Jan Paweł II "święty od A do Z" w Internecie

0
0
0
/

Jan Paweł II "święty od A do Z" to kolejna odsłona strony internetowej www.madrid11.com. Strona prezentuje postać Ojca św. Jan Pawła II w alfabetycznym zestawieniu haseł. Wśród nich są odnośniki, między innymi, takie jak: "Przyjaciel swoich przyjaciół", "Wiara w sakrament pojednania", "Globalizacja na całym świecie", "Karol Wojtyła prywatnie".

 

Hasła zostały opracowane głównie na podstawie książki „Dlatego święty” postulatora procesu beatyfikacyjnego, ks. Sławomira Odera. „Niedawna publikacja książki Dlatego święty, autorstwa postulatora procesu beatyfikacyjnego, prezentuje różne oblicza papieskiego charakteru. Wybraliśmy tutaj tylko niektóre historie, zamieszczone we wspomnianej książce i innych publikacjach” - czytamy we wprowadzeniu do strony.
 
Strona madrid11.com to serwis informacyjny dotyczący przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Madrycie. Najbliższe ŚDM odbędą się w dniach 16 - 21 sierpnia br. Pierwsze takie spotkanie odbyło się w 1985 roku w Rzymie. W Polsce młodzież z całego świata spotkała się na Jasnej Górze w 1991 roku. Inicjatorem ŚDM był Ojciec Św. Jan Paweł II.  

Agata Bruchwald na podstawie http://www.madrid11.com/pl/component/content/article/19-santos-y-patronos/690-jpii-a-

 

 

 

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną