Z zagranicy

Zachwyty naszych „polityków” i „analityków” nad Johnem McCainem

25 sierpnia ziemski padół łez i cierpienia w wieku 81 lat na raka mózgu opuścił amerykański republikański senator John McCain. Patrząc na wyczyny polskich polityków i ich kondolencje kierowane w stronę człowieka, który nie był żadnym przyjacielem Polski można stwierdzić fakt ciężkiej schizofrenii paranoidalnej u naszych wybrańców Narodu.

I tak Sławomir Cenckiewicz stwierdził – Jak to w Polsce: każdy walczy dzisiaj o przebicie się z pożegnaniem sen. McCaina – byle lewak, komuszek, obrońca SB-ków i TW, Obamista… I całe jego życie do „wolnych sądów” w Polsce zredukowali zapominając o walce z komuną, torturach bolszewików wietnamskich, walce z KGB… RIP.

Cóż biorąc pod uwagę głęboki antykomunizm Cenckiewicza mogę to jeszcze zrozumieć. Tak samo rozumiem prezydenta Izraela Benjamina Netanjahu – „Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Johna McCaina, wielkiego amerykańskiego patrioty i prawdziwego przyjaciela Izraela. Serdeczna przyjaźń, jaką żywił wobec całego ludu Izraela jak i wobec mnie osobiście na zawsze pozostanie w moim sercu”. Cóż zmarły był jednym z najlepiej rozpoznawanych neokonserwatystów, czyli podnóżka Izraela.

Jednak kolejnych wpisów ludzi uważających się za poważnych już nie.

Prezydent Andrzej Duda:

Po polsku wspominam wojennego bohatera, prawdziwego męża stanu i oddanego przyjaciela Polski. W sercu będzie nosił rozmowę, którą odbył z senatorem w 2016 roku.

Premier Mateusz Morawiecki
Z żalem przyjmuję wiadomość o śmierci Johna McCaina. Odszedł prawdziwy amerykański patriota i sprawdzony przyjaciel Polski. Niestrudzony strażnik wolności i demokracji, człowiek zasad w polityce. RIP

Lech Wałęsa
Senator zawsze będzie w naszej pamięci. To prawdziwy AMERYKAŃSKI BOHATER wielki przyjaciel Polski i Europy. Wiadomość o śmierci senatora niezwykle mnie zasmuciła.

Grzegorz Schetyna
Nie żyje senator John McCain.Jjego historia to świadectwo niezłomności, odwagi i konsekwencji.Przyjaciel Polski. Cłowiek zasad. Jestem dumny, że mogłem Go poznać. R.I.P.

Katarzyna Lubnauer
Senator John McCain był wielkim przyjacielem polskiej demokracji i zaangażowania USA w Europie Środkowej i Wschodniej, człowiekiem niezwykłych zasad i odwagi. Takich polityków coraz mniej na świecie. Będzie nam go bardzo brakowało. R.I.P.

Ryszard Petru
Bardzo smutna wiadomość. W wieku 81 lat odszedł przyjaciel Polski, bohater wojny w Wietnamie senator John McCain.
Jacek Sasin

To był polityk w starym stylu, który szczyt swojej działalności miał w czasach, kiedy świat był podzielony, kiedy wszystko było jasne: był obóz dobra, na którego czele stała Ameryka, i imperium zła po drugiej stronie. Był bardzo zdecydowany w swoich wypowiedziach, jeśli chodzi o Rosję, nawet w tych momentach, kiedy polityka amerykańska była bardziej łaskawa w polityce rosyjskiej.

Antoni Macierewicz

McCain zostanie zapamiętany jako żarliwy zwolennik, odstraszającej rosyjską agresję, amerykańskiej obecności militarnej na wschodniej flance NATO i w Polsce.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP

Odszedł John McCain, prawdziwy bohater i patriota amerykański. Był autentycznym przyjacielem Polski, strażnikiem demokracji i wolności w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Składamy szczere kondolencje rodzinie, bliskim i narodowi amerykańskiemu.

Przeczytałem te wszystkie opinie i włos zjeżył mi się na głowie. Takie serwilizmu i wasalizmu jaki prezentują nasze i media z obu stron elity daleko szukać. Gdy wszyscy od Republiki, Niezależnej i GPC, po Newsweek, Politykę i Gazetę Wyborczą chwalą Caina kłamiąc jak wielkim „przyjacielem” i „orędownikiem sprawy polskiej” był zmarły. Więc może parę rzeczy przypomnę.

McCain nie był żadnym „przyjacielem Polski”. Nasz kraj miał głęboko w poważaniu. Oprócz możliwości złupienia przez amerykańskich Żydów stanowiliśmy dla niego tylko jedną wartość – miejsca pola bitwy, gdzie „siły dobra”, czyli USA i NATO mogłyby pokonać „siły zła”, czyli Rosję. Dobrze jeszcze jakby to nasze mięso armatnie miało w tej wojnie walczyć.

Ten facet chciał „demokratyzować” wszystko co się dało. Irak, Afganistan, Syrię, Libię, Zachodnią i Centralną Afrykę, Bośnię i Kosowo, Północną Koreę, Kubę, Ukrainę, Rosję, a nawet Irani Chiny. To nie był nawet jastrząb, tylko szakal wojny. Dodajmy inne jego „zasługi” dla Polski. Ten nasz „przyjaciel” poparł żydowskie roszczenia, czyli Act 447 i agresywnie lobbował za tym złodziejstwem w Senacie. Potem mu się nie podobały mu się rzekomo „antydemokratyczne” zmiany w Polsce, które robił właśnie PiS, a szczególnie próba oczyszczenia stajni Augiasza, którą są polskie sądy. I ten świr i kandydat na ludobójcę dziś jest dla polskich elit „przyjacielem” i „orędownikiem”. Jakby powiedział minister Talleyrand – „To gorzej niż zbrodnia. To błąd”. Cóż krótkowzroczność naszych elit dorównała już tym sprzed Września 1939 roku i dalej pikuje w dół.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

57 komentarzy

57 Komentarzy

 1. M.

  31 sierpnia 2018 at 09:50

  Dzięki za ten artykuł. Wreszcie ktoś jasno wyraził to co czuje każdy kto choć trochę zna „działalność” p.McCaina. Nie mogłem spokojnie czytać tych laurek!

 2. Senator

  31 sierpnia 2018 at 09:54

  Typowy anglosaski maniak demo-liberalizmu.

  • Sarmata

   31 sierpnia 2018 at 12:17

   Sypał skurwiel bomby i napalm na oszalałych z rozpaczy i gorąca Wietnamczyków.

 3. Bajki i opowiastki

  31 sierpnia 2018 at 09:58

  te kondolencje dlaa tego zbrodniarza wojennego ze wszystkich stron, sa tylko kolejnym dowodem, ze Polin to wasal USraela, i ci wszyscy pseudopolitycy polskojezyczni, to tylko kundle trzymane na smyczy.

 4. Bij ruską swołocz

  31 sierpnia 2018 at 10:09

  Oj, czuć smród onuc jak nic dzisiaj na portalu…

  • umyj dupę, pachole

   31 sierpnia 2018 at 10:40

   z dupy ci smierdzi, banderowski wieprzu

   • Bij ruską swołocz

    31 sierpnia 2018 at 15:31

    wracaj do swej moskiewskiej budy, ruska bladź

 5. hania

  31 sierpnia 2018 at 10:25

  No cóż…
  Moje onuce mówią, że zmarł jeden ze współczesnych ludobójców, twórca i ojciec chrzestny ISIS.
  Niech go lucek poczęstuje dobrą kolacją bo zasługuje na coś specjalnego.
  A że Cenckiewicz pisze laurki nic dziwnego
  jego antykomunizm jest groteskowy, podobnie jak postawa nieodżałowanego dziadunia

  Coś o zmarłym: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/08/smierc-izraelskiego-wspolnika-i-marionetki-rotszylda/

  • Tomek

   31 sierpnia 2018 at 15:21

   Tak, Haniu, onuce czuć, to fakt:). Jak również zapach przetrawionego samogonu, bo na trzeźwo to chyba nawet Hania by takiego bełkotu o „współczesnym ludobójcy” nie wyprodukowała. Hania na pewno wzruszy się dopiero wtedy, kiedy z tego padołu łez zejdzie jej kochany Vladimir, obrońca uciśnionych i wszelkiej demokracji (ostatnio, za pośrednictwem pewnej pani, chyba także i w Polsce), czy tam jakiś inny Asad lub Kim-Dzong-Un.

   P.S. „Klub inteligencji polskiej”, który szczególnie zwiększył swoją aktywność publicystyczną w czasie wojny na Ukrainie (oj, te przypadki…) wbrew swej jakże podniosłej nazwie, z inteligencją nie ma nic wspólnego. Jest tam paru zwykłych zagubionych polityków co to poodpadali od Giertycha czy Rydzyka i paru, co bardzo ciekawe, wojskowych starej daty. I to nie tylko z ukochanego Hani Ludowego Wojska Polskiego (choć znajdzie się i generał LWP z dawnych lat), ale wręcz, o zgrozo, z WSI powiązanych. No patrzcie ludziska, jakie to ciekawe źródełka Hania poleca.

   Zresztą, żeby czytać artykuł o tytule „śmierć izraelskiego wspólnika i marionetki Rotszylda” to trzeba być naprawdę albo solidnie naprutym samogonem, albo jakimś debilem, po prostu. Mądrzejszych tych trolli nie można by jednak rekrutować, gaspadin priezidient:)?

   • hania

    31 sierpnia 2018 at 21:27

    @ Tomcio Talmudysta

    Ja wiem drogi Tomku, że swoją wizję świata czerpiesz z GazPola
    Tam to piszą same demony intelektu
    Podobne zresztą do ciebie
    takie bliskowschodnie włazidupki 🙂

    • Tomek

     31 sierpnia 2018 at 22:46

     Haniu, nie dość, że polot już nie ten, inteligencja (tak zwykła, jak i werbalna) na kolana nie rzuca, mówiąc delikatnie, to jeszcze, jak widzę, pierwsze objawy sklerozy się pojawiły?

     Hania nie pamięta, że już kiedyś o tym rozmawialiśmy i dowiedziała się ode mnie Hania, po podobnym czerstwym tekście, że GazPolu to akurat ani razy w ręce nie miałem? I co, zapomniało się Hani? Nie pamięta i znów z tym wyjeżdża, ciesząc się swoim niby odkryciem?

     Strasznie na stare lata Bóg doświadcza zasłużonych towarzyszy…

     • ala wilk

      1 września 2018 at 18:21

      Tak, tak, żydzi są inteligentniejsi.
      Przeciętny żyd ma tyle „inteligencji” żeby wsiąść do bydlęcego wagonu i się zesrać.

     • Tomek

      1 września 2018 at 19:32

      Do @ala wilk (vel. Marek vel. prawo itp.)

      „Tak, tak, żydzi są inteligentniejsi.
      Przeciętny żyd ma tyle „inteligencji” żeby wsiąść do bydlęcego wagonu i się zesrać.”

      No, to wy (takie gamonie, jak ty) twierdzicie, że są tak inteligentni, że cały czas wszystkich was dymają, okupują, wykorzystują, okradają, a wam tylko kompleksy zostają i wylewanie żalu pod różnymi pseudonimami w Interencie. No to chyba są? No, chyba, że to po prostu z was takie zera absolutne?

      I powiedz mi, Zadrożniak, ty masz jakieś rzeczywiście dziwne skłonności, że tak lubisz też pod kobiecymi pseudonimami na forum występować (znowu jako „ala wilk”)? Nie wiem, kręci cię to, w kobiece ciuchy też się przebierasz? To może ty portal zmień na jakiś LGBT (czy jaką ty literką jesteś), będziesz się lepiej realizował zgodnie ze swoją naturą.

    • Andrzej

     1 września 2018 at 18:19

     Rabin nie pozwala mu się ochrzcić i stąd ta złość u niego.
     Takie to żydowskie.

     • Tomek

      1 września 2018 at 19:35

      „Andrzej”, ty musiałeś być największym śmieszkiem w całej twojej szkole podstawowej, co nie (bo wyżej raczej z tak topornym czerepem nie doszedłeś)? Wszyscy dookoła się śmiali z twoich żartów, tak pewnie myślisz? A może to jednak z ciebie?:)

 6. qba

  31 sierpnia 2018 at 10:42

  Cala prawda. Gosc mial obsesje wojny z Rosja

  • Tomek

   31 sierpnia 2018 at 15:41

   Jaką obsesję? Kiedy to niby McCain w jakikolwiek sposób wypowiedział się na temat tego, żeby zacząć wojnę z Rosją, co? Rozpuszczacie takie brednie czy ty, czy autor artykułu, „uczony” redaktor Stępień, bo boli was, jak trafnie McCain oceniał Putina i że wzywał do realnej polityki względem Rosji, a nie do szczerzenia zębów na słodkich fociach z nim (jak czynił początkowo Obama np., zanim się zorientował o co chodzi) i powtarzania jałtańskich błędów.

   Podstawowa śpiewka prorosyjskich trolli – jakie te straszne USA złe i agresywne, biedną Rosję tylko by chciały zaatakować. Trolle owe jednak ani do szkoły najwyraźniej nie chodziły, bo nie wiedzą, kto odpowiada za blisko trzy setki lat utraty suwerenności i większość zbrodni na polskim narodzie (taka Hania np. w swojej słodkiej „naiwności” stwierdziła ostatnio, że „Anglia z przyległościami”), ani po prostu myśleć nie potrafią, bo w przeciwnym razie zadaliby sobie pytanie po co Ameryce taka wojna w dobie broni jądrowej.

   • hania

    31 sierpnia 2018 at 21:32

    @Tomcio Talmudysta

    Tomciu, ja wiem, że bez Putina nawet lodówki nie otworzysz!
    Marzy ci się wojenka ze złym Władymirowiczem, to spiepszaj do Donbasu do Azowa!
    Marnujesz się tu brachu.
    Żeby szczerzyć ząbki to wpierw trzeba je mieć
    A nie pełną jamę sztucznych bieluchnych 🙂
    Oprócz ząbków przydałby się pełny łepek, bez ścinków GazPola

    • Tomek

     31 sierpnia 2018 at 23:05

     Nie lodówki, Haniu, nie lodówki – na szczęście. Ale artykuł na prawy.pl nieraz ciężko otworzyć, żeby mi tu faktycznie Putin w komentarzach Hani nie wyskakiwał i tekstów z RussiaToday czy Konsomolskiej Prawdy nie próbował wciskać.

     Może jednak, jak się już tak rzucasz, to pomożesz, grażdanka, qbie i znajdziesz cytat McCaina nawołujący do wojny z Rosją? Nie możiet byt’ najdien? Ojej, no tak. No to będzie, sowiecki troll, teraz mi próbował wciskać marzenia o wojence z Rosją. Naprawdę, tak durne „przekazy dnia” wam tam zapodają, że tak sobie żałośnie radzicie?

     A „spiepszać” (czy tam „spieprzać”) nigdzie nie zamierzam. Jestem tu u siebie i żadne trolle na czerwonych srebrnikach hodowane nie będą mi mówić, co mam robić.

 7. marek

  31 sierpnia 2018 at 10:46

  śmieszą te prymitywne kondolencje zakończone angielskim RIP/rest in peace-spcozywaj w pokoju/ tak jakby w polskim języku nie można było tego wyrazić. Co za prymitywy i snoby!

  • Marian

   31 sierpnia 2018 at 11:05

   „Odszedł John McCain, prawdziwy bohater i patriota amerykański. Był autentycznym przyjacielem Polski, strażnikiem demokracji i wolności w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. ” – tiam, ehemmm

  • Tomek

   31 sierpnia 2018 at 15:28

   R.I.P., to drogi Marku, po pierwsze, często w naszej polskiej kulturze używany zwrot pochodzący z łaciny – requiescat in pace. Owszem, w krajach anglojęzycznych rozwija się go również jako rest in peace, ale co z tego – McCain akurat był właśnie politykiem amerykańskim, a jego dotyczyły kondolencje. Jakby jakiś amerykański polityk składał kondolencje po śmierci polskiego polityka i okazując serdeczność dodał „spoczywaj w pokoju” to też byś się tak „pultał”?

 8. opinia

  31 sierpnia 2018 at 11:09

  John McCain był wielkim przyjacielem Polski, politykiem w starym stylu, republikaninem z krwi i kości, patriotą i bohaterem wojennym – takie jest moje zdanie i wielu innych Polaków.

 9. Chiński Górol

  31 sierpnia 2018 at 13:13

  Skrajny rasizm (America First, Israel second….and all other dogs ), judeofilia i rusofobia były „cnotą” moralną tego politycznego rekina amerykańskiego. I to samo łączy go z Polskimi przywódcami uwielbiającymi go.

  • Tomek

   31 sierpnia 2018 at 15:53

   Jaki znowu rasizm? Każdy przywódca każdego kraju w oczywisty sposób powinien swój kraj stawiać na pierwszym miejscu. McCain nigdy też nie powiedział, że „Izrael” drugi, a tym bardziej że „wszyscy inni psy”. To zdanie (bez dodatku „and all other dogs”) pochodzi z programu satyrycznego parodiującego kampanię Trumpa. Wielu przywódców amerykańskich jest też proizraelskich, bo Izrael to ich sojusznik, więc jest to oczywiste (ale dla niektórych opętanych manią pisania tylko jednym, wiadomym temacie, to jakiś chyba wyznacznik wszystkiego, jak widzę). A rusofobię mylisz z trzeźwym spojrzeniem na rosyjską politykę. Jakie to szczęście, że Roosevelt w Jałcie nie był takim rusofobem, nie?

 10. j-da

  31 sierpnia 2018 at 16:30

  Jednego rzeźnika mniej a zachwyty i żal żydopachołów to tylko manifestacja w nadziei na jakiś ochłap z sierżanckiego stołu

 11. m

  31 sierpnia 2018 at 16:32

  Zeznając pod przysięgą przed wspomnianą komisją śledczą Bella Dodd powiedziała:

  „W latach trzydziestych wprowadziliśmy tysiąc stu mężczyzn do kapłaństwa, aby zniszczyć Kościół od wewnątrz. Chodziło o to, aby ci ludzie zostali wyświęceni, a następnie wspięli się po drabinie wpływów i władzy jako prałaci i biskupi.”

  Byli to ludzie niewierzący w Boga, najczęściej ateiści, komuniści, a wśród nich także homoseksualiści, którzy zyskali w ten sposób łatwy dostęp do dużej liczby młodych chłopców. Zadanie nie było ciężkie: mieli za darmo mieszkanie i wyżywienie, cieszyli się szacunkiem i prestiżem społecznym, a jednocześnie ożywiało ich poczucie tajnej misji wymierzonej w znienawidzoną instytucję. Ryzyko zdemaskowania było żadne, bo nie musieli kontaktować się z centralą i wykonywać konkretnych zadań. Wystarczyło, że prowadzą podwójne życie.

  Bella Dodd opowiadała, że był to pomysł Stalina, który sam w młodości był prawosławnym seminarzystą i zdawał sobie sprawę, jaką rolę odgrywa Kościół w życiu publicznym. To on nakazał sięgać po ludzi bez wiary i moralności, by – zgodnie z zasadami sztuki wojny Sun Tsy – rozkładać społeczeństwo wroga od środka.

  https://wpolityce.pl/swiat/410174-fatima-komunistyczna-agentura-i-homoseksualisci-w-sutannach

  • z-k

   31 sierpnia 2018 at 16:45

   Ten eksperyment powtarzał Urząd Bezpieczeństwa. Połowa naszego episkopatu (czynnego i na emeryturze) to ‚żniwa” Jakuba Bermana, Brystygierowej, Fejgina…….. i paru okrągłostołowych (charyzmatycznych rzecz jasna) też

  • Tomek

   31 sierpnia 2018 at 16:58

   Jeśli nawet Dodd mówiła prawdę (w co mocno wątpię, bo nie poszły za tym żadne nazwiska czy ustalenia nawet co do jednej osoby), to pedofilia czy ogólnie mówiąc zgorszenie obyczajowe w Kościele występowało i w innych krajach, a nawet wieki wcześniej, kiedy żadnej agentury nie było. Naprawdę, nie można tłumaczyć homoseksualizmu czy pedofilii tylko rzekomą komunistyczną agenturą.

 12. banita

  31 sierpnia 2018 at 17:38

  Szkoda że Morawiecki nie jest przyjacielem Polski i na jego pożegnanie tam kiedyś nic takiego nie będzie można napisać, poza jednym był niezakwestionowanym przyjacielem żydów. Zamienił Polskę w Izrael.Wolnych Polaków w żydowskich i islamskich niewolników.

 13. aTomek

  31 sierpnia 2018 at 17:50

  akytywnyś Tomku nadzwyczaj, podwyżka jakaś, awans centrala szykuje? dojdzie kolejna gwiazdka? a mundurek to jakiej armii nosisz?

  • z-k

   31 sierpnia 2018 at 18:20

   to ani chybi przyszły sierżant – może nawet gubernator na Polin

   • Tomek

    31 sierpnia 2018 at 18:53

    Jakim wyjątkowym idiotą albo zakompleksionym frustratem trzeba być, żeby na swój kraj mówić „Polin”, a nie „Polska”, co, z-k?:)

    Zresztą, to stara sztuczka rosyjska, od czasow „Protokołów Mędrców Syjonu”- próby obrzydzania Polakom sojuszy czy osób niewygodnych Rosji poprzez wieczne przypisywanie im rzekomej żydowskiej łatki. Tylko, czy rosyjskie służby naprawdę myślą, że taka taktyka ma jakiekolwiek szanse w XXI wieku? Przecież na to łapie się tylko garstka debili, jak paru komentujących tutaj, co to zdania komentarza bez słowa „Żyd” (oczywiście, pisanego z błędem, bo to wyjątkowe nieuki) nie potrafi skreślić.

   • hania

    31 sierpnia 2018 at 21:41

    z-k9

    Może bardziej awans na lokaja gubernatora?!
    A jużci nasza duszeńka Tomcio Talmudek zaczął się obszywać?
    Złote guziczki do nowiuśkiej liberii?

    ” Każdy przywódca każdego kraju w oczywisty sposób powinien swój kraj stawiać na pierwszym miejscu”
    Oprócz Putina oczywiście!
    echhh…. lewaki to nawet argumenty mają do bani, absolutny brak logiki 🙁

    • Tomek

     31 sierpnia 2018 at 23:23

     O, Haniu droga, lokajów to lepszych od was się tutaj nie znajdzie, konkurencji nawet wam nie będę próbował robić. No, tyle że zamiast złotych guziczków do liberii, to zdecydowanie bardziej wam jednak te cuchnące onuce pasują.

     A co do stawiania danego kraju na pierwszym miejscu, to kto tego Putinowi zakazuje robić? Niech wreszcie przestanie okradać naród rosyjski z jego majątku (i wyprowadzać pieniądze na konta w Panamie czy do swoich przydupasów) i zacznie stawiać swój kraj na pierwszym miejscu, a nie siebie. A może Hania zrozumiała, że stawianie swojego kraju na pierwszym miejscu to polega na przykład na dokonywaniu aneksji u różnych swoich sąsiadów – w Gruzji, na Krymie, w Donbasie. No jasne, bo wszakże USA też ostatnio anektowały Kanadzie Quebec a Meksykowi Sonorę, prawda?

     Ech, Hania naprawdę taka nieogarnięta, czy taką tylko każą Hani udawać? Może ja po rosyjsku będę do Hani pisał, będzie przystępniej? I jeszcze mnie ona, ukochane dziecko PRLu, „lewakiem” nazywa:)

  • Tomek

   31 sierpnia 2018 at 18:44

   Ja niby aktywny? Przeczytałem artykuł, patrzę na komentarze, a tu wysyp prosowieckich trolli niczym na akademii z okazji rewolucji październikowej. No to odpowiedziałem na co głupsze komentarze, a że tym razem, wbrew popularnemu przysłowiu, głupich na tym forum aż posiało, to i trochę komentarzy dałem.

   A kończąc w twoim stylu, to muszę przyznać, że jednak słabo się te trolle starają albo już takich nieudacznych tylko rekrutują, bo poziom wpisów żenujący – i to ma być ta słynna rosyjska strategia wywierania wpływu? Takim ofiarom, jakbym był ich prowadzącym, nie dałbym ani podwyżki, ani awansu, ani kolejnej gwiazdki:)

   • aTomek

    31 sierpnia 2018 at 18:55

    ja już browara otworzyłem i leje na takich mośków jak ty, ale nie dziwię się żeś ciągle na służbie wszak szabas dopiero jutro

    • Tomek

     31 sierpnia 2018 at 23:36

     Lejesz to ty sobie najwyżej na własne buty, obszczymurku. O ile oczywiście uda ci się wcześniej rozporek rozpiąć…

     Tylko nie pisz już może nic więcej po browarach, co? Chociaż w sumie, co masz do stracenia, głupiej już nie będzie. Jak wytrzeźwiejesz, to najwyżej znów pseudonim zmienisz, co?:)

 14. hania

  31 sierpnia 2018 at 21:44

  Czosnek obiera i nudzi się chłoptaś okrutnie
  Parszywa robota i żmudna 🙂

  • Tomek

   31 sierpnia 2018 at 23:46

   Haniu, odwijanie śmierdzących onuc to mimo wszystko też praca marzeń nie jest, no powiedz?:)

   A dziś faktycznie, dyskusja z trollami znad Wołgi wyjątkowo nużąca, bo polotu całkiem wam brakuje, teksty czerstwe i przewidywalne jak w przemówieniach na powiatowych zjazdach PZPR. Ale zwykle jesteście bardzo śmieszni, rozrywka wówczas jest przednia, jak czytam te wasze błazenady w komentarzach.

   • hania

    1 września 2018 at 14:34

    @Tomek Talmudysta

    Jeśli masz taką potrzebę to pisz do mnie po rosyjsku, angielsku, słabiej po niemiecku ogarnę…
    Ale jesli piszesz to poprawnie bo wychodzą ci teksty matołka i raczej cyrylicą

    Rozrywkę to my mamy z tobą Tomaszku
    Nie ma tematu byś nie bronił ukochanego USA i Izraela.
    Nośników cywilizacji, co wiadomo przecież…

    Co do miłości WŁASNEJ Ojczyzny
    To widać, że u waszych płomiennych patryjotów jakoś cieniutko…
    wasze duszeńki są w stanie poświęcić nie tylko Polonię ( Terlecki)
    ale naród cały:

    Latanie po Gruzji, odszczekiwanie się
    Aż was Sarkozy musiał ustawić do pionu 🙂

    Umowy na gaz dwukrotnie droższy od rosyjskiego, podobno prosto z Teksasu
    choć chodzą pogłoski że ruski tyle że przywieziony z angielskich portów 🙂
    Nie chce mi się przypominać dalej, bo waszej głupoty aż nadto.
    Rozrywką to nie jest, raczej tragedią
    Skąd w Polsce tylu idiotów?!

    • SAX

     1 września 2018 at 18:24

     Podziwiam Twoje użeranie się z tym Tomciem rabinem.
     Pokłony dla „hani”.

     • Tomek

      1 września 2018 at 19:41

      Podziwiam twoją desperację we wrzucaniu tylu komentarzy, każdy pod innym pseudonimem (nawet za kobietę się podajesz raz), Zadrożniak. Myślisz pewnie, że będzie to wyglądało jakby nagle ileś tam osób zaczęło do mnie te same debilne uwagi pisać, jak ty? Zmartwię cię, ty jesteś niepowtarzalny debil, nie da się tego skopiować. I chyba to czujesz, co, skoro tak się ukrywasz pod różnymi pseudonimami?:) Widzisz, Hania przynajmniej ma odwagę pod własnym imieniem pisać, a ty jesteś taki zakompleksiony, wstydliwy fiutek, że aż się przykro robi:).

    • Tomek

     1 września 2018 at 20:07

     „Jeśli masz taką potrzebę to pisz do mnie po rosyjsku, angielsku, słabiej po niemiecku ogarnę… Ale jesli piszesz to poprawnie bo wychodzą ci teksty matołka i raczej cyrylicą”

     Oj Haniu, po angielsku to raczej nie, bo jednak chyba słabo go znasz, skoro ostatnio mnie się pytałaś co to za strona, kiedy link do jednej anglojęzycznej strony dostałaś. Doszłoby do dramatycznych nieporozumień:). A po rosyjsku cyrylicą też nie da rady – wiesz, nie każdy jak ty klika spod jakiegoś Wołgogradu, żeby miał klawiaturę z cyrylicą w komputerze i żeby mu się łatwo w ten sposób pisało. Musi być alfabetem łacińskim:).

     „Nie ma tematu byś nie bronił ukochanego USA i Izraela.
     Nośników cywilizacji, co wiadomo przecież…”

     Zawsze lepsze ukochane USA, niż ukochana Mateczka Rassija, to raz. A dwa, to pojawił się jeden artykuł o amerykańskim senatorze i zleciało się małe stadko plugawych trolli, myśląc, że sobie zorganizuje w komentarzach akademię ku czci Lenina i przemówienia o kapitalistycznym imperializmie – no to reaguję i pokazuję, gdzie miejsce turańskiej zarazy:)

     „Co do miłości WŁASNEJ Ojczyzny
     To widać, że u waszych płomiennych patryjotów jakoś cieniutko…
     wasze duszeńki są w stanie poświęcić nie tylko Polonię ( Terlecki)
     ale naród cały:
     Latanie po Gruzji, odszczekiwanie się
     Aż was Sarkozy musiał ustawić do pionu”

     Nie wiem, co droga Hania ma tu na myśli, składniej niech pisze i pełnymi, poprawnymi gramatycznie zdaniami. Może Hania spróbować po rosyjsku, jak jej łatwiej będzie, nawet cyrylicą:)

     „Umowy na gaz dwukrotnie droższy od rosyjskiego, podobno prosto z Teksasu
     choć chodzą pogłoski że ruski tyle że przywieziony z angielskich portów 🙂”

     Hoho, ci twoi rosyjscy dobroczyńcy to akurat każą nam za swój gaz najdrożej w Europie płacić. Tyle dobrze, że już nas chwilowo zakręceniem kurka nie szantażują, jak np. taką Ukrainę (z którą niezależny arbitraż sromotnie przegrali i wyszło szydło z worka, kto oszukuje). I nie kłam, cienki w uszach rosyjski trollu, bo cena gazu amerykańskiego jest akurat konkurencyjna względem rosyjskiego. Przykładowo, pierwszą partię kupiliśmy nawet taniej, a nie 2 razy drożej niż gaz rosyjski. Linki chcesz (uprzedzam, po polsku będą)? Zresztą, tu chodzi też o dywersyfikację, no ale troll cieszący się z naszego surowcowego uzależnienia od jednej ze stron tego nie zrozumie. Ja chcę, by Polska kupowała gaz z różnych stron, też od Rosji. Hanię boli utrata monopolu – taka różnica między nami.

     „Skąd w Polsce tylu idiotów?!”

     Ja tu widzę paru, ale fakt, na tym portalu jest was nadreprezentatywna ilość. Czy A czemu tu się pojawiacie i takie bzdury głosicie, to już tylko mogę gdybać… Może to tylko tzw. „pożyteczni idioci” (wg terminologii KGB), a może….

 15. klioes vel pislamista

  31 sierpnia 2018 at 23:33

  Ach te upały… Podczas spotkania z Rabinem Skórką Grzegorz Ryś stwierdził, że „żadna religia nie ma monopolu na pełną prawdę”. Podzielam zdanie St.Michalkiewicza: „Arcybiskup Ryś po takim oświadczeniu powinien był się od razu podać do dymisji.” Grzegorz Ryś, którego nie nazwę już arcybiskupem, sam jednak nie przejął się treścią wygłoszonej przez siebie „mądrości” i dalej udziela się jako katolicki hierarcha.

  Po osobistym udziale w pielgrzymce na Jasną Górę i w efekcie podczas upałów przegrzaniu głowy, stojąc przy pomniku poświęconym łódzkim ofiarom obozom zagłady, wypowiedział słowa: „Zagładę stworzyli w dużej mierze ludzie, trzeba to powiedzieć, niestety, z bólem serca, ludzie, których wychowywały Kościoły chrześcijańskie na swoich nabożeństwach”.

  Powtórzę za Blumkwistem z Do Rzeczy:
  „Stosując „logikę” a’la abp. Ryś należało by stwierdzić że to Pan Jezus ponosi odpowiedzialność za zdradę Judasza… W końcu Judasz był przez 3 lata Jego uczniem.”

  I dodam:
  Wybranie zła, zamiast dobra POMIMO NAJLEPSZEJ DYDAKTYKI, jest potwierdzeniem zjawiska, które nazywamy wolnością. (Upadli aniołowie wybrali przecież zło POMIMO jasnego oglądu prawdy i dobra w Bogu.) Odnoszę wrażenie, że pan Grzegorz Ryś należy do tej grupy intelektualistów, którzy widzą każde drzewo i każdy listek na tym drzewie, ale jakoś dziwnie nie dostrzegają lasu… Czy to tzw. „wybiórcza ślepota”? Ach te upały…

 16. Nowac

  1 września 2018 at 15:10

  Co by nie mówić o zmarłym to wkur… mnie kawałek mówiący o tym ze ktos próbuje posprzątać w sądach!! Kto? Że niby PiS?? Nie dajcie mi ryczec – upartyjnienie i nic poza tym nie wynika z reform!!

 17. Tomasz

  2 września 2018 at 15:52

  Troll antypolski antykatolicki żydowski piesek neo-konserwatysta trockista neo-marksista inteligent z rynsztoka nie należy go karmić pokarmem do będzie miął bul du..py ze nikt nie chce z nim dyskutować jego główne zajęcie to pisanie antypolskich paszkwili na Polki i Polaków za euro doborze mu płacą za manipulacje i socjotechnikę .

  • Tomek

   2 września 2018 at 18:24

   „Bul d….y”. Niechybnie nam tu nowy Bronek „Bul” Komorowski rośnie:). No, tylko Bronek jednak coś więcej sobą mimo wszystko reprezentował. I nie chlał tyle.

 18. Dick

  2 września 2018 at 17:59

  A cóż innego może pierdzielić agentura syjonistyczno-neokońska?
  Toż to ich jeden z mentorów odszedł…

  • Tomek

   2 września 2018 at 18:28

   A cóż innego mogą pisać kundle na kremlowskich rubelkach hodowane? Odszedł jeden z polityków realnie politykę Putina oceniający, Polsce życzliwy i do tego jeszcze taki podziw Amerykanów, niezależnie od tego, czy Republikanie czy Demokraci, wzbudzający. No to pewnie, że będą ujadać głośno jak stado ratlerków – pan podwójną stawkę dzisiaj płaci.

   • Dick

    3 września 2018 at 21:35

    Nie dyskutuję z agenturą Mosad/CIA.

    • Tomek

     5 września 2018 at 12:18

     A ja z sowiecką owszem, śmiesznie jest:)

 19. Dick

  4 września 2018 at 00:54

 20. SKĄD ponad $200 milionowa FORTUNA żydo-masona McCaina?? = ŁAPÓWKI !!!

  4 września 2018 at 01:23

  Pytanie podstawowe odnośnie tego zaplutego RZEZIMIESZKA, oszusta, ŁAPÓWKARZA żydo-neokona masona J. McCaina, któremu to jakoby z NIEBA spadła FORTUNA ponad $200 milionów ???

  Z NIEBA spadła ta FORTUNA ponad $200 milionów, skoro NIGDY NIE prowadził działalności gospodarczej ?

  To były ŁAPÓWKI płacone jemu przez właścicieli ZBROJENIOWO-wojennego kompleksu przemysłowego, na zamówienie których ten LUDOBUJCA OSZUST, rzezimieszek organizował potężne ROZBOJE wojenne US Army, która stała się zbrojnym RAMIENIEM żydo-nekonskiej ŁAPÓWKARSKIEJ skorumpowanej sitwy z przestępczych bandycko-ZŁODZIEJSKICH gangów politycznych tzw. „partii republikańskiej i demokratycznej” które to ZBANKRUTOWAŁY to gówniane szambo moralne USA !!!

  To przecież ten LUDOBUJCA był zakamuflowanym reżyserem napaści na Irak, Afganistan, zorganizowania „arabskiej wiosny” 2011r na ZAMÓWIENIE żydów z Izraela !
  Wszystkie KOLOROWE imperialne „rewolucje” w bardzo wielu krajach to też JEGO był główny nadzór.

  To on razem z żydowską mafia w USA zorganizowali GANG, który nadzorował i wymuszał finansowanie przygotowania metodologii organizowania REBELII i krwawych PRZEWROTÓW politycznych w różnych krajach świata w tym też w Jugosławi, Gruzji, Ukrainie … itd. wspólnie razem z GLOBALISTAMI NWO z USA i Wielkiej Brytanii.

  OBALANIE legalnej władzy w jakimś małym kraju, zorganizowania „rewolucji” pod jakimś wymyślonym POZOREM stało się FACHEM zawodowych wyspecjalizowanych FIRM z USA o profilu „global intelligence complex” jak np. STRATFOR lub inaczej nazywanej: Strategic Forecasting, Inc., które PATRONOWAŁ ten rzezimieszek z żydowskiej MELINY „biały dom”.
  Zawsze chodziło o to, aby tacy PŁATNI kacykowie jak TW bolek, Macierewicz, tusk, kaczynscy, Tuskowie, i inne ŻYDY „mazowieckie” na żołdzie żydowskiego Mosadu i CIA w tych małych kraikach przejęli władzę jako PŁATNI KACYKOWIE opłacani milionowymi ŁAPÓWKAMI przez CIA i Mosad, a w tym też w tej SKORUPOWANEJ sitwie żydowskiej „Solidaruchów” lub tych żydów KOR-ów na czele z TW bolkiem, macierewiczami, kaczyńskimi, tuskami, schetynami, Michnikami, Kuroniami . . . itp. !

  SKĄD wzięła się u tego SKORUMPOWANEGO cwaniaczka żydowskiego karierowicza J.McCaina FORTUNA wartości ponad $200 MILIONÓW ????

  Ten skrajnie pro-izraelski żydo-mason J.McCain NIGDY NIE posiadał jakiego kolwiek prosperującego biznesu, a jego oficjalna roczna pensja wynosiła ok. $174,000 jako senatora razem z emeryturą wojskowego.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra