Berlińska policja po raz pierwszy mówi o tym otwarcie. "Przemoc w Berlinie ma twarz młodego imigranta"

1
0
8
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne / https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Migrants_in_Hungary_2015_Aug_015.jpg

Od kilku lat na Zachodzie zobaczyć można było raporty, w których ukrywano prawdziwych sprawców ataków. Teraz szefowa berlińskiej policji - Barbara Slowik swoją wypowiedzią zszokowała wszystkich. Mówiła m.in. o młodych imigrantach. Oto, co dokładnie stwierdziła.

Szefowa berlińskiej policji, Barbara Slowik zdecydowała się ostatnio wypowiedzieć na temat przestępstw w Niemczech. Swoją wypowiedzią zszokowała jednak wielu. Na początku przyznała, że od kilku lat zaobserwować można znaczny wzrost przestępstw. Następnie dodała, że nadreprezentowani wśród tych przestępców to młodzi imigranci. 

"Mówiąc wprost, według naszych statystyk sprawcami przemocy w Berlinie są młodzi mężczyźni nieniemieckiego pochodzenia"

-przyznała. 

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach zauważyć można coraz więcej przestępstw z użyciem noża.

Ponadto na wypowiedź szefowej berlińskiej policji uwagę zwrócił znany prawicowy tygodnik  Junge Freiheit, który stwierdził, że policja w Niemczech po raz pierwszy to wyznała. Wcześniej starała się wiele ukryć, a szczególnie fakt, że za atakami stoją imigranci. 

Według raportów poza atakami nożowników coraz więcej jest także gwałtów. Wzrasta także przemoc wobec Żydów. Kilka dni temu jedna ze szkół w Berlinie poinformowała, że ceremonia rozdania świadectw się nie odbędzie, gdyż młode osoby chciały zorganizować demonstracje przeciwko Żydom. 

Źródło: Redakcja

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną