Z zagranicy

AFD rośnie poparcie, więc Merkel atakuje

Angela Merkel postanowiła zaatakować partię AFD. 

fot. screen YouTube

Ostatnio w Niemczech doszło do protestów. Angela Merkel została zapytana przez dziennikarzy o partię AFD w kontekście właśnie tych zamieszek. Powiedziała, że AFD podburza złe nastroje.

„Trzeba to jasno powiedzieć. Na niektóre z ich komentarzy patrzę bardzo krytycznie.” – zaznaczyła.

To nie wszystko.

„Najpierw musimy sobie poradzić z AfD w sferze politycznej.”- dodała.

Rzeczywiście partia AFD ostatnio zyskuje w sondażach.

Jak się okazuje po protestach politycy poprosili agencje bezpieczeństwa, by monitorowały poczynania AFD.

Myślicie, że Merkel czuje się zagrożona?

 

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

22 Komentarzy

 1. Merkel robi WIĘKSZE szkody Niemcom niż Hitler !

  8 września 2018 at 00:18

  Adolf Hitler dokonał szkód Niemcom ale ODWRACALNYCH po przez wojenne spowodowanie fizycznego zburzenia budynków, infrastruktury budowlanej i przemysłowej, którą ODBUDOWANO bez problemu.
  Natomist ta głupia zboczona anty-niemiecka qurwa LGBT psychol A.Merkel:
  https://theslnaturist.files.wordpress.com/2014/11/scan10139.jpg
  oraz jej LEWACKI gang polityczny CDU(Christlich Demokratische Union Deutschlands) dokonali NIE-odwracalnych zgubnych operacji na Niemcach dla bardzo nie korzystnych ZMIAN etniczno-demograficznych w Niemczech, które wcześniej czy później WYWOŁAJĄ WOJNĘ DOMOWĄ w Niemczech.
  Oszukiwani i ogłupieni przeciętni Niemcy przez niemiecka maszynkę propagandową są dalej w jakimś AMOKU GŁUPOTY nie zdając sobie z tego sprawy, że już w następnym pokoleniu NIEMCY staną się autentyczna MNIEJSZOŚCIĄ we własnym kraju, który bezpowrotnie STRACĄ wskutek „demokratcznych wyborów” islamistów, którzy Niemców PRZEGŁOSUJĄ !
  Właśnie o to chodzi ŻYDO-masonom NWO z ich międzynarodowej mafii „Bnai Brith International”.
  W następnym pokoleniu będzie 6 razy WIĘCEJ islamistów w Niemczech niż ETNICZNYCH Niemców, gdyż islamiści 5-razy więcej-szybciej się rozmnażają niż Niemcy!
  Przyrost populacji niemieckiej jest UJEMNY i wynosi -0,85, czyli więcej Niemców umiera niż się rodzi.
  Żydo-masońska organizuja o nazwie „Bnai Brith International” finansowana przez Sorosa grasuje w Niemczech i dodatkowo indagując Niemców do ABORCJI i HOMOSEKSUALIZMU.
  Zatem islamiści już nie długo staną się WIEKSZOŚCIĄ w Niemczech – to jest ta NIE odwracalna SZKODA spowodowana przez tą zboczoną lewaczką LGBT A.Merkel dla Niemców.
  Czegoś takiego nawet nie uczynił Adolf Hitler dla Niemców !
  Ta LEWACZKA obojnak Angela Merkel razem ż żydami z CDU(Christlich Demokratische Union Deutschlands) nie była w stanie spłodzić dziecka, namawia Niemców do homoseksualizmu oraz zoofilii etnicznych Niemców, czyli do spółkowania ze zwierzętami domowymi, tak aby nastąpiło radykalne umniejszenie etnicznej niemieckiej populacji.

  Banda ZŁODZEJI i oszustów z żydowskiego gangu CDU(Christlich Demokratische Union Deutschlands) realizuje ZAMÓWIENIA ideologiczne ŻYDA Sorosa i żydów judaistów z USA, którzy też finansuje PRZESTĘPCZĄ awanturniczą ŻYDO-MASOŃSKĄ mafie o nazwie:
  „Bnai Brith International”
  która jest wykonawcą wszystkich zamówień psychopaty żyda Sorosa po przez ambasady amerykańskie(departament Stanu czyli ministerstwo spraw zagranicznych USA jest w 99% opanowany przez ŻYDÓW) i ten gang MUSI zostać ZDELEGALIZOWANY w całej Europie i też ma swoją filie w Polsce, całej Europie i Świecie prowadząc sabotaż Panstwa Polskiego.

  • GG.

   8 września 2018 at 00:35

   .
   „Jak każdy socjalizm, również liberalizm nie jest monolitem ideowym i ma swoją prawicę, tzw. konserwatyzm liberalny, upominającą się o tradycję i moralność w polityce, oraz lewicę, która lansuje „progres indefini” [„nieokreślony postęp”] (libertynizm, permisywizm) w każdej dziedzinie ludzkiego życia.” – pisał prof. Henryk Kiereś.
   .
   W partii „Alternatywa dla Niemiec” są zarówno liberałowie, jak i narodowi konserwatyści. Jest to partia prawicy socjalizmu liberalnego (prokapitalistycznego), gdyż jej „wierchuszka” reprezentuje w kwestiach ekonomicznych pozycje zdecydowanie liberalne, a dla powtórzenia Erhardowego „cudu gospodarczego” gotowa jest kontynuować skompromitowaną politykę anty-ludzkiego i anty-słowiańskiego „budowania kapitalizmu”, tym razem już w opozycji do Ameryki i w sojuszu z Putinem.
   .
   Bo – jak wiadomo – Słowian najbardziej gnębi się dziś i wyzyskuje w kraju już nie Rad, lecz „kapitalizmu państwowego”, czyli w liberalno-komunistycznej Rosji.
   .
   I jeszcze taka ciekawostka:
   .
   „Elena Roon, kandydatka z ramienia AfD w Norymberdze, rozesłała do członków grupy sympatyków partii na Facebooku, zdjęcie Hitlera podpisane „Adolf, proszę wróć! Niemcy potrzebują Cię! i „Tęsknimy od 1945”.” (Wikipedia).
   .
   Strzeż nas, Boże (i całą Słowiańszczyznę) przed taką „Alternatywą dla Niemiec”!
   .
   .

   • Trzeba zoorganizować służby w Niemczech, które będaą ROZBIJAĆ jedność państwa niemieckiego !

    8 września 2018 at 01:30

    My Polacy zróbmy WSZYSTKO co w naszej mocy, aby ta obecna nie formalna IV rzesza niemiecka się ROZPADŁA na co najmniej 4 MNIEJSZE państewka lub nawet 50 małych państewek tak jak to było w przeszłości historycznej.

    Język niemiecki NIE jest spójny i BARDZO zróżnicowany, jest jego wiele odmian gwarowych:

    1. niemieck- czyli berliński i teraz używany w Brukseli, wcześniej w Bonn.
    2. pruski
    3. bawarski
    4. saksoński
    5. westwalski
    6. brandenberski
    7. holsztyńskui
    8. badeński
    9. witenbergski
    10. hasyjski
    11. meklemburski
    12. nadreński
    13. zmieszany z francuskim
    14. flamandzki
    itp., itd.,

    Musimy stworzyć mechanizm we wnętrzu Niemiec ROZRYWAJĄCY Niemcy na integralne części – MAŁE NOWE państewka w identyczny sposób jak to szwaby z Niemiec usiłują rozerwać Polskę OTWARCIE finansując tworzenie NOWYCH fikcyjnych języków na terenie Polski, których celem jest ROZWALENIE, zdezintegrowanie Panstwa Polskiego na części, tak aby przestało istnieć.
    W tej kreciej robocie przeciw Polsce działają ŻYDY i UKRAINCY zamieszkali w III RP, którzy robią wszystko, aby ROZERWAĆ Polskę na kawałki za pomocą wprowadzenia „nowych integralnych języków” sfabrykowanych pod protektoratem specjalnych powołanych urzędów niemieckich mających na celu oficjalne zalegalizowanie DODATKOWYCH NOWYCH „języków” w Polsce, które są jedynie prostackimi GWARAMI językowymi występującymi od dawna w Polsce:
    1. kaszubskiego

