Z zagranicy

Trzecia płeć w USA? O co chodzi?

W USA pojawić ma się tzw. trzecia płeć. Poinformowała o tym gazeta AM New York.

We wtorek burmistrz Nowego Jorku podpisał ustawę dotyczącą trzeciej płci. O co chodzi?

„Nowy projekt ustawy pozwoli wszystkim mieszkańcom Nowego Jorku — w szczególności osobom transpłciowym i niebinarnym — posiadać akty urodzenia, które lepiej odzwierciedlają ich tożsamość, sprzyja on też polityce miasta stającego w obronie praw mniejszości LGBT.” – powiedział.

Podobno po wejściu ustawy obywatele będą mogli zmienić płeć w aktach urodzenia nawet bez zgody lekarzy.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. banita

  10 października 2018 at 21:25

  To będą nowe twory męsko-damskie. Będą się same zapładniać mając damsko-męskie narządy płciowe. Po lewej stronie wewnętrznej lewej nogi będzie zwisał mały k..sik, po prawej wewnętrznej nogi będzie malusia wagina. Gdy nowy osobnik będzie miał ochotę to te dwie strony ze sobą połączy tworząc jedność. Co do biustu – powszechnie wiadomo że jak są dziewczyny dla checy – z przodu i z tyłu plecy, tak i w tym wypadku może być, są też piersi implanty. Tak więc doczekaliśmy się 2 w jednym. A mówią że ufo nie istnieje.

 2. frate

  10 października 2018 at 21:49

  Co wy pleciecie ruska agenturo!!! Przecież USSRael jest naszym największym strategicznym sojusznikiem!!! Nie wolno tak o nich pisać!!! Zaraz pan Bodakowski i Cejrowski będą musieli odkłamać tą ruską prowokację, bo tak nie można tego pozostawić!!!

 3. New York to zgraja ŻYDOWSKICH zboczeńców !

  10 października 2018 at 22:21

  ŻYDY z amerykanskim obywatelstwem zbankrutowali ekonomicznie i gospodarczo USA, ŻYDY amerykańskie zaczynają tracić władzę w zbankrutowanym USA, wiec dryfują całe to USA do wybuchu kolejnej WOJNY domowej !
  Rządząca ŻYDOSKA mafia MEGA bezkarnych ZŁODZEJI w USA zwłaszcza w tym New Yorku od dawna używa PEDAŁÓW oraz ZBOCZENCÓW LGBT jako swoich „żołnierzy” do „obrony” ŻYDOWSKICH złodziejskich zdobyczy pod sloganem tzw. „tolerancji”.
  Homusie z natury rzeczy są bardzo AGRESYWNI co wykorzystują w swoich interesach ŻYDY!

  Tolerancja to zakłamany slogan tej ŻYDOWSKIEGO przestępczego gangu tzw. „partia demokratyczna”, która jest skrajnie LEWACKIM gangiem złodzie, faktycznie prowadzi zalegalizowane MEGA-rozboje finansowe na wielką skalę, tzn po prostu ROZKRADA pieniądze podatnika dla uprzywilijowanego klanu największych mega-złodzeji oraz OSZUSTÓW w USA czyli ŻYDOSKIEJ bandyckiej mafii AIPAC !

  Żydowski MOB w latach 1990-ych założył w San Francisko „muzem tolerancji”, którym kierują PEDAŁY razem z ŻYDAMI oraz opracowują metodologię przewrócenia Świata do góry nogami w sprawach obyczajowych, moralnych, etycznych i ekonomicznych.

  To ŻYDY i PEDAŁY doprowadzili do całkowitego OBALENIA łacińskiego sytemu wartości w LEWACKICH stanach w USA, gdzie władzę przechwycili podstępem pod płaszczykiem przestępczego gangu „partia demokratyczna” czyli ŻYDY z PEDAŁAMI + LEWACKIE FEMINISTKI = zwykli retoryczni kryminaliści jako przestępczość zorganizowana to znaczy w tych Stanach USA, które są najbardziej ZABANKRUTOWANE ekonomicznie.

  W tych Stanach gdzie władzę przechwycili ŻYDY i PEDAŁY to tam oni ustanwiają-przegłosowują „nowe prawo” i to co kiedyś w systemie moralności łacińskiej było ZŁEM to wg, tego „nowego prawa” ŻYDÓW i PEDAŁÓW jest teraz „dobrem” . . . o ZGROZO !

  Właśnie coś takiego się dzieje w tym ŚMIERDZACYM zaszczurzonym New Yorku, Kalifornii, czyli tam gdzie jest największa KORUPCJA w USA i zapaść ekonomiczna.

  30% wieżowców w zakaraluszonym pedalsko-żydowskim New Yorku jest faktycznie pusta, gdyż z tamtąd UCIEKLI normalni uczciwi ludzi i pozostali tylko ZŁODZEJE oszuści ŻYDY i PEDAŁY !

  Omijajcie to gówno żydowskie New York bo tam szaleją epodemia HIV, cholery i syfilisu i gdzie jest trylony grasujących KARALUCHÓW jako szarańcza, które wychodzą ze szpar po zachodzie słońca aby żerować na śmieciach i syfilisie nowo-yorskim.

  Te żydoskie KARALUCHY w New Yorku też są w renomowanych hotelech, które to karaluchy WCHODZĄ do walizek turystów !

  Chcesz przywieść KARALUCHY do swojego domu to jedz turystycznie do śmierdzącego żydowskiego New Yorku !

  Generalnie rzecz biorąc PEDAŁY w USA, którzy stanowią około 0.1% populacji razem z agresywnymi ŻYDAMI talmudowymi w USA przechwycili władzę w wielu Stanach jak New York, California, Illinois . . . tzn. w tych stanach które zbankrutowały lub tam gdzie jest katastrofalna zapaść ekonomiczna poniżej dna, gdyż tak rządzą ŻYDY w USA tzn. kradną i oszukują mając to USA jako instytucje państwową głęboko w DU*IE !

  • Turysta

   10 października 2018 at 23:58

   Renomowane hotele w śmierdzącym nudną skwaśnizną nie wywiezionych śmietników New Yorku też strasznie zapluskwione.
   Te pluskwy w hotelach New Yorku siedzą w szparach, a jak się zgasi światło i pójdzie spać to one wyłażą ze szpar i atakują, wypijają krew śpiącemu turyście.

   Te pluskwy, które są w szparach gdzieś w zakamarkach ścian to włażą na sufit, ale akurat ponad śpiącym człowiekiem, a następnie spadają akurat na łóżko w którym śpi człowiek.
   Pluskwy łażące w nocy po suficie w hotelu dokładnie wyczuwają lokacje zapachu i wydzielanego ciepła śpiącego człowieka.
   Pluskwy spadają dokładnie na łóżko, a następnie dobierają się do swojej ofiary, aby wypijać z niej krew i zarażać HIV-em.

   W takim zabrudzonym molochu jak Nowy York, gdzie upadła kultura, nastąpiła degradacja moralna i społeczna w ostatnim czasie wskutek tego, że tam jest pełno pustych budynków i nie mieszkają tam ludzie, dlatego tam rozmnożyło się wszelkie robactwo w tym też pluskwy.
   Pluskwy w budynku to synonim brudu, do którego to brudu przywykł przyjezdny motłoch do USA, jako emigranci z 3-o świata lub Afryki przyzwyczajeni do brudu i robactwa.
   Brud, smród skawśnizny śmietników i ubóstwo żydowskiego New Yorku to cena wpuszczenia do USA zwykłej prymitywnej przyjezdnej hołoty azjatyckiej czy z Afryki, którzy są natychmiast traktowani przez rządzących lewaków w USA co sobie ubzdurali, że przyjezna hołota z 3-o świata jest „równa” z cywilizowanymi ludzmi z Europy.
   Takie myślenie prymitywnych lewaków w USA czy gdzie kolwiek na świecie to FATALNA pomyłka spowodowana fałszywym mitem „tolerancji”.

   Te pluskwy w hotelach New Yorku są często nosicielami HIV.

   Na centralnych ulicach śmietnikowego New Yorku jak np. na 5 Aleji zaraz po zachodzie słońca też gromadnie wyłażą ze ścieków i śmietników tysiące szczurów, które baraszkują na ulicach.
   FUUUUJ !

   Dzika emaigracja to strasznie destruktywne zjawisko, a „lewackość” to choroba psychiczna !

   • bobik

    11 października 2018 at 08:59

    Turysta,
    Przykro mi, ale pluskwy nie zarażają HIV-em, podobnie jak nie czynią tego komary czy kleszcze.
    Co do pluskiew w USA – tak, praktycznie całe USA a nie tylko Nowy Jork są zapluskwione.
    Nawet wiele luksusowych apartamentów amerykańskiej elity ulokowanych na najwyższych piętrach drapaczy chmur też jest zapluskwionych.
    Pluskwy to znany problem, z którym amerykańskie śmierdziele i brudasy (czyli większość tamtejszego społeczeństwa) sobie nie radzą.

    Do tego amerykańskie pluskwy są odporne na większość preparatów chemicznych służących do ich zwalczania.

 4. UPS

  10 października 2018 at 23:05

  „A ja tam jestem za, a nawet przeciw”. Bo jak „Wysokie Obcasy” wytypowały do grona iluś tam najbardziej zasłużonych dla Polski kobiet „supermenkę” niejaką G., to przynajmniej wiadomo – jest to baba z jajami. To że przechowywanymi w w lodówce kriogenicznej nie ma znaczenia, najważniejsze że są. Bo przezorny zawsze ubezpieczony.

 5. gość

  11 października 2018 at 10:53

  widać silną presję na pozyskanie ludzi, że USA szykuje osoby transpłciowe i niebinarne do wojny, przelana krew na wojnie nie ma znaczenia na płciowość ofiary

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra