PRAWY.TV

PRAWY.TV: Piotr Semka: Media są zagrożone

O skomplikowanej sytuacji na rynku mediów w Polsce oraz o rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, mówi w rozmowie z PRAWY.TV redaktor Piotr Semka. W rozmowie broni tysięcy osób zmuszonych opuścić kraj w latach 80.

 

– Staram się zrozumieć tych ludzi, którzy wyjeżdżali z Polski po ogłoszeniu stanu wojennego. Często to były osoby zastraszane przez SB, żony które na kolanach błagały, szczególnie na Śląsku, żeby podpisać się pod deklaracją przynależności do Niemiec. Mówiły: wyjedźmy, bo ja nie chcę, żeby moje dzieci musiały stać w kolejce do lekarza po osiem czy dziewięć godzin – mówi w rozmowie z PRAWY.TV Piotr Semka, publicysta.

 

Michał Walczyk

fot. Dominik Różański

{youtube}4jQJiqpTSjo{/youtube}

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

384 komentarze

384 Komentarzy

  1. Bitcoin meds

    3 grudnia 2017 at 02:43

    tjanks for the info

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra