Z zagranicy

Katar inwestuje miliardy w niemieckie firmy?

Katar zamierza zainwestować w niemieckie firmy nawet 20 miliardów! 

fot. Pixabay.com

Włoski portal La Nuova Bussola Quotidiana poinformował, że Katar planuje zainwestować miliardy w niemieckie firmy.

„Cele Kataru nie mają granic. Największy sponsor Bractwa Muzułmańskiego i międzynarodowego terroryzmu kieruje się do Niemiec, gospodarczych płuc Europy. W związku z Forum Inwestycyjnym Niemcy-Katar, które odbędzie się w czwartek i piątek w Berlinie, minister finansów Kataru Ali Sharif al Amadi powiedział: Katar patrzy na Niemcy jako główny gracz światowej gospodarki i jest optymistycznie nastawiony do rozwoju na rynku niemieckim.” – napisano na włoskim portalu.

Główny nacisk położony ma być na małe i średnie firmy.

„W dzisiejszych czasach wiele narodów świata staje się farmami Emiratu Katarskiego, gdzie nasze wartości, nasza kultura i my sami stajemy się czymś w rodzaju się mięsa rzeźnego. Uczą nas o tym ataki terrorystyczne, lecz zbyt często zapominamy, że z ich powodu wylewamy łzy solidarności.” – takie zakończenie można przeczytać na portalu.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. jan

  10 września 2018 at 23:15

  Islam przejmuje Niemcy! Wybrali kraj najsilniejszy i wiodący w UE. Islamiści zmieniają UE na Emirat Europejski. Rząd RP uczestniczy w tym biznesie. Podpisał deklarację z Marrakeszu wspierającą emigrację. Jest na początku drogi jaką przebyły kraje starej Europy. Obecnie cała praca Rządu idzie na ściągnięcie do Polski emigrantów zarobkowych. Skoro tak, to niebawem przyjmujemy także skutki uboczne emigracji na barki polskiego społeczeństwa i włączymy się w budowę Emiratu Europejskiego.

 2. Marian

  11 września 2018 at 06:30

  20 miliardów dolarów – ale szał, jak na PKB Niemiec = 3500 miliardów, a Polacy zapłacą za parę baterii Patriot 40 mld.
  Porównywalnie, to tak jakby ktoś zainwestował w Polsce 3 miliardy dolarów. Co można za to zbudować, jedną fabrykę, kawałek autostrady?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra