„Przytul swego demona” - homoseksualiści „oswajają” dzieci

0
0
0
/

Stowarzyszenie im. Piotra Skargi apeluje o wysyłanie protestu  w sprawie skandalicznych warsztatów dla dzieci w Krakowie.


Protest można wysłać na następujące adresy:

cypryanski@bunkier.art.pl
zakrzewski@bunkier.art.pl
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego: minister@mkidn.gov.pl

2. MOŻESZ GO TEŻ WYDRUKOWAĆ I PODPISANY WYSŁAĆ FAXEM LUB POCZTĄ:

Sz. Pan Piotr Cypryański
Dyrektor Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki
pl. Szczepański 3a
31-011 Kraków
tel.: (+48) 012 422 40 21, 012 422 10 52, fax: (+48) 422 83 03

3. Wyślij do wiadomości:
prezydent@um.krakow.pl, kuria@diecezja.krakow.pl

Treść listu protestacyjnego:

Szanowny Panie Dyrektorze,

Z prawdziwym oburzeniem dowiedziałem się, że 2 kwietnia 2011 r. w  Galerii Sztuki Współczesnej „Bunkier Sztuki”, krakowskiej placówce miejskiej utrzymywanej z pieniędzy podatników, odbędą się warsztaty pt. „Przytul swego demona” oswajające dzieci z ideologią środowisk homoseksualnych. Co więcej impreza ta ma się odbyć na zakończenie skandalicznej, pseudo artystycznej wystawy pt. „Backstage”, podczas której  jej autor Karol Radziszewski znany z takich pseudo dokonań artystycznych jak udział w promującej homoseksualizm wystawie zbiorowej pt. Ars Homo Erotica,  prezentuje obrzydliwą, homoseksualną pornografię.

Utrzymane w mrocznej, demonicznej konwencji warsztaty dla dzieci pt. Przytul swojego demona to impreza, która pod płaszczykiem walki z dyskryminacją promuje podejście do płciowości wylansowane w środowiskach homoseksualistów, lesbijek, transwestytów i biseksualistów. Świadczy o tym używanie takich terminów jak kulturowa teoria płci gender i queer.

To oburzające i niedopuszczalne, aby instytucja publiczną oswajała dzieci z estetyką środowisk okultystycznych i homoseksualnych.
Uważam za niedopuszczalne również, że projekt taki finansuje Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 
Wzywam Państwa do wycofania się z tej haniebnej inicjatywy.  Rozważam również skierowanie sprawy do prokuratury, aby sprawdziła czy podczas warsztatów dzieci nie zetkną się z treściami, które mogą być dla nich szkodliwe.


Podpis

 

Źródło: prawy.pl

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną