Dlaczego zostawiacie południową granicę szeroko otwartą, bez wojsk, bez armii i bez ochrony? Narażacie dzieci na handel ludźmi, a naszych rodaków na terroryzm. Dlaczego dopuszczacie nieszczelną granicę, ułatwiającą nielegalną i niekonstytucyjną imigrację? Dlaczego, panie Biden, celowo ignoruje pan swój konstytucyjny obowiązek ochrony ojczyzny?

 

Dlaczego celowo wprowadzacie przepisy, które podnoszą ceny benzyny? Dlaczego prowadzicie politykę, która podnosi ceny żywności? Dlaczego forsujecie program, który podnosi stopę inflacji do 40-letniego maksimum?

 

Dlaczego, panie prezydencie, zażądałeś polityki, która doprowadziła do problemów z łańcuchem dostaw, co doprowadziło do pustych półek w sklepach spożywczych i niedoboru żywności? Po co promowałeś działania, które sprawiły, że ceny domów stały się nieosiągalne dla wielu rodzin i sprawiły, że mieszkania na wynajem są poza zasięgiem wielu par? Dlaczego poprowadziłeś nas do miejsca, w którym brakuje nawozu dla rolników, a co za tym idzie plony będą mniejsze, a żywności dla amerykańskich rodzin będzie jeszcze mniej?

 

Dlaczego obywatele, którzy działali zgodnie ze swoimi prawami podczas wiecu 6 stycznia, są uwięzieni w Waszyngtonie? Dlaczego pozostają w amerykańskich gułagach bez oficjalnego oskarżenia i zwolnienia za kaucją? Dlaczego powiedziałeś, że kwestionowanie wyniku skradzionych wyborów w 2020 roku jest nielegalne i jest powstaniem? Dlaczego sprzeciwiasz się identyfikacji wyborcy, aby głosować zgodnie z prawem, ale nalegasz na paszport szczepień, aby wejść do sklepu lub polecieć samolotem?

 

Dlaczego nazywasz swoich wrogów białymi supremacjonistami? Dlaczego siedem stanów wstrzymało liczenie głosów w tym samym czasie w noc wyborczą? Dlaczego próbujesz zabronić przeciwnikom politycznym ubiegania się o urząd przeciwko tobie? Czy uważasz, że konstytucyjne jest, aby twoi przeciwnicy polityczni byli… więźniami politycznymi?

Dlaczego twój rząd miał kłamać o tym, gdzie właściwie powstał wirus COVID-19? Dlaczego zamknąłeś szkoły, wprowadziłaś obowiązek noszenia masek, wymagałaś od obywateli zachowania odległości sześciu stóp od siebie i narzuciłaś narodowi eksperymentalną szczepionkę – kiedy było jasne, że te „rozwiązania” nie działają? Dlaczego wasz rząd dyskryminował lekarzy, którzy wzywali do uzyskania odporności stadnej? Dlaczego narzuciłeś obywatelom eksperymentalną szczepionkę, skoro wyraźnie naruszała ona Kodeks Norymberski?

 

Dlaczego podczas pandemii COVID zamykałeś szkoły i kościoły – ale trzymałeś otwarte sklepy monopolowe? Dlaczego sprzeciwiacie się zezwalaniu poszczególnym stanom w ramach naszego systemu federalnego na decydowanie o ich własnych prawach w odniesieniu do kwestii obrony życia? Dlaczego opowiadasz się za większą federalną ochroną prawną węży, aligatorów i żółwi bardziej niż za ochroną żywych dzieci w łonie matki?

 

Dlaczego twoje Głębokie Państwo miałoby stworzyć Ministerstwo Prawdy? Dlaczego twój rząd bardziej przypomina powieść George'a Orwella niż obraz Normana Rockwella? Czy to ty i twoje Głębokie Państwo będziecie decydować o tym, co jest prawdą i faktem, a co dezinformacją?

Czy rozpoznajesz i przestrzegasz Pierwszej i Drugiej Poprawki? Czy uważasz, że wszystkie nasze prawa, zasady i dekrety prezydenckie muszą być zgodne z Kartą Praw? Czy Ministerstwo Prawdy podda się i będzie zgodne z konstytucją USA, a także będzie podlegać decyzjom Sądu Najwyższego?

 

Dlaczego wasz Departament Obrony pozostawił dla terrorystów w Afganistanie sprzęt wojskowy o wartości 83 miliardów dolarów? Dlaczego twój sekretarz stanu ułatwił rządowi Iranu posiadanie broni jądrowej? Dlaczego wasz rząd chce równo traktować Izrael i Iran? Dlaczego o wiele bardziej martwisz się granicami Ukrainy stojącej w obliczu inwazji obcej niż amerykańską?

Dlaczego twój budżet ma więcej dolarów na ochronę granicy Ukrainy niż na ochronę granicy Ameryki? Czy Tajwan będzie barankiem ofiarnym, abyś mógł pozostać w dobrych łaskach Chin? Dlaczego tak bardzo zależy ci na wypędzeniu chrześcijan, konserwatystów i konstytucjonalistów z wojska? Dlaczego twoje przywództwo wojskowe wydaje się bardziej wczuwać w Marksa, Mao i Che niż w Granta, Ike'a i Pattona?

 

Jeśli naprawdę istnieje więcej niż dwie płcie, ile ich dokładnie jest? Dlaczego chcesz programów nauczania w naszych szkołach, które nauczą dzieci nienawidzić się nawzajem z powodu koloru ich skóry?

 

Dlaczego odmawiasz wsadzenia wielu brutalnych przestępców do więzienia i przedterminowego zwolnienia innych? Dlaczego ignorujecie masowe rabunki, które mają miejsce w naszych miastach i nikt nie jest pociągany do odpowiedzialności? Dlaczego promujecie w naszych szkołach programy nauczania, które uczą dzieci gardzić naszymi Ojcami Założycielami, a nawet zmieniać datę narodzin Ameryki? Dlaczego tolerowałeś tłumy BLM i Antify obalające posągi Waszyngtona, Jeffersona, Lincolna i Teddy'ego Roosevelta?