Z kraju

Polacy okradzeni przez banksterów manifestowali w Warszawie [ZDJĘCIA!!!]

W tym samym czasie kiedy przez stolicę człapała parada sympatyków UE, przed pałacem prezydenckim miała miejsce demonstracja „Stop Bankokracji” zorganizowana przez Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu.

Według organizatorów manifestacji „Polska stała się kolonią obcego kapitału, który drenuje nasz rynek, wyprowadzając kapitał zagranicę. Lobby bankowe zawładnęło światem polityki i mediami. Instytucje państwowe nie chronią obywateli, tylko korporacje finansowe. Politycy dbają wyłącznie o interes swojej partii”.

W czasie swojego protestu ofiary banksterów zażądały „należytej ochrony klientów instytucji finansowych (…) sprawiedliwości i przestrzegania prawa”. Uczestnicy manifestacji podkreślali, że „nie chcą jałmużny, ani pieniędzy podatników”.

W manifestacji wzięły udział osoby oszukane przez korporacje finansowe, posiadacze umów na kredyty we frankach i umów na polisolokaty z niedozwolonymi klauzulami.

Fot. Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

12 komentarzy

12 Komentarzy

 1. Pingback: obat sipilis dan kecing nanah

 2. Pingback: Obat Kutil Alami Dan Ampuh

 3. Pingback: Biaya Operasi Laser Kutil Kelamin

 4. Pingback: obat kutil dibuah zakar

 5. Pingback: obat kutil pada dubur

 6. Pingback: obat eksim paling mujarab}

 7. Pingback: ayang ayangan

 8. Pingback: obat herbal shoop

 9. Pingback: obat untuk spilis

 10. Pingback: Salep Kutil Di Anus

 11. Pingback: obat wasir rumahan

 12. Pingback: Obat kutil kelamin

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra