Z zagranicy

Orban ma nowego przyjaciela

Victor Orban spotkał się we Włoszech z premierem tego kraju Matteo Salvinim. Po spotkaniu powiedział, że Węgry mają bardzo dobre stosunki z Włochami, natomiast on będzie we wszystkim popierał Salviniego.

Premier Węgier zauważył, że wcześniejszy centrolewicowy rząd jedynie obrażał Węgrów. Ten natomiast wykazuje właściwy upór w tym, żeby powstrzymać napór imigrantów. Wzmocnienie granic uznał w tej sytuacji za priorytet.

Szkoda, że tego samego nie może powiedzieć o Mateuszu Morawieckim. PiS chwali się, że nie przyjął 7 tysięcy uchodźców, których chciała u nas Ewa Kopacz, a tymczasem tylko w ostatnim roku przyjęto kilkadziesiąt tysięcy migrantów z krajów muzułmańskich. Rząd ułatwia też imigrację zarobkową z takich krajów jak Bangladesz.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Soroka

  29 sierpnia 2018 at 10:57

  ORBAN NA SZEFA UNII EUROPEJSKIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Miszcz Yoda

  29 sierpnia 2018 at 11:15

  Orban już wie, że na idiotów z PiS nie ma co liczyć. Co innego mówią, co innego myslą, co innego robią…

  • Obywatel

   29 sierpnia 2018 at 11:57

   Innymi słowy najłagodniej powiedziawszy czysta żydofilja!

   • Miszcz Yoda

    30 sierpnia 2018 at 16:27

    Tak, kurwa! Wszędzie żydy. Takich pojebów, którym wszystko się z jednym kojarzy powinno się leczyć…

  • Aguirre

   29 sierpnia 2018 at 13:47

   Dokładnie. U nas Pisiory robią to samo co PO a nawet więcej złego w kwestiach imigranckich. Teatrzyk dla plebsu. Dlatego Orban rozmawia z poważnymi i potencjalnymi sojusznikami aby stworzyć jeden antyimigrancki front. Elity III RP to tragedia.

 3. klioes vel pislamista

  29 sierpnia 2018 at 12:24

  Szok! Ale pozytywny:
  Franciszek opowiedział się za „rozsądnym” przyjmowaniem migrantów. „Dlatego należy zaangażować w to całą Europę”- ocenił. Przypomniał, że Bóg nakazuje, by „przyjąć obcego” i że jest to „zasada moralna”.
  Franciszek wyznał, że uświadomił sobie po zamachach terrorystycznych w Brukseli w 2016 roku, że jego sprawcy byli Belgami, synami imigrantów „niezintegrowanych i żyjących w getcie”- dodał.
  „Integracja jest warunkiem przyjęcia i potrzebna jest ostrożność ze strony rządzących w tej kwestii by przyjmować tyle osób, ile można zintegrować. A jeśli nie można ich zintegrować, lepiej nie przyjmować”- oświadczył papież.

 4. ziemianka

  29 sierpnia 2018 at 17:10

  Nareszcie głos rozsądku, szkoda, że tak późno.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra