Z zagranicy

Dziennikarka zgwałcona i zamordowana. Ciało znaleziono w krzakach

Ciało 30-letniej, bułgarskiej dziennikarki odnaleziono w krzakach nad rzeką Dunaj. Wiktoria Marianowa przed śmiercią została zgwałcona i pobita. Nawet śledczy podkreślają, że nie pamiętają tak brutalnego zabójstwa w Ruse. Czy zdarzenie miało związek z pracą? Dziennikarka zajmowała się sprawami korupcji.

Była dziennikarką lokalnej telewizji TV TVN, osierociła małe dziecko. W ostatnim wyemitowanym odcinku, omawiała aferę związaną z wyłudzeniami unijnych funduszy, którą nagłośnił Dimitr Stojanow i Attila Boro. Redaktorzy próbowali udowodnić próbę zniszczenia dokumentów potwierdzających nieprawidłowości. Funkcjonariusze stwierdzili, że z miejsca zabójstwa dziennikarki Wiktorii Marianowej zniknęły m.in. telefon komórkowy, kluczyki do samochodu i okulary.

Przypomnijmy, że to już trzecie zabójstwo dziennikarza na terenie Unii Europejskiej w ciągu roku. Na Malcie, od eksplozji bomby podłożonej w samochodzie zginęła Daphane Caruan Galiziu, następnie Jan Kuciak z żoną zostali zamordowani we własnym domu.

Źródło: RMF24.PL

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. GG.

  8 października 2018 at 14:50

  .
  Szokujące odkrycie w powiecie skarżyskim. Policjanci znaleźli ciało mężczyzny w walizce https://kielce.onet.pl/skarzysko-koscielne-zwloki-mezczyzny-w-walizce/ln6f7f4 (08.10.2018).
  .
  „mieszkanka gminy Skarżysko Kościelne zawiadomiła policjantów o zaginięciu jej 40-letniego brata, z którym kontakt miała ostatnio 30 września. Wczoraj poinformowała funkcjonariuszy, że przypuszcza, że może on znajdować się w jednym z domów na terenie Grzybowej Góry, gdzie wcześniej bywał. Na miejsce udali się strażacy i policjanci, którzy, aby wejść do tego domu, musieli wyważyć drzwi. Później w jednym z pomieszczeń znaleziono walizkę, w której były zwłoki tego poszukiwanego mężczyzny”.
  .
  .

 2. ziemianka

  13 października 2018 at 13:43

  A co się stało z Anną Wiejak? Czy ktoś wie?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra