Odlot Rozenek! Tak skomentowała wynik PiS (WIDEO)

0
3
22
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek / https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ma%C5%82gorzata_Rozenek,_%C5%81%C3%B3d%C5%BA_December_2014_01.jpg

Małgorzata Rozenek to znana polska celebrytka. Tym razem wypowiedziała się na temat wyborów, a także odniosła się do wyniku uzyskanego przez Prawo i Sprawiedliwość. Oto, co powiedziała.

Małgorzata Rozenek zasłynęła udziałem w programie "Perfekcyjna Pani Domu" i od tego czasu stała się jedną z najbardziej znanych celebrytek w Polsce. Nie od dziś wiadomo, że jest krytycznie nastawiona do działań "Prawa i Sprawiedliwości." Nie kryje się też z faktem, że spotykała się z wieloma politykami Koalicji Obywatelskiej, w tym z Donaldem Tuskiem. 

Teraz zdecydowała się skomentować wybory w Polsce. Dodała, iż ma nadzieję, że to opozycja utworzy rząd. 

"Przede wszystkim obserwując to, co się dzieje, mam wrażenie, że moje marzenia i marzenia milionów Polaków zostaną spełnione. Takie marzenia o powrocie do normalności. Widać, że to co się dzieje, chociażby z KPO, które jest najbardziej namacalnym dowodem tego, że ta przyszła władza zacznie sprawnie realizować wszystkie te postulaty o których mówiła w kampanii. Zdecydowanie liczę na uchwalenie ustawy o in vitro, o powrocie refundacji procedury in vitro z budżetu państwa "

-powiedziała Małgorzata Rozenek. 

To jednak nie wszystko. 

"Już mamy więcej do powiedzenia. Przede wszystkim frekwencja i rozkład na płci pokazuje, jak wiele my kobiety mamy do powiedzenia. Rozkład nowego sejmu też pokazuje, że nie jest najgorzej z podziałem na obie płcie. Ale też mam wrażenie, że resorty zostaną oddzielone z mocnym uwzględnieniem kobiet. Bardzo mi się podoba to, w którą stronę idzie współczesna polityka w Polsce i mam wrażenie, że kobiety będą miały więcej do powiedzenia "

-dodała. 

Odniosła się też do mediów narodowych i telewizji publicznej. 

"Liczę na to, że media narodowe, telewizja publiczna wróci w ręce narodu. Tak jak według ustawy o radiofonii i telewizji powinno być. Mam nadzieję, że rozpocznie się uporządkowywanie tej sytuacji skrajnie patologicznej, która przez ostatnie lata w telewizji była"

-podkreśliła.

Wideo z jej wypowiedzią można zobaczyć tutaj:

Źródło: Redakcja

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną