Od czasu wybuchu wojny na Ukrainie cały świat stale śledzi działania i wypowiedzi najważniejszych rosyjskich polityków, w tym działania samych Rosjan. Częste wpadki i kompromitacje Rosjan w ostatnim czasie były obiektem kpin Internautów. 

Teraz w sieci pojawiło się nagranie z Rosjaninem w roli głównej. Widać na nim, że pomysły Rosjan nie mają granic. Tym razem zarejestrowano pewnego Rosjanina na stacji paliw w  rejonie Czelabińska. Kierowca był taki zmęczony, że postanowił umilić sobie czas w najgorszy z możliwych sposobów. 

Co zrobił? Zaczął palić papierosa podczas tankowania. Na filmie widzimy także, że ogień zajął fragment boku jego samochodu oraz dystrybutor. Mężczyzna próbował za wszelką cenę ratować swoje auto. 

Pomimo tego, że auto mogło w każdej chwili wybuchnąć kierowca wsiadł za kierownicę i odjechał. Zaskoczenie może wywołać także brak reakcji pracowników stacji benzynowej. 

W sieci pojawiło się już nagranie z tego zdarzenia. Internauci nie mieli litości. 

Mężczyzna z regionu #Chelyabinsk , #Russia postanowił zapalić papierosa na stacji benzynowej. Efekt tego można zobaczyć na filmie

-czytamy w opisie pod filmem. 

Wideo można zobaczyć tutaj: