Ostatnie haniebne wydarzenia z Warszawy dobitnie pokazują czym tak naprawdę jest ideologia LGBT. Przypomnijmy, aktywiści LGBT w nocy z 28 na 29 lipca 2020 r. sprofanowali figurę Chrystusa pod Krzyżem znajdującą się przed Bazyliką Świętego Krzyża w Warszawie. Na twarz rzeźby nałożyli różową maskę z feministyczno-anarchistycznymi symbolami, a w jej ręce włożyli tęczową flagę. Na cokole umieszczono też manifest zawierający wulgarną treść.

Nie możemy dłużej tolerować bezkarnej agresji środowisk LGBT. Dlatego musimy działać! Utworzyliśmy specjalną petycję, którą  wyślemy do Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego - czytamy na stronie petycji.

 Domagamy się postawienia sprawców tej bluźnierczej profanacji przed sądem i wymierzania sprawiedliwej kary lewicowym aktywistom.

Brak reakcji organów ścigania na te haniebne czyny utwierdzi aktywistów LGBT w bezkarności i zachęci do kolejnych posunięć, w tym także do fizycznych ataków na chrześcijan. Nie zwlekaj i dołącz teraz do naszej akcji – wystarczy, że podpiszesz się pod petycją zamieszczoną na tej stronie, a Twój osobisty protest zostanie wysłany drogą e-mailową Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego oraz Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji - zachęcają autorzy.

Jak pokazują nasze dotychczasowe kampanie tylko masowy opór może obudzić władze polityczne i wymiar sprawiedliwości do działania!

 

PODPISZ PETYCJĘ