P. Jaki: Rosja od dawna kupuje europejskich polityków!

0
0
0
/ screen Youtube.com / Onet

Wystarczy posłużyć się słowami niemieckiego dziennikarza, który powiedział, że wszystkie afery w Europie spowodowane są korupcją wśród niemieckich polityków - twierdzi europoseł Patryk Jaki.

Europejskie i światowe media każdego dnia ujawniają nowe wątki skandalu korupcyjnego w Parlamencie Europejskim, którego główną bohaterką jest była wiceprzewodnicząca PE Greczynka Eva Kaili. W aferę znaną jako Katargate zamieszani są jednak także inni wysoko postawieni politycy, głównie z Włoch i Belgii. Nie jest wykluczone, że na jaw wyjdą jeszcze nowe fakty, co do  wpływów rosyjskich w tej sprawie.

Rosja od dawna kupuje europejskich polityków i co z tego, że nie przekazuje tych pieniędzy jak Katar w reklamówkach, tylko dając fikcyjne funkcje za ogromne pieniądze niemieckim politykom - mówił na antenie stacji Patryk Jaki.

Sprawa katarska to tylko wierzchołek góry lodowej. Wszystkie problemy w Europie zaczynały się zawsze od głupoty bądź korupcji niemieckiej - dodał.

Moim zdaniem trzeba pogonić tą całą ekipę. Scholz i nowy minister obrony mają nową wymówkę, aby nie przekazać Leopardów. Teraz chcą, aby USA przekazały swoje czołgi. Im przeszkadzają Stany, nie Rosja - kontynuował Patryk Jaki.

Źródło: Telewizja Republika

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną