W latach 70-tych w Anglii wybuchł skandal jak wyszło na jaw, że National Council for Civil Liberties (NCCL, teraz Liberty), z fundacją państwową, współpracował z Paedophile Information Exchange (PIE), która była częścią Gay Liberation Front (dziś LGBT). PIE lobowali o obniżenie wieku seksualnego przyzwolenia do 14 i nawet do 10 lat. Działacze tej organizacji to m.in. Harriet Harman i Patricia Hewitt, w późniejszych czasach w czołówce Partii Pracy.

Jak długo trwał „długi marsz przez instytucje" promowany przez Rudi Dutschke ( student Antonio Gramsci marksizmu kulturowego) i Daniel Cohn-Bendit w roku 1968? Jego efekty obserwujemy w strukturach politycznych ONZ, WHO, UE, także na uniwersytetach, w teatrze i w kinie. Natomiast mało słychać o zmianach w Kościele, z tym, że esbecja przyznaje, że po przewrocie, którego symbolem jest Św. Jan Paweł II, zaczęli umieszczać swoich ludzi w seminariach. Kropka nad „i" to wybór obecnego Papieża, ze środowisk lewicowych.

Słynny Orson Wells spowodował panikę, w 1938 kiedy to ogłosił atak Marsjan na antenie CBS. Nie trwało to długo, bo media zaraz to zdementowały. Natomiast przygotowania do nastraszenia koronawirusem trwały bardzo długo. Taiwan poinformował WHO o zakażeniach w Wuhan w grudniu 2019. Możliwe było wtedy zamkniecie granic Chin. WHO ogłosiło stan pandemii w marcu 2020 i prawie wszystkie państwa wprowadziły tzw. poprawność zdrowotna, z jednolitym poparciem medialnym, każde na swój sposób, np. w Polsce zabronione są pielgrzymki, ale wiece wyborcze nie. Teraz zaczyna się rozluźnianie ograniczeń swobód ludzi, którzy potulnie czekają na cudowne lekarstwo lub szczepionkę zapowiedzianą przez reżymy i korporacje.

Niestety wszyscy wiemy, że nie istnieje i że nie będzie lekarstwa na zwykły katar- który jest spowodowany przez... rhinowirusy i koronawirusy.

Krzysztof Jastrzembski, Londyn