Kultura i historia

Żydowscy prawnicy przysłali Morawieckiemu instrukcje

Każdy kto ma minimalna wiedzę na temat relacji Żydów z Polakami wiedział, że wszelkie ustępstwa wobec Żydów kończą się eskalacją żądań.

Fot. za KPRM

Tak stało się i w przypadku nowelizacji ustawy o IPN. Wprowadzona nowelizacja przewidywała kary za szkalowanie Polski i Polaków. Nie spodobało się to Żydom, którzy od dekad prowadzą antypolską kampanie nienawiści (polegającą na głoszeniu na całym świecie rzekomej polskiej odpowiedzialności za nazistowskie zbrodnie z czasów II wojny światowej). Celem tej kampanii jest zmuszenie Polski do zapłaty nienależnego Żydom haraczu. Zapewne pogrążony w niewiedzy co do natury stosunku Żydów do Polski i Polaków rząd Prawa i Sprawiedliwości uległ Żydom i wycofał się z nowelizacji ustawy o IPN, dzięki czemu Żydzi dalej będą mogli głosić antypolskie kłamstwa w celu wymuszenia nienależnego Żydom haraczu. Jak można było się spodziewać na dobrą wolę PiS Żydzi, odmiennie od ludzi z naszej cywilizacji, zareagowali eskalacją swojej antypolskiej postawy. Wyciągnięta do zgody polska ręka tylko zachęciła Żydów do rozkręcania antypolskiej kampanii nienawiści.

Przykładem eskalacji żydowskich roszczeń jest list Międzynarodowego Stowarzyszenia Żydowskich Prawników z Izraela do premiera Mateusza Morawieckiego i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, w którym żydowscy adwokaci przesłali polskim władzom instrukcje jak mają przepisami zagwarantować możliwość dalszego szkalowania Polski i Polaków (zapewne taka możliwość jest Żydom potrzebna by skłonić Polaków do wypłaty nieznalezionego Żydom haraczu, albo Żydzi pragną mieć możliwość bezkarnego szkalowania Polski i Polaków bo Żydom szkalowanie Polski i Polaków sprawia frajdę – widać, każdy naród ma jakieś ulubione rozrywki – Amerykanie baseball, Niemcy piwo, Polacy grilla, a Żydzi szkalowanie Polaków).

W liście do polskiego premiera i polskiego premiera żydowscy adwokaci informują, że są od dawna zaangażowani w międzynarodowe kampanie „przeciwko antysemityzmowi” i „w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 27 czerwca 2018 r. zmieniającej ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej (…) złożył list (…) do Trybunału Konstytucyjnego z wnioskiem o uchylenie przepisów karnych ustawy”.

Żydowscy prawnicy w swoim liście docenili decyzje polskiego premiera i polskiego ministra sprawiedliwości „o uchyleniu przepisów karnych ustawy, zgodnie z naszymi zaleceniami”. To urocze, że z listu żydowskich adwokatów możemy się dowiedzieć, że władze naszego kraju uchyliły przepisy chroniące Polskę i Polaków przed szkalowaniem zgodnie z zaleceniami żydowskich adwokatów. Z listu żydowskich adwokatów widać czyje zalecenia są istotne dla polskich władz.

Jak spodziewał się każdy mający minimalną wiedzę o mechanizmach stosunku Żydów do Polski i Polaków – wiedzę, której widocznie nie mają rządzący Polską – wypełnienie przez władze polskie zaleceń Żydów tylko rozzuchwaliło Żydów. Piszą oni bowiem w swoim liście, że pomimo że polskie władze wypełniły ich zalecenia to ich żydowskim „obowiązkiem jest zajęcie się pozostałą częścią ustawy, postanowieniami, które mają tak wielkie znaczenie zarówno pod względem prawnym, jak i symbolicznym w kontekście Holocaustu”.

Żydowscy adwokaci przypomnieli polskiemu premierowi, że w wspólnej deklaracji z izraelskim premierem miał rzekomo zobowiązać się „wspierać bezpłatną i otwartą ekspresję historyczną oraz badania dotyczące wszystkich aspektów Holokaust, aby można go było prowadzić bez obawy przed przeszkodami prawnymi, w tym między innymi dla studentów, nauczycieli, badaczy, dziennikarzy i – z całą pewnością ocalonych i ich rodzin – którzy nie będą podlegać żadnym prawnym opłatom za korzystanie z prawa do wolności wypowiedzi i wolności akademickiej w odniesieniu do Holokaustu”.

Stanowisko żydowskich adwokatów jest bardzo ciekawe, bo w polskiej wersji deklaracji nie ma słowa o prawie do ”bezpłatnego korzystania”, czyli finansowanego z pieniędzy polskich podatników (bo o to chodzi w sformułowaniu ”bezpłatne”), szkalowania Polski i Polaków. Czyli chodzi nie tylko o to by w Polsce można było bezkarnie szkalować Polskę i Polaków, ale by ta antypolska kampania nienawiści w publikacjach, filmach, w teatrach i szkołach, była finansowana przez polskich podatników. Niewątpliwie z punktu widzenia Żydów racjonalne jest to, że to nie Żydzi, a Polacy, maja finansować antypolską kampanie nienawiści – takiej racjonalności w wydatkach Polacy niewątpliwie od Żydów powinni się nauczyć.

Zdaniem żydowskich adwokatów władze Polski muszą wprowadzić nowe i dodatkowe przepisy gwarantujące transfer pieniędzy polskich podatników na szkalowanie Polski i Polaków, oraz zagwarantować bezkarność wszystkim tym, którzy będą szkalować Polskę i Polaków.

Żydzi w swoim liście do polskiego premiera i polskiego ministra sprawiedliwości zażądali by władze polskie wprowadziły przepisy gwarantujące, że prokuratura i sądy nie będą prowadzić „jakiegokolwiek postępowania sądowego dotyczącego jakikolwiek historycznej ekspresja i badania nad wszystkimi aspektami Holokaustu”, przepisy gwarantujące, że Instytut Pamięci Narodowej nie będzie polemizował z jakimikolwiek kłamstwami szkalującymi Polskę i Polaków, rząd polski będzie wspierał antypolskie działania organizacji pozarządowych w Polsce.

W swoim liście żydowscy adwokaci konkretnie wskazali działania jakie ma podjąć polski premier i polski minister sprawiedliwości – mają oni „wydać wytyczne na podstawie art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 28 stycznia 2018 r. o prokuraturze. Takie wskazówki powinny wyjaśnić interpretację niektórych przepisów rozdziału 6c ustawy w zgodnie ze wspólną deklaracją (…); oraz wymagać od prokuratorów udziału w postępowaniu cywilnym dotyczącym ustawy, jeśli i kiedy zostaną wszczęte przez organizacje pozarządowe, w celu obrony” prawa do szkalowania Polski i Polaków. Zdaniem żydowskich adwokatów „pożądane jest, aby prokuratorzy brali udział w takich sprawach”.

Zdaniem Żydów „wspólna deklaracja (…) nakłada obowiązek wydania wskazówek”. Co ciekawe w polskiej wersji deklaracji premierów Polski i Izraela nie było o tym słowa, ale widocznie żydowscy adwokaci mają wersje lepszą i bardziej prawdziwą.

Nie da się ukryć, że bezczelność środowisk żydowskich wobec Polski nie zna granic, i wszelkie przejawy polskiego pragnienia dobrych relacji z Żydami, są i będą tylko prowokowały Żydów do eskalacji antypolskiej kampanii nienawiści.

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

29 komentarzy

29 Komentarzy

 1. Groto

  6 września 2018 at 17:10

  No i zobaczymy jak sie zachowa ten Matolusz!! Przeciez caly PIS trzesie portkami przed zydami a Polacy jako bydlo robocze maja oddawac kase na szkalowanie Polski przez zydow! Ludzie do jakiego dna juz doszlismy?? Co ten rzad wyprawia?? Musimy ich usunac jak najszybciej bo oni rozdaja Polske zydom po kawalku! Nie mozemy dopuscic aby w Polsce rzadzil islam albo judaizm!! Polska jest dla Polakow!!

  • rezydent

   6 września 2018 at 21:20

   My jesteśmy języczkiem uwagi USA. Bez nas cały ich plan Międzymorza nie wypali i Rosji nie będą w stanie powstrzymywać. Jesteśmy im potrzebni, ale PIS nie wykorzystuje tego atutu i zachowuje się tak jakby los Polski zależał wyłącznie od USA. My dajemy wszystko a w zamian nie otrzymujemy prawie nic. Czy to głupota, czy realizacja interesów obcych państw?

   • piotr p

    9 września 2018 at 15:24

    „My jesteśmy języczkiem uwagi USA”. Masz rację a dowodem ustawa 447. Polin to Polska okupowana przez satanistów.

    • sarkazm

     12 września 2018 at 01:29

     Żyd musi dostawać regularnie w…., bo inaczej na głowę wchodzi chrześcijaninowi.

  • wtf

   11 września 2018 at 22:00

   a Księżyc dla księży, a Ziemia dla ziemniaków. jesteście jeszcze głupsi od pisowskiego reżimu, a to już wyczyn.

 2. Lila

  6 września 2018 at 18:54

  Głosujemy i wybieramy Polaków nie polskojęzycznych.Każdy zna swoje środowisko i powinien sprawdzić osoby na ,które oddaje swój głos.

 3. msn wiadomosci

  6 września 2018 at 18:56

  Wielka wojna na Ukrainie już za tydzień?

  • lendzian

   7 września 2018 at 07:37

   Bodakowski-banderofil, w swojej „produkcji” o sprawie , tradycyjnie już „zapomniał” o wskazówkach i wymogach wobec Polaków , ze strony „obrońcy” RP i Europy oraz jej „sojusznika”.

   Informacja kolejna już o jego celowej wybiorczości rodem z GW lub GPC i dająca czytelnikom wiedzę o tym, kim jest autor i jaka jest jego wiarygodność.

 4. internet

  6 września 2018 at 19:06

  Izrael zaatakował Syrię z powietrza.

 5. Dick

  6 września 2018 at 19:38

  Osobiście uważam, że ta cała zadyma o karanie antypolskich treści w ustawie IPN to była zagrywka zlecona przez Mosad pisiorom.
  Po to, by Żydzi mieli kolejny wydumany co prawda, ale powód do wrzasku o „polskim antysemityzmie”.
  Nie ma znaczenia, że to nie trzyma się kupy.
  Nagonka się udała. Jesteśmy teraz współwinni holoholololowi.

  https://wpolityce.pl/polityka/402126-zachod-kultywuje-obraz-polakow-jako-prymitywnych-antysemitow

 6. Dick

  6 września 2018 at 19:43

  Ciekawostka:
  „Polska
  Kraj w Europie
  Polska to wschodnio-europejski kraj nad Morzem Bałtyckim znany ze średniowiecznej architektury i żydowskiego dziedzictwa.”
  http://www.bibula.com/?p=101949
  Zobaczcie sami hasło w google Polska.

 7. Pawel

  6 września 2018 at 20:42

  Perfidia żydowska.

 8. jok

  6 września 2018 at 22:33

  1.Qrcze chyba nie da się napisać, że to wina „lewaków” i Ruskich..:)

  2.” Celem tej kampanii jest zmuszenie Polski do zapłaty nienależnego Żydom haraczu.”. Obawiam się, że haracz już dawno leci, tylko może nie ściśle związany ze „zwrotem mienia bezspadkowego”. Np. w formie „zwrotu mienia „spadkowego””, raczej bez większych wątpliwości sądów i administracji nadwiślańskich co do autentyczności „papierów własności”, „spadkodawców”, „spadkobierców”, „testamentów” – i nie chodzi o ten wierzchołek góry lodowej (być odwracający uwagę od czegoś) w postaci „afery reprywatyzacyjnej”.

  3.”za korzystanie z prawa do wolności wypowiedzi i wolności akademickiej w odniesieniu do Holokaustu”.
  To na czym wolność wypowiedzi będzie polegać? Będzie można pytać/dociekać, że jak w obozach okołooświęcimskich zginęło nie 4 mln – jak przyjmowano ileś lat temu -lecz 1,1 mln, czy nawet mniej – jak przyjmuje się od iluś lat, to czy takie zmniejszenie obejmuje też liczbę „ofiar H”, lub czy może gdzie indziej ich zgładzono? Będzie możliwe takie dociekanie i żądanie wiarygodnych dowodów, w imię „wolności wypowiedzi”?

 9. darek

  6 września 2018 at 22:43

  zdaje sie, że pierwsze raty tych roszczeń już poszły

 10. jok

  7 września 2018 at 00:18

  Cóż, jak mi się zdaje, zależnie od czasu i miejsca w historii i geografii, siły/słabości przeciwnika lub po prostu społeczeństwa tresowanego, raz stosują oni krycie się pod maskami uniwersalizmu (prawa człowieka, nie nacjonalizmom (no, nie wszystkim:), ratujmy biednych uchodźców, „szanujmy słabszych” itp), a czasami ostentację (w pokazaniu czyje naprawdę interesy reprezentują), nierzadko na odlew.
  Jak mi się zdaje nad Wisłą, będzie dochodziła do głosu coraz częściej, ten drugi sposób działania.

  Kiedyś, gdzieś w 2006 mniej więcej, pojawiły się oddziaływanie na prezydenta nominalnie niepodległego państwa, w postaci wydanie rekomendacji. Można sobie znaleźć w sieci te recommendations.
  I jakkolwiek Samoobrona czy LPR nie stanowiły jakiegoś zagrożenia czy nawet dyskomfortu dla nich, któraś z ważnych organizacji żydowskich opublikowała „rekomendacje”, rekomendując prezydentowi LK, że jeśli naprawdę chce walczyć z „antys-zmem”, to powinien usunąć z rządu te 2 partie. Tak to pamiętam.
  Czy rekomendacje były wyłącznie przejawem, takiej rzekłbym – propagandowej ostentacyjnej buty? Nie wiem, nie wiemy.
  Niektórzy wskazują, że rok (może krócej) później przestał istnieć koalicyjny rząd lat 2005-2007, okoliczności chyba pamiętamy….

 11. jok

  7 września 2018 at 00:30

  Dodałbym jeszcze, że tresurka działa i to nieźle.
  Oprócz krótkotrwałego „(pseudo)przebudzenia” – nie wykluczam że zamierzonego, być może ze względów pijarowskich, być może np. pod hasłem „oddajemy i oddamy dużo, ale pokażmy jak się bronimy” – styczeń-kwiecień 2018 r., chyba wszystko „wraca do normy”.
  Dziś chyba znów – nie wszyscy, mam na myśli takich nie lub mniej zaglądających w takie miejsca jak to – większość „przebudzonych” lemingów (tak, tak – niektórzy z nich też się chwilowo „przebudzili”) i „prawicowców z otwartym umysłem, nieulegającym głupim resentymentom”:))) wraca do myślenia sprzed stycznia 2018 r.

  O, przypomniał mi się pan Ziemkiewicz, który wszak ostatnio „ostro” wchodził w „temat pol-ż”, rzecz jasna wskazując, że nie wszyscy z nich, ze wręcz to prawie margines (liczbowo) z nich żąda „bezspadkowego”. No, ale używał quasiostrego języka. Ostatnio coś mówił, bo akurat chwilę posłucjałem, ze komunizm nie tworzyli Żydzi, lecz odszczepieńcy od tej nacji, grupy, może religii…:, na co pozwalam sobie – mając również w pamięcie sformułowania K. MacDonalda w „Kulturze krytyki” – uśmiechnąć…

  • Marian

   7 września 2018 at 07:34

   „pan Ziemkiewicz” – nie kompromituj się

   • lendzian

    7 września 2018 at 07:42

    rzecze „Marian” banderofil.

   • jok

    7 września 2018 at 18:09

    A gdybym napisał: „pan Hitler z panem Stalinem podzielili Polskę”, to te „pan” odczytałbyś jako rodzaj jakiegoś szacunku, czy może ironii/sarkazmu, a może nawet swego rodzaju naśmiewania się z rzeczonych?
    A może raczej – lekkiego traktowania opisywanego, co widać po „pozorowanym szacunku” (takim jakby dla śmiechu), poprzez dodanie (prześmiewczo) formy „pan”, której z reguły nie stosuje się w opisach, komentarzach.

    Zauważyłeś, że przy MacDonaldzie nie używałem określenia „pan”?

 12. lendzian

  7 września 2018 at 09:20

  Hitleryzm to forma niemieckiego nazizmu
  Banderyzm to forma ukraińskiego nazizmu (ukronazizmu).

  Dlaczego więc w RP, jedna forma nazizmu ma być karana a druga nie?

  Heroizacja niemieckich, nazistowskich projektantów ludobójstwa (np.Shoah) tak, ale ukraińskich,nazistowskich projektantów ludobójstwa (Genocidum Atrox)już nie.

  Stalin komunistyczny zbrodniarz, ale Mao-tse Tung lub Pol Pot nie?
  Relatywizm czystej wody, obrzydliwy cynizm i moralne BAGNO to jest.

  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/rz-rzad-chce-kar-za-czczenie-zbrodniarzy-nazistowskich-i-komunistycznych-co-z-banderowskimi/

 13. Karma wraca

  7 września 2018 at 20:25

  każda osoba posiadająca widzę o żydostwu i wyrażająca wobec nich jakąkolwiek krytykę to antysemita, czyli taki sam jak antyfaszysta czy antybolszewik. – a co to jest żydowski semityzm ? To jeden jazgot rasistowsko – szowinistycznych bredni podszyty nienawiścią i pogardą do ludzkości świata wyrażony wielokrotnie przez żydów zarówno w mowie jak i piśmie ale przede wszystkim w praktyce przez mordy, kolaborację, przekupstwo i udział we wszelkich łajdactwach świata takich jak handel nielegalnymi organami, ludźmi czy wreszcie usankcjonowaną pedofilię w prawie talmudu – który dla żyda jest tym czym dla nas ewangelia. A czy Talmud jest w istocie żywy ? oczywiście , że tak wystarczy przyjrzeć się działalności Izraela i Żydom w praktyce;
  Rabin Yitzhak Ginsburg oświadczył, „Musimy uznać, że żydowska krew i krew goja nie jest tę samą rzeczą”. (NY Times, czerwiec 6, 1989, p.5).
  Prof. Ehud Sprinzak z uniwersytetu w Jerozolimie opisał Kahane i filozofię Goldstein: „Oni wierzą, że jest wolą Boga, by stosowali przemoc przeciw ‚goyim,’ (hebrajski termin dla gojów”.) (NY Codzienne Wiadomości, luty. 26, 1994, p. 5).
  Zabójstwo pogan przez Żydów jest propagowane przez Talmud, mają być złożeni jako „Święte Ofiary” dla Boga (Zohar, III, 2276 i I, 38b i 39a). Śmierć pogan przez ścięcie jest szczególnie zalecane (Pesachim, 49b).
  Ayelet Shaked, znana posłanka izraelskiego parlamentu, „Matki wszystkich Palestyńczyków muszą zostać zabite”
  Moshe Yalon Szef sztabu armii izraelskiej: „Palestyńczycy są jak rak. Jest wiele sposobów na leczenie raka. Na razie stosujemy chemioterapię”. Dokumenty CIA ujawniają, że Izrael produkował w przeszłości broń chemiczną. Izrael nie ratyfikował konwencji zakazującej posiadania broni chemicznej, którą podpisał w 1993 r., dopóki broń taką mają inne kraje regionu i dopóki świat oczekuje na zniszczenie jej arsenału przez Syrię – oznajmiły w czwartek źródła izraelskiego MSZ. (http://www.tvn24.pl)

  Na Purim, 25 lutego 1994 roku izraelski oficer armii Baruch Goldstein, ortodoksyjny Khazar z Brooklynu, zmasakrował 40 palestyńskich cywili, włączając dzieci, podczas gdy klęczęli na modlitwie w meczecie. Goldstein był uczniem późnego Rabina Kahane, który stwierdził, że jego obraz Arabów jako „psów” pochodzi „z Talmudu”. (Por. CBS 60 Minut, „Kahane”).
  Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że „goje rodzą się po to, by służyć Żydom”. – „Po co goje są tak naprawdę potrzebni? – Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie” .
  Menachem Begin, premier Izraela „Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.”
  Żyd Andrzej Niemojewski, który w książce swojej „Dusza Żydowska” w zwierciadle Talmudu” – wywodził następującą tezę za konieczność: „musi powstać u nas żydoznawstwo, które pouczałoby systematycznie nasz Naród, czym są w istocie nasi Żydzi talmudyczni i jaką kierują się etyką”.
  Żyd Andrzej Niemojewski , Prawo żydowskie o gojach demaskuje zasady i prawa jakimi się żydzi kierują, prawa te są diametralnie sprzeczne z każdym porządkiem prawnym Polski ponieważ a priori zakładają i nakazują ignorowanie i lekceważenie prawa kraju w którym zamieszkuje;
  „ Zasada łacińska brzmi: Ignorantia juris semper nocet, nieznajomość prawa zawsze szkodzi. Tedy zaznajomić rodaków, bodaj w zarysie, z prawem żydowskim jest obowiązkiem pisarza polskiego. Przepisy poniżej umieszczone są prawem (halacha) w ścisłym znaczeniu tego słowa a nie mniemaniami zawartemi w piśmiennictwie żydowskim i dlatego przedstawiają dla nas taką wagę. Wykaz, który tu podaję, nie jest bynajmniej pełny, ale zawiera rzeczy najważniejsze i z pewnością przyda się naszym prawnikom, moralistom, nauczycielom, politykom, kupcom i rolnikom.”
  Zasadniczym determinantem żydostwa jest to, że utajnia swoje zamiary i prawa w celu wywierania wpływu na politykę Polski – a to stanowi dowód, że taki związek, zrzeszenie, grupa czy organizacja zakazane jest polskim prawem!
  „TAJNOŚĆ PRAWA ŻYDOWSKIEGO. Niewolno goja uczyć zakonu, albowiem powiedziano (Psalm CXLV1I, 20): Nie uczynił tak żadnemu gojowi i praw nie poznali (Chagiga 13 a)”.
  „Żyd może udawać, że nie jest żydem. Wprawdzie żadnemu żydowi niewolno powiedzieć, że żydem nie jest, ale może wyrażać się dwuznacznie, iżby nieżyd myślał, że żyd nie jest żydem, gdy żyd równocześnie myśli sobie co innego (Jore Dea § 157 art. 2)”.
  W Talmudzie stanowiącym podstawy do istnienia kultury żydowskiej znajdujemy:
  „Wycinajcie istoty ludzkie, gdyż narody świata nie są ludźmi, lecz zwierzętami” Baba Mecia 114,6.

  zgodnie nauką „Tanji”, bóg stworzył świat wyłącznie dla Żydów: „Królestwo jego jest jedynie dla narodu Izraela … „ (hl. 41, str. 241 księgaa Tanja).

  Zgodnie księgą „Tanja”, dusze Żydów, których faktycznie jakoby jest 600 tysięcy, są cząstkami samego boga.
  “Życie Goja i wszystkie jego siły fizyczne należą do żyda” (A. Rohl. Die Polem. s. 20).
  „Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim –ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)
  „Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy” – (Midrasch Talpioth 225)
  Żyd może robić z nie-Żydówką, co mu się tylko podoba. Może ją traktować jak kawałek mięsa. – Nadrine 20, B.
  „Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez Żyda” – Aboda Sarach 37a.
  „ Żyd może gwałcić dziewczynę nie-Żydówkę, ale nie może ją poślubić” – Gad. Sachs. 2,2
  – “Wy zwani jesteście ludźmi, lecz niewierni nie mogą być zwani ludźmi” i precyzuje, że wszystkie dzieci gojów są zwierzętami (Yebamoth 98a.)
  – „Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim – ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)
  – „Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy” – (Midrasch Talpioth 225)
  zgodnie nauką „Tanji”, bóg stworzył świat wyłącznie dla Żydów: „Królestwo jego jest jedynie dla narodu Izraela … „ (hl. 41, str. 241 księgaa Tanja).

  „Kto złożył przysięgę w obecności Gojów, rabusiów i urzędnika celnego nie jest za nią odpowiedzialny” Tosefta Szebnot, 11.

  -Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojżesza. – Babbi Ismael, R. Chjamber i inni rabini.
  – Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi.

  Poniżej dobrze znana i wysoko ceniona opinia napisana przez rabinów:
  “Synu, zważaj na słowa uczonych w Piśmie, a nie na słowa prawa”. por. Erubhin, f. 21b
  Powód tego jest w traktacie Sanhedrin X, 3, f.88b:
  “Kto uchybia słowom uczonych w Piśmie, grzeszy bardziej niż ten kto uchybia słowom prawa”.
  Midrasch Talpioth (225d): Bóg stworzył ich w formie człowieka dla chwały Izraela. Ale Akum zostali stworzeni wyłącznie w celu służenia im [żydom] dzień i noc. Ani nigdy nie można ich zwolnić z tej służby. Jest to stosowne dla syna króla [Izraelita], że zwierzęta w ich naturalnej formie, i zwierzęta w formie istot ludzkich powinny mu służyć”.
  Izaak Mosze Goldberg Wałbrzych, 7.V.1981 list do Urbana „Nienawiść ta ukierunkowana na wszystkie narody gojów – jest niezależna od naszej woli, tkwi w naszych sercach i duszach, tkwi w naszej świadomości i nawet podświadomości. Na tego rodzaju stan pracowały tysiąclecia, znaczone pogromami i wielowiekową gehenną naszego narodu rozsypanego w diasporze. (…)Bo Żyd w Polsce nie jest – jeszcze raz powtarzam – odmianą Polaka, tylko odmianą Żyda. A żydostwo, to nie tylko język, obyczaj, religia – to charakter, styl osobowości i myślenia, poczucie wywyższonego wyodrębnienia ze społeczności ludzkiej. Ja też nie jestem obrzezany i chętnie jadam kotlet wieprzowy, ale niech kto zaczepi Żyda choćby na końcu świata – zaraz stanę po jego stronie choćby to był największy bandyta. (…) Nikt nie ma prawa narodu żydowskiego atakować ani ujawniać tajemnic jego wewnętrznej organizacji. Pamięta Pan, jak napadł Pan na polski serial telewizyjny, mieszając z błotem ten film i aktorów? Opluł Pan ten film dlatego, że pokazał on rąbek prawdy o przedwojennych polskich Żydach.”

  • wtf

   11 września 2018 at 22:05

   ryczałtowy zestaw bredni prawdziwie polskiego durnia dyszącego antysemityzmem, ta nienawiść cię zabije

 14. m

  8 września 2018 at 10:38

  piotruchg- Dzisiaj (08:09)
  Zdrajcy, kontra Zdrajcy!….Braciszkowie moi mili! Jaka jest ta polska scena polityczna, każdy logicznie myślący Polak odpowie w lot…. Polska scena polityczna jest do d….py. Taka była wymyślona i ustanowiona u swego zarania, czyli w żydobolszewickich łbach dziesiątki lat temu. Ja wiem, że to niepopularne stwierdzenie i silnie niepolityczne, ale czniam na tę politpoprawność i wszem i wobec oświadczam, że kraj położony między Bugiem i Odrą z Polską, Wolną i Suwerenną Polską niewiele ma wspólnego!!!! Czas najwyższy zacząć mówić o tym otwartym tekstem, bez żadnych woalek, grepsów i mrugania okiem. Atrapa demokracji parlamentarnej i samorządowej, w której od 30 lat siedzą te same Gnojki, nie potrafiące robić niczego poza lizaniem zadów a to swoich partyjnych kacyków, bądź ci z najwyższej grzędy, zadów swoich zagranicznych mocodawców, betonuje jakąkolwiek zmianę. Opcja niemiecka, czy amerykańsko-żydowska oto cały wybór, cała polityczna kalkulacja. Różnica tak naprawdę żadna, bo cyc tak samo ciepły i obfity dla spolegliwych. Odpowiedzialności zero, bo zawsze jest wymówka, że nie ma innego wyjścia, a opcja którą wybraliśmy jest najlepszą z najlepszych. Zresztą i tak tego nikt nie słucha, a ci którzy słuchają niewiele rozumieją, więc można mówić i pisać co tylko się zechce. czyli mamy układ dla zdrajców u politycznego koryta absolutnie doskonały. Czy jesteś aktualnie u steru (możesz więcej kręcić lodów), czy w opozycji (musisz ograniczyć kręcenie lodów), Lud Prosty funduje kasiurę, swoim Wybrańcom, taką samą. Do tego zasada MNRWWNRN (my nie ruszamy waszych wy nie ruszacie naszych) czyli bezkarność absolutna….. Tak Braciszkowie! Rządy pseudoelit, bez względu na kolor flagi w którą się owijają, są z zasady antypolskie, bo sterowane przez siły zewnętrzna przez co skierowane na utrwalenie i pogłębienie stanu uzależnienia i podległości. A najgorsze, że są skierowane bezpośrednio w Naród Polski, poprzez pozbawianie go podstaw egzystencji, zarówno w sferze ekonomicznej, jak też populacyjnej. Polska z kraju posiadającego 100 % zasobów i 40 mln społeczeństwem, jednolitym etnicznie, stała się w 30 lat kosmicznie zadłużoną wydmuszką, pozbawionym kilku milionów Obywateli wygnanych na emigrację i z dnia na dzień coraz bardziej kolorową…… To są fakty Braciszkowie! Fakty za które odpowiadają politycy obecnie zasiadający w Sejmie! Sami przyznacie, że patrząc w ten sposób, wszyscy Oni powinni stanąć przed Trybunałem Stanu za zdradę Ojczyzny. …… Tak powiedzmy sobie jasno! Rządzą nami zdrajcy sprawy polskiej i nie ma tu znaczenia, czy dopuścili się tego z premedytacją czy nieumyślnie…. Zdrada interesów Polski pozostaje zdradą. Mocne słowa! Wiem! Ale czas tego wymaga. Za chwilę zainstalują nam miliony kolorowych obcych kulturowo imigrantów i na zawsze zniszczą naszą Ojczyznę. Akt 447 dopełni dzieła i po wsze czasy zostaniemy niewolnikami na własnej (czy jeszcze) ziemi, odziedziczonej po naszych Przodkach. Tak Braciszkowie! Kto ma oczy ten widzi, kto ma uszy ten słyszy, Polska jest w fazie terminalnej…. Jeżeli teraz nie podejmiemy próby zatrzymania tego procesu….. będzie za późno……. A może już jest za późno? Ale kogo to?…….

  Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewicz/news-klucz-do-schetyny,nId,2628044#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 15. Cayt

  8 września 2018 at 23:34

  Chalaciarze ciezko pracuja na nastepny pogrom ktory bedzie juz ostatecznym nie uzywam slowa holocaust bo to zostalo ukradzione ormoanom

  • zbyszek

   10 września 2018 at 19:34

   maja cos niekradzionego?

 16. Art

  11 września 2018 at 00:11

  „Zapewne pogrążony w niewiedzy co do natury stosunku Żydów do Polski i Polaków rząd Prawa i Sprawiedliwości uległ Żydom i wycofał się z nowelizacji ustawy o IPN”
  Gdyby to była niewiedza,to można by ten błąd naprawić,ale mam obawy prawie 100%,że to była pełna wiedza.A np.pełna i wspólna cisza prawa,lewa,KODu i smrodu (czosnkowego) wobec przygotowań i po ustawie Just447.Na tę chucpę będą pracować nawet ci Polacy,którzy się jeszcze nie urodzili.

 17. Przebudzcie sie!!!

  12 września 2018 at 03:45

  PIS pelni role Konia Trojanskiego (Zydowskiego) w Europie.

 18. Bogdan

  12 września 2018 at 16:35

  W PIS przeważają ludzie pochodzenia żydowskiego i będą w podskokach wykonywać bezczelne żądania Żydów.

 19. Arek

  12 września 2018 at 22:07

  PIS skacze z gałęzi na gałąź ,aby dogodzić Żydom.PIS to szkodnicy podobnie jak platforma.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra