Firma Apple właśnie zaktualizowała grę Texas Hold'em w App Store. Jest to oryginalna gra na iOS, którą Apple uruchomiło w 2006 roku na iPoda, zanim gry wideo trafiły do ​​App Store na iOS. Ta aktualizacja została najwyraźniej stworzona z okazji 10-lecia App Store, mimo że miało to miejsce w 2018 roku.

 

W tej aktualizacji Apple dodało do zestawu kilka nowych postaci, a także ulepszoną grafikę, jeszcze trudniejszą rozgrywkę i o wiele więcej. W tej chwili możesz zmierzyć się z 24 postaciami i możesz nawet rzucić wyzwanie znajomym, co nieco różni się od tego, co oferują zwykłe kasyna online, takie jak Casinoeuro.com.

 

Apple wydało Texas Hold'em w 2006 roku - jeszcze zanim App Store istniał. Początkowo program był dostępny dla iPoda, zanim rekiny z karty iPhone'a zdążyły go zdobyć w 2008 roku. Apple wycofał grę z App Store w 2011 roku.

 

Oto wszystkie nowe funkcje wyróżnione przez Apple w aktualizacji:

Texas Hold'em 2.0 obejmuje 10 miejsc pokerowych, a wygrana w jednej rozgrywce oznacza przejście do następnej. Działa w trybie offline, ale możesz postawić wyzwanie przeciwko nawet ośmiu znajomym w trybie dla wielu graczy. Będziesz mieć możliwość wyboru między grą z perspektywy pierwszej osoby i z “lotu ptaka”, kiedy możesz przywoływać podpowiedzi, statystyki i oceny graczy. Jeśli spojrzysz wystarczająco uważnie na swoich przeciwników, możesz nawet podbić komendy, kiedy mają szczególnie silną lub fatalną rękę. Wszystkie te aktualizacje oznaczają, że aplikacja zajmie maksymalnie 1,5 GB miejsca na iPodzie touch, iPhonie lub iPadzie.

 

Oto przegląd funkcji:

  • Przeciwnicy stawiają zakłady, blefują i mają tajemnice

  • Wygrana prowadzi do następnej lokalizacji

  • Obejmuje 10 charakterystycznych lokalizacji - w tym Las Vegas, Paryż i Makau

  • Wyświetlaj wskazówki, porady, statystyki i oceny graczy

  • Texas Hold'em jest całkowicie darmowy, działa online lub jest wyłączony

  • Graj z maksymalnie 8 znajomymi w trybie wieloosobowym Wi-Fi

  • Przełączaj się między wciągającą rozgrywką pierwszoosobową a “z lotu ptaka”

  • Przeprojektowane, zrenderowane i przebudowane w celu wykorzystania grafiki o wysokiej rozdzielczości, która wygląda oszałamiająco

  • Zaprojektowany dla sytemów iOS 12 i nowszych

 

Zaktualizowaną wersję Texas Hold'em można pobrać z App Store za darmo. Jak już wspomniano, ma rozmiar 1,5 GB i nie ma zakupów w aplikacji.

 

Apple, oczywiście, kładzie większy nacisk na granie dzięki wkrótce dostępnej usłudze subskrypcji Apple Arcade. Pracował także nad grą Paper Wizard Warrena Buffetta kilka miesięcy temu - po raz pierwszy opracował grę od czasu Texas Hold'em. Być może Apple znów złapało bakcyla do tworzenia gier, co może zadowolić niektórych ludzi, którzy w tamtym czasie ocenili jego „czaderską” grę wideopoker.