Gadowski nie gryzie się w język. Powiedział to rządzących

0
0
9
Gadowski
Gadowski / https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Witold_Gadowski_%282016%29.JPG

Witold Gadowski wypowiedział się ostatnio na temat działań polskich władz w kontekście pandemii. Padły ostre słowa.

Jeszcze niedawno bardzo głośno było na temat kwestii dotyczących tzw. pandemii. Jedni krytykowali działania polskich władz, inni chwalili. Teraz znany publicysta Witold Gadowski na podstawie raportu Najwyższej Izby kontroli ocenił postawę polskich rządzących w kwestii pandemii. Gadowski nie gryzł się w język. 

Na swoim kanale GadowskiTV przyznał od razu, że raport NIK jest „druzgocący”. Ponadto jest on  „znakomicie udokumentowany, operujący konkretami i przedstawiający straszliwy obraz sobiepaństwa, skalę złodziejstwa i dziadostwa, którym poddani byliśmy przez cały czas pandemii”.

Przypomniał też, że w czasie pandemii  „naszym kosztem bogacili się ludzie władzy i cwaniaczki z branży lekarskiej”.

"„Okazuje się, że wówczas do czynienia z lepkorękimi gówniarzami u władzy”

-przyznał Gadowski. 

Podkreślił, że raport  „mówi o specjalnie wybudowanych na potrzeby pandemii szpitalach, w których ostatecznie nie przyjęto żadnego pacjenta covidowego”.

„7 miliardów złotych wydano na puste łóżka. 9 miliardów złotych na dodatki covidowe dla służby zdrowia, którymi kupowano lekarzy, żeby milczeli. I większość branży medycznej dała się skorumpować, pokazując swój upadek moralny. Co można powiedzieć o lekarzu, który za 15 minut kontaktu z osobą podejrzaną o bycie zarażonym koronawirusem bierze 15 tys. zł dodatku covidowego? Na 1 łóżko covidowe przypadało 31 pracowników służby zdrowia obdarowywanych dodatkami covidowymi, a 23 ich wypadało na 1 pacjenta. NIK pokazał to wszystko czarno na białym” 

-zaznaczył. 

„Jest to temat, za który Morawiecki, Dworczyk, Szumowski i cała ta banda muszą odpowiedzieć. Ponieważ odbierali nam wolność i godność, kradnąc przy okazji ogromne pieniądze. Do dziś nie jest wyjaśniona sprawa respiratorów, które miał dostarczyć pewien handlarz bronią, który szybko i grzecznie zmarł w Albanii po czym został natychmiast skremowany. To się w głowie nie mieści po prostu”

-puentował. 

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną