Koniec obławy. Tadeusz Duda nie żyje (FILM)

0
0
Zrzut ekranu strony Limanowa.in
Zrzut ekranu strony Limanowa.in / https://limanowa.in/aktualnosci/tadeusz-duda-znaleziony-martwy/77645

Policja odnalazła ciało Tadeusza Dudy. Obława została zakończona.

Ciało mężczyzny odnalezione zostało w lesie, w pobliżu drogi Limanowa-Kamienica. Obok zwłok leżała broń. Portal Limanowa.in opublikował wypowiedź świadka zdarzenia.

 

 - „Jechaliśmy przez tę miejscowość, przed nami poruszał się radiowóz. W pewnym momencie powiedziałem do swojej dziewczyny, że ktoś leży na drodze prowadzącej do lasu. Policjanci także to zauważyli, włączyli sygnały, zatrzymali się i stwierdzili, że mężczyzna nie żyje. Zablokowali drogę, a następnie kazali nam odjechać z miejsca zdarzenia - powiedział nam bezpośredni świadek odnalezienia zwłok poszukiwanego Tadeusza Dudy” - czytamy w informacji.


Służby zapowiedziały konferencję prasową o godzinie 23.30 na której udzielone zostaną bliższe informacje.

 


Policyjna obława trwała ponad sto godzin. Uciekiniera szukało kilkuset policjantów, nad okolicą latał policyjny śmigłowiec. Miejsce pobytu zabójcy lokalizowały drony.

Tadeusz Duda obława

Sonda
Wczytywanie sondy...
Polecane
Przejdź na stronę główną