Rodzina

Pilne! Pikieta przeciwko promocji aborcji wśród młodzieży

Zabijanie dzieci to straszliwa zbrodnia. Osoby będące na liście płac przemysłu aborcyjnego i antykoncepcyjnego chcą przekonywać dzieci i młodzież, że zabijanie nie musi być złe i promują swoją „Dużą książkę o aborcji”.

Fundacja Pro oraz Krucjata Młodych zapraszają na pikietę przy ul. Nowy Świat 63 w Warszawie (róg ul. Świętokrzyskiej i ul. Nowy Świat), w środę 21 września  o 17:30, gdzie owa „promocja” ma się odbywać.

Stańmy po stronie kobiet i dzieci chroniąc je przed tymi, którzy czerpią zyski z namawiania do zabijania. Ukażmy prawdę o tym, czym jest aborcja i nie pozwólmy na promocję patologii.

W imieniu organizatorów zapraszamy!

Więcej informacji:
www.stopaborcji.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

  1. Fmwfng c

    1 maja 2020 at 02:51

  2. Qeaegq qjoxvr sildenafil price is there a generic cialis

  3. Esthervox

    15 lipca 2020 at 08:01

    Wmkvqv tjfxfr canadian pharmacy online Lqclg

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra