Z kraju

Foobs – nowa niemoralna gra trafia do Polski

Po sukcesie w kilku krajach w Polsce pojawił się Foobs – gra polegająca na rzucaniu wyzwań za pieniądze.

 

Wyzwania są z natury prowokujące. Chodzi bowiem o nagranie ciekawego filmiku, który w internecie będzie miał wiele odsłon. Za wykąpanie się w Łazienkach płacono 500 zł, a za kąpiel nago w tym miejscu – 1000.

Na wyzwania chętnie odpowiadają nastolatkowie, które mają potrzebę się pokazać i wykazać. Przekraczanie kolejnych granic zachęca i prowadzi do demoralizacji, łamania prawda, a ostatecznie nawet do tragedii. Dla kilku złotych i lajków w Internecie niektórzy młodzi ludzie zrobią dziś naprawdę dużo. Liczy się bowiem przede wszystkim „fun”. Jak zaś głoszą ci, którzy zachęcają do wyzwań: „No risk, no fun”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Miszcz Yoda

  1 września 2018 at 14:58

  Ja ytam chętnie podejmę wyzwanie i za, powiedzmy, 10000 dam się namówić na bzykanko w parku z 19-latką! 🙂

  • bobik

   9 września 2018 at 09:22

   @Miszczu Yodo,
   Przy takiej ofercie to z połowa Warszawy stanęłaby w kolejce do owej 19-latki, z tym że po pierwszych kilkudziesięciu-kilkuset bzykaniach pozostali uprawialiby nekrofilię.

 2. jok

  1 września 2018 at 15:19

  A kto płaci? Właściciel/operator konta internetowego na którym umieszcza się filmiki?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra