Z kraju

Kto rządzi Polską i Ameryką?

Kto rządzi Polską? Akurat w politycznej wojnie, jaka przewala się przez nasz nieszczęśliwy kraj, dobiega końca okres wakacyjnej pieriedyszki, ale już ha pole wychodzą harcownicy i harcownice.

Na przykład pani Barbara Nowacka, która niedawno podłączyła się do jakiegoś większego politycznego gangu, nawołuje, by „zatrzymać PiS-owskie draństwo”. Ale kto właściwie miałby to zrobić? Psie głosy nie idą w niebiosy i pani Nowacka, chociaż wyszczekana, przecież „PiS-owskiego draństwa” nie zatrzyma, nawet własną kształtna piersią tym bardziej, że inne panie mogą wystawić znacznie lepszy oręż.

Wspominam o tym, bo niedawno zostałem straszliwie ofuknięty z powodu niedostatecznej rewerencji wobec kobiet, a konkretnie – że powiedziałem iż kobiety potrafią zatruć życie do tego stopnia, że co wrażliwsi się wieszają.

Tak prawdopodobnie było w przypadku Leszka Millera juniora, a przecież ani on pierwszy, ani – niestety – ostatni. Zresztą jak tu zachować rewerencję, kiedy same kobiety pracowicie niszczą podstawy jakiegokolwiek dla nich szacunku? Żeby dostać się na telewizyjny, a zwłaszcza – na filmowy ekran, gotowe są na wszystko i jak tak dalej pójdzie, to będą się nawet rżnąć przed kamerami.

W tej sytuacji tylko idiota może uwierzyć, że taka jedna z drugą została celebrytką, damą i pisarką („przez łóżek sto przechodzi szparko, stając się damą i pisarką”) ze względu na swoje zalety intelektualne.

Pewien mój znajomy, człowiek zamożny i rozważny, w trosce o to, by któregoś z synów nie omotała osoba w rodzaju pani Żorżety Mosbacher, to to dorobiła się na rozwodach, uodparniał ich na łatwowierność niewielkimi dawkami pornografii, żeby widząc, do czego zdolne są kobiety, pozbyli się rozmaitych romantycznych iluzji. O tym właśnie pisał generał Bolesław Wieniawa-Długoszowski: „Ustrojona w purpury, kapiąca od złota, nie uwiedzie mnie jesień czarem zwiędłych kras, jak pod szminką i pudrem starsza już kokota, na którą młodym chłopcem nabrałem się raz”. Mężczyźni bowiem – powtórzę – nie mają bladego pojęcia o bezwzględności kobiet i szczyty, na które wspięli się Hitler ze Stalinem, wśród kobiet uchodzą zaledwie za przeciętność.

Ale dość tych dygresji, wywołanych buńczucznymi deklaracjami pani Barbary Nowackiej, która jest mocna tylko w gębie, bo właśnie na 2 października swoją wielką demonstrację protestacyjną wyznaczyły „służby mundurowe”. Ooo, tu już żartów nie ma, to nie pokrzykiwania pani Nowackiej, czy innych panienek z Nowoczesnej. To groźna armia, która takich harcowników bez ceregieli przegania z przedpola, a oni skwapliwie czmychają, żeby nie dostać się między ostrza potężnych szermierzy. Ale to też mogą być pozory, bo tu jest Polska, a Polsce nic, albo prawie nic nie dzieje się naprawdę, co już w XVIII wieku zauważył rosyjski ambasador w Warszawie, Otto Magnus von Stakclekberg: „La liberte polonaise n`ayant jamais porte, que sur l`imagination (…) a acoutume la nation au seul culte de l`appareil exterieur” – co się wykłada, że wolność polska manifestuje się przede wszystkim w sferze wyobraźni co przyzwyczaiło ten naród do kultu działań pozornych”.

Przypominam sobie tedy, jak to w początkach lat 90-tych, dopóki minister Onyszkiewicz nie zabronił urządzania spotkań w wojsku, odbyłem serię takich prelekcji, a na koniec trafiliśmy z kolegą Mikke do pewnej jednostki, której dowódca, po udanym zresztą spotkaniu, zaprosił nas na obiad. Podczas tego obiadu rozmowa w gronie oficerów tego pułku polegała na narzekaniach. Przysłuchując się tym utyskiwaniom w pewnej chwili powiedziałem: panowie, my, głupi cywile, rzeczywiście możemy tylko narzekać, ale wy, którzy macie tu czołgi, armaty i karabiny maszynowe? Na to jeden z oficerów powiedział: słuszna uwaga!

Nastawiłem więc uszy, a on zakonkludował: „strajk zrobimy!” Jak widać – znikąd ratunku, bo innym razem przyglądałem się manifestacji policjantów przed Kancelarią Premiera w Alejach Ujazdowskich, gdzie urzędował wtedy Donald Tusk. Przybyli z całej Polski policjanci mundurowi i w cywilu, stali tam i skandowali: „Zło-dzie-je! Zło-dzie-je!” Nie posiadałem się ze zdumienia, bo na całym świecie policjant, widząc złodzieja, natychmiast go goni, a tutaj żaden nawet nie drgnął. Najwyraźniej skądś wiedzieli, że tych złodziei łapać im nie wolno, więc tylko okrzykami sygnalizowali ich obecność. Tedy może i tym razem cała para pójdzie w gwizdek, jak podczas słynnego „ciamajdanu” przygotowanego w grudniu 2016 roku przez starych kiejkutów, w którym w cywilnym przebraniu wziął udział nawet Najstarszy Kiejkut III Rzeczypospolitej, czyli pan generał Marek Dukaczewski – chyba, że niemiecka BND weźmie sprawy w swoje ręce i tymi wszystkimi kiejkutami i folksdojczami odpowiednio pokieruje.

Wykluczyć tego nie można, bo administrujące aktualnie Polską Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie, fundamentem swojej polityki zagranicznej uczyniło uczepienie się nogawek prezydenta Donalda Trumpa, podobnie jak administrujące Polską przed rokiem 2015 Stronnictwo Pruskie trzymało się nogawek spodni Naszej Złotej Pani.

Bo Stronnictwo Ruskie, za którego ekspozyturę uważam SLD i PSL, trzyma się nogawek Putina. Polską bowiem od 1989 roku rotacyjnie rządzą te trzy stronnictwa, co jest efektem przewerbowywania się w drugiej połowie lat 80-tych bezpieczniaków wojskowych i cywilnych do naszych przyszłych sojuszników. Te powiązania są nadal aktualne, bo reprodukują się w kolejnych pokoleniach ubeckich dynastii, których już trzecie pokolenie wkracza na polityczną scenę.

Na przykład – pan Trzaskowski, pochodzący – jak się okazało – z porządnej, konfidenckiej rodziny. Nawiasem mówiąc, ujawnienie tej informacji szalenie wzburzyło pana red. Wojciecha Czuchnowskiego, który ofuknął ujawniaczy, że przecież „matka, to świętość”. Również na tym przykładzie widać, że Judenrat Gazety Wyborczej” uznał za swoją zasadę wyznawaną w środowisku SS-manów, że „czysty typ nordycki i bez mydła jest czysty”. Skąd u Żydów taka fascynacja hitlerowcami – trudno zgadnąć, chyba, że oni też hołdują rasizmowi, tyle, że żydowskiemu.

No dobrze – ale skoro Polską aktualnie rządzi Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie, to kto rządzi Ameryką? Do niedawna wydawało się, że Ameryką rządzi prezydent Donald Trump, ale obecnie już nie możemy mieć takiej pewności i to nawet nie dlatego, że jest on przedmiotem coraz większego naporu ze strony żydokomuny i różnych swoich wrogów, co może jeszcze w listopadzie zakończyć się postawieniem go w w stan oskarżenia, tylko dlatego, że w polityce zagranicznej ostatnio zaczął zataczać się on od ściany do ściany. Raz obściskuje się z Kim Dzong Unem i wierzy, że „zdenuklearyzuje” on Koreę Północną, a zaraz potem mu nie wierzy i zaczyna się odgrażać.

Podobnie zimnym rosyjskim czekistą Putinem. W Helsinkach nie miał dla niego słów uznania i zgodził się na wycofanie USA z Syrii, pewnie w zamian za ruską życzliwą neutralność dla projektu utworzenia niepodległego Kurdystanu z tamtejszą partią komunistyczną na czele. I nawet premier Izraela beniamin Netanjahu już z Putinem negocjował, w jakiej odległości od Wzgórz Golan mają znajdować się wojska irańskie, gdy oto teraz, w przeddzień ofensywy wspieranego przez Rosję syryjskiego tyrana na ostatnią enklawę tamtejszych „bezbronnych cywilów” Idlib, prezydent Trump odgrzewa kotlet usmażony jeszcze przez prezydenta Obame w roku 2013. Jak pamietamy, prezydent Obama zapowiedział, że jeśli w Syrii użyty zostanie gaz, to wtedy interwencja wojskowa zrobi z syryjskiego tyrana mokrą plamę. Na takie dictum „bezbronni cywile” postarali się i dwukrotnie użyli sarinu – ale spodziewana interwencja nie nastapiła.

Prezydent Obama bowiem zamierzał dokonać interwencji z koalicji w składzie Wielka Brytania, Francja, Niemcy i USA, jako jej polityczny kierownik – ale zadne z tych państw nie chciało wziąć w niej udziału. W rezultacie część „bezbronnych cywilów” utraciła wiarę w prezydenta Obame i nawróciła się do Allaha, zaś USA z tej irytacji wysadziły w powietrze polityczny porządek lizboński z listopada 2010 roku, zapalając zielone światło dla przewrotu politycznego na Ukrainie. Oznaczało to zresetowanie poprzedniego „resetu” z 17 września 2009 roku, czyli powrót Ameryki do aktywnej polityki w naszym zakątku Europy i powrót Polski pod amerykańską kuratelę, co w 2015 roku zaowocowało objęciem rządów w naszym bantustanie przez Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie. Prezydent Trump tedy zapowiedział, że jeśli w Syrii zostanie użyty gaz, to wtedy… – i tak dalej.

Widać wyraźnie, że mimo podstawienia za prezydenta Obamę prezydenta Trumpa, ktoś w Ameryce nie tylko operuje tymi samymi schematami, ale w dodatku naciera uszu prezydentowi, kiedy ten próbuje politykować po swojemu. Ponieważ to zataczanie się amerykańskiego prezydenta przekłada się – jak starałem się pokazać – również na sytuację i naszym zakątku Europy i w naszym bantustanie, dobrze byłoby, gdyby nasi Umiłowani Przywódcy wykazali w polityce zagranicznej więcej elastyczności – przynajmniej tyle, ile wykazuje Wiktor Orban. Czy jednak można tego oczekiwać po Stronnictwie Amerykańsko-Żydowskim?

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

41 komentarzy

41 Komentarzy

 1. GG.

  9 września 2018 at 11:11

  .
  Korwin-Mikke NALEŻY DO GRONA ULUBIONYCH POLITYKÓW I PUBLICYSTÓW PUTINOWSKIEGO SPUTNIKA – ponad 60 wzmianek o nim, materiałów informacyjnych I WYWIADÓW KORWINA-MIKKE SPECJALNIE DLA SPUTNIKA od marca 2015 roku na: https://pl.sputniknews.com/search/?query=korwin-mikke
  .
  CO NA TO JAN BODAKOWSKI, SŁYNNY POGROMCA „ROSYJSKIEJ” SPUTNIKOWEJ PROPAGANDY i zarazem… kolega Janusza Korwina-Mikke z zespołu redakcyjnego prokapitalistycznego (= prosocjalistycznego) portalu wolnosc24.pl ?
  .
  .
  W wywiadzie z 23.03.2015 r. (sptnkne.ws/j4Ny ) Korwin-Mikke mówił całkiem rozsądnie:
  .
  „Jeżeli zostanę prezydentem stosunki te [z Rosją] znacznie się poprawią, przynajmniej na odcinku, na który będą miał wpływ. WSZYSTKO JEDNAK ZALEŻY OD UKŁADU SIŁ W WASZYNGTONIE, BO SĄ TAM RÓŻNE GRUPY, KTÓRE DĄŻĄ DO WOJNY. Bynajmniej nie jest to Obama. Istnieją trzy różne grupy, dążące do wojny.
  .
  Po pierwsze, przemysł zbrojeniowy, który chce sprzedać swoje Tomahawki, między innymi Polsce.
  .
  Są też ludzie, którzy chcą wojny, aby w ten sposób zatrzeć kompromitację gospodarczą. Stany Zjednoczone są zadłużone chyba na 14 bilionów dolarów. Jeśli wywołać wojnę, to można byłoby zwalić winę na wojnę, a nie na klęskę [kapitalistycznej = socjalistycznej] polityki gospodarczej.
  .
  A trzecia grupa, najbardziej wpływowa, acz mała, chce wojny z jednego powodu. Mianowicie, zbudowali najsilniejszą armię na świecie, między innymi kosztem tego ogromnego zadłużenia. Długo nie uda się tego utrzymać, a za 5-7 lat Chiny staną się potężniejsze od Stanów Zjednoczonych. A więc jeśli robić wojnę światową, to teraz.”
  .
  .
  Dlatego Korwin-Mikke ma rację, że Polacy-Słowianie nie powinni popierać prowojennej polityki amerykańskich socjalistów liberalnych (prokapitalistycznych).
  .
  My dodajmy: ŻADNEJ PROWOJENNEJ POLITYKI JAKICHKOLWIEK SOCJALISTÓW Z ZACHODU, ZE WSCHODU, CZY ZNAD WISŁY.
  .
  .

  • Sarmata

   15 września 2018 at 19:49

   Kto rządzi Polską i Ameryką?

   Śmieszne pytanie. To wszystko co się dzieje, to taki teatrzyk dla tych tabunów niedorozwiniętych wyborców, którym co dwa dni sondażownie szlachty jerozolimskiej mierzą poziom rozumu specjalnymi do tego celu sondażami. Jak widać Tusk za mało jeszcze dał w dupę tym wszystkim swoim wyborcom i innym mądralom.

   Przykład z Łukaszenką jest wprost genialny. Jeden człowiek przed którym żydzi kucają. Wystarczy zdecydowanie. Na tym przykładzie widać, że to nie żydzi, nie Amerykanie są winni waszego nieszczęścia Polacy tylko ci „nasi/wasi” przywódcy i inni wybierani przez Suwerena zasrańcy – NIKT INNY!
   Jakoś Łukaszenki nikt nawet nie śmie zapytać o bez-spadkowe mienie czy inny Polin.
   A tak się z niego naśmiewali. Teraz okazało się, że to on jest Mężem Stanu a oni to popierdułki jakieś.

   Teraz już wiecie wszelkie matołyzwane Suwerenem – głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/ – jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską.
   Myśleliście wyborcy, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam wyborcom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście matoły o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was matoły albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła.

   A, jeszcze jedno. Gliński z UD/PiS dał 100 mln zł na odnowienie grobu między innymi żydowskiego mordercy płk. UB Józefa Różańskiego (wcześniej Goldberg) (zam. ul. Sędziowska 10 w Warszawie) na cmentarzu żydowskim w Warszawie. Za wasze pieniądze, wyborcy, odnawiane są groby zbrodniarzy żydowskich jak ten wspomniany, co chciał zamordować asa lotnictwa polskiego, człowieka bez skazy, Stanisława Skalskiego.

   Uczcie się wyborcy. Na naukę nigdy nie jest za późno.

 2. Sara

  9 września 2018 at 11:35

  Brawo panie Stanisławie !! Pana opinie powinni czytać wszyscy Polacy obowiązkowo w domu jak modlitwę .Niech dobry Bóg da panu wiele lat zdrowia .

 3. Bajki i opowiastki

  9 września 2018 at 11:47

  pisiory to sługusy neokonserwatystów hamerykanskich i Izraela. Liczyli na wygraną Clintonowej i czuli się bardzo zagubieni, kiedy wygrał Trump. Do czasu, kiedy Trump oddał się pod „opiekę” proizraelskich neokonserw, kiedy to pisiory odetchnęły z ulgą i zaczęły się płaszczyć przed Trumpem. Jeśli za nagraniem w Sowie i Przy stały CIA czy Mossad, to o żadnej elastycznosci pisiorów mowy być nie może, bo muszą teraz wykonywac rozkazy swoich przełożonych. Jak będą podskakiwać, to ich się pozbędą i wstawią nowe marionetki.

 4. Soroka

  9 września 2018 at 12:14

  No niestety! Polska nie ma swoich mężów stanu, tylko zawsze czyichś przydupasów.
  Czy zawsze Polska musi być takim obcym pomiotłem?
  Gdyby zamiast tego głupiego wchodzenia do NATO, były od razu stworzone WOT w poważnej sile i prowadzona polityka nie wkładania paluchów pomiędzy mocarstwa, to by nam te wszystkie powarkiwania buldogów zwisały, a tak to znowu nam się dostanie, bo NATO w naszej obronie nie kiwnie palcem, a ruski bandzior na Polsce odstawi pokazówę.
  No ale kto to miał zrobić? Obcy agenci?

  • GG.

   9 września 2018 at 12:30

   .
   Soroka: „Gdyby zamiast tego głupiego wchodzenia do NATO, były od razu stworzone WOT w poważnej sile”.
   .
   Pan to chyba nie śledził wojny w Jugosławii czy w Syrii.
   .
   Czy należy pan może do tej GRUPY DOCELOWEJ (łagodnie mówiąc), dla której pp. Krajscy zamieszczają tu bajeczki o wyższości polowania z dziećmi nad polowaniami bez udziału dzieci, oraz o wyższości posiadania pistolecików i karabinków w domu nad witaniem zagranicznych rakiet sterowanych z satelitów bez takowej „broni palnej” w rękach?
   .
   .

   • Miszcz Yoda

    9 września 2018 at 13:30

    Tu Cię boli, sowiecki trollu! Podobnie jak POPiSowa hołota nie chcesz dopuścić, by Polacy(tacy prawdziwi, a nie Twoi wymyslenie ,,Polacy-Słowianie) mogli bronić się sami. Bolszewicko-hitlerowska mentalność wychodzi z Twoich wypocin w każdym poscie…

   • Soroka

    9 września 2018 at 13:39

    A po co miałyby tu te rakietki latać?
    Teraz dopiero będą latać, bo ruski niedźwiedź na Polaczkach znowu odstawi swoją pokazówę, bo wie że NATO i tak nie drgnie, a niedźwiedź wyładuje swoją nienawiść do Polski i pokaże całemu światu jaki on to jest bezwzględny!

    • GG.

     9 września 2018 at 13:49

     .
     Może mieć pan rację. Z jednym „ale”: TEN NIEDŹWIEDŹ NIE JEST „RUSKI” – ON JEST NIE-SŁOWIAŃSKI !
     .
     Nie-Słowianie szczują Ruskich-Słowian w Rosji na Polaków-Słowian w Polsce – TO FAKT.
     .
     Ale w Polsce obserwujemy od lat podobne zjawisko.
     .
     I to jest prawdziwy problem, którzy Słowianie obu krajów muszą w końcu wspólnie rozwiązać.
     .
     .

     • Miszcz Yoda

      9 września 2018 at 14:00

      Uwaga na pojeba! Gówno Gagarina i jego sowieckie bredni smrodzą pod każdym tekstem!

 5. Robert B.

  9 września 2018 at 12:20

  A potem? A potem w regularnych odstępach historycznych pojawia się jedno wielkie AJ i jedno wielkie WAJ i ryk na cały świat: Haaaathuuuujcieeee naaaas! Myyy soooom luuuuucieee!

 6. Leszek1

  9 września 2018 at 13:49

  @Robert B.
  Sluszna uwaga.
  Nie sposob jest budowac zamkow na lodzie na przeciag dlugiego okresu czasu.
  Podobnie, nie sposob jest prowadzic polityki opartej na klamstwach i falszerstwach w ciagu dlugiego czasu.
  Prawda zawsze wydostanie sie na powierzchnie. Taka ma nature.
  Obecnie narasta na calym swiecie swiadomosc tego, ze Zydzi posiadajacy wladze, oszukuja, okradaja ludzi, wywoluja wojny i t.d..
  Swiadomosc tego, moze przekroczyc t.zw. punkt krytyczny – i z cala pewnoscia kiedys to nastapi.
  Wystarczy zapoznac sie z historia tego narodu.

  • m

   9 września 2018 at 17:46

   Kiedyś nastąpi. Po upadku USA. Dożyjemy?

 7. Miszcz Yoda

  9 września 2018 at 14:06

  Ciekawa sprawa; Gówno Gagarina(GG) chyba naprawdę wierzy w swoje pierdolenie, o słowiańskiej(de facto ugrofińskiej) Rosji i w to , że rządzi tam ,,słowiański”Putin(de facto piesek podskakujący, jak mu Chabad Lubawicz, zagra). Coż, z ochujeńcem trudno dyskutować, ale należy przed jego bredniami ostrzegać innych…

  • piotr p

   9 września 2018 at 15:00

   Chyba nie przeczytałeś GG ze zrozumieniem – jest dokładnie tak jak pisze. Rządzi ten kto judzi.

   • Miszcz Yoda

    9 września 2018 at 15:44

    Chyba Ty nie czytasz jego ,,słowiańskich” bredni?

 8. jok

  9 września 2018 at 15:27

  Moim skromnym zdaniem, p St. Mich. nieco z bardzo upraszcza.

  Odnoszę wrażenie, że:
  a) Żydzi przewijają się przez wszystkie ze stronnictw, w szczególności jak się spojrzy na „front antypisowski”.
  b) Że stronnictwa Ruskiego za bardzo … nie ma, to raczej jakaś przylepa do Niemieckiego. Ludzie z SLD „otwierali amerykańskie więzienia”, PSL raczej nie jest na tyle istotnym elementem, by miało jakiejś szerokie powiązania zagraniczne (no jest tu: „umowa gazowa”, to fakt, trudno nie zauważyć uzależnienia od gazu, ale jest to jakaś okoliczność obiektywna, uzależnienie jest chyba większe w Finlandii. Pomijam tu te głosy, że da się rozyjski gaz zastąpić amerykańskim, ale to raczej tylko potwierdza nikłość „stronnictwa ruskiego”).
  Żadne westchnienia pod adresem Rosji, nie przypominały – moim zdaniem – westchnień i uwielbień pod adresem Ż-ów, ani nawet pod adresem UnioNiemiec.
  I chyba tyle, choć miałem jeszcze jakiś trzeci punkt na myśli, tak to mniej więcej widzę….

 9. Przebudzcie sie!!!

  9 września 2018 at 16:07

  Na tak postawione pytanie jest jedna sensowna i zarazem logiczna odpowiedz, mniejszosc Zydowska i „Polacy” zarliwie wykonujacy wytyczne z Waszyngtonu i Tel Awiwu.

  • Miszcz Yoda

   9 września 2018 at 16:23

   Żal, że nie z Moskwy, co sowiecki trollu?

   • do Qrwy Yogi

    9 września 2018 at 16:55

    Czy ty qrwo jebana pierdolona musisz ciągle obrażać innych? Sam jesteś pierdolnietym trollem, banderowska świnio.

    • Miszcz Yoda

     9 września 2018 at 18:26

     Wymyśl coś lepszego, turbosłowiański, sowiecki cwelu…Choć chyba za wiele wymagam od bezmózga?

     • do Qrwy Yogi

      9 września 2018 at 19:12

      Cwel banderowska qrwo to twoj stary, a bezmózg twoja stara, bo ciebie nie wyskrobała.

     • Marian

      10 września 2018 at 05:47

      W końcu się dostało, heh 🙂 🙂 🙂

     • Marian

      10 września 2018 at 05:49

      @do Qrwy Yogi, czasem tak trzeba, pałą między oczy, bo nie zrozumie

     • Miszcz Yoda

      10 września 2018 at 15:01

      @Marian A już robiłeś wrażenie, ze czasem jednak myślisz…A tu proszę, taki sam neosowiecki ciul jak GG(Gówno Gagarinia)!

    • Miszcz Yoda

     10 września 2018 at 15:00

     Do zjeba, który wsydzi się nawet własnego nicka! Pierdol swoją matkę-kurwę, z którą pewnie masz dzieci? I poproś ojaca, by mocnije rżnąć Cię w dupę…Może to pomoże, na Twój zainfekowany, sowiecki mózg?

     • ania33

      10 września 2018 at 21:16

      Miszczu Yoda od jak dawna jesteś impotentem?

     • Miszcz Yoda

      12 września 2018 at 10:46

      @ania33 Zawsze,gdy Cię widzę!

     • chirurg

      13 listopada 2018 at 16:29

      Jesteś w najlepszym razie wypasioną bakterią z nieistniejącego już szczepu, a jak wiadomo bakterie nie mają nie tylko mózgu, jako że same są żałosną prymitywną strukturą na początku długiego łańcucha ewolucyjnego i trudno od takich prymitywów wymagać, by używały języka homo sapiens w miejsce rzygania bełkotem, obrazowo wydobywającym się przez otwór gębowy, który służy jednocześnie u takich osobników za …ODBYT, co im wcale nie przeszkadza w przeciwieństwie do kulturalnego osobnika homo sapiens… Swoją drogą, jak można odczuwać …ORGAZM, gdy przez zęby wychodzą w dużej ilości słowne GÓWNA??? Pytam, jak taka bakteria została wpuszczona tu do salonu przez ochraniarzy??? Radzę solidnie przeszkolić OCHRONĘ, bo goście pobrudzą się w odchodach wymarłego częściowo tylko – niestety – szczepu bakterii!!

  • lendzian

   11 września 2018 at 19:47

   Propozycje wprowadzenia i realizacji w III RP, wołyńskich pomysłów Józewskiego z II RP.
   I po szkodzie, Polaki głupie?

   https://kresy.pl/wydarzenia/polska/rpo-opowiedzial-sie-za-przyznaniem-praw-mniejszosciowych-imigrantom-z-ukrainy/

 10. m

  9 września 2018 at 17:49

  A ja sądziłem, że rządzą kurewki – Los świata w rękach kurewek (http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4297)

 11. m

  9 września 2018 at 17:58

  Byli opozycjoniści mówią, że szanują ludzi ze służb PRL i szanują przywódców PRL bardziej, niż tych ludzi, którzy rządzą teraz — powiedziała Eliza Michalik w programie w „Superstacji”.

  Czym można to tłumaczyć? — zapytała dziennikarka byłego szef WSI gen. Marka Dukaczewskiego.

  Niezrażony pytaniem gen. Dukaczewski stwierdził, że ludzi z opozycji demokratycznej w PRL i ludzi z komunistycznych służb łączą wspólne wartości.

  Pewne wartości wspólne

  — stwierdził Dukaczewski.

  Wolność, wolność słowa, poglądów, wolność zrzeszania się, trójpodział władzy

  — dodał.

  Te „wspólne wartości” łączące ludzi komunistycznych służb i działaczy opozycji zaowocowały powstaniem republiki „okrągłego stołu”.

 12. Mark Epigon

  10 września 2018 at 01:07

  No to teraz wiadomo czemu Trump ma takie czerwone uszy

 13. marek

  10 września 2018 at 10:44

  światem rządzi pieniądz,lobby bogaczy,takich jak Trump,który politykę traktuje jako hobby albo środek do utrzymania swojego majątku.Jednakże rzadzenie USA i pośrednio sporą częścią świata po prostu go przerasta i facet szarpie się jak pies na łańcuchu.Od wielu lat na świecie nie rządzą prawdziwi mężowie/tudież kobiety/ stanu,lecz przeciętniaki, pozbawieni moralnego kręgosłupa.Wiktor Orban jest sui generis wyjątkiem,ale nie ma co przypisywać mu jakichś nadzwyczajnych walorów.
  Wszystko za pare lat sie skończy wraz z islamizacją Europy i Polski,która do tej pory jest jedynym na kontynencie krajem w mairę jednolitym narodowosciowo i kulturowo,ale premier Morawiecki postanowil z tym skończyć,podpisując dekalrację z Marakeszu, na mocy której do Polski może trafić nie tylko 10 mln Filipińczyków,lecz z 50 mln muzułmanów z Afryki,Azji.A zapomina sie jeszcze dziwnie o Chińczykach rozlewających sie po całym świecie,szukających dla siebie Lebensraum,którzy także zostali przez pisowski rząd zaproszeni do Polski/rząd Szydło/ w zwiazki pisowską koncepcją odrodzenia tzw.Jedwabnego Szlaku.Dla ponad 1,5 mld Chińczyków nie będzie żadnym probleme przetransportowanie w krótkim czasie do naszego kraju tym Szlakiem kilkunastu milionów swych obywateli.A w kolejce czeka jeszcze Hindusi/Indie 1,3 mld/. Ukraińcy już to w sile 2 mln są.Co to oznaczać będzie dla polityki 500 plus i innych plusów,wyjaśniać nie trzeba.I nikt nie zapanuje,nawet Żydzi, nad takim chińsko-arabsko-hindusko-ukraińskim tyglem.

 14. Carlton East

  11 września 2018 at 02:43

  In honor of 4/20,WEeed For Sasle, we asked the R29 community to share memories of their first high. Luckily, more than a

  few readers sent in toking tales with impressive details. With stories of not knowing how to light a bowl, Cannabis Oil

  lighting up a massive blunt, and plain old smoking a joint in the suburbs, they did not disappoint.Buy Cannabis Online

 15. klioes vel pislamista

  12 września 2018 at 11:45

  Etos konfidenta

  Michał Boni to kulturoznawca
  Z wykształcenia. A z zamiłowania?
  To konfident – Europy wybawca!
  „Od faszyzmu, ku któremu skłania
  Prawicowość…” Różne ma zadania,
  Lecz „Pięć-cztery-dziewięć-cztery-sześć”
  Wszystkie spełnia. A więc ma co jeść…

  Renesansu człowiek! I kultura,
  I dwudziestu spółek zarządzanie…
  To wszechstronność jego. Geniusz, hurra!
  Takich speców trzeba niesłychanie…
  W końcu „geniusz to przeciwstawianie
  Jest przeciwieństw”! Tajny szpicel „Znak”
  Umie łączyć je ze sobą – jak?

  Oto przykład: Jak mawia sam Boni,
  „Ja z różańcem się wprost nie rozstaję”.
  Czy to znaczy, że od kobiet stroni?
  Ależ skądże! Jemu się udaje
  Nawet rozwód. Dwa razy… I łaje
  Wszechobecnych faszystów, gdzie są!
  Jak nie geniusz, to pytam się: co!?

  Oczywiście powodzenie takie
  Budzi zawiść. Zunifikowany
  Europejsko konfident wszelakie
  Musi znosić cierpienia i rany!
  (Nawet kiedyś Korwin, wariat znany
  Z podejrzanie wysokim IQ,
  Znak „Znakowi” aliści… dał mu!)

  Za etosem co przemawia pracy?
  Jej gorliwość i jej uporczywość.
  „Wolną” Polskę już mieli Polacy.
  Boni w rządzie… Jak każe uczciwość
  Konfidencka, w donosach cierpliwość
  Nie ustała. Przez miesiące trzy
  Donosiki na …premiera… szły!

  Oto etos! etos konfidenta!
  Nie dla samych pieniędzy on żyje…
  On pracuje w niedziele i święta;
  On pracuje, kiedy śpi i pije;
  On pracuje, gdy go Korwin bije;
  Czy go znoszą, czy pcha się na ring;
  Czy wciąż kocha, czy nie Engelking…!

  POWOŁANIE to jest, jak u księdza!
  Żonę zmienić można. Powołania
  Wszak nie można… (Bo inaczej – nędza!!!)
  Renesansu człowiek ma zadania
  Dość przeróżne. (Do naśladowania
  Była żona, co jak Tomasz Gross,
  Dziwnie dzieli historyka los.)

  Michał Boni to kulturoznawca
  Z wykształcenia. A z zamiłowania?
  To konfident – Europy wybawca!
  Ktoś zaprzeczy, powie: „Kawał drania!
  Dureń! Szpicel!…” Etosu zadania:
  Nasz „Pięć-cztery-dziewięć-cztery-sześć”,
  Choć idiota, ale ma co jeść…

 16. Watch online full movies

  12 września 2018 at 11:54

  sad news. may rip

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra