Film „TO NIC TAKIEGO” to dokument prezentujący genezę edukacji seksualnej. Porównuje założenia głównych programów edukacyjnych. Przedstawia sposoby wdrażania założeń permisywnej edukacji seksualnej w krajach Zachodu, a także ukazuje zagrożenia wynikające ze stosowania tego modelu.

 

Zwiastun filmu „TO NIC TAKIEGO” jest dostępny na stronie na stronie internetowej www.tonictakiego.pl oraz kanale YouTube.

 

Organizatorzy wskazują na fakt, iż film został już doceniony przez uznanych naukowców, wśród nich m.in. prof. dr. hab. Aleksandra Nalaskowskiego z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i dr. Andrzeja Margasińskiego.

 

„Film może być wzorem chłodnej, naukowej analizy pewnego zjawiska społecznego. Analizy chłodnej i niemal pozbawionej emocji. Jest też autentyczną kopalnią wiedzy, wiedzy zamkniętej w statystyczne i wiarygodne zestawienia, liczby, cytaty, sprawdzone rzetelnie fakty. (…) W zalewie produkcji powierzchownych, stricte ideologicznych czy wręcz politycznych odnoszących się do problematyki ludzkiej seksualności, ten film jest najprawdziwszą perłą” – to fragmenty recenzji filmu, przygotowanej przez prof. Aleksandra Nalaskowskiego.

 

Termin pokazu to 11 marca 2020, godzina 11:00. Miejsce to Kinoteka w PKiN, plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

 

Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia: KONTAKT