"Janosik" - Targi motoryzacyjne - rozmawia Jan Bodakowski

 

Jak można przeczytać na stronie producenta urządzenia Yanosik XS to „komunikator drogowy w cenie niższej niż jeden mandat! Poinformuje Cię o aktualnej sytuacji na Twojej trasie, w tym o: fotoradarach, kontrolach prędkości czy wypadkach. Yanosik XS uruchomi się automatycznie wraz z silnikiem pojazdu. Dzięki niewielkim rozmiarom i łatwemu podłączeniu stanowi idealny gadżet do każdego samochodu.

 

To nowoczesna alternatywa CB-radia bez szumów, wulgaryzmów oraz zewnętrznej anteny. Jest też znakomitym rozwiązaniem dla osób, które do tej pory korzystały z aplikacji Yanosik. Urządzenie nie zakłóca rozmów telefonicznych, a dzięki połączeniu z aplikacją Y24 zyskasz wgląd w historię Twoich zgłoszeń oraz podgląd pozycji pojazdu na mapie.


Aplikacja Yanosik to: Ponad 8 mln pobrań. Technologia Smart Traffic. Wideorejestrator (Android). Stale aktualizowane mapy współtworzone przez samych użytkowników" oraz bezpłatna aplikacja.


Yanosik PRO „to nowoczesny wideorejestrator drogowy, z szerokokątną kamerą FullHD i technologią OmniPixel, to jedyne na rynku rozwiązanie wyposażone w system powiadamiania Yanosik, informujący kierowców o aktualnej sytuacji na drodze. Za pomocą komunikatów dźwiękowych oraz graficznych informuje o stacjonarnych i mobilnych kontrolach prędkości (patrole, fotoradary) i utrudnieniach na drodze (wypadki, prace drogowe). System SmartTraffic nie pozwoli Ci na stanie w korkach.


Z systemu Yanosik korzysta już ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie, a co 3 sekundy pojawia się nowe zgłoszenie! Dołącz do największej społeczności kierowców w Polsce, która wzajemnie wspiera się na drogach".


Yanosik to nowoczesny system wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami. Yanosik GTR poinformuje Cię o zbliżających się kontrolach prędkości, wypadkach czy remontach drogowych. Z naszego rozwiązania skorzystało już ponad 5 000 000 kierowców w Polsce. Dzięki nim stworzyliśmy największą i najskuteczniejszą sieć wymiany informacji drogowej. Ponad 1,5 MLN unikalnych użytkowników miesięcznie. Ponad 350 MLN kilometrów pokonywanych miesięcznie z Yanosikiem. Co 3 sekundy pojawia się nowe zgłoszenie w systemie"

 

Yanosik Connect to niewielkie urządzenie, które umożliwia szybką i prostą w obsłudze diagnostykę wstępną pojazdu, z dostępem do danych historycznych, przeznaczone dla pojazdów do 3,5 tony, powyżej 2001 roku produkcji. Yanosik Connect, wpina się do gniazda OBD II w aucie. Za pośrednictwem bluetooth urządzenie łączy się z aplikacją Yanosik na smartfonie, przekazując statystyki dotyczące pojazdu. Aplikacja Yanosik, w której wyświetlają się dane, jest bezpłatna. Yanosik Connect współpracuje z aplikacją dostępną dla systemu Android, Windows Phone oraz z urządzeniem Yanosik DVR".

 

Jan Bodakowski