    2. śląskiego

    3. łemkowskiego

    4. góralskiego
    4. wielkopolskiego

    Anty-polskie AGRESYWNE i chciwe rozczeniowe ziomkostwa w Niemczech Federalnych finansują z urzędu niemieckiego-podatnika niemieckiego za pomocą tzw. „charytatywnych fundacji niemieckich” prosperujących w Polsce, też jako tzw. „organizacji pozarządowych” grasujących w Polsce nauczanie tych „nowych etnicznych” jężyków w III RP, a te anty-polskie QURWY PO-PiS + nowocześni złodzeje tej sprzedajnej ŻYDÓWY Kamila Gasiuk-Pihowicz płatnej agentki niemieckiej BND oraz CIA., która wspiera niemieckie organizacje w Polsce. Trzeba tą anty-polską sukę za wszelką cenę WYELIMINOWAĆ z polskiej polityki, gdyż ona WYRAŹNIE z pełnym cynicznym wyrachowaniem działa na SZKODĘ Polskiej Racji Stanu i etnicznych Polaków zamieszkałych w Polsce, oraz ona działa na szkode Polonii Światowej identycznie jak rozzuchwalona zalegalizowana w III RP ta żydówa-złodzejeka Anna Gronkiewicz-Walc!

    Ruch Narodowy w III RP musi powołać tajną grupę roboczą, która DOKŁADNIE zweryfikuje CZYM zajmuje się 720 konsuli niemieckich zatrudnionych w Konsulacie RFN w we Wrocławiu !
    Co robi w Polsce aż 720 konsuli niemieckich na Śląsku, których wspiera ten ŻYD „solidaruch” Rafał Dutkiewicz jako „prezydent” Wrocławia, którego należy ROZLICZYĆ za prowadzenie otwartego SABOTAŻU przeciwko Państwu Polskiemu.
    Należy też ROZLICZYĆ i osadzić innych zuchwałych sabotażystów Panstwa Polskiego, jak żydów folksdojczy Schetyne, Bogdana Zdrojewskiego i Janusza Lewandowskiego z anty-polskiego UKŁADU wrocławskiego prowadzących JAWNY SABOTAŻ Polskich interesów w urzędach pedalskiej Brukseli.

    • Marian

     8 września 2018 at 08:42

     Nie ubliżaj „Solidarności”, bo oprócz Bolków i „doradców” należało do niej parę milionów uczciwych polskich patriotów.

     • marju73

      8 września 2018 at 09:35

      Ale to nie uczciwi polscy patrioci stanowili władzę Solidarności tylko Bolki i koszerni „doradcy”.Szeregowi członkowie byli uczciwi ale nie obronili nam państwa a naròd wydali na zatracenie nowemu porządkowi. Dlatego nie mamy bankòw, handlu i przemysłu.Bilans jest na minus.Żyjemy w pañstwie ktòre posiada ktoś z zagranicy.

     • Marian

      8 września 2018 at 12:27

      @marju73, chyba cie poje***o, kto wydał naród na zatracenie? Solidarność? A może Jaruzelski sprzedał Polskę Sorosowi w zamian za bezkarność? – Myśl, człowieku. Wiem, to boli. Ale próbuj.
      Zastanów się, dlaczego na dobrze płatnych stanowiskach we wszystkich ważnych firmach siedzą i pierdzą „resortowe dzieci”, często bez studiów, bez kompetencji, tylko dlatego, ze ich przodkowie należeli do PZPR albo do UB. – Taka była umowa Jaruzelskiego z Sorosem, panimajesz?
      To nie Solidarność obaliła komunizm, ani papież JP2 – komunizm sam się zawalił, gdy żydowskie banki przestały go finansować po 1968 r. (miały już własne państwo) – Nie pieprz głupot.
      Jaruzelski sprzedał Polskę żydom pod koniec lat 80-tych.

     • ekonomista467

      8 września 2018 at 16:39

      Mówmy o faktach a one są takie, że w USA wymyślono w latach 80 XX w. koncepcję umorzenia długów w zamian za urynkowienie gospodarki. Dołączyła się do tego UE wprowadzając wymóg członkostwa w postaci „gospodarki rynkowej”. Idąc na Zachód zostaliśmy zmuszeni do prowadzenia określonej polityki gospodarczej a „lewica laicka”, i inni byli tylko pionkami w tej grze. Plan balcerowicza powinien się nazywać planem Sachsa, ponieważ Balcerowicz go nie wymyślił.

  • bobik

   8 września 2018 at 09:14

   1. Nie rozumiem, dlaczego właśnie Żydom ma zależeć na sprowadzaniu Muzułmanów do Niemiec i reszty Europy jak ci ostatni są zawziętymi wrogami Żydów.
   To prawda że Soros maczał palce w sprowadzaniu uchodźców ale dla ogółu żydostwa takie działania przynoszą szkody.

   2. Zoofilia i kazirodztwo w Niemczech są tolerowane od dawna (a we Francji kazirodztwo jest legalne od czasów Napoleona). Pedalstwo natomiast to na zachodzie Europy powszechne zjawisko od około 30 lat.
   Ogólnie tego typu zachowania są symptomem upadku tolerującej je cywilizacji.
   Cywilizacja anglosaska wyczerpała już swoje możliwości rozwoju i nadszedł czas aby ją zlikwidować i zastąpić czymś innym.
   Dla nas będą z tego tylko korzyści (słabszy wróg na Zachodzie).

   3. Źle oszacowałeś tempo wzrostu populacji Muzułmanów w Niemczech.
   Chciałbym, żebyś miał rację, ale jednak sytuacja nie wygląda tak wspaniale, bo populacja Muzułmanów rośnie tam znacznie WOLNIEJ.
   Według moich szacunków do roku 2045-2050 osiągną parytet z Niemcami, zakładając brak dalszej imigracji, z tym że wielu będzie małoletnich. Przegłosują Niemców za kolejne 10-15 lat.

   4. Zgadzam się, że Merkelowa rozłoży Niemcy jeszcze bardziej niż Hitler I DLATEGO OBOWIĄZKIEM POLAKA JEST JĄ POPIERAĆ.
   Zresztą kto wie, może jest kretem. Jej dziadek nazywał się Kaźmierczak.
   Wpływy innego wrogiego Polsce państwa (USA) również spadają a ichniejsze społeczeństwo też jest na krawędzi rozpadu, z czego również należy się cieszyć.

   Podsumowując, nie rozumiem dlaczego tak panikujesz, jak zmiany w cywilizacji zachodniej są dla nas KORZYSTNE, a mało tego jak na razie przebiegają pokojowo.
   Być może dojdzie do sytuacji, gdzie najgorsi wrogowie Polaków zlikwidują się sami, czego im serdecznie życzę.

   • Miszcz Yoda

    8 września 2018 at 10:50

    1.To rozumieją tylko ,,słowianie” i ich przedstawiciel bredzący na tym portalu pod każdym tekstem. Soros podczas wojny był-w polskich kategoriach-szmalcownikiem. Po wojnie WYJECHAŁ (nie uciekł) z komunistycznych Węgier. Na 99,99999999% był sowieckim agentem. Dziś jest agentem rosyjskim, czego ,,słowiańskie” zjeby nie są stanie ogarnąć.
    2. Nic dodać, nic ująć.
    3.Z tym może, być różnie. Muzułmański przyrost naturalny jest faktycznie bardzo duży. Potęgują go ,,uchodźcy”. Problem jednak tkwi raczej w słabości Niemców i ich kapitulanckiej postawie. Wkońcu bolszewicy też byli mniejszością,a narzucili Rosji swoją władzę.
    4. Tu też zgoda. Ale należy działać wielotorowo; popierać Merkel, separatystów w poszczególnych landach, muzułmanów, neonazistów, lewaków…I podsycać każde zamieszki, które wybuchają w Niemczech.

  • Edwin Wąsowski

   11 września 2018 at 15:48

   Jeśli to prawda że Bnai Brith niszczy Niemcy to czy nie są to nasi przyjaciele? 🙂

 2. wolna-polska.pl

  8 września 2018 at 10:07

  1-Kto chce wznowienia wojny w Syrii? Thierry Meyssan. 2-Jak administracja ONZ organizuje wojnę.

 3. nacjonalista.pl

  8 września 2018 at 10:18

  Niemieccy nacjonaliści przeciwko multikulti i Systemowi.

  • Miszcz Yoda

   8 września 2018 at 10:52

   …i Polsce! Ale i tak należy ich ,,dokarmiać”, by osłabiali RFN.

 4. jolka

  8 września 2018 at 13:34

  Czasy są takie, że wymagają od zaraz solidarności pomiędzy białą rasą na całym świecie. Wcześniejsze urazy należy jak najszybciej odrzucić. To na naszych oczach wykańcza się białych w RPA i niech nikt nie myśli, że nie przyjdzie pora na każdego białego – bez względu na to – gdzie teraz mieszka na Ziemi. Ale uwaga – należy to robić w imię obrony wiary i cywilizacji a nie pod hasłami np. wait power.

  • Miszcz Yoda

   8 września 2018 at 13:42

   ,,wait power”? A na co czeka ta siła? Buhahahahahahaha

  • bobik

   8 września 2018 at 17:42

   @jolka,
   Tego typu rozumowanie już raz pomogło doprowadzić do upadku Polski i nie należy tego błędu powtarzać.
   Cywilizacji anglosaskiej należy w miarę możliwości *pomóc* się rozlecieć ponieważ zawsze była do nas wrogo nastawiona.
   Z punktu widzenia Polaka najlepiej żeby zostały tam *dzikie pola za Odrą* gdzie wszyscy tłuką się między sobą a całością rządzi Mad Max ze swoim psem.
   Mimo wszystko sojuszników trzeba szukać wśród dawnych demoludów.
   Rosjanie w wypadku rozkładu obecnego systemu też mogą być sprzymierzeńcami (z Rosjanami jako ludźmi zwykle dogadujemy się dobrze, problemem są ichniejsze ośrodki władzy i problemy religijne na linii katolicyzm/prawosławie).
   Naturalnym sprzymierzeńcem Polski jest również Turcja. Turcy nie muszą nas kochać ale mamy zbieżne interesy geopolityczne i silna Polska jest na korzyść Turków (dlatego np nigdy nie uznali rozbiorów).
   Co do afrykanerów z RPA – ziemia została skradziona Murzynom i należy ją oddać.
   Z pewnością znajdą schronienie i dostaną pola pod uprawę w Australii, gdzie są zapraszani i w wielu innych miejscach.
   Jako nieliczni przedstawiciele Anglosasów zachowali jeszcze jakiś korpus moralny i resztki rozumu. Nie miał bym nic przeciwko przyjęciu pewnej grupy takich uchodźców ale nie zmienia to faktu, że ziemia w Afryce należy do Murzynów.
   Biali mogą się pocieszać, że po oddaniu ziemi Murzyni nie będą w stanie jej uprawiać (brak wiedzy i kapitału) w związku z czym po odzyskaniu ziemi Murzyni będą mieli mniej jedzenia.
   Identyczna sytuacja miała miejsce po zwycięstwie Murzynów w Rodezji, która przekształciła się w wyzwolone Zimbabwe, a później to już tylko były same horrory. Wielu Murzynów tęskni tam za białym Panem, bo przynajmniej było co jeść.

 5. Wojcech

  8 września 2018 at 13:42

  Wojna domowa w Niemczech i rozpad Niemiec na bogate katolickie południe i mniej bogatą protestancką północ to miód dla uszu Polaka.
  Wszyscy pytają o co chodzi z tymi nachodźcami?
  Ja myślę, że to celowa robota elit USA, które dogadały się z żydami żeby rozwalić potęgę Niemiec i Europy. Kilka lat temu jeden głupek który był wtedy chyba szefem KE powiedział oficjalnie że Europa (czytaj Niemcy) będą dążyć do pozbycia się USA z Europy. Amerykanie na pewno tego nie zapomnieli. Chwilę później rozwalili Libię i Irak, potem wyszkolili i uzbroili kolesi z ISIS żeby w północnej Afryce zrobił się dym. Do tego pieniądze Sorosa (a tak na prawdę Rotschildów, bo Soros to cienki Bolek, który firmuje działania schowanych Rotschildów) za które zorganizowano przerzut kolorowych z Afryki i Azji do Europy.
  Za kilka lat Niemcy pogrążą się w takim bałaganie że przestaną się w ogóle liczyć.

  • Miszcz Yoda

   8 września 2018 at 14:44

   No proszę…,,najprawdziwszy Polak” wychwala Sorosa! Czegom ja dożył? 🙂

 6. Robert

  8 września 2018 at 14:47

  Podczas ostatnich wyborów Niemcy zachowali się jakby nie mieli rozumu i wybrali tę babę ,pomimo tego,że sprowadziła miliony imigrantów do kraju.

 7. To jo jem richtiga Polak.

  14 września 2018 at 05:52

  1. Kaszubski to język, a nie gwara. Kaszubski ma też swoje gwary.
  2. Pierwsze słyszę o gwarze „13.niemiecki zmieszany z francuskim” – czy ma Pan na myśli Alzacki jako gwarę niemieckiego, czy „8.badeński”, przecież w „8.badeńskim” jest bardzo dużo wstawień z francuskiego. Dopuszczalne jest nawet powiedzieć „merci” zamiast „danke”.
  3. Nie wspomniał Pan nic o austriackim i tyrolskim.

 8. Pingback: Michał Marusik | oficjalna strona

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra