Tylko u nas! Wywiad z amerykańską dziennikarką prześladowaną przez Facebook za mówienie prawdy o muzułmanach!

0
0
0
/

pamela_gellerZ Pamelą Geller, amerykańską dziennikarką prześladowaną za mówienie prawdy o muzułmanach rozmawia Jacek Skrzypacz.

Jak donosi Breitbart, wraz z Robertem Spencerem i Amerykańską Inicjatywą Obrony Wolności (ADFI) pozwała Pani Facebook za cenzurowanie antymuzułmańskich informacji na Facebooku. Dlaczego oni Pani zdaniem chronią islam przed ukazaniem takich faktów jak gwałty dokonywane przez imigrantów, handel niewolnicami seksualnymi przez Państwo Islamskie na Facebooku czy przemoc bądź przemoc związaną z muzułmanami?

- Nie jestem anty-muzułmańska. Sprzeciwiam się terrorowi dżihadu, islamskiemu antysemityzmowi, okaleczaniu żeńskich genitaliów, zabójstwom honorowym itp. Facebook ochrania ich ponieważ potężne interesy, takie jak Niemiec Angeli Merkel, także o to pytają. Lewica oraz ich muzułmańscy sojusznicy są zdeterminowani do stłumienia buntu. Facebook staje się narzędziem ich woli.

Marketing Facebook ukazuje go jako "różnorodną" platformę społeczną. Z drugiej strony jest on cenzorem. Co jest kluczem - Pani zdaniem - do wybierania, co będzie opublikowane na stronach użytkowników? Dlaczego na przykład promocja LGBT jest w porządku dla nich i krytyka homoseksualizmu jest zła?

- Facebook konsekwentnie podążą linią lewicowości.

Abbott Hoffman z amerykańskiej Nowej Lewicy według Marty Jezebera był leninistą. Hoffman stworzył marksistowską organizację Youth International Party Line (znaną też jako Technical American Party). Rozpoczął ruch złodziei impulsów. Następnie złodzieje impulsów stali się ruchem hakerów. Mamy związek między ideami marksistów amerykańskiej Nowej Lewicy i hakerów. Jednym z tych hakerów jest Mark Zuckerberg. Adress Facebooka to "Jedna droga hakera" (1 Hacker Way). Jak Pani zdaniem hakerzy i marksistowskie idee Abotta Hoffmana wpływają na cenzurę na Facebooku?

- Marksiści są nietolerancyjni dla różnic w poglądach. Facebook podziela ten autorytaryzm.

Tim Jordan w swojej książce pisał o sieciowym komunizmie. Z historycznej perspektywy marksistowskie idee Nowej Lewicy są w pudełku nazwanym "Nowe Media" i "technologia". Mamy technologiczne połączenie z filtrowaniem krytyki islamu jak czyni Google. W alternatywnych wyszukiwarkach jak DuckDuckGo możemy znaleźć więcej nieprzyjemnych dla muzułmanów faktów jak przemoc, czy gwałty na niewiernych. Pani Geller, co Pani zdaniem jest ostatecznym celem cenzury na masową skalę, ponieważ my dziś do niej dążymy?

- Cenzorzy chcą wygenerować niemuzułmanów jako zadowolonych z siebie ignorantów [w kontekście] zagrożenia dżihadem, tak że nie będą sprzeciwiali się inwazji muzułmańskich emigrantów etc.

Facebook ma dziennie 1,09 miliarda aktywnych użytkowników. Ma monopol w mediach społecznościowych. Faktycznie Facebook cenzoruje konserwatywny punkt widzenia, więc możemy jeszcze mówić o wolności słowa?

- Na to zwraca uwagę nasz pozew: domagamy się przywrócenia wolności słowa na tej istotnej platformie.

Magazyn Wired w listopadzie 1994 opublikował informację o Globalnej Sieci Biznesu Sterwarda Branda. Wired ukazał członków Globalnej Sieci Biznesu takich jak: Peter Coyote z komuny Diggerów w San Francisco (związanej z Abbottem Hoffmanem), Bill Joy założyciel Sun Microsystem, Donellę Meadows - współautorkę "Granic wzrostu", Michaela Murphy'ego - założyciela new age'owskiego Instytutu Isalen, Watera Parkesa - szefa firmy Stevena Spielsberga Amblin Entertainment, Paula Hawkena - gospodarza programu "Growing a Business", Richarda Rodriqueza - homoseksualistę i autora "The God of the Desert: Jerusalem and the Ecology of Monotheism", Gary'ego Snydera - ikonę marksistowskiej rewolucji lat 60., Johna Petersena - eksperta ds. narodowego bezpieczeństwa, Jarona Laniera - pioniera rzeczywistości wirtualnej, Mitcha Kapora - sieciowego komunistę i założyciela Fundacji Elektronicznej Granicy i projektanta w Lotus 1-2-3 oraz inni. Ci ludzie promują kontrkulturowe idee Katalogu Całej Ziemi w nowej formie technologicznej komunikacji - Internecie. W Internecie obserwujemy dominację lewicowości. Łatwiej jest znaleźć informację z politycznie poprawnym punktem widzenia. Jak Pani uważa, czy organizacje takie jak Globalna Sieć Biznesu lub kompanie technologiczne jak Microsoft, Twitter, YouTube, Facebook są wrogami naszej wolności wypowiedzi? Dla przykładu w Unii Europejskiej Facebook, Twitter, YouTube i Microsoft promują marksistowskie idee jako "walkę z przestępstwami nienawiści" i cenzorują fakty.

- Tak, oni są wrogami wolności wypowiedzi. Dlatego ich pozywamy.

Pozywacie Facebook, a jak Pani zdaniem przeciętni ludzie mogą walczyć z cenzurą takich firm jak Google, czy Facebook?

- Słyszę o tym wiele, odkąd złożyliśmy pozew. Mamy nadzieję, że przyniesiemy im wyzwolenie.

Willard Cleon Skousen w książce "Nagi komunista" ukazał, że Związek Sowiecki wpłynął na Amerykę więcej niż myślimy. Z Komunistycznej Partii USA był homoseksualista Hanry Hay i Roger Baldin, który założył American Civil Liberties Union (ACLU). Aryen Heier z ACLU stworzył Human Right Watch. Teraz w administracji Barracka Obamy są Cornel West i Samantha Power z Demokratycznych Socjalistów Ameryki, organizacji z korzeniami w Komunistycznej Partii USA. Nie możemy nie doceniać wpływu marksizmu w Ameryce. USA jest kluczowym graczem na polu kultury. Czy możemy oczekiwać, że Stany Zjednoczone będą ambasadorem konserwatywnych wartości z Prawdą, Dobrą i Pięknem w przyszłości? Amerykańskie firmy takie jak Facebook i Google kneblują kulturę polityczną poprawnością.

- Jest tu formująca się reakcja na to zjawisko. Kandydatura Trumpa jest tego znakiem. Także tak, jestem pewna że Ameryka będzie znów światłem prawdy.

Wiedza jest siłą. Jak powinniśmy szukać informacji o naszym świecie takim jak kwestie muzułmańskie czy treści ocenzurowane przez polityczną poprawność, aby uzyskać wiedzę, a nie propagandę? Co by Pani poradziła naszym czytelnikom?

- Wejdźcie na PamelaGeller.com. Internet jest wciąż naszą jedyną szansą na ujawnienie prawdy.

Kiedy możemy spodziewać się decyzji sądu w sprawie Facebooka?

- Tryby sprawiedliwości obracają się bardzo powoli. Nie mogę tego przewidzieć.

Dziękuję za rozmowę.

Facebook wielokrotnie blokował konto Pameli Geller za ukazywanie niewygodnej prawdy o islamie. Treści antymuzułmańskie, tj. uderzające w propagandę o islamie jako "religii pokoju", są łączone z tak zwaną "mową nienawiści". Pamela Geller i Robert Spencer należą do grona amerykańskich dziennikarzy, którzy o tym głośno mówią.

Ich głos jest zagłuszany, bo ukazują zdarzenia m. in. w kontekście kultury oraz rzeczywistych uwarunkowań. Gdy inne media koncentrują się na nurtach islamu mówiących o pokojowym współżyciu z Zachodem, Pamela Geller ukazuje tuszowany i przemilczany nurt dżihadu.

Pamela Geller jest działaczką praw człowieka i prezydentem Stop Islamizacji Ameryki. Napisała książkę "The Post-American Presidency: The Obama Administration’s War on America" (Poamerykańska prezydentura: Wojna administracji Obamy z Ameryką).

Na terenie USA i Europy prowadzi kampanię na rzecz uświadomienia o muzułmańskich ofiarach zabójstw honorowych. Walczy z propagandą związanej z Hamasem Radą Relacji Amerykańsko-Islamskich (CAIR). Pod wpływem jej przemówienia w Garland (Teksas) zatrzymano w paru stanach kilka osób związanych z dżihadem.

Zajmuje się również ochroną przed śmiercią konwertytów z islamu. Republikański klub The Queens Village Republican Club w 2011 uznał ją "Amerykańskim Patriotą Roku". W USA prowadziła m. in. narodową kampanię przeciwko wybudowaniu meczetu na gruzach World Trade Center. Nagłaśniała również zagraniczne źródła finansowania kampanii Barracka Obamy oraz sprzeciwiała się prowadzeniu przez niego polityki w szkołach.

Jest komentatorem zapraszanym do CNN, ABC, Fox News czy Reuters. Pisze m. in. dla Times, Guardian, Washington Times i Telegraph.

Fot. You Tube

Źródło: prawy.pl

Sonda

Wczytywanie sondy...

Polecane

Wczytywanie komentarzy...
Przejdź na stronę główną