świadectwo, a do ciebie nie dociera, jak grochem o ścianę:).

    Skoro Filistyni mogli tyle kilometrów przepłynąć i dotrzeć do Wielkiej Lechii, to my nie damy rady:)?

    • Marian

     29 sierpnia 2018 at 07:29

     @Tomek, dowcip ci się wyostrza, to dobrze. – Problem nie w tym, czy dacie radę przylecieć, problem w tym, czy dacie radę wrócić.
     Może jednak Kalifornia…

     • Tomek

      31 sierpnia 2018 at 16:02

      Marianie, zawsze był ostry, ale dziękuję za uznanie:). Takie śmieszkowanie w tych komentarzach, że trudno być ponurakiem to wszystko czytając:)

 10. Piotrx

  28 sierpnia 2018 at 19:28

  Ukraińcy się zbroją
  https://www.infosecurity24.pl/ukraincy-sie-zbroja

  Ukraińcy mają w domu prawie 4,5 miliona sztuk broni, z czego 1,3 miliona to broń posiadana legalnie, zgodnie z obowiązującym prawem. Pozostałe, ponad 3 miliony sztuk, to broń nielegalna, nigdzie niezarejestrowana, kupiona na czarnym rynku lub przywieziona z Donbasu. Parlament Ukrainy nadal zwleka z procedowaniem ustawy o dostępie do broni.

 11. Piotrx

  28 sierpnia 2018 at 19:33

  Banderowskie zawołania i hymn OUN na defiladzie w Kijowie w obecności polskich żołnierzy
  https://kresy.pl/wydarzenia/banderowskie-zawolania-i-hymn-oun-na-defiladzie-w-kijowie-w-obecnosci-polskich-zolnierzyvideo/

 12. Piotrx

  28 sierpnia 2018 at 19:35

  Naciski na wojewodę w sprawie ronda Obrońców Birczy w Elblągu
  https://kresy.pl/wydarzenia/naciski-na-wojewode-ws-ronda-obroncow-birczy-w-elblagu/

 13. finka

  28 sierpnia 2018 at 20:06

  PiS podobnie jak poprzednicy i cały ten magdalenkowy uklad prowadzi politykę wrogą Polakom, wypchnąć jak najwięcej na obczyznę i sprowadzić obcych. A od dawna znane są badania robione na Zachodzie, że przy mniejszości, która liczy 5% populacji miejscowych zaczynają się potężne problemy. Już teraz tylu obcych i często nam wrogich mamy w kraju i nie tylko Ukraińców.

 14. Olaf

  28 sierpnia 2018 at 21:23

  Na głupotę PIS nie ma rady.To są jeszcze więksi szkodnicy niż platforma.

 15. Łowca banderowców

  28 sierpnia 2018 at 21:57

  „Tylko” milion ukrów chcą nam sprowadzić pracodawcy- wyzyskiwacze Polaków. „Badania” zrobione, teraz trzeba lecieć do Morawieckiego, żeby wykonał ich założenie. Jak zwykle po cichu, bez rozgłosu da się to zrobić, a w propagandówce TVP powiedzą jak to rząd jest przeciwny imigracji. Żydzi, ukry i wojsko amerykańskie to niebezpieczeństwo dla Polaków i tym batem będzie można nas solidnie uderzyć.
  NIE dla koni trojańskich w Polsce!

 16. myślący

  29 sierpnia 2018 at 06:11

  Głupota, a moim zdaniem bezczelne kłamstwa takich mend jak G.G. są wprost porażające /choć bardziej przerażający jest brak odpowiedzi na nie, jakby wszyscy to na prawdę łykali/.
  Brak granic w ramach takiego projektu jak UE i także Polskie zapatrzenie w taki projekt i gremialne korzystanie z pozytywów tego rozwiązania, tj. możliwość jechania i pracowania i życia gdzie się chce w ramach takiego projektu NIE MA ABSOLUTNIE NIC WSPÓLNEGO z masową imigracją spoza projektu zwłaszcza z „shithole countries” /do jakich należy UKR/. Zasady były jasne – wewnątrz UE jest wolność bez granic, do UE przystępują tylko kraje o odpowiednich standardach spełniających kryteria co eliminuje ewidentne „shithole countries”, zewnętrzne granice UE są chronione na jeszcze wyższym poziomie, niż przez kraj samodzielnie, każdy kraj wchodzący opłaca sowite składki na utrzymanie projektu, nie ma nic za darmo. Co to ma niby mieć wspólnego z masową imigracją z shithole UKR na gapę??!!! NIC. I przestań jeden z drugim porównywać w ogóle wolny przepływ osób w ramach Unii wynikający z traktatów i grubo opłacany składkami, z imigracją spoza UE, zwłaszcza masową i zwłaszcza z „shithole countries”. Co więcej nawet i na ten swobodny przepływ, po wejściu do UE Polacy musieli czekać 10 lat!!!!!!!!! Niech UKR wyjdzie z gówna anarchii, korupcji i oligarchii podniesie standard do państwa aspirującego do cywilizacji, to się ją przyjmie tez do UE, a wtedy zastanowimy się jeszcze ile dać okresu przejściowego na swobodny przepływ osób. A jak na razie imigracja stamtąd masowa powinna być natychmiast powstrzymana, a nie wspierana.

