Rodzina

Dr Mathias von Gersdorff: Dziecko wie, że matka chce je zabić

Dziecko w łonie matki nie tylko słyszy to, co obydwoje rodzice mówią, lecz również poznaje język i – o czym nikt nie chce mówić – rozumie, co się mówi – powiedział dr Mathias von Gersdorff podczas zorganizowanej przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego konferencji poświęconej kwestii, kiedy naprawdę mamy do czynienia ze śmiercią człowieka oraz wiedzy medycznej związanej z poczęciem. – To najlepszy dowód na błąd tych, którzy twierdzą, że dziecko poczęte to jedynie zlepek komórek – zauważył.

 

 

Podkreślał, że od pierwszego dnia ciąży kobieta powinna nawiązywać kontakt ze swoim dzieckiem, aby zapewnić mu podstawy, na których będzie budować swoją tożsamość. Dzieci – tłumaczył – które nie są traktowane jak ludzie, ale jak obiekty zainteresowania, przedmioty, mają w życiu dorosłym problemy z nawiązywaniem kotaktów oraz trwałych związków.
 

Gersdorff obalił wiele mitów serwowanych przez współczesnych lekarzy, w tym także te dotyczące badań prenatalnych. – Badania prenatalne stanowią dla dziecka poważne zagrożenie, nie tylko dlatego, że przygotowują kobietę do aborcji, lecz również ze względu na promieniowanie, jakiemu zostaje poddane nienarodzone dziecko – ostrzegał niemiecki lekarz, który w swojej ojczyźnie znajduje się na czarnej liście lekarskiego mainstreamu.
 

Nawiązał przy tym do niezwykle bolesnego, a coraz częściej pojawiającego się wątku wyższości aborcji postnatalnej z prenatalną. – Niektórzy twierdzą, że lepiej jest pozwolić matce urodzić dziecko, a potem dopiero zobaczyć, czy jest chore i jeżeli okaże się, że tak, zabić. Ich zdaniem nie należy narażać matki na stres badań prenatalnych – nie krył żalu. – Ludzie nie wierzą w to, że obecnie są prodecowane praktyki rodem z okresu nazistowskiego – dodał. Przytoczył przykład chłopca, którego po urodzeniu pozostawiono, aby zmarł, jednak ponieważ przez długi czas utrzymywał się przy życiu, jego oprawcy zwani lekarzami, obawiając się, iż zostaną postawieni przed sądem za morderstwo, nie pozwolili na jego zgon.
 

W tym ciemnym tunelu ideologii śmierci znajduje się jednak światełko nadziei. – Świadomość o zagrożeniach dla dzieci nienarodzonych w Europie rośnie – zauważył, wyrażając nadzieję, że prawda zdominuje w końcu publiczny dyskurs i dotrze do zmanipulowanych i zwiedzionych na manowce.
 

Anna Wiejak

 

© WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra