Dorośli ludzie mają pełne prawo szkodzić swojemu zdrowiu, grzebać zardzewiałym gwoździem w oku, brać narkotyki czy odbywać gejowskie relacje seksualne. Propagowanie szkodliwych dla zdrowia zachowań (tak jak ma to między innymi w wypadku seks ''edukacji'' która zamiast edukować szerzy tęczowe zabobony) jest niedopuszczalne.

 

Lewica ma niezdrową skłonność, do promowania wszystkiego co jest szkodliwe i destrukcyjne, w tym nie tylko socjalizmu, fiskalizmu, interwencjonizmu, likwidacji wolności i demokracji (bo lud jest reakcyjny i nie chce głosować na lewaków), ale też patologicznych zachowań seksualnych.

 

Homofobia to zdrowa reakcja awersyjna na propagowanie zachowań szkodliwych dla zdrowia i wobec zachowań stanowiących zagrożenie epidemiologiczne. Normy współżycia społecznego wymagają, by homofobia była okazywana w sposób kulturalny. Wolność słowa gwarantuje prawo do krytykowania szkodliwych zachowań.

 

Kiedy w narodzie budzi się troska o zdrowie i podejmowane są symboliczne kroki, by przeciwdziałać promocji patologi, to lewica wpada we wściekłość.

 

Na antyPiSowskim portalu „Oko Press" ukazał się artykuł „Wysyłamy 52 donosy na ''strefy wolne od LGBT'' do bliźniaczych regionów UE. Zerwijcie umowę!" Antona Ambroziaka i Piotra Pacewicza (przy Okrągłym Stole sekretarza Bronisława Geremka, współzałożyciela „Gazety Wyborczej" i przez 15 lat jej wice naczelnego).

 

Z artykułu można się dowiedzieć, że „Oko Press wzywa 52 unijnych partnerów polskich gmin i rejonów, które przyjęły uchwałę, że są strefą "wolną od ideologii LGBT", do zerwania/zawieszenia umowy partnerskiej. Obywatelski donos jest wyrazem przekonania, że trzeba zrobić wszystko, by zatrzymać homofobiczną nienawiść w Polsce i w Europie, zanim będzie za późno".

 

Publicyści antyPiSowskiego portalu chwalą się, że „redakcja OKO.press wysłała 52 listy do europejskich partnerów 13 polskich władz samorządowych, które przyjęły uchwały „Przeciwko ideologii LGBT". Do każdego listu dołączyliśmy odpowiednią uchwałę przetłumaczoną na angielski. W liście wyrażamy nasze oburzenie na homofobiczne wykluczenie, jakim jest akt przyjęcia uchwał".

 

Inspiracją dla antyPiSowskiego medium była francuska gmina Saint-Jean-de-Braye, która „zdecydowała się zerwać partnerstwo z bliźniaczym Tuchowem (woj. małopolskie)", choć dalej będzie kontynuować wymianę młodzieży.

 

Moim zdaniem polskie gminy powinni wykorzystać sytuacje i podpuścić do tego by w ramach wymiany młodzieży polskie dzieci były narażone na poznanie francuskich gejów, wśród których zapewne jest większy odsetek pedofilów niż wśród heteroseksualistów, zważywszy na statystyki skazanych za pedofilie. Warto pamiętać, że w wyniku islamizacji Francji, polskie dzieci mogą trafić do islamskich imigrantów, w których relacje homo i hetero seksualne dorosłych z dziećmi są zbyt często kulturowo akceptowane.

 

Swoją akcję antyPiSowski portal ograniczył tylko do krajów Unii Europejskiej, niepisząc do zaprzyjaźnionych z polskimi samorządami samorządów z innych krajów. Przyczyną było to, że „18 grudnia 2019 Parlament Europejski przyjął rezolucję potępiającą homofobiczne uchwały samorządów, a także wezwał polskie władze publiczne do natychmiastowego uchylenia szkodliwych dokumentów. 4 lutego 2020 uchwały stanowczo potępiła też Komisja Europejska".

 

Od siebie dodam, że zawsze byłem i jestem przeciwnikiem integracji Polski z Unią Europejską. Popieram likwidacje politycznej Unii Europejskiej (i zachowanie współpracy gospodarczej, w ochronie środowiska czy w walce z przestępczością). Poparcie parlamentu UE i Komisji Europejskiej dla szerzenia w Polsce zabobonów propagujących szkodliwe gejowskie relacje seksualne jest moim zdaniem kolejnym przykładem tego, jak Unia Europejska jest szkodliwa.

 

W swoim artykule pro gejowscy donosiciele z Oko Press powołali się na wypowiedź „Mariana Turskiego na uroczystościach 75. rocznicy wyzwolenia Obozu Zagłady w Auschwitz", który stwierdził, że „początkowo drobne formy wykluczenia Żydów, na które było społeczne przyzwolenie, doprowadziły do Holocaustu".

 

Warto przypomnieć, że ten autorytet donosicieli z antyPiSu był jednym z aktywistów powojennej komunistycznej okupacji Polski. Według Wikipedii „od 1945 działał w młodzieżowej organizacji Polskiej Partii Robotniczej, a następnie pracował w Wydziale Prasy Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Od 1958 kieruje działem historycznym tygodnika ''Polityka''".

 

AntyPiSowski portal wzywa swoich czytelników do dołączenia się do akcji donoszenia na Polskę, wysyłania listu redakcji „w wersji angielskiej swoim zagranicznym znajomym" i „pisania własnych apeli do wybranych miejscowości europejskich". Redakcja udostępniła czytelnikom listę adresów, na które warto pisać. Moim zdaniem warto przyłączyć się do tej akcji i wysyłać tym samorządom materiały informujące o szkodliwości dla zdrowia gejowskich relacji seksualnych.

 

South Kesteven (Wielka Brytania) – bob.adams@southkesteven.gov.uk

Paderborn (Niemcy) – oliver.neuwinger@lg-paderborn.nrw.de

Humenne (Słowacja) – msu@humenne.sk

Eger (Węgry) – ado@ph.eger.hu

Portoscuso (Włochy) – a.serci@comune.portoscuso.ci.it

Zuberec (Słowacja) – starosta@zuberec.sk

Crescentino (Włochy) – crescentino@cert.ruparpiemonte.it

Illingen (Niemcy) – gemeinde@illingen-online.de

Pettenbach (Austria) –gemeinde@pettenbach.ooe.gv.at

Martfu (Węgry) – titkarsag@ph.martfu.hu

Mikulov (Czechy) – podatelna@mikulov.cz

Detva (Słowacja) – sekretariat@detva.sk

Tăuţii-Măgherăuş (Rumunia) – primaria@tautiimagheraus.ro

Ploemeur (Francja) – mairie@ploemeur.net

Fermoy (Irlandia) – communications.office@corkcoco.ie

Malle (Belgia) – secretariaat@malle.be

Hajdúböszörmény (Węgry) – pilsarmester@hajduboszormeny.hu

Nogent-sur-Oise (Francja) – contact@creilsudoise.fr

Ruiselede (Belgia) – info@ruiselede.be

Silale (Litwa) – info@silale.lt

Trogir (Chorwacja) – press@trogir.hr / ivana.soric@trogir.hr

Palombara Sabina (Włochy) – comune.palombarasabina.rm@halleycert.it

Castelo Branco (Portugalia) – camara@cm-castelobranco.pt

Stendal (Niemcy) – stadt@stendal.de

Douai (Francja) – contact@ville-douai.fr

Kisújszállás (Węgry) – kisujph@kisujszallas.hu

Dolní Benešov (Czechy) – starosta@dolnibenesov.cz

Horná Súča (Słowacja) – starosta@hornasuca.sk

Trenčianske Teplice (Słowacja) – podatelna@teplice.sk

Rajecké Teplice (Słowacja) – primator@rajecke-teplice.sk

Kunerad (Słowacja) – oukunerad@rajec.net / oukunerad@gmail.com

Županja (Chorwacja) – gradsko.poglavarstvo.zupanja@vk.htnet.hr

Klanjec (Chorwacja) – grad-klanjec@kr.t-com.hr

Općina Kloštar Ivanić (Chorwacja) – nacelnik@klostar-ivanic.hr

Kraj Związkowy Turyngia (Niemcy) – guenter.kolodziej@tsk.thueringen.de

Bawaria (Niemcy) – direkt@bayern.de

Region Auvergne-Rhone-Alpes (Francja) – kontakt przez formularz

Region Centre-Val de Loire (Francja) – kim.hamisultane@regioncentre.fr

Flandria (Belgia) – kontakt przez formularz

Walonia (Belgia) – nicolas.yernaux@spw.wallonie.be

Województwo Uppsalskie (Szwecja) – uppsala@sv.se

Istria (Chorwacja) – kontakt przez formularz

Samorządowy Kraj Preszowski (Słowacja) – predseda@vucpo.sk / riaditel@vucpo.sk

Samorządowy Kraj Żyliński (Słowacja) – info@zilinskazupa.sk / hovorca@zilinskazupa.sk

Województwo Kluż (Rumunia) – registratura@primariaclujnapoca.ro

Latgalla (Łotwa) – lraa@latgale.lv / iveta.malina@latgale.lv

Styria (Austria) – info@steiermark.com

Zachodnia Flandria (Belgia) – provincie@west-vlaanderen.be

Region Centralnej Finlandii (Finlandia) – kirjaamo@keskisuomi.fi

Gavleborg (Szwecja) – rg@regiongavleborg.se / press@regiongavleborg.se

Wojwództwo Komarom-Esztergom (Węgry) – kabinet@komarom.gov.hu

Region Zala (Węgry) – elnok@zalamegye.hu