  • Marian

   29 sierpnia 2018 at 09:29

   Nie da się nie zauważyć rusofilstwo GG. Niemniej, w wielu kwestiach ma rację, niestety.
   To raczej Twoje, @myślący, wyobrażenia o UE są wyidealizowane i życzeniowe. W praktyce, kraje zachodniej Europy traktują Europę środkową jak kolonię: rynek zbytu, zasoby taniej siły roboczej, wysypisko śmieci, źródło surowców itd.
   Z jednej strony UE wspiera UKR przeciwko Rosji, a z drugiej robi wielkie interesy z Rosją np. Nord Stream. – Schizofrenia? Nie, zwykły cynizm.
   Przeczytaj uważnie i spokojnie następne zdanie. UE wspiera UKR przeciwko Polsce, Węgrom, Czechom, Słowacji i Rumunii, a nie przeciwko Rosji.
   W Polsce mieszka już ponad 2 mln. Ukraińców, i chociażby z tego powodu Polska powinna mieć prawo głosu w decyzjach UE dotyczących Ukrainy. Ale wszystkie decyzje polityczne UE nt. Ukrainy zapadają bez udziału Polski, ostentacyjnie ponad naszymi głowami.

  • GG.

   29 sierpnia 2018 at 11:43

   .
   @ myślący
   .
   My, świadomi Polacy-Słowianie (przed wstąpieniem do UE ok. 7 % społeczeństwa), NIGDY NIE CHCIELIŚMY PRZYSTĄPIENIA POLSKI DO UE I CHCEMY JAK NAJSZYBSZEGO OPUSZCZENIA UE.
   .
   Jest to organizacja niszcząca suwerenne prawo narodów do prowadzenia handlu z kim się chce, a zamykanie granic Niemiec dla eksportu sąsiada takiego jak Polska, PÓKI TEN NIE PRZYSTĄPI DO UE – TO BYŁ NAJLEPSZY SYGNAŁ I DOWÓD, Z JAKIMI BANDYTAMI MIELIŚMY I MAMY DO CZYNIENIA.
   .
   Nie należało NIGDY przystępować do UE, bo jesteśmy teraz O WIELE BARDZIEJ UZALEŻNIENI GOSPODARCZO (A WIĘC I POLITYCZNIE), NIŻ TO BYŁO W EPOCE ZWIĄZKU SOWIECKIEGO !!!
   .
   Na dodatek, przy tak jednostronnym UZALEŻNIENIU w każdej chwili możemy stać się DRUGĄ UKRAINĄ, A NAWET DRUGIM DONBASEM.
   .
   Pisze o tym p. Lewicki:
   .
   .
   „Polski eksport wyniósł w roku 2017 228,2 mld USD, import zaś 227,8 mld USD.
   .
   POLSKI EKSPORT W PRAWIE 80 PROC. (79,7 PROC) KIERUJE SIĘ DO KRAJÓW UE.
   .
   JEDYNYM OBSZAREM GDZIE UZYSKALIŚMY WIELKIE SALDO DODATNIE W OBROCIE SĄ KRAJE UNII EUROPEJSKIEJ. To dodatnie saldo wyniosło aż 45,4 mld USD.
   .
   W HANDLU Z INNYMI OBSZARAMI, MAMY WYŁĄCZNIE DEFICYT.
   .
   I tak: kraje rozwinięte poza UE – 1,6 mld USD, kraje rozwijające się – 38,2 mld USD, kraje Europy Środkowo-Wschodniej (Rosja, Ukraina, Białoruś i inne) – 4,9 mld USD.
   .
   Z danych wynika, że POLSKA ZA WIĘCEJ KUPUJE TOWARÓW NIŻ SPRZEDAJE W HANDLU Z PRAKTYCZNIE WSZYSTKIMI WAŻNIEJSZYMI KRAJAMI ŚWIATA, POZA UE. Z ważniejszych należy wymienić Chiny, Rosję, Japonię, Koreę Południową, Argentynę, Brazylię, Australię oraz także USA. Szczególnie tragiczny jest bilans handlu z Chinami skąd sprowadzamy dwanaście razy więcej niż tam sprzedajemy.
   .
   Z tego jasno wynika, że na zakupy towarów w Chinach, Rosji, USA, Japonii czy Korei zarabiamy z nadwyżki w handlu z Unią Europejską. Inaczej nie bylibyśmy w stanie realizować tam zakupów.
   .
   Na dodatek Polska posiada dodatnie saldo w wymianie usług na kwotę 21 mld USD. I TA NADWYŻKA TAKŻE POWSTAJE, PRAWIE W CAŁOŚCI, W WYNIKU ŚWIADCZENIA USŁUG NA TERENIE UE.
   .
   BEZ UE POLSKA GOSPODARKA ZNALAZŁABY SIĘ W BARDZO CIĘŻKIM POŁOŻENIU I W CIĄGU KILKU MIESIĘCY ZOSTAŁABY ONA SPROWADZONA DO STANU NIEWIELE LEPSZEGO NIŻ W DZISIEJSZEJ UKRAINIE. TRZEBA TO JASNO I WYRAŹNIE POWIEDZIEĆ. DZISIAJ BEZ UNII EUROPEJSKIEJ POLSKA GOSPODARKA NIE MA ŻADNYCH SZANS.
   .
   Znany amerykański politolog, GEORGE FRIEDMAN, który już od dłuższego czasu próbuje nas przekonać, że Polska stanie się mocarstwem, tak przedstawia obecne kwestie gospodarcze w otoczeniu Polski. Na stwierdzenie: „Sam pan twierdzi w swojej prognozie na 2018 r., że STANY ZJEDNOCZONE POPADNĄ W RECESJĘ, KTÓRA UDERZY TAKŻE W EUROPĘ, czyli w nas”, pada odpowiedź: „Zgadza się, ale TA RECESJA UDERZY PRZEDE WSZYSTKIM W NIEMCY. EKSPORTUJĄ ONE 50 PROC. SWOJEGO PKB. Do Europy i świata. Za każdym razem, gdy Niemcy tracą 5 proc, swojego eksportu, jednocześnie tracą 2,5 proc swojego PKB”.
   .
   Prognoza recesji jest być może prawdziwa, ale już przewidywania odnośnie skutków, niekoniecznie. To prawda, że Niemcy bardzo dużo eksportują, bo 46,2 proc, PKB, ale Polska gospodarka jest jeszcze bardziej zależna od eksportu i aż 52,3 proc PKB jest eksportowane. To wskazuje, że ZAŁAMANIE NIEMIECKIEGO EKSPORTU UDERZY JESZCZE BARDZIEJ W POLSKĘ, gdyż spadnie zapotrzebowanie Niemiec na import zaopatrzeniowy z Polski. FRIEDMAN wie o tym, ale nie mówi wprost, a tylko sygnalizuje: „IM BARDZIEJ WIĘC POLSKA BĘDZIE W STANIE SIĘ ZDYSTANSOWAĆ OD NIEMIEC I ZNALEŹĆ INNE RYNKI, TYM LEPIEJ NA TYM WYJDZIE. ROSJA BYŁABY TU ALTERNATYWNYM RYNKIEM”.
   .
   I z tym się trzeba zgodzić. Tylko CZY OBECNY RZĄD POLSKI JEST W STANIE POPRAWIĆ STOSUNKI Z ROSJĄ I WRÓCIĆ NA TEN RYNEK? Dopóki będzie nadal szkodził rosyjskim interesom wszędzie gdzie tylko może, a szczególnie na Ukrainie, to oczywiście nic z tego nie będzie. Także niszczenie radzieckich pomników jak i rzucanie bezpodstawnych oskarżeń o zamach w Smoleńsku temu nie służą. JEDNAK POPRAWA STOSUNKÓW Z ROSJĄ I WEJŚCIE NA TAMTEJSZY RYNEK JEST DLA POLSKI KONIECZNOŚCIĄ I WIDZI TO NAWET TEN WAŻNY AMERYKAŃSKI EKSPERT.
   .
   Jak wyglądają polskie obroty handlowe z innymi państwami, które politycy widzą jako potencjalnych kandydatów do budowania sojuszy? I tak, USA TO TYLKO 2,5 PROC TYCH OBROTÓW, UKRAINA TO 1,5 PROCENTA. JAK WIDAĆ TO WSZYSTKO JEST MARGINES.”
   .
   Źródło: Stanisław Lewicki, Gospodarcze determinanty opcji politycznych dla Polski https://konserwatyzm.pl/lewicki-gospodarcze-determinanty-opcji-politycznych-dla-polski/ (16.08.2018).
   .
   .
   Więc, panie „myślący”, pomyśl pan trochę, zanim znowu otworzysz pan bezmyślnie swoją gębę.
   .
   .

 17. z-k

  29 sierpnia 2018 at 09:24

  Polska od 1989 roku była w stanie wojny (o kulturę, poziom oświaty, świadomość mieszkańców, stosunki własnościowe itp) i przegrała ją z kretesem ale zdobywcy wiedzą, że narodowościowo jednorodny kraj można zdobyć lecz jego okupacja jest niezwykle kosztowna, wręcz nieopłacalna. Otwartym tekstem mówiły o tym „charyzmatyczne autorytety” Unii Wolności na samym starcie żydolewackiej okrągłostołowej, mówił prezydent Stolzmann. Muzułmanie są zdobywcom zbyt niebezpieczni ale banderowcy to wymarzony element napływowy, wrogi tubylcom i jak będzie trzeba to użyje się go do trzymania za pysk niepokornych Lachów. Nie przypadkiem szkoły policyjne są pełne ukraińców i nie przypadkiem też Polacy z Kazachstanu czy z Syberii, jako element niezwykle patriotyczny nie są mile widziani przez wszystkie rządy okrągłostołowej. Dla Kresowych Rodaków Polin już nie jest Macierzą, raczej macochą. Wspieranie imigracji to nie głupota to celowe działanie budowniczych – pruskiej Mittelojropy i żydoamerykańskiego Polin.

 18. Just True

  29 sierpnia 2018 at 10:33

  Przecież to antypolski rząd pejsów, zainteresujcie się trochę historią. Ziemie Ukrainy to ziemie obiecane dla żydów. Dlatego jest taka polityka i dlatego Putin zabrał Krym.

 19. Matwiej Płatow

  29 sierpnia 2018 at 14:20

  Olaf i pozostali którzy krytykują PiS: proszę o WSKAZANIE partii na którą macie zamiar głosować. Dla Mnie to PiS jest partią mniejszego zła,do szału mnie doprowadza epidemia rusofob WYWOŁANA PRZEZ PIS ,POGARDA I ZWALCZANIE słowiańskich MNIEJSZOŚCI etnicznych W Polsce ,SŁUŻALCZOŚĆ WOBEC USA ,I Izraela. ale plus TO walka o Niezależenie,Prawa ,Konstytucji,Waluty,Godła ,Barw Narodowych ,Hymnu,własną Historie w UE. Dla Mnie i Wielu Rodaków są to WARTOŚCI za które warto umierać.

 20. Vpl

  30 sierpnia 2018 at 03:15

  3 miliony ludzi stanowi już poważne lobby, które może się organizować (zwłaszcza za pieniądze ze Wschodu)……

  Panie Krajski, US Nuland (Nudelman) „Fuck the EU” wydala 4.5 mld $US na rebelie i wojne ukrainy z Rosja, byly to pieniadze ze Wschodu? ça ne va pas, la tête ?

 21. Lolek

  30 sierpnia 2018 at 11:18

  PIS popełnia błędy te same błędy co stara Europa ściągając obcych kulturowo emigrantów dla chwilowej korzyści gospodarczej, niby do pracy, którzy w następnych pokoleniach siedzą na socjalu i demolują, podpalają i terroryzują całe społeczeństwa.
  Niby przyjeżdżają do pracy a ich dzieci podpalają Europę.
  Podobnie jest z Ukraińcami i Żydami, których PIS osiedla w Polsce, dając im mandat wyborczy do ręki.
  Wraca całe zło powodowane mniejszościami narodowymi z czasów II RP jak ukraińska czy żydowska. Dodatkowo ubogacone innymi nacjami wrogimi Polsce.
  Pomimo zapewnień wyborczych PIS tworzy tęczowy tygiel obcych nam w Polsce i których nie chcemy, tak jak się umawialiśmy z PiS przy urnach wyborczych.
  Krótkowzroczność jest to PIS dla chwilowego zysku, także partyjnego, czy raczej wysublimowane wyrafinowanie?

  również,
  youtube.com/watch?v=vbYuAYA4q3M&feature=youtu.be&t=792

 22. podroznik222

  30 sierpnia 2018 at 20:49

  W MEN uwzględniają tylko gości z kontynentu afrykańskiego. O Ukraińcach cisza. Ale teraz będzie lepiej. „Mamy Kalima, Abdula, Abrahama to Polki. A tatusiowie? Tata Kalima jest z Konga. Abdula z Iraku, a Abrahama z Izraela” – tak zaczyna się czytanka w jednym z podręczników dla polskich dzieci z zerówki.
  Szokujący podręcznik to „Olek i Ada” poziom B+, zestawu podręczników przygotowanego przez wydawnictwo MAC (dla 6 latków). Polki zagospodarowane, brak wiadomości co z Polakami.

 23. Margeritta

  30 sierpnia 2018 at 23:04

  Jechałam dzisiaj trasą Warszawa – Lublin. Od Góry Kalwarii na odcinku ponad 100 km nieprzerwanie roboty drogowe – obwodnice, drogi ekspresowe. Zdecydowanie potrzeba rąk do pracy, łatwiej pozyskać Ukraińców niż Polaków.

  • Marian

   2 września 2018 at 08:21

   @Margeritta, nie słuchaj Korwina, to nie ekonomia dyktuje przemiany społeczne na świecie. Ekonomia jest tylko narzędziem społecznej inżynierii. To brodate chłopaki z njujorku przy grillu według swojego widzimisię ustalają, gdzie będzie koniunktura gospodarcza, a gdzie bezrobocie. Najbardziej podstawowe prawo w ekonomii: „ten, kto rządzi emisją pieniądza, rządzi wszystkim”, czyli na babski rozum: Kto ma drukarkę dolarów w piwnicy, ten może kupić każdego polityka, sędziego i dziennikarza, może znaleźć „broń chemiczną” w Iraku, kosmodrom w Afganistanie, o „polskich obozach” w głowie żydwoskiej ambasadożycy nie wspominając.
   Ma rację @GG, że niskie płace w Polsce podtrzymywane są sztucznie, żeby Polacy wyjeżdżali do Anglii ew. Niemiec, Holandii itd., a na to miejsce przyjeżdżali Ukraińcy. Po to jest utrzymywana cała ta „wojna” na Ukrainie i bieda. – Celem jest zrobienie w Europie jednego multi-kulti bigosu. Żadna ekonomia, podaż-popyt, wolny rynek, nie mają tu nic do rzeczy.
   Niby w UE jest wolny przepływ usług, ale przecież łatwo wprowadzić dodatkowe przepisy, żeby wyrzucić z rynku UE polskich transportowców. Niby polskie firmy mogą sprzedawać swoje towary w Niemczech, ale potrzeba 100 certyfikatów itd. itd.
   Nie bądźmy dziećmi.
   Gdyby Ukraina naprawdę chciała dołączyć do zachodniego kręgu cywilizacyjnego, to pierwsza rzeczą, jaką powinni zrobić, zanim kraj się zmodernizuje, to zmienić cyrylicę na alfabet na łaciński – jak Kazachstan i kraje sąsiednie.
   Dopóki tego nie zrobią, to zawsze będą należeć do „ruskiego świata”.

   • lendzian

    3 września 2018 at 08:50

    I koniecznie zostawić i dalej intensywnie rozwijać ukronazizm jako ideologię państwa oraz diaspory.
    W alfabecie łacińskim on dużo lepiej wygląda.

    Greków,Bułgarów,Serbów przegonią o Żydach nie mówiąc.

 24. margeritta

  4 września 2018 at 18:44

  Nie słucham Korwinna, jedynie od czasu do czasu czytam – wyłącznie dla rozrywki 🙂 Twoje argumenty nijak mają się do tego ci napisałam i są kompletnie od czapy, więc daruję sobie merytoryczny komentarz. Za to miałam okazję się dowiedzieć, że Grecy i Bułgarzy również należą do „ruskiego świata” 🙂

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra